A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Technologie skalárních vln u BTS

11. října 2010 v 8:40 | Orgonet z něm.gift.fóra |  Chemtrails a Haarp


Technologie skalárních vln u stožárů mobilních telefonů drží pevně chemtrails

Zdravím vás, (převzato z orgonet.cz a z německého gifterského fóra)

nyní mám pro vás zase jednou něco nového. Sice to není nic, co by vás potěšilo, přispěje to ale k pochopení jednoho fenoménu. Důvodem, proč chemtraily v posledních dvou letech zůstávají viset na obloze déle, i přes použití cloudbusterů, orgonitu a ostatních "obranných opatření", i při vysokém tlaku vzduchu, spočívá v nové technologii skalárních vln, která se používá na stožárech mobilních telefonů a (tajně) u ústředen u elektráren, stejně jako u telekomunikačních firem. Operují pomocí podzemních kabelů, které jsou položeny buď hvězdicovitě či v kruzích kolem stožárů mobilních telefonů. Z vysílacích stožárů vyzařuje skalární pole (a příčné pole - abychom to celé lépe pochopili, doporučuju četbu knih profesora Dr. Meyla z Furtwangenu a od Toma Beardena), což způsobuje následující efekty:

1. Chemtraily zůstávají déle viset (především díky magnetickým částečkám jemného prachu ChT).

2. Je třeba více cloudbusterů a orgonitu, jelikož účinek CB klesá (tak to vnímám).

3. V blízkosti těchto zařízení stoupá potenciál bouřek (především je více přívalových dešťů a povodní).

4. Míra blesků při bouřce stoupá.

5. Dochází k umělému ochlazování půdy (viz můj dřívější článek v časopise Magazín 2000 plus).

6. Neoficiálně "oficiálně" spadají tyto projekty pod "boj proti tzv. globálnímu oteplování", jsou to však jednoduše klimatické vodní zbraně nového druhu.

7. Dá se to pozorovat v tomto roce 2010 z "vykolejeného" počasí v Německu, Polsku, Francii, Ukrajiny a Ruska (…) (i Česka - pozn. překl.)

8. Původce, strůjce v pozadí vám osobně jmenovat nemohu, souvisí to ale se zednáři vysokých stupňů a jejich vazaly.

9. Jörg Kachelmann byl již zatčen a odstaven, aby mohl být odklizen z cesty (a aby padla meteomedia), jelikož se mezitím stal příliš "zasvěcenou" osobou, což by mohlo být nebezpečné pro establišment.

10. V modelu počasí GFS (Global Forecast System) se od ledna/února 2010 dají rozpoznat anomálie počasí nad Evropou, které tam dříve nebyly. Jak si to interpretujete pomocí GFS, je vaše věc.

11. Je zapotřebí další vzdělávání v oblasti elektrických skalárních vln, které podle učebnic oficiálně neexistují (rovnice Maxwellova to interpretuje omezeně). (srovnej s Meylem). 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama