A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Země čas i prostor jsou jen podvod mysli!

8. července 2010 v 17:31 | Sdělení Petru Chobotovi |  Objevte REALITU

Doopravdy nic takového jako je Země neexistuje. Ano, iluze světů skutečně mají jistou míru skutečnosti. Ale je to skutečnost propůjčená. Je to vpravdě velice neskutečná skutečnost… Opřít se o tento svět znamená vsadit na přízrak z velmi poddajné mlhy.

Nejsou světy. To jen představy světů v nás OBČAS ožijí. Svět - to je hromada mlhy, kterou rozmetáš, sotva se jako VĚDOMÍ jen trochu rychleji pohneš. Stačí jen lehce posunout ohnisko tvé pozornosti - a KDE je najednou tvůj dosud bytelný, zdánlivě reálný svět? Musíme se naučit opírat se o sebe samé, ne o světy. My jsme těžiště.
My jsme sám Základ.

Není zde žádné ZDE, o které se dá bezpečně opřít. Všechna "zde" lze vypnout, rozpustit. Všechny prostory a časy jsou víceméně podvod. Jednou se budeme muset smířit s tím, že každý časoprostor je jen podvůdek Mysli, nic víc. Bohužel pro lidské ego - a bohudíky pro TO, čím OPRAVDU jsme - světy neexistují objektivně. Ego se může prozření bát. Ale "realita" nikdy neexistovala. Rozpadá se jen naše chybná představa o tom, že zde "je", nebo "byla".

Nic hrozného se tedy neděje… Nic takového, jako je "svět", reálně neexistuje.
Je tu pouze živé a nezničitelné pole Vědomí.
Vše, co zde je, je vědomí a jeho fluktuace.

Mysl, zamotaná komplikovaně sama do sebe, mysl, podléhající své představě o realitě hmoty apod., je schopná věřit v Zemi a v čas.

Bdící mysl ve svoje umělé výtvory nevěří, není tak naivní.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama