A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Princip kontroly lidstva prostřednictvím peněz

23. července 2010 v 15:28 | Jiří Woodman |  Přichází NWO ?

Templáři a Rothschildi

21.04.2010 17:56


Princip kontroly lidstva prostřednictvím peněz


Nový Světový Řád naplánoval další fázi kontroly a to prostřednictvím fenoménu peněz. To je proces, v kterém banky půjčují peníze, které neexistují a ty musíš platit úrok. A čemu se rovnají dluhy? Kontrole.

První bankéři byli Templářští Rytíři. Získali značné bohatství na svých křižáckých výpravách za podpory křesťanů od lidí, kteří si chtěli koupit místo v Nebi. Měli nejbohatší organizace v zemi a jejich chrámy v Paříži a Londýně se staly finančními centry. Král Filip IV. za přispění papeže Klementa V. zničil Templáře - jejich výsadu neplatit daně. Velký Mistr Templářů Jacques de Molay byl upálen na kůlu a hnutí přešlo do ilegality. Operovalo přes jiné organizaceOběživo v těchto časech byly drahocenné mince ( zlato nebo stříbro ). Jejich vlastníci je ukrývaly v sejfech u zlatníka. Ten mohl vydávat papírové potvrzení na základě výše depositu a majitelé mincí mohli tak platit své dluhy. Postupně se toto potvrzení stávalo platidlem. Zlato a stříbro bylo málokdy v pohybu. Dnes je stejným způsobem vytvořen pohyb peněz v číslech na počítačích.


Zlatníci si uvědomovali, že vždy se vybere jen část zlata a stříbra v depositu, ne vše najednou. Proč by nemohli vydat bankovky i ostatním lidem, kteří by za ně mohli platit úrok? A tak vydali bankovek více než bylo krytí. Je to vlastně popis dnešního bankovního systému.


Lidé a vlády jsou ponořeny do dluhů a zoufale se snaží zaplatit úrok z peněz, které nikdy neexistovaly a existovat nebudou. Banky mají jen 1/10 toho, co půjčují, mají však za to 10-ti násobky úroků. V některých zemích je pravidlo, že v případě kdyby mnoho lidí chtělo najednou peníze, banky by se zavřely. Banka vytváří peníze ze vzduchu na obrazovce. Banky neslouží lidem, ale jen nás využívají.


Jestliže upadneme do dluhů, banky nám vezmou za neexistující peníze existující majetky - auto, dům……S každým placením podporujeme tento systém Globální Elity, která půjčuje neexistující peníze a vrhá stále více lidí do dluhů.


V 18 st. byl tento bankovní systém skokově rozšířen prostřednictvím Domu Rothschildů.Mayer Amschel Bauer ( později Rothschild ) se narodil 1743 ve Frankfurtu. Vzal si Gutle Schnaper v roce 1770. Spolu měli 5 chlapců a 5 děvčat. Byl vysvěcen rabínem, ale krátce pracoval v Oppenheimer bank v Hannoveru a stal se půjčovatelem peněz. Byl agentem Williama IX. Ten zdědil velký rodinný majetek v Evropě v odhadu asi 40 mil.USD. Byl naakumulován při Válce o Nezávislost jako nájemné jednotek, které zde válčily.


Rothschildovo impérium tedy vzniklo zpronevěřením Amschela majetku od Williama, který je vlastně ukradl vojákům. 3 mil.USD dala Britská vláda Williamovi, aby je vyplatil vojákům, ale ten si je nechal pro sebe. Dal je Rothschildovi, aby je skryl před Napoleonovou armádou. Ten je však poslal po svém synovi Nathanovi, aby založil Londýnské odvětví své rodinné říše. Nathan koupil velké množství zlata z Východní Indické společnosti a použil jej pro financování Duke Wellington vojenské. To byl začátek jejich obrovského bohatství. Nesmíme zapomenout, že peníze, jako všechno, jsou energie. Můžou být použity jak pro pozitivní, tak i pro negativní účely a nesou záměr, který je skryt za nimi. Jejich říše byla postavena na negativní energii.Dům Rothschildův byl postaven v Berlíně, Paříži, Vídni. Mayerovi synové měli z nich příjmy. Dnes je holding Rothschilda v držení Korporace 5 šípů v Curacau a Torontu. Symbol pochází z Rothschildova symbolu orla s 5 šípy v pařátech - má to význam 5 synů. Jejich kolosální skok v bohatství byl skrze financování sítě Bratrstva - vytvoření válek a revolucí, často půjčující obou stranám. To můžeme vidět i u bankovní elity jako standardní operaci. Je snadné vytvořit konflikt, musíme mít jen kontrolu na diktátorem nebo vládou. Pomoci jim vybudovat armádu a správně je instruovat k napadnutí jiných zemí.


Obecné pravidlo, že nikdo ve válce není vítězem, je lživé. Bankéři vždy vyhrávají. Půjčují peníze, které neexistují oběma stranám a inkasují obrovské úroky za ně. Financují továrny, které vyrábí oběma stranám potřebnou výzbroj a zbraně. Takže neexistující peníze půjčují na mnohokrát a úroky se jim vrací z mnoha stran. Poté, co se ve válce země zničí, bankéři jim půjčí na obnovu jejich infrastruktury. Tak si získají nad nimi kontrolu. Rothschildovo impérium v tom bylo velice zručné. Rothschildovo impérium stálo za americkým obchodem i bankovním impériem zároveň. Brilantně skryly svoji sílu za frontmany a organizacemi.


Ale bankéři toto všechno nemohli zvládnout sami. Potřebovali pomoc Bratrstva a jejich sítě k manipulaci okolností, do kterých se konflikty dostanou. Rothschildovi byli obklopeni Svobodnými Zednáři a Napoleonem, kterému radili v politice expanze. Přesvědčili ho, aby při napadení Egypta vyplenil posvátná starodávná místa znalostí a artefaktů, které potřebovali pro své rituály. Napoleon přivezl masivní Egyptský obelisk do Paříže. Poté s dostal do Londýna jako jehlice Kleopatry. U Waterlo roku 1815 Wellington porazil Napoleona. Nathan Rothschild však na anglické burze rozhlásil, že Wellington byl poražen. To nastartovalo paniku na trhu a každý se snažil prodat akcie Anglického kanálu za jakoukoli nízkou cenu. Nathan vše koupil. Po několika dnech však přišla zpráva, že vyhrál. Akciový trh šel okamžitě nahoru. Nathan okamžitě prodal akcie, které tajně koupil. Tento postup byl používán v minulosti a slouží k manipulaci na finančním trhu dodnes.


Nathan 2500 x znásobil během 5 let jejich kapitál. Založil bankovní koncern N.M. Rothschild a Sons v Londýně s pobočkami v Paříži, Berlíně, Vídni a Neapoli. Vše za účelem operovat na burzách a poskytovat půjčky vládě a ostatním. Patřily mu také organizace, které pracovaly pod jiným jménem, aby zůstal skryt jeho vliv. Je to dnes tak, že za mnoha jmény se skrývá ta samá organizace."Půjčka Waterloo z něj udělala jednoho z nejbohatších kapitalistů v Evropě. Sídlo měl v Londýně. Půjčoval vládám Francie, Rakouska, Pruska a Ruska. Jediné zemi, které se vyhýbal bylo Španělsko, kde jej znali, jak k bohatství přišel"."Spolupracoval s bratrem, kterému mohl důvěřovat. Stal se lordem a mistrem na finančním trhu světa a samozřejmě virtuálním mistrem všeho jiného. Dotoval státní příjmy v Jižní Itálii ministrům, pěšákům a monarchům, kteří rozhodovali podle jeho rad a byli jím řízeny".Když Nathan zemřel tak jeho nejstarší syn Lionel převzal jeho místo v N.M. Rothschild. Pokračoval v masivních půjčkách Britské a Americké vládě a ostatním jako Egyptu. To zahrnovalo i půjčku Anglii ve výši okolo 80 mil. USD na Kriminální válku, v které zemřelo desítky tisíc lidí. Lionel byl zároveň po 20 let agentem Ruské vlády. Byl úspěšný s jeho nejstarším synem Nathanem Mayerem, který se stal prvním Lordem Rothschildem a byl pozvednut do šlechtického stavu. Převzal křeslo v Britské Sněmovně Lordů v roce 1885. Stal se guvernérem The Bank of England s nedozírnou mocí a vlivem nad světovým finančním systémem. Banka byla v rukou Globální Elity. Dále pokračoval v manipulaci událostí a rozšiřoval sílu.


Je to jen nástroj k ovládání celého lidstva, kdy na konci všeho stojí mocní Vězeňští dozorci z Čtvrté dimenze.

Připravil jw. 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama