close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Říjen 2010

Co je vzestup?

23. října 2010 v 22:51 | Diana Cooper |  Vzestup do 5D

(S použitím popisů a informací od od Diany Cooper)

Vzestup je termín, o kterém se dnes píše a hovoří více, než kdy dříve. Vzestup je aktuální proces, kterým prochází naše planeta a vše, co se nachází na ní.

Vzestup znamená zvýšení vibrací "na úroveň světla". Protože každá myšlenka, slovo, emoce a činy jsou vibrace, a toto vše také vytváří naši auru. Vzestup znamená čištění našich myšlenek, emocí a výběr láskyplných činů pro nejvyšší dobro. Poté budeme žít v radosti a svobodě, protože zvyšování vibrací očišťuje. Podle zákona rezonance (vrána k vráně sedá) zvyšováním vibrací opouštíme a opouští nás staré věci, záležitosti i vztahy a nefunkční přátelství - vše, co s námi přestává rezonovat. Také vše negativní a destruktivní nás opouští. Naopak si začneme přitahovat více a více to kvalitnější, láskyplnější, hlubší, skutečnější.

Začínáme si uvědomovat, že svým myšlením a postojem srdce si sami vytváříme svoji realitu. S tím přichází postupné uvědomování a přebírání zodpovědnosti do svých rukou - myšlenky se nám zhmotňují, někdy poměrně rychle. Nebývají to ještě "zázraky na počkání", ale někdy je i větší záležitost a přání otázkou pouhých dní nebo hodin. Záleží na čistotě záměru v myšlení a na úrovni srdce. Vesmír nám již tento záměr zrcadlí (přitáhneme si odpovídající řešení). Pak je tedy důležité učit se myslet a přitahovat si pozitivní události a věci. Naučit se konstruktivním záměrům v přítomném čase, využívat pozitivní afirmace ("jsem každý den zdravější, vitálnější a přitahuji si do života hojnost a dostatek všeho dobrého") - a podobné. Pokud někdo stále myslí způsobem "hledám lepší práci", vesmír to odzrcadlí a uskuteční: dotyčný bude stále hledat lepší práci. Místo aby vysílal stav "jsem finančně zabezpečený a přichází mi hojnost všeho co potřebuji"...
Ale vraťme se k vzestupu.

Vzestup rozhodně není něco, čeho bychom se snad měli obávat. Naopak, tato cesta do Světla a Lásky má takový charakter, jako bychom se navraceli domů, do místa, kde to známe a kam se těšíme, protože to je naše útočiště, náš přístav jistoty i porozumění.

Starý svět je stále plnější nejistoty a porozumění už nenacházíme mnohdy ani u nejbližších, ani u partnera. Do jisté míry je to iluze. Každopádně i běžní lidé tuší a cítí, že se "něco děje". Staré hodnoty, které bývaly ctěny nade vše, přestávají mít svoji váhu a přichází novější pohledy, názory a nově se tvoří společenství a komunity přátel, kteří se neznali a kteří v sobě nachází obrovský potenciál i porozumění - na společné cestě vzestupu.


Ti, kteří žijí na čistě fyzické úrovni porozumění, ti, kteří věří pouze tomu, co vidí, slyší a cítí, prochází životem jako kdyby měli v autě na dálnici zařazenou trojku, což je ekvivalent 3D - nám známého tří - rozměrného světa. Z vyšší perspektivy svírají volant a děsí se toho, co se může stát. Žijí podle lidských pravidel, nadávají na jiné řidiče a viní je ze spousty věcí a bojí se změnit jízdní pruh, protože se bojí toho, co by se všechno mohlo stát. Často si myslí, že jejich pruh je ten jediný správný a všichni by v něm měli být.

Poté, co se více otevíráme životu a bezpodmínečné lásce, přeřadíme na čtverku, na 4D. Znamená to jet životem uvolněněji a více mu důvěřovat, cenění si jiných řidičů, respektování jejich způsobů jízdy a následování intuice. Víme, že cesta každého řidiče je pro každého jedinečnou a speciální misí. Poté, co přijmeme, že jsme v první řadě duše a jsme součástí jednoty, ovládneme svůj osud. Uvědomíme si, že jsme spolustvořiteli toho božského, což zahrnuje i jeho sílu a odpovědnost, přeřadíme na pětku, na 5D. Poté můžeme jet po cestě hladce a pomáhat ostatním řidičům na jejich cestě. Uvolníme nižší vůli a zasvětíme svou cestu vyššímu smyslu.

Poté, co se uvolníme a začneme si svou cestu opravdu užívat, otevřeme na autě střechu a necháme do auta vstoupit světlo. To je vzestup (ascension). Nikdo po nás nechce, abychom uletěli ze sedadla auta nebo odešli ze svého fyzického těla, od své rodiny. Je třeba zůstat sedět pevně na sedadle řidiče a být napojený na zdroj.V minulosti nebylo možné zvýšit svou frekvenci a současně žít ve fyzickém těle. Teď je to možné. Spousta lidí si vybírá zůstat na Zemi. Budete žít jako předtím, pouze budete svítit a vysílat vyšší vibrace. Pokud budete cítit radost, bezpodmínečnou lásku a jednotu s ostatními, vytvoříte své nebe na Zemi.

Vzestup (čištění) s sebou nese důsledky. Pokud ve 3D uděláme nějaký čin, jeho důsledky pocítíme po delší době, a proto je nejasná přímá souvislost mezi tímto činem a jeho důsledky. Poté, co začneme sobě a principům života více rozumět, uvidíme důsledky svých činů ihned (instant karma). Můžeme opustit kolo reinkarnací. Poté nemusíme měnit lidi ve svém okolí, ale sebe. Na druhé straně je jedno, jaké těžkosti nás v životě potkávají.

Je důležité, abychom naplňovali ve svém životě to, co jsme si naplánovali před narozením. Abychom mohli vzestoupit, potřebujeme naplnit úkol, který jsme si tady předsevzali splnit. Někteří lidé uvnitř ví, že dělají to, co si předsevzali na Zemi udělat. Někteří se potřebují v meditaci dostat ke svému otisku duše (blueprint). Pokud cítíte, že nejste na této cestě, je třeba udělat rozhodnutí, které vás na ni dovede. Někdy je třeba udělat velmi obtížné rozhodnutí.

Před několika lety jsem byla (Diana Cooper) plně na své cestě, ale uvědomila jsem si, že potřebuji udělat pár změn, a že nemůžu splnit svůj úkol do té doby, než změním několik podmínek. Poté, co jsem tyto změny udělala, mi bylo řečeno, že v mé auře nebylo rozvinuto několik barev, ty, které souvisí s děláním změn jednoduše a otázkou financí. Bylo navrhnuto, že mám využít každou příležitost, abych si během příštích dvou a tří let tyto barvy aury rozvinula, abych byla plně připravená na svou misi. Neřekla jsem si: "Pomoc. Jak se s tím vypořádám?" ale "Aha, je tu další příležitost se posílit, abych mohla plně dělat svou práci."

Často lidé říkají: "Vím, že nedělám to, co jsem sem přišel udělat, ale musím zůstat v práci, abych si něco ještě vydělal." nebo "Vím, že toto není ten správný vztah, ale myslím, že neumím být sám." Prošla jsem těmito strachy. Pokud věci odkládáme, zpomalujeme naši cestu. Někdy se zeptám: "Jak dlouho už jste zaseknutý na této lekci?" Často řeknou šest nebo deset životů!

Při vzestupu se vaše celé tělo změní ve světlo, i s oblečením. Poté se buď vrátíte do fyzického těla, abyste sloužili lidským bytostem na vyšší úrovni, nebo odejdete sloužit mimo fyzické tělo. V tomto období je na Zemi nebývalá příležitost k vzestupu. Pomáhají nám k tomu bytosti světla. Jedna esence cesty vzestupu je spolupráce. Několik vzestoupilo odděleně. Byli jsme požádáni držet za ruce naše blízké a jít dopředu. Můžete být velmi blízko vzestupu. Pokud chcete využít příležitosti spirituálního rozvoje duše, mějte v mysli záměr říkat, myslet a dělat vše z nejvyššího a nejčistšího motivu.

Objevte s námi krásu vzestupu, zvyšování svých vibrací, jsou k tomu různé postupy, ale ten jednoznačný, kterým tak jako tak bude každý procházet je: poznávání a konání bezpodmínečné lásky.

Dovolte si přijímat energie bezpodmínečné lásky včetně krásy léčivého čistého doteku, upřímného obejmutí, sdílení krásných energií, především s lidmi, kteří svými osobními vibracemi, láskou a pozitivním přístupem budou zvyšovat vaše vibrace, na cestě vašeho osobního vzestupu.

Existují způsoby, jak ten vlak brzdit, nebo z něho dokonce vyskočit - to je naše svobodná volba a cesta naší duše. Můžeme si ale také troufnout na tento vlak nasednout - pohodlně se usadit a respektovat připravené koleje a cestu vzestupu, která je láskyplně mnohem vyššími světelnými bytostmi pro nás připravena. Co uděláte vy?

Částečně převzato z knihy A new light on ascension od Diany Cooper, a doplněno.

nzeme

Hlídejte a zvyšujte své vibrace

23. října 2010 v 22:49 | akiniel |  Vzestup do 5DKineziologický test

Nejenom kvůli svému vzestupu, ale také kvůli svému zdraví a hojnosti osobní vitální energie je dobré umět si vyhodnotit, co nám energii "přidává", co je pro nás zdravé, vitální a vhodné, a co nám naopak životní energii ubírá a oslabuje nás.

Jak zjistit dobrá a špatná místa - test svalů

Každý člověk má své oblíbené místo. Na pohovce v obývacím pokoji, pod pergolou na zahradě, u krbu nebo třeba u dvou velkých dubů v lese. Existuje také opak: stůl v restauraci, kam si nikdo nechce jít sednout, místa v kanceláři kde se člověk špatně soustředí, nebo les, který vůbec neláká k procházce.

Proč je tomu tak? Proč se člověk cítí někde velmi dobře a někde je mu nepříjemně? Souvisí to především s kvalitou a množstvím přítomné energie v prostoru.

Oblíbeným a rychlým testem vyzařování a působení energií je test svalů.

Jak na to?

Pravou rukou se paží chytíme testovaného stromu, levou ruku natahneme vlevo. Druhý člověk se nám po napočítání do tří pokusí dvěma prsty levou ruku sklopit - tlačit dolů a my se budeme snažit mu vzdorovat zatím co pravá ruka se drží stromu. Pamatujeme si svoji sílu v levé ruce. Potom se chytíme třeba plotu, nebo ničeho a opět opakujeme testování a snahu vzdorovat levou rukou. Zjistíme nejspíše, že strom nám skrze pravou ruku poskytoval energii - sílu, a tak se nám dařilo vzdorovat lépe, než když jsme strom nedrželi.

Tímto testováním lze také vyhodnotit - ukázat si, jakou povahu energie mají například zářiče jako křesťanský kříž (velice oslabuje protože rozděluje energie), mobil (velmi oslabuje byť jej jen držíme a nevoláme), nebo symboly namalované na papír - ten pak zmačkáme, uchopíme a rozdíly jsou také velmi jasně znát (např. napsané číslo 666 velmi oslabuje, byť je papír pak zmuchlaný do ruky); lze zkoušet energii kamenů, vyhodnocovat jejich nabíjení atd. Svalovým testem vlastně vyhodnocujeme, kolik mají předměty životní (život podporující) energie.

Jak to funguje?

Lidským tělem procházejí meridiány, jimiž proudí životní energie. Každý meridián souvisí s některým svalem a orgánem v těle. V ruce máme čakru, jež lze přirovnat k velkému a velice složitému akupunkturnímu bodu. Je spojena s meridiány v těle a jeden z nich prochází svalem na rameni,který se stará o to, abychom mohli paži zvedat a napínat. Sval je silný, pokud meridiánem proudí hodně životní energie a slabý, pokud proudí málo životní energie. Některé předměty nám životní energie dodávají a některé ubírají. Svalovým testem to vyhodnotíte snadno a správně.

Vyhodnotit také můžeme vibrační úroveň místa, předmětu, člověka, domu, místnosti. Většinou se k tomu využívají tzv. Bovisovy jednotky. Pomocí intuice a nebo zpočátku pomocí kyvadla a virgule můžeme snadno vyhodnotit a zjistit, kolik daná věc vibruje.

Práce s kyvadlem:

Práce s kyvadlem je jednoduchá, jenom musíme přijmout, jak se pohybuje. Nejlépe v duchovně vyšším stavu, bez myšlenky, jak by se mělo pohybovat nebo jaký výsledek bych očekával, čili bez hodnocení našeho vědomí. (Já přepnu v krátkosti do Alfy a položím si otázku.) Otázky klademe tak aby kyvadlo mohlo reagovat ano/ne, nebo kroužit jako nerozhodné. Na odečítání hodnoty, čísla, použijeme mentální a nebo fyzickou stupnici, nejlépe půlkruh rozdělený na 1 - 10 neboli 0 - 100% a podle úhlu kývání přečteme odpovídající úhel. Pokud používáme virguli - pružinu, buďto počítáme v duchu a sledujeme potvrzující pohyb u konkrétního čísla a nebo dokážeme odhadnout míru sklonu v souvislosti s odpovídající hodnotou; je potřeba si toto vše natrénovat, většinou to nejde hned ale třeba během týdnů zkoušení a člověk je docela sběhlý až po mnoha měsících praxe. Nelze tu dávat přesný návod protože neexistuje, každý jsme individuální a také tyto nástroje nám fungují rozdílně. Kdo by měl zájem, mohu vysvětlit a naučit osobně, i v terénu (určování zón, vody a čehokoliv).

Práce s virgulí:

Práce s virgulí je trochu jiná technicky. Virgule - pružina - se drží jinak než kyvadlo. Výhoda: S pružinou můžete měřit cokoli i za pohybu, za chůze nebo jízdě automobilem (ne při řízení), protože ji držíte v obou rukách. Můžete tak pohotově vnímat rozdílné reakce při chůzi a není třeba se neustále zastavovat jako v případě kyvadla, které potřebuje klid na neovlivňované kývání. S virgulí se více učíme pracovat mentálně a s vizualizací. Můžeme určit cokoliv a ptát se na cokoli, co vidíme očima nebo v mysli. Důležitá je tu otázka koncentrace, a přitom vypnutí veškeré logiky. Zacílíme tedy dotaz (kolik vibruje tento dům, toto místo, tento člověk) a v duchu odpočítáváme od řekněme čtyř tisíc (níž to snad nebude), takže pět, šest, sedm.. a vnímáme, u kterého čísla (počtu tisíc) virgule potvrdí reakci. Pak můžeme použít kontrolní metodu tak, že počítáme dál a virgule nám již odchází z potvrzení pryč protože dům má 7 tisíc, když počítáme dále "8, 9..." tak virgule již nepotvrzuje takovou hodnotu. Znovu se tedy v počítání vracíme zpět, níže, "9, 8, 7..." a opět by nám virgule měla potvrdit u těch 7 tisíc, v tomto případě (příkladu). Můžeme ještě upřesnit a vycítit, zda přesně 7 tisíc a nebo spíše 7,5, zatímco 8 již určitě ne, atd. Je to především otázka delší praxe, tyto reakce vnímat a pohotově dokázat měřit a určovat cokoli.

Vibrační hodnoty dle Bovisova biometru

Pro srovnání:

1000 jednotek bovisů odpovídá 1 nm (nanometru) běžné vlnové délky, udává však více.

1000 jednotek je smrtelně nízká hodnota

2000 - 4000 jednotek najdeme na negativním křížení patogenních zón, také hodnota rakoviny.

4500 - 5000 jednotek má negativní, unavený či nemocný a vysílený člověk, znečištěný dům.

6000 - 6500 jednotek je hodnota fyzické energie zdravého člověka - neutrální hodnota.

7000 - 8000 je zvýšená fyzická energie člověka díky místu či duchovnosti; vyčištěný dům.

8000 - 12000 vibrují orgonity, čímž čistí patogenní a psychosomatické zóny ve svém okolí.

10 000 jednotek je měřeno u Diamantové vody a míst a lidí kteří ji často užívají.

11 000 a více jednotek mají místa označována jako léčivá; místa síly, kde stojí menhir atd.

13 000 měl prý léčitel Kristus

13 500 jednotek je průměrná nemateriální intenzita na energetické či éterické rovině.

14 000 jednotek vibrují určitá místa v hinduistických a buddhistických chrámech.

18 000 jednotek a více vibrují výjimečně vyzařující místa síly, i zasvěcené orgonity.

Bovisův biometr je měřící prostředek, který vynalezl francouzský fyzik Alfred Bovis (1871 - 1947), který slouží k radiestetickému určení energetické vibrační kvality místa, osoby nebo věcí. Ve zkoumání Bovisovy stupnice pak pokračoval inženýr Simenoton, který z ní vytvořil takový biometr, s nímž mohla být prostřednictvím radiestetického kyvadla zjištěna intenzita záření či energie v daném místě. Stupnice vznikla na základě vlnové délky elektromagnetického vlnění. Uchytil se tak pojem Bovisovy jednotky, odpovídající vlnové délce jedné tisíciny nanometru.

1000 jednotek Bovisů tak odpovídá 1 nm z pohledu klasické fyziky, ale tato hodnota představuje tak zvané jednotky účinku.

Dnešní člověk, byť zavalený informatikou, dozrál k tomu, aby poznal existenci nehmatatelného. Radiestetickou metodou (kyvadlem, virgulí např.) lze testovat vibrační úroveň či hodnotu místa, bytu, domu, člověka, zvířat, potravin a souvislosti, které mají na tyto hodnoty zásadní vliv.

Místo vykazující hodnotu nižší než 6500 jednotek stahuje i vibraci člověka, který tam přebývá, do oslabeného stavu náchylného k nemocím a takové místo je i pro zvířata a rostliny škodlivé; zatěžuje již biochemické procesy na buněčné úrovni.

Na průsečíku Hartmanovy patogenní mřížky například spadne hodnota na 2000 jednotek, což je úroveň bující rakoviny. Taková místa je třeba energeticky vyhodnotit, vyčistit a pozvednout například pomocí kladných zářičů, orgonitů.

Větší část lidstva se ve smyslu vitality nachází mezi 3000 až 5000 jednotkami, což je alarmující. Pro upevnění svého zdraví, vitality a síly je vhodné čistit a navyšovat vibrace u sebe i v prostoru, kde spíme a pobýváme.

- Pozor tedy na předměty, které nám snižují energii nebo vibrace...

- Pozor na křesťanské kříže a zvyky!

Lidé mají zejména na vesnicích (vzestupu a zdraví NEVHODNÝ) zvyk, mít doma pověšený křesťanský kříž. Často je provází zdravotní potíže a především únava a nedostatek energie. Když si osobně vyzkouší svalovým testem, jak jim takové zářiče ubírají životní energie, jsou překvapeni, protože by nečekali, že křesťanský kříž jim okamžitě odebere (stejně jako mobil) tolik síly z ruky a těla. Následně se křížů a některých svatých sošek a obrazů rádi a rychle zbavují. Potom záhy zjišťují, že se nejen lépe vyspí, mají více energie a vitality, ale také se například začne lépe dařit pokojovým rostlinám, kterým se samozřejmě v blízkosti destruktivně působícího kříže dobře dařit nemohlo, protože kříž bránil toku životní energie. Hledisek a souvislostí je tu více - uvědomte si, kolik a jakých lidí má tento symbol doma pověšeno! Tento kolektivní symbol rezonančně spojuje toto množství lidí a jejich úrovně nebo charakter, protože křížem i těmi lidmi je aktivováno příslušné morfické pole včetně ponuré historie.

Podobnou slabost cítíme v kostelech - záměrem tu bylo pomocí křížů a dalších způsobů udržovat boží stádo - ovečky v poslušnosti a podřízenosti. Povšimněte si, že kazatelny mají půlkruhový tvar - tento tvar chrání kazatele před ubíráním životní energie! Na rozdíl od věřících oveček, těm je snížena životní energie směrem do destrukce. Pánové pak pokračovali směrem na pivo - rychle zase energii doplnit a ženy se shlukovaly ke klevetám a pokračování negativních nízkých energií a pak na sluníčko do pole - zase si energii doplnit.

Pozor také na módní nesmysly jako nošení křesťanského křížku na krku. Sebekrásněji vyvedený křížek vám ubírá soustavně energie - tříští ty životní. Chcete si dobrovolně nechat snižovat vitalitu, energii a elán? Pokud ne, všech křížů se rychle zbavte. Odnést kříž do bazaru asi není to nejlepší řešení - přece nechceme takto působící zářič předat někomu jinému, aby mu škodil.

Pozor na působení symbolů kříže s Kristem! Zapojte selský rozum a uvědomte si, zda je rozumné pověsit si doma symbol mrtvoly a co takový symbol vyzařuje.

Pověsili byste si doma oběšence? Byť by to byl oběšený nejmilejší člen rodiny, pravděpodobně byste k němu spíše správně a logicky chovali nadále lásku a úctu v srdci a neumístili si nikde fotku nebo sošku ukazující a vyjadřující okamžik jeho smrti, s bolestmi a krví po zatlučených hřebech. Vytestujte si to sami svalovým testem.

Stejně nevhodné jsou rituály "přijímání těla páně a krve páně" - energie takovéto věci jsou velmi podobné kanibalismu. Máte chuť na něčí krev nebo tělo? Ale v kostele je to "v pořádku", máte to i s posvěcením - koho?

Mějte tu největší úctu ke Kristu jako k léčiteli, který na zemi skutečně žil a léčil. To je naprosto v pořádku. Ostatních (církevních) nápadů a zvyků se v zájmu i svého zdraví zbavte; pokud budete podporovat a šířit všeobjímající bezpodmínečnou lásku ze svého srdce, je to to nejlepší, co opravdu můžete udělat v tom nejčistějším a upřímném záměru.

Pro zajímavost a své uzdravení si také vyzkoušejte, jak vyzařují různé "svaté" obrázky, podobizny, sošky včetně Panny Marie a dalších. Možná budete překvapeni.

Církev záměrně svými stavbami špuntovala životodárné akupunkturní body a meridiány Země, jimiž má naopak volně proudit silná životní energie pro každého. Dílo dovršili ještě použitím energie rozdělujících křížů vchodem kostela počínaje a jeho střechou konče.

Kdo by chtěl jít do detailu, zamyslí se nad stínem mnohých svátků a zvyků jako jsou vánoce. Datum vánoc stanovila církev. Podle datování se Kristus narodil již v říjnu. Vánoční zvyky jsou udržovány kvůli podstatnému zvýšení prodeje a určitému pozlátku. Důsledkem a ovocem je opět ovládání oveček a široké veřejnosti nejen k tomu aby hodně utratili, ale aby svoji "lásku" a obdarovávání někoho soustředili k určitému datu, zatím co správné je dávat dárky a dělat radost a prokazovat lásku ze srdce kdykoli takovou věc chceme vyjádřit a druhého potěšit.

Všímejte si tedy, co snižuje vaše energie a držte se toho, co je zvyšuje...

Nosíte Atlantský prsten?
Křížek na krku?
Egyptský kříž anch?
Keltský kříž?
Pentagram?

Visí vám doma křesťanský kříž, krucifix? "Svaté obrázky"?

Používáte symbol pyramidy jako model nebo tretku nebo zářič?
Nebo jiné harmonizátory s určitým známým symbolem?
Používáte k "čištění" tibetské vadžra dorje? Tibetské mísy?

Pracujete úpěnlivě se symboly Reiki a jiných "léčivých" systémů?

POZOR!!!

Pokud jakkoli užíváte, máte na těle, šatech, v blízkosti nebo mysli tyto všeobecně známé a používané symboly a tvarové zářiče, dochází k závažné skutečnosti:

Rezonujete s kolektivním vědomím všech ostatních, kteří takový symbol užívají!

Přebíráte energie a úroveň všech, kteří tyto symboly a zářiče také nosí a používají!

Vzhledem k ne zrovna ideální energetické, mentální a vibrační úrovni běžných lidí je používání a nošení takových "kolektivních" symbolů a zářičů nebezpečné.

Většina léčitelů i té nejlepší vůle - sotva přežívá, hmotně i zdravotně. Proč?

Přebírají špatná přesvědčení, nízké vibrace a destruktivní programy druhých!

Ten, kdo chce pozvedat své osobní duchovní kvality a vibrace, dá si na to pozor. Proč? Aby si tímto způsobem zbytečně nesnižoval vibrace a nenatahoval a nepřebíral nevhodné programy a energie druhých lidí.

(velmi nevhodné a nebezpečné jsou např. terapie jako rodinné konstelace!!!)

Prsten blokuje tok energie, řetízky také. Křesťanský kříž také - vyzkoušejte si to sami svalovým testem.

Symboly - zjistěte si důkladně, co ty vaše symboly vlastně připomínají, kde vznikly, jaký je jejich původ a smysl, co mají přinášet a jak se s nimi skutečně cítíte.

Pozor na dary od druhých, na již použité předměty, bazary, antikvariáty! Pozor na filmy, mediální pořady a články, nosiče a především zprávy.

Dávejte si pozor, a vybírejte si moudře, na čem a s čím a s kým rezonujete!

Týká se i všech společných a veřejných akcí byť sebelepšího záměru:

Chodíte na jógu? Společné meditace?
Zde všude přebíráte do svého pole energie a vibrace druhých!
A sdílíte je, i se všemi osobními přesvědčeními, bloky a destrukcemi...

A zatím skutečně málokdo se umí velmi dobře chránit, nebo zpět očistit, aby mohl říci, že mu tyto vlivy vůbec nevadí.

Žijeme zde v tomto světě a zcela se všem vlivům nevyhneme.
Mnohým ale můžeme!!!
A bude nám podstatně líp!

Pozor na symboly a znaky
mnohých známých firem...


Předpovědi k 21.12.2012

23. října 2010 v 22:48 | Diana Cooper |  Vzestup do 5D

Den 21. prosinec 2012 značí začátek dvacetiletého období přechodu či vzestupu, končícího v roce 2032 a potom má začít skutečný nový Zlatý věk. Plánovaná změna je tak veliká, že ani moudří v dávnověku nedokázali předpovědět, co se po tomto dnu stane.


MAYOVÉ nazývali 21. prosinec 2012 "dnem stvoření" a prorokovali, že dojde ke stimulaci genetické paměti našich minulých životů a toho, kým skutečně jsme, což mnohým urychlí proces vzestupu a osvícení. To vše může být z jiného pohledu spekulativní, protože proces vzestupu, i osvícení, lze nazývat určitou iluzí k níž není moudré se přehnaně upínat, konec konců i vše ostatní je z jiného pohledu iluze, třeba kolektivního vědomí - vyberte si...
Mayové také předpovídali, že planetární síla Kundalini pomůže aktivovat a přeladit všechny pyramidy, které nás spojují s naším pravým místem ve vesmíru, což zapříčiní znovuzrození solárního vědomí v lidstvu. Pyramidy jsou generátory a transformátory univerzální životní energie (jakési obří orgonity).

INKOVÉ tvrdili, že před rokem 2013 bude asteroid aktivovat očistu Země.

AZTÉKOVÉ říkají, že současné Slunce neboli "období" světa je páté a označuje konec 26000 letého období.

Mnoho mudrců z národů PŮVODNÍCH AMERIČANŮ se ztotožňuje s tím, že v roce 2012 začne pátý svět.

HOPIOVÉ prohlašují, že rok 2012 je koncem období, kdy po pětadvaceti letech očisty nastane to, co sami vyjadřují výrazem "znovunabytí vědomí".

ČEROKÍOVÉ mají svůj vlastní kalendář, který končí rokem 2012. Předpokládají, že předchozí světy skončí kataklyzmaty.

SENEKOVÉ praví, že před rokem 2012 nastane pětadvacetileté období očisty.

MAOROVÉ mají tradici, která praví, že roku 2012 dojde ke zvedání závojů iluzí a ke spojení fyzické a duchovní roviny.

AFRIČTÍ ŠAMANI také hovoří o roce 2012 a Zuluové mají legendu, že v roce 2012 nastane pohroma.

EGYPTSKÉ MÝTY naznačují, že konec roku 2012 zvěstuje planetární posun vědomí.

VELKÝ KALENDÁŘ PODLE PLEJÁD, což je vesmírný kalendář založený na pohybu Plejád, končí dnem 21.12.2012.

TIBETSKÝ A ŽIDOVSKÝ KALENDÁŘ ukazují, že rok 2012 je koncem dlouhého cyklu.

HINDUISTÉ věří, že Kalki, pokládaný za Avatára a poslední inkarnaci Višnu, bude plně realizován do roku 2012.

VÉDY učí, že obrat vzhůru ke světlu nastane v roce 2012.


Vizualizace na přivolání moudrých stařešinů

1. Najděte si místo, kde budete moci spočinout v klidu a nikým nerušeni.

2. Pokud můžete, zapalte si svíčku a pusťte klidnou relaxační hudbu.

3. Několikrát se zhluboka nadechněte, abyste se uvedli do relaxovaného pohodlného stavu.

4. Představte si, jak sedíte při západu slunce pod starým stromem.

5. Přivolejte si moudré stařešiny různých kultur. Při jejich příchodu jim vzdejte úctu.

6. Můžete se jich na něco zeptat nebo naslouchat jejich rozhovorům.

7. Prociťte energii jejich moudrosti a hluboké propojení s planetou.

8. Pamatujte si, že nelineární čas uplynul jakmile si všimnete, že slunce začíná druhého dne vycházet.

9. Poděkujte při odchodu stařešinům.

10. Otevřete oči s myšlenkou, že pro vás začíná něco nového.
Pětadvacetileté období očisty

23. října 2010 v 22:47 | Diana Cooper |  Vzestup do 5D

Téměř všichni moudří stařešinové ve svých proroctvích připomínají skutečnost, že před rokem 2012 nastane pětadvacetileté období očisty. Quetzalcoatl prohlašoval, že po cyklu pekla, které skončilo 16. srpna 1987, nastane období míru.

Planetární uspořádání nazývané "Harmonická konvergence" (sběh) se odehrálo 17. srpna 1987 - 25 let před rokem 2012. Tisíce lidí pracujících pro světlo se toho dne shromáždily na kopcích nebo posvátných místech a modlily se či meditovaly za lásku a mír na Zemi. Výsledkem všech oslav a modliteb toho dne bylo, že St. Germain zašel za Zdrojem, aby se přimluvil za lidstvo. Zpřístupnil, aby mohl fialový plamen transformace používat každý, nejenom těch několik, kdo ho do té doby směli používat. Tím začala očista planety. Tisíce lidí používali fialového plamene a očišťovali sebe i okolí. V téže době začala vycházet spousta nových publikací o transformaci, aby lidé více porozuměli sobě a mohli se měnit. Tyto publikace dodávaly lidem sílu, aby rozpustili a vyléčili své staré vazby.

O několik let později začla široká veřejnost hojněji číst knihy o andělech. Ti začali po našich prosbách pomáhat tak dlouho, dokud je to pro naše dobro potřebné. Sami pomáhat prý nemohou, dokud je o to nepožádáme, protože se nemohou vměšovat do naší svobodné vůle.

Požádáte - li anděly o pomoc pro někoho jiného, vaše energie vytvoří s onou osobou spojení, díky němuž mohou pracovat a pak záleží na dotyčné osobě zda to přijme, resp. ideální je aby o jakémkoli takovém kroku osoba věděla a svolila, opačně to v rámci vyššího dobra nefunguje.

Požádáte - li anděly o očistu konkrétního místa, zalijí jej svým světlem. Čím častěji to děláte, tím více andělů vás obklopí a bude vyčkávat, aby s vámi mohli pracovat.

Jakmile začalo toto pětadvacetileté období očisty, vyvolávalo stále více duchovních lidí pomoc archandělů k očistě světa. Tak byl žádán např. archanděl Zadkiel, aby transmutoval uvízlou energii a on spolu se svými anděly využil tuto příležitost k přeměně starého řádu. Skupiny stejně orientovaných jedinců se začaly scházet a posílat světlo.

Blokované a staré energie a vzorce držely lidstvo v těžkých okovech omezených přesvědčení a strachů a nejistoty tak, aby se báli vyjadřovat i lásku bližním. Celá civilizace byla tak dlouhou dobu velmi nemocná: nejenom že neuměla a bála se dávat lásku, ale také odmítala bezpodmínečnou lásku dostávat pod vlivem vzorců, že si ji nezaslouží, nebo že není přirozené a správné, aby nám vyjádřil lásku (i přátelským dotekem) někdo jiný než partner. Léčivé doteky tak ve spojení se skutečně bezpodmínečnou a čistou láskou dokázaly postupně odblokovat, léčit a doplnit citovou nádrž tisícům lidí. Začalo to znovuoživeným šířením a používáním systému Reiki, kdy se energie bezpodmínečné a léčivé lásky zprostředkovávala mezi stále více lidmi. Reikisté se také začali při setkáních a pozdravech dlouze objímat a jejich srdce to začalo ještě více otevírat univerzální lásce. I na těchto setkáních bývá vidět vyprahlé citové nádrže; jak moc nám v dnešní době chyběl přirozený dotek, obejmutí a blízkost druhé duše která je nám ochotna naslouchat a podpořit. V některých zemích nadšenci začali praktikovat různá setkání, kde se lidé mohli přirozeně mezi sebou obejmout, aniž by se na to někdo díval divně, nebo to špatně hodnotil, nebo v tom také viděl něco jiného, přesahující rámec přátelství.

Klimatické změny a očista Země je v plném proudu, nehledě na to, kdo za tím stojí. Země se čistí od starých energií a tyto změny vedou k varování a probuzení. Každá přírodní katastrofa nám připomíná, abychom očistili jak sebe samotné, tak i Zemi, po níž kráčíme. Někdo používá léčivé zářivé energie Reiki, nebo vyšší, nebo fialový plamen, někdo podle Havajských technik působí a očišťuje okolí svým harmonizovaným "nulovým stavem" v němž přestává být příčina a důvod k negativnímu dění v okolí.

Variantou může být následné světelné cvičení:

Zlaté stopy

1. Přivolejte si archanděla Gabriela a pociťte, jak vámi protéká až do Země čisté bílé světlo.

2. Vyvolejte (požádejte) světlo archanděla Michaela a prociťte, jak vámi prolíná zlato - bílé světlo a proniká až do Země.

3. Požádejte, aby tato energie s vámi zůstala po celý den a vpíjela se hluboko do půdy, kamkoli půjdete. Vizualizujte si zlaté stopy nebo cestičku, stopu aury, která za vámi zůstává všude, kudy v ten den procházíte. Zůstává a čistí zdejší prostory a nabíjí je Světlem a Láskou. Vhodná je technika "Já Jsem"... tedy například afirmace: "Já jsem to zlaté zářivé Světlo které zanechávám všude kudy procházím. Já Jsem to léčivé zlaté světlo, které čistí, nabíjí a harmonizuje prostory a zvyšuje jeho frekvenci ke Vzestupu a transformaci."

4. Po celý den s tímto vědomím a naladěním se na ono archandělské světlo, budeme vytvářet (využíváni jako) světelný kanál, spojení, a prostřednictvím nás bude okolo nás vyzařováno, léčit a pozvedat, až do hloubi Země a očištění světa, tak se staň.


Co se stane v roce 2012?

23. října 2010 v 22:46 | Diana Cooper |  Vzestup do 5D

Pokud budeme připraveni, prý nastane postupné ikdyž zrychlené probuzení, neboť vibrace lidstva se zvyšují. Co se bude dít, záleží na tom, kolik lidí se na tuto významnou chvíli připraví zvýšením svých vibrací a jak tyto energie přijmou.

Obrovské množství lidí ve třetí dimenzi, kteří jsou materialističtí a vůči duchovnu uzavření, všechno zdržují. Je možné, že tyto duše, které ještě nejsou připraveny, si na konci své současné inkarnace zvolí pokračování své cesty na jiné planetě ve třetí dimenzi. Odejdou odsud s vděčností za možnost, že zde mohli být. Stále ještě ale mnozí, kteří vnímají přicházející (nejen klimatické) změny, procitnou a otevřou se mymosmyslovým prožitkům. Někteří začnou vidět nebo slyšet duchy, anděly, víly a jiné jemnohmotné bytosti.

Veliké množství bytostí žijících ve třetí dimenzi otevře svou srdeční čakru a bude Světlem povzneseno do dimenze čtvrté. Když se Vaše srdce otevře, nebudete druhé zraňovat, což povede ke spontánnímu mírovému hnutí po celé planetě. Pro tyto lidi bude probuzení do duchovních světů nádherným rozšířením jejich vědomí. S otevřeným srdcem budou přirozeně milovat a ctít jiné kultury a zvířata. Také začnou vzpomínat na své minulé životy a uvědomovat si, kdo skutečně jsou. Uvědomí si mnohem vyšší či hlubší hodnoty, souvislosti, a to samo bude léčit současné bolístky na duši, protože nové poznání ve Světle a Lásce vyléčí všechno staré trápení. Procítí se jednota se zvířaty, rostlinstvem a ostatními lidmi a všichni začnou pracovat pro společné blaho.

Mnozí z těch, kdo již nyní žijí ve čtvrté dimenzi, se přesunou do páté, kde začnou pracovat pro světový mír, spravedlnost a veškeré druhy humanitárních projektů.

Většina z těch, kteří již žili v páté dimenzi, se povznese - ve svých aurách povznesou přítomnost Zdroje "Já Jsem". Zůstanou na této vyšší frekvenci ve fyzických tělech, aby mohli držet světlo pro všechny. Někteří se rozhodnou odejít a pomáhat z druhé strany.


Dvanáct čaker vzestupu

23. října 2010 v 22:45 | Diana Cooper |  Vzestup do 5D

Otevření dvanácti čaker je na cestě k vzestupu a osvícení podle některých zdrojů nezbytnou přípravou na rok 2012, aby systém těla byl schopný pojmout plný rozsah přicházejících vysokých energií.

Ve zlatém období Atlantidy jsme měli dvanáct čaker, které nesly mnohem více světla a moudrosti, než máme v současnosti. Až se otevřou, začne se nám aktivovat dvanáct vláken DNA. Ta obsahují úžasné duchovní dary, které vyčkávají se svým návratem na chvíli, až se probudíme a otevřeme a aktivujeme dvanáct čaker. Proto je důležité je pochopit a začít s nimi znovu pracovat.

ZEMSKÁ HVĚZDA se nachází přibližně 30 cm pod nohama, dohlíží na ni archanděl Sandalfon a je černo - bílá (jako jin-jang). Zde je uchován veškerý váš potenciál pro tento život podobně, jako jsou uchována semena v zemi. Pokaždé když se procházíme bosou nohou a nejlépe přírodou, napomáháme této čakře k rozvoji. Přitom se rozrůstávají semena vašich božských možností. Když jsou ostatní čakry připravené, iniciuje se hvězdná brána neboli vaše zemská čakra.

KOŘENOVÁ ČAKRA je na úrovni páté dimenze platinová a spojuje vás s moudrostí delfínů. Když se zvedne kundalini a vstoupí do této čakry, váš život se zakoření v radosti a potěšení. Cítite se v naprostém bezpečí a věříte vesmíru, že se o vás zcela postará. Na tuto čakru dohlíží archanděl Gabriel.

SAKRÁLNÍ ČAKRA se nachází několik cm nad kořenovou čakrou a také na ni dohlíží archanděl Gabriel. Má zářivou světle růžovou barvu. Je zodpovědný za transcendenci sexuality a vyjádření opravdové lásky. Když se tato čakra otevře v páté dimenzi, vaše vztahy se změní a vy přestanete vysílat žádostivost nebo svoje potřeby, ale začnete vyzařovat vyšší, důvěrnou milující energii.

PUPEČNÍ ČAKRA na úrovni páté dimenze září oranžově a stará se o ni archanděl Gabriel. Tato čakra vyzařuje teplé uvítání pro všechny, společenskost a přijetí.

ČAKRA SOLAR PLEXU vyzařuje sytě zlatou barvou a vysílá mír, moudrost a schopnost uklidnit a ukonejšit druhé lidi a situace. Ve svém světle ji má archanděl Uriel.

SRDEČNÍ ČAKRA je v páté dimenzi čistě bílá a je v péči archanděla Samuela (Chamuela). Když jejím prostřednictvím vysíláte pouze čistou lásku, spatřujete všechny a všechno očima lásky. Spojujete se s vesmírným srdcem.

KRČNÍ ČAKRA když září královskou modrou barvou, automaticky se vám dostává ochrany, síly a odvahy archanděla Michaela. Pracujte nyní s ním a jste nositeli jeho modrého pláště, meče Pravdy a štítu Ochrany, jichž používáte k pomoci druhým.

TŘETÍ OKO je v páté dimenzi zcela průhledné, podobně jako křišťálová koule, takže jste na cestu k osvícení plně připraveni. Archanděl Rafael vám nabízí dary léčení a hojnosti.

KORUNNÍ ČAKRA tvoří nyní na vaší hlavě korunu tisícilistého lotosu, kterou plně otevíráte a dovolujete tak své duši, aby nesla světlo k výživě nižších čaker. Na toto centrum dohlíží archanděl Jofiel.

PŘÍČINNÁ ČAKRA je průzračně bílá, umístěna několik centimetrů nad čakrou korunní. Nachází se v ní vaše centrum ticha. Pečuje o ni archanděl Christiel a když se otevře, přijímá bytosti vyšších duchovních říší, které se stanou vašimi průvodci a do vašeho vědomí sázejí semena moudrosti.

ČAKRA HVĚZDY DUŠE pracuje dvěma způsoby: archanděl Zadkiel transmutuje karmu vašich předků, která se zadržuje v nižších oblastech. Když se otevře, archanděl Mariel vám přinese moudrost vaší duše, k níž máte přístup v běžném denním životě. tato čakra má barvu magenta - barvu Božského ženství.

HVĚZDNÁ BRÁNA má nádherně zlatou barvu. Když se otevře, začnete mít přístup přímo ke Zdroji. Archanděl Metatron, princ podpory, dohlíží na vaši cestu vzestupu. Pracuje s vaší čakrou hvězdné brány. Stejně jako máte dva anděly, kteří pomáhají ukotvit vaši energii čakry zemské hvězdy do Země, máte i dva anděly, kteří vám pomáhají spojit hvězdnou bránu se Zdrojem. První je Serafína, která pracuje na Serafínské frekvenci a pomáhá Metatronovi doladit energie hvězdné brány. Pak začíná budovat "žebřík" vedoucí od Zdroje dolů do hvězdné brány. Když je hotový, pomáhá vám po něm stoupat. Má také čakru v jiné dimenzi, která patří k intergalaktické výcvikové škole.

Pro techniku Probuzení vaší zemské hvězdy a pro kompletní aktivaci dvanácti čaker v barvách páté dimenze s anděly je vhodnější osobní setkání a rituál především ve smyslu úcty a vhodných podmínek a vyladění se. Je vhodné, aby předcházela etapa čištění a harmonizace stávajícího sedmi čakrového systému, aby tvořil stabilnější základ pro probuzení dalších čaker.


ČR - Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

20. října 2010 v 23:54 | Prvnizpravy.cz |  Chemtrails a Haarp

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

<< EXKLUSIVNĚ >> Prvnizpravy.cz se pokoušely zjistit, zda v ČR na vládní úrovni existují materiály týkající se umělého řízení počasí. 
19.říjen 2010 - 17:25

Atmosférické geoinženýrství (geoingeneering), osévání mraků (cloud seeding), úpravy počasí (weather modification). Ve světě běžně používané výrazy pro stále více prosperující vědecký obor, který přitom většinové populaci zůstává spíše skryt.

Pod sluncem přitom nic nového, dalo by se říci. Metody ovlivňování počasí se používají už několik desítek let. Od dob, kdy daly vzniknout spíše pejorativnímu označení "obchodníci s deštěm", se ale značně rozvinuly a stávají se strategickými výhodami, které v rukou států mají cenu zlata.

Využívány jsou například v suchých oblastech Subsaharské Afriky nebo některých amerických státech, kde mají zajistit potřebné srážky. Na jiných částech zeměkoule se zase postupuje opačně - mraky se rozhánějí, aby důležité oslavy či státní návštěvy déšť nepokazil.

Vedle tohoto spíše komerčního a lokálního užití se ale stále častěji mluví o tom, že podobné systémy v rukou armády se mohou stát jednou z nejmocnějších zbraní, jakou může daná země disponovat a že budoucí války se budou bojovat pomocí na dálku ovlivňovaného počasí - zařídí, že v nepřátelské zemi propukne povodeň, zemětřesení či naopak ohromné sucho.

O atmosférickém geoinženýrství se hovoří i v souvislosti s údajným globálním oteplováním, kdy by měly umělé mraky pomoci odstínit slunce a snížit tak teplotu na planetě. Podobné výzkumy například hojně financuje mecenáš Bill Gates.

Zdá se, že geoinženýrství je pro oteplovací alarmisty něčím samozřejmým. Když nedávno hackeři zveřejnili uniklé emaily mezi klimatology, kteří falšovali grafy a domlouvali se mezi sebou, jak oteplovací podvod krýt (aféra pak získala jméno Climategate), vyšlo najevo, že ačkoli veřejnost o geoinženýrství příliš neví, vědci o jeho provádění hovoří zcela běžně. "Naše modely a pozorovací systémy jsou nedostatečné, takže když se pustíme do geoinženýrství, nepoznáme, jestli to mělo nějaký účinek," psal například v emailu klimatolog Kevin Trenberth jednomu ze svých kolegů.

To by ukazovalo, že na určitých úrovních existují plány a materiály, které s atmosférickým geoinženýrstvím, neboli řízeným ovlivňováním počasí, počítají v daleko větší míře, než jak jsme se s tímto jevem dosud setkali - spíše lokálně, při rozhánění mraků na olympiádě v Pekingu či snaze vyvolat déšť ve vyprahlém Utahu.  

Ve skutečnosti ze studia různých materiálů na internetu lze snadno nabýt dojmu, že ovlivňování počasí se pro určité skupiny stále více stává jakousi novou globální výzvou a že existují ne nevýznamné snahy ovlivňovat počasí na celosvětové úrovni.

Protože je celkem jasné, že taková věc by zřejmě nenalezla příliš pochopení u veřejnosti, je nasnadě, že podobné projekty a výzkumy probíhají zatím spíše tajně a média o nich cudně mlčí.

Geoinženýrství v Česku?

Redakce Prvnizpravy.cz se proto pokoušela zjistit, zda nějaký takový projekt (umělého ovlivňování počasí například skrze vytváření umělých mraků) nefunguje i v České republice a to i při vědomí toho, že existuje-li, pak zřejmě ze strany úřadů nebude příliš velká ochota něco takové přiznat.

Uspokojivou otázku na dotaz, zda takové plány existují, nakonec redakce podle očekávání nedostala. Tedy přesněji řečeno, dostala značně protichůdné informace.

Obrátila se totiž na ministerstvo životního prostředí i na vládu České republiky s dotazem, zda nějakými takovými materiály, týkajícími se geoinženýství či "cloud seeding", disponuje.

Z vlády odpověděli vyhýbavě - po urgencích se mluvčí vlády Martin Kupka ozval a prosil o trpělivost, že zatím nic nenašli a o ničem neví, a abychom jim dali ještě čas, že se ozvou. Pak se už neozvali.

Dotazem se nicméně zabývali po dvou liniích, a tak Kupkův kolega z tiskového doboru vlády Jakub Stadler paralelně odpověděl: "Žádný vládní dokument, který by se týkal ´geoinženýrství´ na Úřadu vlády není. Je možné, že se tímto tématem mohou zabývat okrajově úředníci na ministerstvu životního prostředí."

Na ministerstvu životního prostředí byli dotazem nejprve zaskočeni a dožadovali se upřesnění, co pod výrazem ´geoinženýrství´ má redakce na mysli.

Mluvčí ministerstva tvrdil, že se ptal na několika odborech, kde mu ale nebyli schopni odpovědět a žádali upřesnění výrazu ´geoinženýství´. Později se ozval s tím, že redakci odkázal na Český hydrometeorologický śtav (ČHMÚ), úsek meteorologie a klimatologie. Tam prý o tom budou vědět. "Ty materiály zpracovávali přímo oni," řekl pro server Prvnizpravy.cz mluvčí ministerstva Petr Kučera.

Na přímý dotaz, zda to tedy znamená, že nějaké takové materiály vskutku existují, odpověděl: "Měly by existovat."

ČHMÚ se tváří, že o ničem neví

V ČHMÚ ale dotaz zahráli do kouta. Ačkoli na ministerstvu ujišťují, že nějaké materiály zde byly zpracovávány, ČHMÚ tvrdí, že nikoli. Na dotaz, zda ČR disponuje nějakými materiály o geoinženýrství a oséváním mraků, odpovídá šéf daného úseku záporně.

"Nemáme informace, že by se touto problematikou v České republice někdo prakticky zabýval. Naposledy v 80. letech minulého století probíhaly výzkumné aktivity využití meteorologického radaru na Malém Javorníku u Bratislavy pro cloud seeding, ale praktické zkoušky snad ani neproběhly," odpověděl pro server Prvnizpravy.cz Radim Tolasz.

Tolasz tak ´cloud seeding´ nepopírá, dokonce přiznává, že se o něm v Československu uvažovalo. Povšimněme si slova "snad" v druhé části odpovědi. Pokud se ale problematikou zabývali i za komunistického režimu, lze věřit tomu, že by tyto pokusy nikdo nerozvíjel v dnešní moderní době?

Když pak redakce konfrontovala pana Tolasze s tvrzením mluvčího ministerstva životního prostředí (MŽP) a znovu se otázala, zda a kde takové dokumenty existují, Tolasz odpověděl: "Nevím, co měli na MŽP na mysli. My jsme v poslední době připravili jediný materiál, který se daného problému týká jenom vzdáleně." A zaslal redakci tiskovou zprávu, kterou ČHMÚ vydal letos v únoru poté, co se v médiích objevily reportáže o tzv. ´chemtrails´ neboli umělých kondenzačních stopách za letadly.

To je bezesporu zajímavá reakce. Třebaže jsme se dotazovali na ´cloud seeding´ a ´geoinženýrství´, Tolasz rovnou otevřeně hovoří o ´chemtrails´ a na tiskové zprávě dokládá, že jde o nesmysl.

Co jsou to chemtrails?

Když už ČHMÚ odvedl naši pozornost k ´chemtrails´, nemůžeme se zde nezmínit o tom, co tento fenomén znamená. Ačkoli ho oficiální média spíše ignorují, na nezávislých serverech a webových stránkách najdeme zajímavé teorie o tom, že čáry, které dnes a denně vidíme na obloze, nejsou obyčejnou stopou po letadle (contrails, neboli kondenzanční stopou), nýbrž chemtrails, tedy stopou, která obsahuje neznámé chemické látky, které pak ve vzduchu přetrvávají dlouhou dobu a jsou tudíž na nebi jasně patrné, zatímco obyčejné contrails mizí za letadlem téměř vzápětí.

Při otázce, jaké látky by to mohly být a k čemu mají sloužit, se zase teorie větví na několik dalších. Podle některých jde o tajné práškování za účelem vytváření umělých mraků, které mají sloužit v boji proti globálnímu oteplování (tím, že zvyšují odrazivost slunečního záření od atmosféry, tzv. globální stmívání), podle dalších jde o modifikaci počasí (a poukazují na souvislost s projektem HAARP apod.), jiní v tom vidí armádní účely (zvyšování permeability prostředí pro vojenské radiolokátory) a zase jiní se pak obávají toho, že tyto chemikálie mají záměrně vystavit populaci působení neznámých chemikálií a že jde vlastně o jakési pokusy na lidech, případně ve prospěch geneticky modifikovaných potravin. Některá vysvětlení jdou tak daleko, že jde prý o záměrnou redukci populace (chemikáliemi, které způsobují neplodnost).

Jakkoli jsou tyto úvahy téměř neuvěřitelné (představa, že vlády léta kryjí takto ohromný projekt, je vskutku děsivá), a leckdo by je odsoudil do kategorie konspiračních teorií (a některé tam vskutku poslat můžeme), faktem je, že podivných čar na obloze poslední dobou přibylo a leckdy je pohled na nebe vskutku dechberoucí podívanou. Za takové situace se nelze divit těm, kteří vidí rozdíl mezi za letadlem přirozeně mizící kondenzační čárou na jedné a podivnými stopami, které na nebi visí třeba hodinu, všemožně se roztahují do šíře a vytvářejí specifickou oblačnost, na straně druhé.

Někteří lidé, kteří se tímto fenoménem zabývají, proto tvrdí, že se na nebi odehrává něco, o čem nemá veřejnost vědět. A protože je těžké to před zraky lidí skrýt, jsou tyto čáry označovány za běžnou kondenzační stopu po letadle, což má pozornost lidí odvést a vyvrátit případné pochybnosti.

Ačkoli se média fenoménu nevěnují, a pokud ano, pak jen proto, aby ho zesměšnily (viz článek na serveru iDNES.cz), v České republice přesto vznikly dvě televizní reportáže, které o problematice pojednávají. A protože minimálně jedna vyzněla ve prospěch tohoto fenoménu, ČHMÚ se tehdy rozhodl vydat k problematice tiskovou zprávu.

Vědci se spojili: je to nesmysl

Už to je ale zajímavé. ČHMÚ považuje za důležité vyvrátit některé pochybnosti a dementovat reportáže soukromých televizních stanic, které o podivných mracích na nebi hovoří.

Dokonce přiznává, že tak činí proto, že se na něj v této věci obrátilo několik státních institucí - se stejným dotazem, zda k něčemu takovému skutečně dochází či nikoli.

Jak serveru Prvnizpravy.cz Tolasz prozradil, jednalo se jmenovitě o ministerstvo zemědělství a Poslaneckou sněmovnu, z kterých tyto oficiálně dotazy na ČHMÚ připutovaly.

ČHMÚ proto vydal tiskovou zprávu, ve které argumentuje, že teorie ´chemtrails´ je nesmyslná a pokouší se vysvětlit, jak stopy na nebi vznikají (viz rámeček).

Pod prohlášením, které se tváří jako svého druhu manifest, je společně podepsán vedle ČHMÚ i Ústav fyziky atmosféry Akademie věd ČR, Katedra meteorologie a ochrany prostředí Matematicko-fyzikální fakulty University Karlovy a Česká meteorologická společnost.

"V několika posledních měsících letošního roku došlo k nárůstu zájmu veřejnosti o kondenzační stopy za letadly, zkresleně interpretované jako tzv. ´chemtrails´ . Vzhledem k tomu, že již i jedna soukromá celoplošná televize v ČR nedávno odvysílala neobjektivní reportáž na toto téma, a že i některé ze státních orgánů vznesly dotaz na názor meteorologických institucí na ´chemtrails´, považujeme za nutné se k tomuto tématu vyjádřit formou tiskového prohlášení," stojí ve zprávě ze dne 17. února 2010.

Kondenzační stopy za letadly (anglicky contrails neboli condensation trails) jsou běžným jevem, argumetují odborníci, pozorovaným už od počátku leteckého provozu v dnešních standardních letových hladinách, přibližně mezi 8 až 12 kilometry nad hladinou moře. S růstem intenzity leteckého provozu roste i celkové množstv kondenzačních stop, a tedy i frekvence jejich pozorování, tvrdí.

Vědci tím vysvětlují, proč je nebe - téměř každý den, kdy zvedneme hlavu - prošpikované spoustou, často se i křížících, čar. Autor článku se jal tento jev po upozornění pana Tolasze pozorovat a vskutku - nestačil se divit. Jen za velmi krátké období a při zcela náhodném pozorování oblohy pořídil několik desítek velice zajímavých fotografií.

Vědci ale mají vysvětlení, proč stopy vydrží na nebi klidně i dlouhé desítky minut, roztahují se do šíře a vytvářejí třeba husté mraky, třebaže klasické kondenzační čáry mizí za letadlem téměř vzápětí:

"Kondenzační stopy mohou mít velmi rozmanitý vzhled a dobu trvání v závislosti na meteorologických podmínkách v oblasti letové hladiny. Je to právě hrubá neznalost těchto vlivů na vzhled kondenzačních stop, která vede ´znalce chemtrails´ k pokusům o různá alternativní, většinou ´konspirační´ a z pohledu odborníků naprosto scestná vysvětlení. Je s podivem, jak úspěšně se těmto nesmyslům daří ovlivňovat část populace. Bohužel se zde projevuje tendence mnohých uvěřit snáze ´tajemnu´ a nikoliv racionálnímu vysvětlení," tvrdí odporníci se zmíněných institucí.

A v tiskové zprávě dále vysvětlují, jak se kondenzančí stopy chovají. Vznikají prý i na bezoblačném nebi jako přirozený důsledek promíchávání chladného vzduchu s horkými produkty spalování leteckého benzinu.

Následuje pasáž, kvůli které se Radim Tolasz rozhodl redakci na starou tiskovou zprávu odkázat:

"Jako jedním z ´důkazů chemtrails´, majících souvislost s meteorologií, je často argumentováno i různými pokusy o umělé zásahy do počasí, které probíhají v některých oblastech světa. Podobné akce či experimenty však využívají jiné technické prostředky než civilní dopravní letadla a s kondenzačními stopami za letadly je nelze v žádném případě zaměňovat. Navíc oblasti, kde se tak děje, jsou mimo území ČR, které je pro podobné experimenty klimatologicky zcela nevhodné. Závěrem nezbývá než apelovat na zdravý rozum a v kondenzačních stopách nehledat, co tam není."

Být tím, kdo v ´chemtrails´ věří, asi bych po takovém vehementním popření věřil v tento jev ještě více. Povšimněme si ale závěrečného tvrzení, kterým se dostáváme k začátku našeho textu. ČHMÚ zde přiznává, že existují pokusy uměle řídit počasí, byť tvrdí, že Česká republika je k takovým experimentům zcela nevhodná.

Ale zpátky ke geoinženýrství. Radim Tolasz nás svou odpovědí přivedl k fenoménu ´chemtrails´ a redakce chce věřit, že to nebylo záměrně.

Proto se na pana Tolasze obrátila znovu s tím, že se nezajímá o ´chemtrails´, ale chtěla pouze vědět, zda v Česku probíhají nějaké projekty týkající se modifikace počasí, které jsou přitom známé už celá desetiletí a běžně se o nich v odborné literatuře píše.

Můžete tedy vyloučit, že by v ČR docházelo buď k experimentům s ´cloud seeding´ nebo přímo k používání této metody? ptali jsme se. A zároveň jsme ještě chtěli vědět, proč není podle tvrzení ČHMÚ v České republice pro takové pokusy vhodné prostředí, jak ústav v tiskové zprávě tvrdil.

"Omlouvám se, ale chemtrails mě napadly, když vám na MŽP řekli, že jsme ve věci ´cloud seeding´ psali nějakou zprávu," odpověděl Tolasz. Na MŽP nám ale neřekli, že ČHMÚ psal nějakou zprávu, ale že připravoval a zabýval se dokumenty týkajícími se geoinženýrství.

"Cloud seeding se ve světě (Kavkaz, Středomoří, Balkán, severní Afrika a jistě i jinde) dělá se záměrem ochrany zemědělské produkce, jedná se o programy hail suppression, které se však v ČR nikde neprovádělo," vysvětlil pak Tolasz. Důvodem je podle něj hlavně nízká pravděpodobnost výskytu krup u nás - čím vyšší zeměpisná šířka, tím nižší pravděpodobnost.

Redakce oslovila i řadu některých politiků, například europoslanců, s dotazem, zda se s materiály týkajícími se geoinženýrství nebo úpravy počasí setkali. Nikdo z oslovených europoslanců ale neodpověděl. Pouze europoslanec za ODS Miroslav Ouzký považoval za slušné odepsat:

"Pan poslanec se dosud během svého působení v Evropském parlamentu s dokumenty, které by se týkaly geoinženýrství či problematiky modifikace počasí, nesetkal," odpověděla jeho asistentka.

Neodpověděli ani oslovení politici Strany zelených Ondřej Liška a Martin Bursík, pro které je, tedy spíše bylo, téma změn klimatu téměř denním chlebem.

Redakce se tedy ve své snaze zatím příliš daleko nedostala. Zajímavé ale je, že se úřady při tomto dotazu rozcházejí. Zatímco na ministerstvu tvrdí, že takovými materiály nedisponují a že je má k dispozici jen ČHMÚ, meteorologové se tváří, že o ničem neví.

Jde o nedorozumění, nebo skutečně nějaké takové materiály a tudíž projekty - v režimu tajné - existují? Redakce se bude tématem i nadále zabývat a uvítá jakékoli podněty od čtenářů k tomuto tématu.

(Adam B. Bartoš; foto: arch.)

Contrails nebo chemtrails?
Jak vysvětlují čáry na obloze vědci z ČHMÚ
"Chemické složení plynných a pevných složek leteckých emisí i jejich působení na okolní vzduch je známo.Na přirozených i dodaných částicích vznikají nejprve drobné vodní kapky, které rychle mrznou na ledovékrystalky vytvářející kondenzační stopu. Na vzhled a dobu trvání kondenzačních stop mají vliv předevšímvlhkost a teplota okolního prostředí. Pokud je okolní vzduch příliš suchý nebo teplý, kondenzační stopanevznikne nebo mizí krátce po průletu letadla. Pokud naopak okolní prostředí obsahuje dostatečné množstvívodní páry, původně drobné ledové krystalky dále rostou, a tím stopu ještě více zviditelňují. O dalšímvzhledu stopy rozhodují i vertikální pohyby vzduchu. Pokud se v místě stopy vyskytují sestupné pohyby,dochází rychleji k jejímu rozpouštění. Právě velká horizontální proměnlivost vertikálních pohybů při rozvlněnéatmosféře má na svědomí "mizení" nepravidelných úseků kondenzačních stop, podobně jako je tomu upřirozené oblačnosti. Turbulence proudění pak způsobuje různé deformace stop, tvorbu různých vln či"kliček", apod. Pokud je stopa stabilnější, může být prouděním vzduchu přenesena na značné vzdálenosti. Vextrémním případě se stopy mohou rozšířit natolik, až se zcela propojí a vytvoří tak souvislou vrstvupřipomínající běžné ledové oblaky - cirry. Často se stopy hojně tvoří právě při výskytu přirozených cirrů, odnichž je pak již téměř nelze odlišit. O vzhledu stopy rozhoduje i nasvícení Sluncem. Podobně jako jinápřirozená oblačnost i kondenzační stopa může někdy vypadat světle, jindy tmavě, a může rovněž vrhat stínyna níže ležící řídké vrstvy vysoké nebo střední oblačnosti."
(zdroj: ČHMÚ)
Iluze peněz

15. října 2010 v 17:10 | David Icke |  Přichází NWO ?

Peníze byly vytvořeny k rozdělení a kontrole a ovládání - zotročení lidí.

Bankovní systém ovládá vlády, obchod a lidi půjčováním peněz, které neexistují, a účtují si za ně úrok.

To, čemu říkáme peníze, je ve skutečnosti jenom dluh, který koluje v šecích, převodech, úvěrech a něco dokonce i v hotovosti". To, čemu říkáme hotovost, nejsou peníze. Peníze jsou vytvářeny vystavením úvěru - dluhu - a je jedno, jakou formu tento úvěr nabude (hotovost, šek, cokoli), vždy jde o dluh, jen v jiné podobě. Slovo úvěr (kredit) je z latinského "on důvěřuje", "on věří", a to je přesně to, co peníze skutečně jsou: víra v to, že jsou pravé. Nejsou. Dokonce i ta část s dluhem je jen iluze. Jak může být člověk zadlužen, když vám nejprve nebylo nic předáno?

Když banka poskytuje půjčku, nic nepůjčuje. Jednoduše na váš účet vepíšou číslici, kterou vám odsouhlasili "půjčit" za zástavu vašeho domu, podniku či půdy. Nevytváří peníze, vytváří dluhy mačkáním kláves počítačového programu a od toho okamžiku jim musíte splácet ony neexistující peníze, které vám "půjčili" a navíc ještě úrok! Pokud tak neučiníte, mohou vám sebrat nemovitost, za to, že vám nic nepůjčili.

Vlády si "půjčují" stejným způsobem. Daňoví plátci se pak stávají zodpovědnými za "splácení" neexistujících peněz bankám, které si vlády jménem lidí zapůjčily - vlády, jež jsou jmenovány stejnými silami, které vlastní tyto banky. Pokud byste to sepsali jako fikci, řekli by, že to je příliš nepřirozené, aby tomu mohl člověk věřit. Ale toto je realita bankovního podvodu.

Britské bankovky slibují vyplatit držiteli na požádání sumu, jakou ona bankovka má. Vytištěný slib v překladu tvrdí: "někdy v budoucnu zaplatím". I hotovost je tedy pouhý slib. Jak je toto možné? Pokud vám budu dlužit deset liber a dám vám deset liber, vrátil jsem vám co jsem dlužil, je to tak? Ano, ale pokud je ta desetilibrová bankovka těmi penězi, jak my je chápeme. Ony jimi však nejsou. Je to pouhý slib, že peníze splatím - dluh. Pokud mi půjčíte deset liber, půjčujete mi dluh a když vám těch deset liber vrátím, jen vám ten dluh dávám zpět. Jak můžeme někomu platit, když žádné peníze nejsou?

Celý bankovní systém je založen na podvodu neuvěřitelných rozměrů, který je používán k ovládání a potlačování lidí. Není nic špatného na tom, mít měnovou jednotku a nazývat ji peníze. Jde o problém, že soukromé banky vlastní stejní lidé kteří vytvářejí měnu z ničeho a účtují si za to úroky. Ač se to zdá překvapivé, banky mohou půjčovat desetkrát více, než co mají v záloze. Nazývá se to frakční rezervní půjčování. Pokaždé když do banky vložíte jeden dolar, umožňujete jí půjčit deset dolarů které nevlastní.

Mnoho lidí si myslí, že banky půjčují peníze vkladatelů, zatímco ony ve skutečnosti půjčují čistý vzduch a čísla na obrazovce. Pokud budete peníze "sledovat" z banky do banky v šecích nebo převodech, zjistíte že z vašeho původního vkladu nebo půjčky vytváří mnohem a mnohem více peněz, protože pokaždé když je to utraceno a skončí to v jiné bance, zástavou za to jsou půjčeny další dluhy. Množství úroků, které banky tímto podvodem zvyšují, je neuvěřitelné. Manipulace s peněžním - bankovním systémem je jedním z nejefektivnějších prostředků diktatury rodu Iluminátů a příklad toho, do jaké hloubky jsme podváděni.

Lidé chodí do práce, nenávidí "splácení hypotéky". Ale co je to ta hypotéka? Jde o dluh, který vám banka vyplatí za to, že jim splácíte ještě větší dluh. Ale právně není možné splatit dluh dluhem!
Globální oteplování je největší podvod...

12. října 2010 v 23:28 | novinky.cz |  Chemtrails a Haarp

Globální oteplování je největší podvod, protestuje uznávaný fyzik

Novinky.cz 12.10.2010

Uznávaný americký jaderný fyzik Harold Lewis označil globální oteplování za největší a nejúspěšnější pseudovědecký podvod, jaký kdy viděl. Na protest proti tomu, jak se většina jeho kolegů nechává korumpovat stoupenci myšlenky globálního oteplování, vystoupil z Americké společnosti fyziků (APS).Jeho rezignační dopis byl zveřejněn na webových stránkách Nadace pro politiku globálního oteplování (GWPF), která sdružuje přední skeptiky a řídí ji bývalý britský ministr energetiky Nigel Lawson. Nadace mimo jiné pořádá 19. října v Londýně setkání, na kterém vystoupí prezident Václav Klaus s přednáškou Doktrína klimatické změny.

Harold Lewis, emeritní profesor na Kalifornské univerzitě, označil za důvod své rezignace podvod kolem globálního oteplování, který prostřednictvím biliónů dolarů korumpuje tolik vědců. Nevěří, že by nějaký opravdový fyzik nebo vědec, mohl sám tuto teorii zastávat.

"Skoro bych udělal z odporu definici vědce," píše Lewis prezidentovi APS Curtisi G. Callanovi.
Lewis zároveň popisuje hořkou bitvu skeptiků v rámci APS. Když například rozeslali své teze několika kolegům, zahájilo vedení APS vyšetřování, kde vzali e-mailové adresy. Skeptici přitom předali vedení APS petici s 200 podpisy, aby byla zahájena věcná diskuse o problematice APS. Petice byla v rozporu se stanovami zamítnuta.

Univerzity a vědecké ústavy se podle Lewise nechtějí připravit o sumy peněz, které sponzorují práci lidí, kteří pak v rámci "uhlíkového managementu" radí veřejnosti, aby se v zájmu planety během dne tolik neumývala. Nebo se hradí náklady mezinárodní konference a výlety na exotické ostrovy.


pst, Novinky
Jaká je pravda o Gagarinovi?

11. října 2010 v 23:57 | net sk |  Pravda o člověku

Takmer 50 rokov po lete prvého človeka do vesmíru sa stáva aktuálnymi
niekoľko šteklivých otázok. Bol Gagarin skutočne prvý? A bol vzorom
ideálneho hrdinu alebo nenapraviteľným alkoholikom a sukničkárom?


Dvanásteho apríla 1961 sa do sveta rozletela správa, že človek dobyl vesmír.
O pár dní už fotografiu usmievavého sympaťáka Jurija Gagarina poznali na
všetkých kontinentoch. Sovietsky zväz vyhral kozmické preteky s Američanmi a
Jurko sa vydal na veľké svetové turné, počas ktorého sa stretával s
významnými politikmi, hercami, ale aj obyčajnými ľuďmi. Jeho príbeh bol ako
z učebnice - chlapec z chudobnej rodiny sa zo zamestnania zlievača kovov
dostal až do kabíny lietadla a šesť rokov po svojom prvom naozajstnom lete
dokonca do vesmíru. S ikonou komunistického režimu to však podľa všetkého
nebolo s kostolným poriadkom...


Pochybné prvenstvo

Pochybnosti o tom, že Gagarin bol skutočne prvý kozmonaut na svete, sú z
roka na rok väčšie. Existujú stovky konšpiračných teórií a aj na základe
nových dôkazov to vyzerá tak, že Gagarin nebol prvý, ale prvý, ktorý prežil.
Prvý kozmonaut vraj bol pár dní pred Gagarinom Vladimir Iljušin, jeho
pristátie sa však nevydarilo, Iljušin sa ťažko zranil a navyše dopadol na
územie Číny, ktorá ho nechcela Rusom vydať. Roku 1998 sa skontaktoval s
dôchodcom Iljušinom americký dokumentarista. Dvere mu otvoril chlap so
skleneným pohľadom, ktorý odmietol na čokoľvek odpovedať...
Vráťme sa však do apríla 1961. Sovieti museli celú akciu zakamuflovať, a tak
takmer okamžite vyletel aj Gagarin. Zaujímavé je, že na rozdiel od súčasných
veľkolepých televíznych prenosov nebol na Gagarinovom štarte prítomný ani
jeden novinár a neexistuje ani fotografia priamo z modulu. Oficiálne kruhy
priznali, že do kabíny lode zabudli dať fotoaparát, a aj Gagarin po pristátí
veľmi záhadne opisoval, čo vlastne videl. Vraj sa mu páčila najmä Južná
Amerika, čo však bolo podozrivé, lebo v čase jeho letu bol tento kontinent
zahalený do tmavej noci. A ďalší zvláštny fakt? Gagarina poznáme z fotiek z
jeho vesmírnej misie v oranžovom overale, to je však odev parašutistov,
kozmonautický oblek bol biely alebo modr&yacut e;... Každopádne bol však
vyhlásený za prvého človeka vo vesmíre a stal sa legendou. Okamžite
naštartoval veľké propagandistické turné po svete, na ktorom Sovietsky zväz
predstavil usmievavého komu nistu, ktorý dobyl vesmír.


Rodina mu nič nehovorila

Gagarin svoj nepopierateľný šarm dokázal patrične využiť. Aj keď sa dával
fotografovať v rodinnom kruhu, príliš veľa mu to nehovorilo. Veď jeho malá
dcérka mala sotva jeden mesiac, keď vyletel do vesmíru. A to jeho žena ani
netušila, kde Jurij vlastne je, lebo jedného dňa zmizol a neozval sa.
Extrémne žiarlivá Valentina predpokladala, že je zasa u nejakej frajerky, až
zrazu v rádiu oznámili, že jej manžel bol trochu vyššie. Hneď po lete vraj
rodinku navštívili páni z tajnej služby, ktorí im vysvetlili, ako sa správať
na verejnosti. A tak poznáme fotografie Gagarina s manželkou a deťmi,
usmievavých spokojných sovietskych ľudí. Realita bola, že Gagarin svoje ego
nezvládol, a aj keď mal toho na rováši dosť už pred vesmírnou misiou, po n&
aacute;vrate sa roztrhlo vrece so škandálmi, ktoré sovietski tajní nestíhali
zahladzovať. "Z výšky vyzerajú všetky ženy rovnako," je jeden z
najznámejších Gagarinovýc h výrokov, ktoré nájdete aj vo Wikipédii. Jurij
ich však spoznával zo všetkých strán a robil to s radosťou.


Skok od frajerky

Alkohol a ženy. To boli Gagarinove dni aj noci. Vedel vraj vypiť litre vodky
a popritom obšťastniť desiatky žien. Po návšteve viacerých krajín už dokázal
porovnávať sivosť Sovietskeho zväzu a farebnosť Západu, a tak luxus
požadoval aj pre seba. Na svojej prvej "pokozmickej" dovolenke na Kryme si
ženu a deti ani nevšímal, pil ako dúha a urážal všetkých prominentných
hostí. Počas búrky dokonca ukradol motorový čln a vybehol na šíre more,
ochranka ho však stihla spacifikovať skôr, než došlo k nešťastiu. K zraneniu
však napokon došlo a za veľmi šteklivých okolností. Keď Gagarin
"obšťastňoval" mladučkú zdravotnú sestru Anju, zabúchala na ich dvere jeho
manželka. Kozmonaut sa výšok nebojí, a tak Gagarin vyskočil rovno z balkóna
na druhom poschodí. Dopadol však veľmi nešťastne a vážne si zranil hlavu.
Okoloidúci si mysleli, že umiera, a tak okamžite volali lekára z
čiernomorskej flotily, a to Gagarina zachránilo. Na verejnosti sa však mohol
objaviť až po mesiaci, takže bola zrušená aj jeho účasť a prejav na 22.
zjazde strany. Oficiálny údaj znel: Vyčerpanie, ktoré si vyžiadalo
hospitalizáciu.


Oblial Brežneva

Gagarin sľúbil, že sa polepší, už po pár týždňoch ho však ochranka dávala
dolu z rímsy na piatom poschodí, kam sa štveral na alkoholicko-sexuálne
orgie so svojím kozmonautickým kamarátom Germanom Titovom. Tajní agenti žúr
ihneď ukončili a niekoľko polonahých slečien sa vraj dostalo okamžite do
postele, ale vo väzenských zariadeniach KGB. Gagarina sa snažil umravniť sám
vodca Sovietskeho zväzu Nikita Chruščov. V jeho pamätiach dokonca nájdeme
potvrdený fakt, že kozmonautovi daroval červený Jaguár. Jurij však sadal za
volant v dezolátnom stave a opitý jazdil po Moskve dvestokilometrovou
rýchlosťou. Pre straníckych papalášov sa stal neriadenou strelou a čoraz
častejšie si začal púšťať ústa na prechádzku. Verejne vyhlasoval, aké chyby
sa robia v kozmickom programe, a po smrti svojho priateľa Komarova, ktorého
modul sa počas pristávania zamotal do padákov a zaryl do zeme, začal
chľastať ešte intenzívnejšie. V šetko vyvrcholilo na večierku, kde pred
stovkou hostí začal kričať na vodcu Sovietskeho zväzu Brežneva, že spôsobil
smrť jeho priateľa a uráža jeho manželku. Nakoniec naňho vylial pohár s
alkoholom, a keď zdvihol aj ruku, zastavili ho Brežnevovi ochrankári. Týždeň
po škandále Gagarin tragicky zahynul počas cvičného letu so stíhačkou...


Záhadná smrť

Neobjasnené záhady okolo života a smrti Jurija Gagarina mátajú ľudí dodnes.
Mnohí si spomínajú na škandál počas jeho pohrebu, keď sa pred celým Červeným
námestím Gagarinova manželka vrhla na uzatvorenú truhlu a kričala, aby ju
otvorili, lebo Jurijovo telo tam vraj vôbec nie je. Gagarinov brat Boris
obvinil Brežneva zo sprisahania a neskôr ho našli obeseného, Gagarinov otec
sa zasa upil na smrť. Podobne ako Elvisa, aj Gagarina desiatky ľudí videli i
po smrti a v deväťdesiatych rokoch dokonca moskovská novinárka Valentina
Sakovská vydala knižkou Môj život s Gagarinom, kde opísala šokujúce fakty,
ako Gagarina najprv desať rokov stranícki papaláši nechali zavretého v
psychiatrickej liečebni a potom ho spacifikovaného a s vymazanou hl avou
pustili na dôchodok do reálneho života, kde sa so Sakovskou stretol,
zoznámil a v dvojizbovom moskovskom byte aj prežil zvyšok života a v roku
1992 zomrel na mŕtvicu. Mnoho odborníkov doko nca tvrdí, že Gagarin sa
dostal do kozmu druhýkrát a Sovieti ho tam aj "vďaka" nejakej technickej
chybičke nadobro nechali a umlčali. Teórií, kníh i vtipov o fenoméne Gagarin
je neúrekom a ak by Rusi dokázali odtajniť všetky archívy, bolo by to určite
šokujúce čítanie. Ozaj, viete prečo ruskí kozmonauti stále lietajú do
vesmíru? Vraj tam Gagarinovi nosia dôchodok...
Technologie skalárních vln u BTS

11. října 2010 v 8:40 | Orgonet z něm.gift.fóra |  Chemtrails a Haarp


Technologie skalárních vln u stožárů mobilních telefonů drží pevně chemtrails

Zdravím vás, (převzato z orgonet.cz a z německého gifterského fóra)

nyní mám pro vás zase jednou něco nového. Sice to není nic, co by vás potěšilo, přispěje to ale k pochopení jednoho fenoménu. Důvodem, proč chemtraily v posledních dvou letech zůstávají viset na obloze déle, i přes použití cloudbusterů, orgonitu a ostatních "obranných opatření", i při vysokém tlaku vzduchu, spočívá v nové technologii skalárních vln, která se používá na stožárech mobilních telefonů a (tajně) u ústředen u elektráren, stejně jako u telekomunikačních firem. Operují pomocí podzemních kabelů, které jsou položeny buď hvězdicovitě či v kruzích kolem stožárů mobilních telefonů. Z vysílacích stožárů vyzařuje skalární pole (a příčné pole - abychom to celé lépe pochopili, doporučuju četbu knih profesora Dr. Meyla z Furtwangenu a od Toma Beardena), což způsobuje následující efekty:

1. Chemtraily zůstávají déle viset (především díky magnetickým částečkám jemného prachu ChT).

2. Je třeba více cloudbusterů a orgonitu, jelikož účinek CB klesá (tak to vnímám).

3. V blízkosti těchto zařízení stoupá potenciál bouřek (především je více přívalových dešťů a povodní).

4. Míra blesků při bouřce stoupá.

5. Dochází k umělému ochlazování půdy (viz můj dřívější článek v časopise Magazín 2000 plus).

6. Neoficiálně "oficiálně" spadají tyto projekty pod "boj proti tzv. globálnímu oteplování", jsou to však jednoduše klimatické vodní zbraně nového druhu.

7. Dá se to pozorovat v tomto roce 2010 z "vykolejeného" počasí v Německu, Polsku, Francii, Ukrajiny a Ruska (…) (i Česka - pozn. překl.)

8. Původce, strůjce v pozadí vám osobně jmenovat nemohu, souvisí to ale se zednáři vysokých stupňů a jejich vazaly.

9. Jörg Kachelmann byl již zatčen a odstaven, aby mohl být odklizen z cesty (a aby padla meteomedia), jelikož se mezitím stal příliš "zasvěcenou" osobou, což by mohlo být nebezpečné pro establišment.

10. V modelu počasí GFS (Global Forecast System) se od ledna/února 2010 dají rozpoznat anomálie počasí nad Evropou, které tam dříve nebyly. Jak si to interpretujete pomocí GFS, je vaše věc.

11. Je zapotřebí další vzdělávání v oblasti elektrických skalárních vln, které podle učebnic oficiálně neexistují (rovnice Maxwellova to interpretuje omezeně). (srovnej s Meylem).MMS na Novinky.cz

9. října 2010 v 18:03 | novinky.cz |  Co je MMS

Zázračný všelék slibuje, že vyléčí rakovinu i AIDS, ale může popálit vnitřnosti

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) varovala před preparátem Miracle Mineral Supplement (MMS), který je podle ní zdraví nebezpečný. MMS se hlavně na internetu nabízí coby "zázračný lék", při smíchání jeho složek přitom vznikají látky, které se ke konzumaci potravin nepoužívají ani v nízkých koncentracích. Po jejich konzumaci totiž hrozí popálení trávicího traktu.

Ilustrační foto


8.10.2010 - Praha

Součástí výrobku, který slibuje "konečné řešení všech nemocí", vyléčení všech druhů rakoviny, hepatitidy typu C či nemoci AIDS, je balení chloritanu sodného a kyseliny citronové. Složení přípravku potvrdily rozbory SZPI. Návod k použití uvádí postup, jak a v jakém množství si má zákazník z těchto dvou složek namíchat výsledný roztok, který injekční stříkačkou aplikuje do tobolek. Ty pak má podle stanoveného dávkování užívat.

Smícháním obou složek však vzniká oxid chloričitý, který se používá zejména coby dezinfekce. Chloritan sodný pak bývá součástí zubních past a gelů či ústních sprejů. Slouží také k dezinfekci topných a klimatizačních zařízení.

Někteří distributoři MMS při kontrolách tvrdí, že přípravek je určen pouze k dezinfekci bazénové vody, nikoli ke konzumaci. "Různé nabídky tohoto produktu na internetu nebo informace v různých reklamních publikacích však dokazují opak," uvedla mluvčí SZPI Martina Šmídtová.

"Případ MMS je ukázkou naprosto bezohledného hazardování s lidským zdravím, přípravek slibuje konzumentům nemožné, jeho užíváním si však lidé mohou ublížit," podotkla Šmídtová . Prodejcům přípravku kromě zákazu uvádění zboží do oběhu hrozí ze strany SZPI také finanční pokuty ve správním řízení. Podle Jindřicha Pokory ze SZPI zákon umožňuje udělení až 50miliónové pokuty.

Zachraňuje Afriku před malárií

Lék má dokonce své vlastní internetové stránky. Na nich se představuje jako vynález, který vyléčí všechny vážné nemoci a obsahuje například příběh dívky s rakovinou, které zbývaly dva týdny života a vyléčila se. Další "spokojený" zákazník tvrdí, že mu přípravek vyléčil srdeční arytmii, další se zbavili astmatu či sklerózy.

Stránky uvádějí, že lék vynalezl jistý Jim Humble, postarší usměvavý muž v kovbojském klobouku, který zasvětil život léčbě nemocných v Africe. Snaží se zbavit svět malárie. Tuto nemoc přitom nelze vyléčit.

Humble ale tvrdí, že chloritan sodný pročistí krev od škodlivých látek, bakterií, virů i plísní. V případě malérie prý zbaví tělo prvoka Plasmodium, který nemoc způsobuje dokonce do 24 hodin.