A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Realita a zvyšování vibrací

11. července 2010 v 19:25 | Sdělení Petru Chobotovi |  Objevte REALITU

Vaše realita je jako dřevěná bedna. Rýhy na stěnách této bedny považujete za svůj svět. Škvírami prosvítá světlo. Ale tato bedna se brzy rozpadne. To bude "konec" vašeho světa. Bude to konec omezení. Nad vašimi městy se v současné době objevují stovky světelných plavidel, které se do vaší reality vnořily z jiných dimenzí. Není to žádný počátek kosmické invaze. My k vám nepřicházíme, to vy vcházíte do naší verze reality! Vibrujete o něco rychleji a PROTO nás začínáte vnímat! Byli jsme tu vždy. Vnikáme do vaší reality nikoliv proto, že by nás bavilo strašit vás svými multidimenzionálními "ohnivými vozy", které vystupují z vašich hor a objevují se náhle nad silovými místy. Jsme k vám jednoduše vtahováni. Začali jste vibrovat rychleji. A Vesmírná Mysl je tedy připravena rozlousknout váš časoprostorový skanzen. Asi jste si povšimli, že vaše skutečnost už není tak pevná, jako bývala. Solidní kobka vaší reality se zdá dnes být spíše vyrobena z překližky. Dost možná se brzy stěny vaší lidské reality ztenčí tak, že se celá ta bedna stlučená z rámců a psychických kódů jednoduše rozpadne.

Pampa kolem vás, vzdušný oceán s oblaky, hory... Tyto prostorové obrazy jsou kosmickou grafikou, jsou typem uměleckého díla. Vaše "inkarnace" jak tomu říkáte, jsou právě tak UMĚLECKÝMI DÍLY Vědomí. Jsou to výtvory patetické i pitoreskní a zdobí výstavní vitríny vesmíru. Sami víte, že vaše životy vždy něco nějak sdělují. Vesmír jako by si skrze vás prohlížel své slabé a silné stránky. Zároveň jste rovnocenní hráči s Absolutnem. Božská Inteligence se nemůže uspokojit výtvorem, který je pouhým strojem na splňování rozkazů. Inteligence potřebuje jinou inteligenci.

Bytí je hledání sebe sama. Jste výběžkem Věčnosti. Doplňujete navzájem jeden druhým rovnovážný stav Mysli v určité fázi jejího sebehledání - to je základním smyslem vašeho bytí. Existují bytosti, které vám pomáhají modelovat skrze váš energetický systém VAŠE BYTÍ a pomáhají vám určovat svoji identitu. Vesmír představuje zkušenostní rámec. V Bytí existuje mnoho frekvencí. Bytí není jednoznačné. Existují jakási vibrační těžiště metaprostoru, který je Vědomím.

Můžete si je představit jako uzlové body SÍTĚ TRANSVĚDOMÍ. Vaše energetická centra jsou přijímač i vysílač. Mohou se vylaďovat na různé stanice, na různá těžiště reality. Na základě vyladění pak do sebe můžete vtahovat určitou vibraci, určitý prefabrikát reality.

Vědomí je továrna na skutečnost produkující holografické děje vašich životů. Bytí je mohutný Celek. Tvoříme se nepřetržitě všichni navzájem. Neexistuje zde žádný začátek, žádný prvotní stvořitel, žádný cíl a žádný konec. Dobře si zapamatujte toto sdělení, možná jste za posledních několik tisíc let od nás neobdrželi zprávu, která by byla pro vás důležitější.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama