A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Těla nás neomezují ale vymezují

8. července 2010 v 14:27 | Sdělení Petru Chobotovi |  Objevte REALITU

Připadá mi, že na Zemi jsme až příliš omezeni těly. Je to tak?

Omezeni? Jste jimi spíše vymezeni. Lidské tělo je jen malý kus mysli. To, že se cítíme být omezeni nějakými "těly" není nikdy dáno "těly", ale NÁMI SAMOTNÝMI. Tělo je jen drobný oblak energie, zvláštně účelově zkroucený do podoby podivného holého polozvířete s klouby.
Tělo vás nevězní! To VY se v něm vězníte. Typ vámi právě používaného těla je sice zastaralý, ale to vám nemůže vadit, pokud jsme zaměřeni jako tvorové sami na sebe.
Nejste ani doopravdy v těle - stále jste větší částí sebe spíše mimo něj, nebo jakoby kolem něj. To vy svíráte toto tělo svým neviditelným stiskem. Stačí tento stisk povolit - a už odplouváte zpět domů, zpět do Prvotních Nebes…

Opravdu existují nějaká Nebesa?

Naštěstí ANO. A naštěstí se vůbec nepodobají vašim ztřeštěným představám o nich! Jsou to dimenze, v nichž individuální já jednoduše žijí neomezena těžkými a bolestivými konkrétními představami. I hmota je představa. Dokonce i "těla" jsou jen poněkud těžké biologické představy. Jejich zdrojem je vědomí. Skutečnými vnitřními kostrami těl jsou silné hypnotické kódy. Vypněte tyto kódy - a těla se rázem rozpadnou na třpytící se částečky NIČEHO…

Kódy? Jak tomu máme rozumět?

Pro sebe i pro jiné jste - jako bytostná jádra - vždy tím, co si myslíte, že jste. Můžete na sebe vzít tedy každou podobu. Jste schopni si v SOBĚ jako pole vědomí vytvořit takovou podobu, kterou chcete mít.Vše je založeno na síle sugescí. Říkáme li VŠE, myslíme to doslovně. I veškeré vesmíry drží pohromadě pouze síla sugescí! Uvědomte si to! Když na to vědomí přijde, je schopno cokoliv měnit. Všechna omezení jsou jen pocity, které si mysl v sobě vytváří.
Chceme vám dodat odvahu. Od jakéhokoliv těla je možné se vždy vědomě odpoutat. Od těla jakékoliv konstrukce lze odplout na "bezpečnou vzdálenost", kdy nepodléháte jeho energii, jeho zvláštní gravitaci. Jde pouze o jediné - naučit se soustřeďovat na sebe - na nadhmotný organismus, nepodléhající smrti.


 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama