A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Aktuální radarový přehled letů

15. srpna 2010 v 0:21 | prvopodstata.webnode.cz |  Chemtrails a Haarp


Aktuální stav letadel nad evropou


Na této stránce http://www.flightradar24.com  vidíte skutečný stav dopravních letadel nad Evropou.
Pokud tam na letadlo kliknete levým tlačítkem myši, zobrazí se Vám název letecké společnosti, odkud a kam letí.
Znamená to že pokud to, co Vám právě burácí nad hlavou neuvidíte na mapě, jsou to tudíž anonymní sprejeři, bílá letadla bez označení, sekundárního radaru a piloti bez zábran.


 


Komentáře

1 od ATC | 16. srpna 2010 v 15:03 | Reagovat

Děkujeme za komentář:
16. srpna 2010 11:37

Rád bych upřesnil, že nejde o skutečný stav letového provozu nad Evropou, zobrazeny jsou jen lety vybavené technologií ADS-B (v podstatě jde o "rozhlasové" vysílání souřadnicové polohy letadla získané z palubního navigačního zařízení). Přestože do budoucna se počítá s povinným vybavením letadel tímto zařízením, v současné době létá spousta letadel bez ADS-B.

S odpovídačem sekundárního radaru nemá ADS-B nic společného, vše, co vám burácí nad hlavou, je zcela jistě odpovídačem vybaveno a je pod kontrolou některého ze stanovišť řízení letového provozu.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama