A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Roční období v duté Zemi

23. července 2010 v 16:31 | Jiří Woodman |  Dutá Země

Roční období

V reakci na dotazy v diskusi, vám snad tímto podčlánkem přiblížím dráhu slunce uvnitř duté země a tím i roční období. Použiji k tomu veškerý materiál, který mám k dispozici, tak aby to bylo co nejsrozumitelnější.


Zde je znázorněna dráha slunce okolo černé hvězdy

Takto sítnice našich očí vnímají nebeskou sféru, pravdou je, že rotační osa s ohledem na geografické póly duté země, je nakloněna o 23,5 stupně s elektromagneticky řízeným polem.

Zde je zobrazen sklon osy o 23,5 stupně k rovníkuJaro a podzim

Na tomhle obrázku, je znázorněna dráha slunce v jarních a podzimních měsících, pravá polokoule představuje den a levá noc. Slunce osvětluje pouze jednu polokouli, protože uvnitř duté země se paprsky šíří po parabole. Stejným způsobem vnímá zakřivení satelit.

Léto                                                        Zima

 No a zde je vidět dráhu slunce v letních a zimních měsících, je zde patrný i pás zvěrokruhu. Stejně jako slunce osvětluje pouze jednu polokouli, tak i satelit snímá pouze jednu polokouli, kterou vnímáme jako konvexní. Optický klam je obrazně vysvětlen v hlavním článku. Světelné paprsky jsou reverzibilní.


Připravil jw.


 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama