A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Globální oteplování je největší podvod...

12. října 2010 v 23:28 | novinky.cz |  Chemtrails a Haarp

Globální oteplování je největší podvod, protestuje uznávaný fyzik

Novinky.cz 12.10.2010

Uznávaný americký jaderný fyzik Harold Lewis označil globální oteplování za největší a nejúspěšnější pseudovědecký podvod, jaký kdy viděl. Na protest proti tomu, jak se většina jeho kolegů nechává korumpovat stoupenci myšlenky globálního oteplování, vystoupil z Americké společnosti fyziků (APS).Jeho rezignační dopis byl zveřejněn na webových stránkách Nadace pro politiku globálního oteplování (GWPF), která sdružuje přední skeptiky a řídí ji bývalý britský ministr energetiky Nigel Lawson. Nadace mimo jiné pořádá 19. října v Londýně setkání, na kterém vystoupí prezident Václav Klaus s přednáškou Doktrína klimatické změny.

Harold Lewis, emeritní profesor na Kalifornské univerzitě, označil za důvod své rezignace podvod kolem globálního oteplování, který prostřednictvím biliónů dolarů korumpuje tolik vědců. Nevěří, že by nějaký opravdový fyzik nebo vědec, mohl sám tuto teorii zastávat.

"Skoro bych udělal z odporu definici vědce," píše Lewis prezidentovi APS Curtisi G. Callanovi.
Lewis zároveň popisuje hořkou bitvu skeptiků v rámci APS. Když například rozeslali své teze několika kolegům, zahájilo vedení APS vyšetřování, kde vzali e-mailové adresy. Skeptici přitom předali vedení APS petici s 200 podpisy, aby byla zahájena věcná diskuse o problematice APS. Petice byla v rozporu se stanovami zamítnuta.

Univerzity a vědecké ústavy se podle Lewise nechtějí připravit o sumy peněz, které sponzorují práci lidí, kteří pak v rámci "uhlíkového managementu" radí veřejnosti, aby se v zájmu planety během dne tolik neumývala. Nebo se hradí náklady mezinárodní konference a výlety na exotické ostrovy.


pst, Novinky


A nyní to srovnejte s dalším článkem! 

(Zdroj: Orgonet)


12. října 2010

Další z US patentů na chemtrails

Díky čtenáři za odkaz na tento starší americký patent, který dává blíže nahlédnout do současného dění na našem nebi. (O některých dalších se tu už psalo - najdete pod tématem US patenty)

US patent N° 5003186: Stratosférické rozptylování Welsbachových materiálů 
za účelem redukce globálního oteplování, patentováno 26. 3. 1991

Nejdůležitější formulace z patentu:
Z úvodu:
"Metoda je určena pro redukci atmosférického oteplování z důvodu skleníkového efektu, které vzniká ve vrstvě skleníkových plynů. Metoda obsahuje způsoby, jak vnést do vrstvy skleníkových plynů množství drobných částic materiálů, které se vyznačují emisivitou či reflektivitou závislou na vlnové délce … Mezi takové materiály patří např. třída materiálů známých jako Welsbachovy materiály. Pro tento účel jsou vhodné oxidy kovů, např. oxid hliníku.
Vrstva skleníkových plynů se typicky rozkládá mezi sedmým a třináctým kilometrem nad zemským povrchem. Osévání stratosféry probíhá v rámci této vrstvy."
Str. 6 z PDF dokumentu:
"Oxid hliníku je jedním z vhodných oxidů kovu, který je vhodný pro tento účel jako relativně málo nákladný.
V současné době se domníváme, že pro účely osévání by byly vhodné částice v rozpětí od 10 do 100 mikronů. Větší částice by měly tendenci rychleji se usazovat na zemi. Skleníkové plyny jsou typicky v zemské stratosféře ve výši 7 - 13 km. Z toho plyne, že osévání by mělo probíhat ve výšce asi 10 km. Částice by měly být rozptylovány z osévacích letadel; jednou z technik může být palivo pro tryskové motory, jak se ukázalo dříve při práci s kovovými částicemi.
Jakmile jsou drobné částice rozptýleny v atmosféře, mohou v ní zůstat viset až jeden rok.
Ze str. 7 a 8 PDF dokumentu - O vynálezcích:
David B. Chang z Tustinu a I-Fu Shih z Los Alamitos, kteří oba pracují pro Hughes Aircraft Co. v Manhattan Beach, dostali minulý měsíc patent na kontroverzní metodu k osévání části atmosféry jistými typy prachových částic. Tyto částice mají odstínit radiaci ze slunce a současně umožnit průchod tepla ze zemského povrchu.
"Domníváme se, že by to mohlo působit proti množství tepla, které je způsobeno skleníkovým efektem," řekl Chang, který je ředitelem technologií pro tréninkové a podpůrné systémy v Hughues Aircraft, filiálky General Motors-Hughes Electronic Corp."
Oba vědci stále pracují pro Rayethon (společnost, která koupila Hughues Aircraft).

Více komentářů k tomuto patentu anglicky zde: http://www.abovetopsecret.com/forum/thread513525/pg1


Poznámky - Orgonet:

Myslím, že i když tento patent je starý 20 let, letecké rozptylování hliníku je jedním z  modifikačních programů, které běžně probíhají na naší obloze.

Domnívám se, že hliníkové chemtrails jsou ty, které můžeme vidět za jasné oblohy ve velkých výškách. Nerozptylují se, netvoří oblačnost, jsou to celkem krátké stopy., které rychle mizí.  Zpočátku se mi zdálo, že mizí vlivem orgonitu - ale ne, jsou prostě takové. Dobře jsou vidět při západu slunce - všimněte si, co se na západní straně jasné oblohy navečer prohání letadýlek. Myslím, že právě tyhle krátké chemtrails dodávají hliník, který se pak dlouho drží v atmosféře, a může být s masou vzduchu podle potřeby pomocí radiace přemisťován za účelem stínění.

Globální oteplování je výmyslem, který zajistil vojenskoprůmyslovému komplexu stálý zdroj příjmů ze státního rozpočtu USA, zřejmě v rámci "obrany státu". Zatím boj proti němu probíhal  v utajení, ale  i kdyby tyto tajné operace vyšly najevo, nic se nestane, vláda bude tvrdit, že to dělala ve prospěch lidí ... A hodí se to oběma stranám, přesně podle Orwelova románu 1984: stát potřebuje odčerpávat přebytečné prostředky ze státního rozpočtu, které by jinak nebylo na co věnovat  - leda na zvýšení životní úrovně lidí, a to je nežádoucí. Nejlepší cestou odčerpání je válka a boj proti čemukoli. A firmy zase mají státní zakázky, nejlepší zdroj příjmů ...


 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama