A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Iluze peněz

15. října 2010 v 17:10 | David Icke |  Přichází NWO ?

Peníze byly vytvořeny k rozdělení a kontrole a ovládání - zotročení lidí.

Bankovní systém ovládá vlády, obchod a lidi půjčováním peněz, které neexistují, a účtují si za ně úrok.

To, čemu říkáme peníze, je ve skutečnosti jenom dluh, který koluje v šecích, převodech, úvěrech a něco dokonce i v hotovosti". To, čemu říkáme hotovost, nejsou peníze. Peníze jsou vytvářeny vystavením úvěru - dluhu - a je jedno, jakou formu tento úvěr nabude (hotovost, šek, cokoli), vždy jde o dluh, jen v jiné podobě. Slovo úvěr (kredit) je z latinského "on důvěřuje", "on věří", a to je přesně to, co peníze skutečně jsou: víra v to, že jsou pravé. Nejsou. Dokonce i ta část s dluhem je jen iluze. Jak může být člověk zadlužen, když vám nejprve nebylo nic předáno?

Když banka poskytuje půjčku, nic nepůjčuje. Jednoduše na váš účet vepíšou číslici, kterou vám odsouhlasili "půjčit" za zástavu vašeho domu, podniku či půdy. Nevytváří peníze, vytváří dluhy mačkáním kláves počítačového programu a od toho okamžiku jim musíte splácet ony neexistující peníze, které vám "půjčili" a navíc ještě úrok! Pokud tak neučiníte, mohou vám sebrat nemovitost, za to, že vám nic nepůjčili.

Vlády si "půjčují" stejným způsobem. Daňoví plátci se pak stávají zodpovědnými za "splácení" neexistujících peněz bankám, které si vlády jménem lidí zapůjčily - vlády, jež jsou jmenovány stejnými silami, které vlastní tyto banky. Pokud byste to sepsali jako fikci, řekli by, že to je příliš nepřirozené, aby tomu mohl člověk věřit. Ale toto je realita bankovního podvodu.

Britské bankovky slibují vyplatit držiteli na požádání sumu, jakou ona bankovka má. Vytištěný slib v překladu tvrdí: "někdy v budoucnu zaplatím". I hotovost je tedy pouhý slib. Jak je toto možné? Pokud vám budu dlužit deset liber a dám vám deset liber, vrátil jsem vám co jsem dlužil, je to tak? Ano, ale pokud je ta desetilibrová bankovka těmi penězi, jak my je chápeme. Ony jimi však nejsou. Je to pouhý slib, že peníze splatím - dluh. Pokud mi půjčíte deset liber, půjčujete mi dluh a když vám těch deset liber vrátím, jen vám ten dluh dávám zpět. Jak můžeme někomu platit, když žádné peníze nejsou?

Celý bankovní systém je založen na podvodu neuvěřitelných rozměrů, který je používán k ovládání a potlačování lidí. Není nic špatného na tom, mít měnovou jednotku a nazývat ji peníze. Jde o problém, že soukromé banky vlastní stejní lidé kteří vytvářejí měnu z ničeho a účtují si za to úroky. Ač se to zdá překvapivé, banky mohou půjčovat desetkrát více, než co mají v záloze. Nazývá se to frakční rezervní půjčování. Pokaždé když do banky vložíte jeden dolar, umožňujete jí půjčit deset dolarů které nevlastní.

Mnoho lidí si myslí, že banky půjčují peníze vkladatelů, zatímco ony ve skutečnosti půjčují čistý vzduch a čísla na obrazovce. Pokud budete peníze "sledovat" z banky do banky v šecích nebo převodech, zjistíte že z vašeho původního vkladu nebo půjčky vytváří mnohem a mnohem více peněz, protože pokaždé když je to utraceno a skončí to v jiné bance, zástavou za to jsou půjčeny další dluhy. Množství úroků, které banky tímto podvodem zvyšují, je neuvěřitelné. Manipulace s peněžním - bankovním systémem je jedním z nejefektivnějších prostředků diktatury rodu Iluminátů a příklad toho, do jaké hloubky jsme podváděni.

Lidé chodí do práce, nenávidí "splácení hypotéky". Ale co je to ta hypotéka? Jde o dluh, který vám banka vyplatí za to, že jim splácíte ještě větší dluh. Ale právně není možné splatit dluh dluhem!
 


Komentáře

1 alenka15987788 | Web | 8. ledna 2011 v 14:49 | Reagovat

Máš to tu hezké

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama