A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

MMS na Novinky.cz

9. října 2010 v 18:03 | novinky.cz |  Co je MMS

Zázračný všelék slibuje, že vyléčí rakovinu i AIDS, ale může popálit vnitřnosti

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) varovala před preparátem Miracle Mineral Supplement (MMS), který je podle ní zdraví nebezpečný. MMS se hlavně na internetu nabízí coby "zázračný lék", při smíchání jeho složek přitom vznikají látky, které se ke konzumaci potravin nepoužívají ani v nízkých koncentracích. Po jejich konzumaci totiž hrozí popálení trávicího traktu.

Ilustrační foto


8.10.2010 - Praha

Součástí výrobku, který slibuje "konečné řešení všech nemocí", vyléčení všech druhů rakoviny, hepatitidy typu C či nemoci AIDS, je balení chloritanu sodného a kyseliny citronové. Složení přípravku potvrdily rozbory SZPI. Návod k použití uvádí postup, jak a v jakém množství si má zákazník z těchto dvou složek namíchat výsledný roztok, který injekční stříkačkou aplikuje do tobolek. Ty pak má podle stanoveného dávkování užívat.

Smícháním obou složek však vzniká oxid chloričitý, který se používá zejména coby dezinfekce. Chloritan sodný pak bývá součástí zubních past a gelů či ústních sprejů. Slouží také k dezinfekci topných a klimatizačních zařízení.

Někteří distributoři MMS při kontrolách tvrdí, že přípravek je určen pouze k dezinfekci bazénové vody, nikoli ke konzumaci. "Různé nabídky tohoto produktu na internetu nebo informace v různých reklamních publikacích však dokazují opak," uvedla mluvčí SZPI Martina Šmídtová.

"Případ MMS je ukázkou naprosto bezohledného hazardování s lidským zdravím, přípravek slibuje konzumentům nemožné, jeho užíváním si však lidé mohou ublížit," podotkla Šmídtová . Prodejcům přípravku kromě zákazu uvádění zboží do oběhu hrozí ze strany SZPI také finanční pokuty ve správním řízení. Podle Jindřicha Pokory ze SZPI zákon umožňuje udělení až 50miliónové pokuty.

Zachraňuje Afriku před malárií

Lék má dokonce své vlastní internetové stránky. Na nich se představuje jako vynález, který vyléčí všechny vážné nemoci a obsahuje například příběh dívky s rakovinou, které zbývaly dva týdny života a vyléčila se. Další "spokojený" zákazník tvrdí, že mu přípravek vyléčil srdeční arytmii, další se zbavili astmatu či sklerózy.

Stránky uvádějí, že lék vynalezl jistý Jim Humble, postarší usměvavý muž v kovbojském klobouku, který zasvětil život léčbě nemocných v Africe. Snaží se zbavit svět malárie. Tuto nemoc přitom nelze vyléčit.

Humble ale tvrdí, že chloritan sodný pročistí krev od škodlivých látek, bakterií, virů i plísní. V případě malérie prý zbaví tělo prvoka Plasmodium, který nemoc způsobuje dokonce do 24 hodin.MAJITEL TOHOTO BLOGU:
Přípravek jsem používal delší dobu osobně a mohu potvrdit, že mi vnitřnosti nijak nepopálil, naopak mi velmi zmírnil alergie a věčně ucpané nosní dutiny na minimum, a to jsem jej používal minimálně, protože po namíchání dvou sloučenín vznikne odporný zápach připomínající snad pot, čpavek, a toto, byť dolitím sklenice vodou nebo jablečným moštem, člověk musí vypít. Člověku se "zvedá kufr" už jenom když si "přivoní". Proto jsem MMS užíval jenom vždy několk dní, když byla rýma a plný nos velmi obtěžující. V tomto smyslu by byla varianta kapslí snad přívětivější, jenomže já nenávidím polikání těch velkých kapslí, takže jsem zůstával u té první varianty - vypití, jako menšího zla. Kvůli tomu specifickému zápachu se mi nechce užívat MMS pravidelně, denně, preventivně, ale pokud bych byl nemocen s teplotami, zase po MMS sáhnu, protože vím osobně a od blízkých přátel, že jim prostě MMS zabralo a mnohdy překvapivě za půl dne. Kamarádův táta se díky užívání MMS zbavil cukrovky, vysoké hodnoty se mu postupně dostaly do normálu, takže si již může denně dopřát navečer svá dvě pivka a naprosto bez bývalých cukrovkářských potíží! Kamarád se trápil velmi intenzivní alergií, nemohl si dovolit vstoupit na louku, nyní po intenzivnějším užívání MMS ani památky po alergiích.

Zdejší komentáře nechám zablokované - bez možnosti komentovat, protože jen sděluji osobní zkušenosti, svůj názor si OBJEKTIVNĚ vytvořte prosím sami. Sloučenina dvou složek vytvoří v těle běžné soli a vodu zásadité povahy do té míry, že to nežádoucí bakterie a viry nepřežijí, a to vše se z těla vyloučí. Nic více, nic méně. Já jsem MMS užíval poměrně málo, ale mí přátelé jej užívali často a docela hodně a k žádnému vnitřnímu popálení nedošlo, jedině ke zlepšení zdravotního stavu a to mnohdy do překvapivé míry. Kapsle, ani variantu MMS-2 jsem zatím nezkoušel.

Samozřejmě, v zájmu obchodníků farmacie s léčivy vůbec není, aby se lidé mohli uzdravovat jinou cestou, než kupováním drahých "léčiv". Není divu, že takový přípravek vůbec není těmto společnostem po vůli, natož aby jej podpořili a doporučovali.

A samozřejmě, že na dodaných lahvičkách musí být velkým písmem varování, protože v případě případného nechtěného užití dětmi, nebo mnohem většího počtu kapek a množství, se stát nebezpečným může, tak jako lahev tvrdé slivovice zabije školáka. Škoda, že na lahvích s alkoholem taková varování nemáme, je to s podivem.

Používejte tedy PROSÍM svůj vlastní objektivní rozum. Něco jednoduše zavrhnout, nebo naopak podpořit, to nás tady učí společnost od útlého věku: odsoudit, zařadit někam, falešně vyzdvihnout nebo pošlapat, hlavně ve všem pohodlí a povrchnosti a nepoužívat rozum. Tak jej použijte a pokud máte vážné zdravotní problémy, užívání MMS zvažte!

S láskou, majitel tohoto blogu


 


Komentáře

1 objevto | E-mail | 11. října 2010 v 12:14 | Reagovat

Zpráva z televize. V USA zakázali prodej MMS a přikázali vše zničit. Dnes ve zprávách TV 1 je zpráva o zákazu prodeje šesti potravinových doplňků, mezi nimi je MMS. Uvádějí složení ale nic o škodlivosti...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama