A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Strukturovaná voda

10. září 2010 v 0:56 | Phoenix Rising Star |  Tajemství vody


Strukturovaná voda: deseticípá hvězda v posvátné geometrii

       Do našeho středu vešla žena. Znali jsme ji už z dřívějška, ale když se objevila tentokrát, všichni jsme si všimli, že u ní došlo k nějaké změně. Neměla daleko do sedmdesátky a její vzezření bývalo předtím jaksi seschlé, jako podzimní listí těsně před tím než se rozdrobí a rozpadne. Mívala kůži tenkou a suchou jako papír. Teď z ní ale vyzařovala vitalita. Vzrušení a energie. Její pokožka se zdála být lépe vyživovaná. Její vrásky nebyly tak markantní. Vlasy měla hebké a kudrnaté, vypadala lépe než s novou trvalou. "Mám tu něco, co chci, abyste vyzkoušeli," oznámila. Odhalila něco, co vypadalo jako obyčejná sklenice s vodou, a zeptala se mě, jestli nemáme menší kalíšky, abychom mohli tekutinu ochutnat všichni. Nějaké se našly a ona do nich vodu rozlila a pobídla nás, abychom se napili.Všichni jsme si nejprve se zájmem prohlíželi podivně průzračnou tekutinu. Přivoněli jsme k ní a zaznamenali jen neznatelnou vůni. Žádné chemikálie, jako například chlór. Žádný náznak sirného pachu. Prostě nic.
Tak jsme ochutnali.
Zdálo se mi, že mi pomalu protéká ústy a hrdlem jako vychlazená melasa a všude, kudy protekla, rozlévá neuvěřitelně osvěžující a konejšící lehkost.
Byla to jen voda?
Všichni jsme začali hltavě lokat, dokud jsme naše pohárky nevyprázdnili.
Ona se jen usmála a začala nám o vodě vyprávět.
"Říká se jí strukturovaná voda. Pochází z válce podobného filtrovacímu zařízení. Ale filtr tam ve skutečnosti není. Přesto se v něm všechny toxické sloučeniny transmutují na neškodné a zůstane voda v původním přírodním stádiu," tvrdila.
"Nevím, jak to přesně funguje, ale člověk, který to vymyslel, je právě ve městě, a prodává tato zařízení z kufru svého auta. Ráda bych, aby sem přišel a o tom principu nám povyprávěl," navrhla.
Souhlasili jsme.
Ze zvědavosti jsme ho požádali o soukromé interview a veřejnou prezentaci tohoto "válce", který dokáže vytvářet strukturovanou vodu.
Než se mezi námi objevil, zkusila jsem na internetu vyhledat vše, co se dalo, o Claytonu Noltem nebo strukturované vodě. Moc toho nebylo.
Šlo si ovšem objednat sprchovou baterii, která na tomto principu pracovala. Učinila jsem tak, abych se sama přesvědčila o účincích ještě před tím, než mě ovlivní Clayton nebo někdo jiný.
Baterii i sprchu šlo velice snadno nainstalovat, jednalo se o dvousměrnou baterii a při zprovozňování jste prostě nemohli udělat chybu. Na baterii jste připevnili pohyblivou trubici a na její konec rozstřikovací hlavici.
Při prvním sprchování jsem měla pocit, jak se mé tělo uvolňuje a dostává se do stavu naprosté čistoty, připadala jsem si čistá jako živá voda. Žádný zápach chloru. Jen jemná tekoucí voda. Bylo to jako stát pod mírným vodopádem. Nebo i pod podomácky vyrobenou sprchu, ze které teče dešťová voda. Jemná a průzračná.
Slyšela jsem, jak moje tělo říká: "Děkuji ti!"
Mýdlo pod ní tolik nepěnilo, ale mě připadalo, že to vlastně ani nevadí - mýdlo nebylo nutné.
Po osprchování jsem cítila, jak mám hydratované, jemné a hebké vlasy a pokožku. Dokonce i v arizonském suchém ovzduší.
Příštího dne a během dnů následujících jsem si povšimla, že všechna vylepšení, ke kterým došlo po první koupeli, se ještě zintenzivňují. I psychicky jsem na tom byla mnohem lépe.
Od "Jsem živoucím příkladem koncentrované lásky a světla", přes "Rozhodla jsem se oprostit od všeho, co neslouží mé největší dobrotě a mému vyléčení, a naplnit se láskou a světlem", až po "Chci ze svých těl s lehkostí s elegancí dostat veškeré nahromaděné toxiny a vštípit si vyšší frekvence, které mě ochrání před tím, aby se do něho opět vrátily."
A tak dále.
Bylo až neuvěřitelné, s jakou lehkostí pak plynuly dny, harmonicky, snadno. Mé tělo bylo neuvěřitelně šťastné. Všechna má těla byla.
Moje kočka jinou vodu než strukturovanou nechtěla pít. A my vlastně také. I když to byla voda přímo z kohoutku. Nikdy jsme vodu z kohoutku nepili, vždycky jsme pro vodu chodili ke 20 km vzdálenému prameni. Ale teď začala voda, která prošla oním zařízením, chutnat mnohem lépe, mnohem více hydratovala a dodávala více energie než cokoliv, co jsem ochutnala předtím.
Odjeli jsme na týden z města. Než jsme tak učinili, zalila jsem zahrádku strukturovanou vodou. Když jsme se vrátili, rostliny jasmínu byly dvakrát větší, než když jsme odjížděli, a měly více květů než kdykoliv předtím. Aloe, které bylo téměř uschlé, chytilo druhý dech a mělo sedm nových svěžích listů. To vše za jediný týden!
Šli jsme se také podívat do místní restaurace, kterou noví majitelé vylepšili a zřejmě i změnili kuchaře, protože jídlo tam teď bylo mnohem chutnější. Pak jsme si ale na stole všimli upozornění, že jako obyčejnou vodu tu podávají právě vodu strukturovanou. Když jsme se rozhlédli kolem sebe, uvědomili jsme si, jaká tam panuje příjemná a radostná atmosféra. Lidé seděli u stolů a živě se mezi sebou bavili, přestože se zřejmě mnohdy viděli poprvé v životě. Strávníci se i dvakrát nebo třikrát vraceli pro lahůdky, který nabízel místní bufet.
Co se to tam dělo?
Když Clayton Nolte dorazil na interview, první věc, kterou řekl, bylo toto: "Všichni mají to, co já. Všichni. Ale nevěnují čas cvičení, pozorování, ani tomu, aby byli u toho. A o tom to všechno je."
Clayton vyrostl na farmě v Minnesotě a když byl starší, šel na dva roky na vysokou školu studovat inženýra. Nebyl si tehdy jistý, v jakém oboru by měl být inženýrem, a tak podstoupil univerzitní testy, které mu jako nejlepší možnost volby doporučily Letectvo Spojených států.
Když vstoupil do Letectva, opět se podrobil stejným testům a pak si s ním přišli promluvit nějací muži v černých oblecích, kteří určili, že nejlepší uplatnění najde ve výzkumu a vývoji elektronických zbraní a ve sféře elektronického vedení boje (electronic warfare).
"Dostalo se mi rozsáhlého vzdělání a mohl jsem používat laboratoř s neomezeným přísunem různých hračiček a nástrojů. Byla to nakonec úžasná zkušenost," vzpomíná Clay. Posledních deset let je prý už ale z práce uvolněn.
"A co odstartovalo to, že jste se začal věnovat vodě?" zeptala jsem se.
"To je jednoduché. Voda se začala objevovat tam, kde neměla co dělat."
Po chvíli ticha následovala logická otázka: "A to kde?"
"Časem jsem si začal všímat strukturované vody i v tomhle znečištěném světě."
Pokračoval, "Moje cesta spočívala ve studiu přírody a věcí, které by člověk zvládl, ale nedělá je."
Takže jak to přesně funguje?
"Jednotky na tvorbu kapaliny jsou poměrně jednoduché. Nemají žádné pohyblivé části, neobsahují žádné chemikálie, žádné filtry, magnety ani elektřinu, a přesto dokonale fungují. Vnitřek je tvořen sklem a posvátnou geometrií. Posvátná geometrie má co do činění se vším. Ona JE vším. Jednoduše řečeno, toto zařízení pomáhá vodě dostat se do jejího původního, přirozeného a dokonalého strukturního stádia.
Strukturovaná voda má životní energii. Cokoliv, co je pro život dobré, je přeneseno na povrch jejích molekul a splyne s nimi. Cokoliv, co je pro život škodlivé, je vtaženo dovnitř molekul a zapouzdřeno. A tak se život stává filtrem, prochází skrz a vrací se zpět do přírody. Strukturovaná voda má vyvážený spin protisměrně rotujících polí. Čím vyváženější spin, tím vyrovnanější a ryzejší struktura. Živá voda ve svém přirozeném stádiu má protisměrně rotující pole shodná. Jediné, co stačilo, abych udělal, bylo vytvořit vyvážené pole, aby si voda zapamatovala své přirozené stádium.
Jen jsem se na něho zadívala.
"Všichni chcete znát vysvětlení! Všichni ho chcete racionalizovat. Chcete znát matematický vzorec. Ale v přírodě je tím klíčem opravdová rovnováha. Otázkou JAK se vůbec není nutné zaobírat," vysvětloval.
"Voda v této dokonalé struktuře přejímá božskou formu. Je kouzelná. Když se voda formuje procesem strukturování, nic jiného ji nezajímá. Je unešená z možnosti být volná."

"Strukturovaná voda nemůže v lidském světě přežít. Vše, co člověk vyrobí, je životu škodlivé. Nezávisle na množství strukturované vody, nebo na tom, jaké potrubí použijete, nepřežije tato voda v klikatícím se potrubí vzdálenost delší než sto metrů. Takže pokud chcete jednotku pro celý dům, musíte mít přehled, jak se u vás trubky větví a na jaké vzdálenosti vodu vedou. Teprve pak budete vědět, zda potřebujete jednotku jednu nebo dvě. Jeden muž si například objednal domovní jednotku. Přestože jeho květinám před domem se očividně dařilo, na nádobí vytaženém z myčky stále nacházel skvrny od tvrdé vody. Když jsme tomu snažil přijít na kloub, zjistili jsme, že jednotku instaloval na hlavním vodovodním potrubí, ale už nepočítal s tím, že má k domu šedesátimetrovou přípojku! Pravidlo sta metrů je, jak se zdá, stabilní. Tak to prostě je. Jakmile instaloval druhou jednotku blíže kuchyni, byl s výsledkem více než spokojen.


"V přírodě je ale vždycky nějaké ale. Kdybyste měli desetikilometrové potrubí se strukturovanou vodou, tak stačí uzávěr na jednom konci a během několika minut bude strukturována všechna voda, která je uvnitř. Voda v potrubí se naladí během pár minut - směrem po proudu i proti němu."
"Strukturovaná voda je vysoce stabilní. Uvolňuje nadbytečný kyslík. Podporuje aerobní bakterie a anaerobní zabíjí. Požití této vody okamžitě hydratuje buňky. Z přístroje QXCI dostanete výsledky okamžitě, během dvaadvaceti sekund od chvíle, kdy pomyslíte na to, že zvednete sklenku s vodou a napijete se. Co se stane, když pijete běžnou vodu z kohoutku: vaše tělo spotřebuje okolo stovky kW energie, aby se hydratovalo. Se strukturovanou vodou dojde k hydrataci okamžitě a vaši energii můžete použít k něčemu užitečnějšímu. Vaši DNA a RNA to přednastaví do původního stavu před tím, než ve vašem těle došlo ke znečištění různými látkami."
"Jakmile je strukturovanou vodou zalita rostlina, dostává se jí náhle mnohem většího množství živin i ze vzduchu. Jakmile je jí dodána predispozice k vitalitě, nezávisle na stupni znečištění začne ze vzduchu přijímat životní energii."
"Když někam do vnějšího prostředí umístíte strukturovanou vodu, nějakou větší nádobu, tato způsobí, že odtamtud ustoupí všechna negativita a toxiny. Ve sklenici nestrukturované vody, která bude stát poblíž, se časem vytvoří voda strukturovaná."
Řekla jsem, "Všimla jsem si, že vyzařuji více buněčné paměti…"
Přikývl, "Doporučuji požádat vesmír o smazání všech požadavků, modliteb a podobných věcí, jež zatím nedošly naplnění. Prostě je smažte. Protože časem, až se dostanete k tomu "prázdnému prostoru", tak první věc, kterou si budete přát, se vám okamžitě splní. Protože už vás nebude zatěžovat vesmír snažící se zajistit vám něco, co jste si přála, když vám bylo třináct. A věřte mi, každý, kdo zkusil nechat plavat věci, o kterých už zapomněl, co vlastně byly, byl pak velice mocný."
"Strukturovaná voda dává lidem větší potenciál možností nebo příležitostí vědět, co jim patří - dává jim potenciál k rozhodujícímu vlivu, a chrání je před tím, aby podléhali čemukoliv, co by je chtělo vychýlit z rovnováhy."
Zeptala jsem se ho na Masaru Emota a jeho práci s vodními krystaly. "Našel jste také tvar dokonalého šestiúhelníku?"
"Ovšemže," odpověděl.
"Úmysly tu fungují také. S tím, co jste viděl, dalo by se to přirovnat k Emotově práci, co se týče lásky a vděčnosti, díky nimž se vytvářejí nádherné krystalické tvary?"
"Byla tam určitá podobnost, to ano, ale, víte, výrazy jako šestnáctiúhelník nebo šestiúhelník naznačují něco, co je pouze dočasné. Chcete, aby vaše voda byla taková a taková? Pak buďte taky takoví. A tak je to se vším. Proč bych to měl za vás dělat já? Prostě taková buďte. Na tomhle světě existují lidé, kteří mohou v mžiku projevit všechno, po čem touží. I vy to dovedete. Takže… se nemůžete vymlouvat."
"Ale o tom to není," bránila jsem se. "Je to o tom, dát jedinci tu možnost. Pomocí tohohle zařízení dáváte lidem možnost posílit se, takže pak mají na víc."
"Správně."
Pokračoval o posvátné geometrii. "Všichni si myslí, že voda tvoří šestiúhelníky. Ale tak to není. Podle mých pozorování je to ve skutečnosti tvar deseticípé hvězdy. Dvě protínající se pyramidy. Skutečných vrcholů pyramidálního tělesa je pět - čtyři vrcholy podstavy a špice. Nechte dvě taková tělesa prolnout do sebe a dostanete deseticípou hvězdu. Z těchto deseti vrcholů se může proměnit na cokoliv. V elektronové formě je deseticípá hvězda zařízením pro změnu dimenzí, pro meziplanetární cestování. Její jedinou pohonnou energií je intence. Přesně tak to je."
"Vodík chápu jako aspekt Otce. Z vodíku vychází všechno. Je to prvotní součást všech elementů, všech věcí. Kyslík je Matkou. A uhlík je dítětem," poznamenal v pozoruhodné shodě s dechovou meditací jednoty (Unity Breath Meditation). Všechno je kombinací těch tří. Všechno."
Povězte nám o nějakých zázračných účincích, které jste v souvislosti se strukturovanou vodou pozoroval.
"Jeden pětasedmdesátiletý muž, který celý život trpěl na ekzémy, si koupil sprchovou jednotku. Během 18 hodin 90 % jeho vyrážky, svědění a pálení kůže zmizelo. Jiný muž měl rakovinu jícnu. Byl hospitalizován silně dehydrovaný a lékaři mu nedávali žádnou šanci. Jeho přítel mu začal každý den nosit strukturovanou vodu. Ani ne za čtyři týdny muž opustil nemocnici, protože choroba polevila. Další člověk s rakovinou začal vodu pít a za tři týdny nemoc rovněž ustoupila. Ten seznam je den ode dne delší, příběhy zázračných uzdravení slýchám pořád."
Jaké jsou nejdlouhodobější účinky, které jste měl možnost vidět v souvislosti v vašimi vodními jednotkami?
"No, vyrábím tyhle jednotky už přes patnáct let a i lidé, kteří si je ode mě koupili mezi prvními, jsou s nimi stále spokojeni. Nemuseli v nich nic vyměňovat, ani je nijak spravovat. Nejsou v nich žádné pohyblivé součásti ani filtry, které by museli vyměňovat a zdá se tedy, že doživotní záruka funguje bez problémů."
Jaké jsou další výhody strukturované vody?
"Lépe chutná, protože se v ní uspořádají (strukturují) jakékoliv přírodní nebo člověkem vytvořené chemikálie, cokoliv toxického je obklopeno a posléze uvolněno. Vašim tělem to tudíž projde, aniž by to mělo nějaký účinek. Takže vaše tělo se v první fázi vyléčí od znečišťujících chemikálií, na které bylo zvyklé. Zvýší se vaše vitalita, elán. Zmírní se případná bolest svalů a kloubů. Máte více energie, protože máte více kyslíku. Lépe vstřebáte vitamíny, minerály a léky. Rostliny zalité touhle vodou rostou neskutečně rychle. Potřebují méně hnojiva. Tenhle druh vody vám také odstraní stávající vápenaté a aragonitové (CaCO3) usazeniny. Už žádné skvrny od tvrdé vody. Nemusíte tak často čistit kuchyni a koupelnu. Předchází a odstraňuje korozi, prodlužuje životnost potrubí, ohřívačů vody, myček, vodních odpařovačů, ústředního topení, výrobníků ledu atd. Ten seznam je nekonečný. Voda zajistí menší výskyt řas a chaluh v rybníčcích a jezírkách, čistší akvária, zdravější domácí mazlíčky, lepší růst plodin a zahradních produktů, lépe chutnající jídlo. Mohl bych pokračovat dál a dál."
Má funkce těchto vodních jednotek nějaké negativní účinky?
"No, jakmile je jednou začnete používat, připravte se na to, že už je budete používat pořád. Ptáci a jiná zvířata budou tuto vodu vyžadovat. Rostliny zrovna tak. A pokud žijete v oblasti jako je Arizona, kde vám divoká prasátka pekari běhají přímo za domem, připravte se, že před nimi budete muset vaši zahradní jednotku chránit. Jinak by si našla způsob, jak vám ji zničit. Budou se chovat tak, jako by tu životní energii - ať už z jednotky vyzařuje jakákoliv - musela mít za každou cenu. A na ostrém a vytrvalém slunci se jednotky porouchají. Venkovní hadice je z PVC, tak najděte způsob, jak ji ochránit. Pokud jste v oblasti, kde v zimě mrzne, nenechávejte v ní na zimu vodu. Vezměte ji dovnitř. V současné době také nemáme jednotky, které by pasovaly na metrické potrubí, jako mají v Evropě, ale pracujeme na tom.
Takže, co hodláte dělat dál?
"Chci ve svém výzkumu pokračovat až tam, kam se zatím nikdo nedostal. Tam, kde už slova nestačí. Neexistuje nic, co by člověk nemohl udělat, pokud má dostatek peněz a kolem sebe lidi, kteří nejsou nijak omezení."
"Vezměte si, co už víte, a radujte se. To nás všechny katapultuje až tam, kde budeme mít možnost něco změnit. Musíme na to být připraveni. Na mé cestě je mi nejvýznamnější hnací silou schopnost jednat. Na světě existují organizace, které sdružují poradní skupiny skutečných expertů, ale pravda spočívá v jednání."
Pokud se chcete podívat na video o Claytonu Noltem a strukturované vodě, jděte sem: www.youtube.com/watch?v=_IMFafyzIHM
Vlastní jednotku na strukturování vody si lze objednat zde: claytonnolte@gmail.com
Více o deseticípé hvězdě, vodním channelingu, informacích od Ducha vod a způsobech energetizování vody zde: www.SpiritOfWater.org

S láskou, potěšením a vděkem
Phoenix Rising Star
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama