close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Listopad 2010

Co se asi chystá v očkování

25. listopadu 2010 v 21:02 | ?Jana |  Epidemie a očkováníPředmět: očkování, které se chystá
# Datum: 24.11.2010 18:39:42
# ----------------------------------------
#
# Zdravím,
#
# naši mistři v očkování připravili další trik - :-D, tak prosím # informujte další lidičky. Pa Jana #
#
#
# Vážení,
# omlouvám se každému, koho obsah tohoto mejlu nezajímá. Mám ale # potřebu ho poslat všem, abychom byli schopni rozlišovat a svobodně # se
# rozhodovat.
# Abychom se na očkování zkusili podívat jinak, než jak se nám # většinově # ukazuje. # Irča Malichová #
# Dobrý večer,
# ráda bych se s Vámi podělila o své zkušenosti z pro-očkovacího # školení. # Před pár dny jsem byla na třídenním školení na jedné katedře # epidemiologie, jejíž zaměstananci (dle mého názoru) mají dost velký # vliv na vznik různých předpisů a pravidel ohledně očkování. Jsou to # kolegové Dr. Prymuly. # A tam nám říkali, že virus prasečí chřipky bude letos hlavním virem # sezónní chřipky. A že udělali změnu ve způsobu aplikace očkování # proti # chřipce. Změnili subkutánní aplikaci v intradermální. #
# Jinými slovy já to chápu tak, že někdo vzal ty miliony vakcín, # co zbyly z loňského roku. V nich bylo půl mililitru nějaké látky. To # přebalili do stříkaček, které mají objem JEN !!! 0,1 mililitru a JEN # !!! # délku jehly 1,5 milimetru. A slevnili na asi 150 Kč za jednu dávku z # původních asi 800,- Kč za prasečí. # Tím odpadnou ti odmítači, co se bojí jehel, protože taková # pidi-jehlička # nikoho nevyleká. Pro děti je to vysoce "komfortní způsob aplikace"- # nás učili. # Tohle zatím vše je v pohodě, to vnímám jen jako marketingový # tah a skvělé využití starých # "zbytků". # Ale co ti epidemiologové plánují je, že dají doporučení k očkování # všech # dětí v předškolním věku a všech těhotných (my ROZÁLISTÉ víme o # hlášených potratech po vakcíně proti pras.chřipce, že?). # V praxi to bude asi vypadat tak, že se spustí megakampaň, co bude # masírovat lidi a budit v nich strach z chřipky
 . Něco jako ten # ohluchnutý # chlapec v reklamě na pneumokoka. # Překvapilo mě, že ti epidemiologové a hygienici jsou opravdu # paranoidní, že oni mají OPRAVDOVÝ STRACH z těch nemocí, který si # podloží různými # statistickými koláči a daty, že to vypadá hrozně vědecky a pravdivě. # Za ty 3 dny semináře jsem litovala, že jsem si s sebou nevzala # několik # platiček Lexaurinu a nesypala jim ho do kávy. # Nechci podceňovat vědu a nijak se nechci vysmívat vědcům. Jejich # práce, # výzkum a řada studií je jistě přínosem. Ale chci upozornit na silné # až # skoro hysterické nadhodnocování situace v nejodbornějších či # nejpovolanějších kruzích. # Jinak tyto nové vakcíny už před týdnem přijely do Česka, takže # kampaň se # musí spustit co by dup.
#
#
# _______________________________________________
#
# pozn. ROZALIO (Rodiče za lepší informovanost a svobodnou volbu v # očkování)
Realita pevného stolu je iluze!

24. listopadu 2010 v 0:19 FILMY


...a pak že není realita jen iluze... i hmotou stolu jde projít...

Podívejte se na toto video...


WI-FI škodí i stromům

23. listopadu 2010 v 23:50 | novinky.cz |  Elektrosmog


Bezdrátové sítě wi-fi mají škodlivý vliv na stromy, zjistili vědci

Elektromagnetické vlnění bezdrátových wi-fi sítí má škodlivý vliv na stromy. Zjistili to na základě výzkumu holandští vědci. Stromy rostoucí v blízkosti wi-fi vysílačů, které bezdrátovou síť distribuují do přijímačů, trpí poškozením kůry a listí. Informoval o tom Daily Mail.


Ilustrační foto

23.11.2010

Výzkum probíhal ve městě Alphen aan den Rijn na západě Nizozemí několik let a byl zahájen poté, co byly v oblasti zjištěny podivné abnormality v růstu a vývoji stromů. Protože se nezjistila žádná zjevná příčina, přišli vědci s posledním nápadem a na tři měsíce vystavili místní jasany silnému záření z různých zdrojů. Frekvence těchto záření se pohybovaly od 2412 MHz do 2472 MHz o výkonu 100 miliwattů na vzdálenost 20 palců (necelých 51 centimetrů). Listy stromů nejblíže vysílači wi-fi dostaly zvláštní olovnatý odstín a odumřely.

Vědci zároveň zjistili, že vlnění wi-fi může rovněž negativně ovlivnit růst kukuřičných klasů.
V Nizozemí vykazuje podobné postižení zhruba 70 procent stromů v městských oblastech, před pěti lety to přitom bylo jen deset procent. Stromy v hustě zalesněných oblastech nejsou postiženy vůbec.

Výsledky tohoto výzkumu zatím nebyly publikovány, experti předpokládají, že bude zapotřebí provést ještě další analýzu, aby se za viníka postižení stromů mohlo definitivně označit wi-fi vlnění. V souvislosti s tím varovala nezávislá nizozemská agentura pro ochranu zdraví, že věc si ještě vyžádá podrobné testy a není vhodné propadat panice. Přesto připustila, že již minulý rok se v odborných médiích objevila zpráva o škodlivém vlivu wi-fi vlnění a záření mobilních telefonů na kolonie včel.

coe, Novinky


Úřady ČR o chemtrails a otupování fluoridem

22. listopadu 2010 v 23:00 | Adam B. Bartoš |  Chemtrails a Haarp

Chemtrails. Ptáme se za vás, co je na tom pravdy

Chemtrails. Ptáme se za vás, co je na tom pravdy

<< EXKLUSIVNĚ >>

Viděl je snad každý. Podivné křižující se čáry na obloze, které nemizí a visí hodiny na nebi. Ptáme se, proč se tak děje. 19.listopad 2010 - prvnizpravy.cz

Před pár lety server iDNES.cz přinesl článek o jevu zvaném "chemtrails". Věnoval mu hodně prostoru a jeho autoři hodně úsilí, aby zastánce tohoto jevu zesměšnili a označili za blázny. Vybrali ty nejvíce zmatené citace a vysvětlení, aby dokázali, že jde o nesmysl a celou problematiku odsunuli do říše fantasmagorií.

Redakce Prvnizpravy.cz na to šla opačně. Co když na tom něco pravdy je? A nestojí za to naopak shromáždit tvrzení, která dokazují, že zase taková fantasmagorie to být nemusí?

Ještě dříve jsme se ale chopili tématu v hlavních sdělovacích prostředcích opomíjeného. Zajímali jsme se, zda existují i v České republice plány na umělé řízení počasí, cloud seeding či atsmosférické geoinženýrství.

Oslovení odborníci z řad meteorologů se tvářili, jakoby podobný dotaz slyšeli poprvé. Smést ze stolu ho chtěli odkazem na ´chemtrails´, které se dají snadno označit za konspirační teorii.

Stalo se ale něco přesně opačného - Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) na ´chemtrails´ spíše upozornil a po našem článku se na naši redakci obrátila celá řada lidí, kteří se tímto jevem dlouhodobě zabývají.

Následující text by tak chtěl prolomit mlčení, které v českých médiích na toto téma už řadu let existuje. Nezabývá se celou šíří problému, ale je sestaven především z reakcí lidí, kteří se na naši redakci po prvním článku obrátili. Nedělá si nárok na úplnost, je spíše příspěvkem do diskuze. Protože děje-li se nad našimi hlavami to, co zastánci ´chemtrails´ tvrdí, pak bychom se měli obávat. A pokud to pravda není, pak bude cenné i takové ujištění, jako že vše je v pořádku.

Problematiku jevu ´chemtrails´ jsme zmínili už v předchozím článku, kde jí byl věnován ale spíše okrajový prostor. Tímto termínem jsou označovány kondenzační čáry za letadly, které podle této teorie obsahují chemické látky a proto, na rozdíl od obyčejných kondenzačních čar (tzv. contrails), tak rychle nemizí, ale zůstávají na obloze třeba i dlouhé hodiny.

Oficiální místa, především meteorologové, ale existenci ´chemtrails´ popírají, tvrdí, že všechny čáry na obloze, tedy i ty nezvyklé, tlusté, roztahující se, dlouho přetrvávající, jsou obyčejnými kondenzačními stopami za letadly. Tvrdí, že cokoli nad toto tvrzení je jen nepodloženou spekulací danou tím, že zastánci ´chemtrails´ problematice nerozumí.

Amatérský meteorolog: Odporuje to fyzikálním pravidlům

Před časem, když o jevu ´chemtrails´ přinesla reportáž i TV Prima a otázky začala klást i Poslanecká sněmovna či ministerstvo zemědělství, vydal ČHMÚ a další instituce společné tiskové prohlášení, ve kterém tyto obavy vyvracejí a tvrdí, že o nic nejde. Čáry, které vidíme na obloze, jsou obyčejné stopy po letadle, nic víc.

Na redakci Prvnizpravy.cz se ale obrátil člověk, který poukázal na to, že zmíněné tiskové prohlášení je původně článkem meteorologa Petra Dvořáka, který takto reagoval na jeho vlastní text. V časopise Fly magazin uveřejnil totiž Jaroslav Krejčí článek, který se problematikou ´chemtrails´ zabývá. Na text reagoval meteorolog Petr Dvořák, jehož článek se pak stal základem tiskové zprávy, kterou ČHMÚ a další instituce rozeslaly letos v únoru médiím, tvrdí Krejčí.

Dvořák ale nepřišel s žádnými argumenty, kterými by tvrzení zastánců ´chemtrails´ rozporoval, pouze emotivně odsoudil podobné úvahy do říše pohádek. "Soudný člověk dnes nevěří na hejkaly, klekánice, bludičky, čarovné prameny v lese, že děti nosí čáp, a neměl by věřit ani v existenci chemtrails," napsla například.

"Musím konstatovat, že ačkoliv je Petr Dvořák profesionální meteorolog, jeho článek je naprosto bez argumentů a neuvádí v něm jediný vědecky doložený důvod, proč v chemtrails nevěřit. Jen lacině zesměšňuje zastánce chemtrails. Kdo je nezávislý, tak po přečtení mého článku a článku Petra Dvořáka rychle pochopí, na které straně je nesrovnatelně více argumentů," komentuje to Krejčí pro Prvnizpravy.cz.

Jaroslav Krejčí je dlouholetý amatérský meteorolog. Sám o sobě tvrdí, že mu připadá krajně podezřelé, za jakých netypických povětrnostních situací se kondenzační stopy za letadly objevují. Stejně tak mu přijde zvláštní i jejich podoba.

"Nejsem moc odborník na letectví, ale od malička se zajímám o meteorologii a dokážu určit, za jaké situace se obyčejná stopa za letadlem má udržet dlouho a kdy nikoliv," řekl pro Prvnizpravy.cz Krejčí.

Krejčí tak polemizuje s argumentem meteorologů, kteří - podobně jako Radim Tolasz z ČHMÚ - tvrdí, že podivný vzhled i dlouhé trvání čar je běžně vysvětlitelné teplotními podmínkami.

"Pokud je okolní vzduch příliš suchý nebo teplý, kondenzační stopa nevznikne nebo mizí krátce po průletu letadla. O dalším vzhledu stopy rozhodují i vertikální pohyby vzduchu. Pokud se v místě stopy vyskytují sestupné pohyby, dochází rychleji k jejímu rozpouštění," řekl už dříve Tolasz.

S tím Krejčí souhlasí. "Potom ale nechápu, jak mohly být dlouhé, vzájemně splývající a enormně široké čáry za letadly pozorovány v Německu například dne 31. 8. 2009, když v té době byla skoro celá Evropa pod vlivem rozsáhlé tlakové výše a v suchém vzduchu. Žádná tlaková níže nad střední Evropou nebyla, naopak, byl tu střed zmíněné tlakové výše, takže vzduch suchý jak Brno - jak při zemi, tak ve výšce. Přesto byly nad Německem pozorovány neuvěřitelné čáry za letadly. To odporuje pravidlu, který řekl sám Tolasz!," kroutí hlavou Krejčí.

Tvrzení dokládá družicovým záběrem NOAA, na kterém jsou zachyceny stopy nad jižním Německem.


"Když se navíc podíváte na synoptickou mapu Evropy z toho dne, uvidíte, že většinu Evropy ovlivňovala tlaková výše (natož Evropu střední, kde byl samotný střed výše), a to i v hladině 500 hPa. Bílé čáry (izobary) ukazují hodnotu přízemního tlakového pole. Barevný podklad znázorňuje hodnotu tlaku v hladině 500 hPa (ve výšce, což je podstatné pro tvorbu a udržení stop za letadly - čím vyšší tlak, tím nižší vlhkost vzduchu). Na mapě je vidět, že nad jihozápadním Německem byl ve výšce hřeben vysokého tlaku, při zemi v podstatě střed tlakové výše. Podmínky pro udržení kondenzačních stop nad jižním Německem 31. 8. 2009 tedy z fyzikálních důvodů neexistovaly! Přesto tyto stopy vzdorovaly nad jižním Německem suchému vzduchu a ne a ne se rozpustit! Nemohla to být obyčejná voda," dodal Krejčí.

Podle něho tak "kondenzační stopy" porušují fyzikální pravidla atmosféry a musí tedy jít o něco jiného, než o běžné kondenzační stopy.

Nechme ale meteorology a amatérské meteorology jejich pro laika složitým popisům. Zajímavé je podívat se i na samotné satelitní snímky, na které tak Krejčí nepřímo upozornil. Na webu jich je k dohledání bezpočet a člověku doslova vyrazí dech. Jsme zvyklí, že stopa za letadlem většinou ihned vzápětí mizí. Přesto nám některé snímky z družic, jako třeba tento, ukazují neuvěřitelnou změť čar nad určitými oblastmi. Jsou to obyčejné ´contrails´?


Radim Tolasz z ČHMÚ pro to má vysvětlení. "Jsou to standardní contrails (čáry za letadly) nasnímané jedním ze spektrálních kanálů družicí MSG/EUMETSAT. Navíc při východu slunce a tedy s hodně bočním osvětlením," vysvětlil pro Prvnizpravy.cz.

Krejčí také odkazuje na celou řadu zajímavých videí. Například na tomto videu zrychlené záběry v jeho úvodu slibují nezvyklou podívanou. Místo toho, aby se stopy za letadly rozpouštěly, vytvářejí poměrně rozsáhlou oblačnost a z původně modré vymetené oblohy udělaly oblohu skoro zataženou. Krejčí doporučuje i následující video.

Asistent poslance: Jde o postřik ve prospěch GMO?
Redakci Prvnizpravy.cz také kontaktoval člověk, který pracuje jako asistent poslance, ale přál si zůstat v anonymitě. V rozsáhlé mailové korespondenci předkládá spoustu odkazů a zajímavých tvrzení. Problematikou se prý zabývá roky a je ve spojení s řadou podobně smýšlejících lidí v zahraničí, včetně lidí z politických kruhů.

"Jeden kolega ze zahraničí mi o ´chemtrails´ vyprávěl a došli k zajímavému závěru. Udělali v místě, kde se objevovaly čáry na nebi, rozbor půdy - a ejhle. Zjistili, že v půdě se nachází stopy baria a hliníku! Což v podstatě jsou složky, které se dodávají do kerosinu, paliva pro letadla. Problém v naší ´banánové´ republice, která umožní snad všechno všem je, že legislativa ČR umožňuje přelety jakýchkoliv letadel bez povolení vlády," uvedl pro Prvnizpravy.cz asistent poslance.

A nabízí poměrně divokou spekulaci - jedná se o chemický postřik ve prospěch geneticky upravovaných plodin. V půdě, kde jsou podobné látky, se totiž normálním plodinám dařit nebude a právě to firmy, které se na produkci GMO plodin zaměřují, potřebují.

Že by k něčemu takovému mohlo za zády občanů docházet, mu nepřipadá nereálné. Připomíná, že veřejnost také nic nevěděla o tom, když letadla CIA vozila teroristy k výslechu na americkou základnu v Polsku s mezipřistáním v Ruzyni.

A co na to NATO?

Redakce se také pokoušela zjistit, jak na podobné dotazy budou reagovat některé státní instituce, pod které by problematika mohla spadat.

Už jsme uvedli, že různých vysvětlení existuje celá řada - od kontroly počasí přes chemické postřiky až po armádní projekty. Proto i institucí a úřadů, kterých je možné ptát, je vícero. Protože po "klimatickém" vysvětlení jsme pátrali v minulém díle, kdy jsme oslovili ministerstvo životního prostředí, úřad vlády ČR, meteorology, eurposlance či politiky Strany zelených, tentokrát jsme se zaměřili na možné armádní vysvětlení.

Samozřejmě s vědomím, že pokud o nějaký tajný projekt skutečně jde, armáda ho jistě nebude potvrzovat zvědavým médiím. Nicméně jsme chtěli vědět, jak budou úřady na podobné dotazy reagovat.

Oslovili jsme proto například ministerstvo obrany či informační kancelář NATO v České republice. Tázali jsme se opět na modifikaci počasí, na ´chemtrails´ jako takové i na možnou souvislost s projektem HAARP (High-frequency Active Auroral Research Program se sídlem na Aljašce), kterou některé teorie naznačují.

"Informační centrum NATO v Praze bohužel nedisponuje zdroji informací, které by umožňovaly na váš dotaz odpovědět. Pracujeme s veřejně dostupnými zdroji, v nichž se nám informace k této problematice ve spojitosti s NATO zatím najít nepodařilo," odepsal v reakci na dotaz Petr Zlatohlávek z informačního centra NATO.

"S žádostí o informace k tomu, zda je ČR informována o daných operacích či o spolupráci na daném projektu v rámci NATO, vám doporučujeme obrátit se na Ministerstvo obrany ČR, které by jako jediné bylo oprávněné na tyto otázky odpovědět," odkázal.

Ministerstvo obrany: Projekty ovlivňující počasí neplánujeme
Na ministerstvo obrany jsme se obrátili souběžně. S odpovědí si tam dali záležet. Ozvali se asi po týdnu a na dřívější urgence odpovídali s prosbou o trpělivost, že ještě nemají všechny inforomace k odpovědi potřebné pohromadě.

Konečné vyjádření se ale dalo očekávat. "Složky Ministerstva obrany České republiky se otázkou ovlivňování počasí nezabývají a ani v budoucnu neplánují takovéto projekty. Ministerstvo obrany rovněž není v této oblasti zapojeno do žádných programů NATO či jiných států. Své dotazy na NATO a US ARMY vztahující se k ovlivňování počasí proto doporučujeme směřovat na tyto organizace," napsal Jiří Štábl z tiskového oddělení ministerstva obrany.

Na dotaz ohledně zvláštních kondenzačních stop za letadly pak ministerstvo odpovědělo, zřejmě inspirováno prohlášeními meteorologů: "Výskyt kondenzačních sledů za letouny je přirozeným fyzikálním jevem. Tvoří je kondenzáty vodních par z tryskových motorů vznikající za příhodných okolních atmosférických podmínek. Rozdílná doba rozpouštění či udržení kondenzačních sledů pak záleží na stabilitě zvrstvení atmosféry," napsal Štábl.

A aby bylo jasno, dodal, že v dotaze nastíněný problém nemá s realitou nic společného. "Jakékoliv spekulace o vypouštění chemických látek s cílem umělého vytváření mraků či k jiným účelům v rámci přeletů letounů NATO nad českým územím jsou naprosto irelevantní."

Součástí odpovědi bylo - vypadá to, že snad už povinná výbava pro takové příležitosti - nám už dobře známé tiskové prohlášení ČHMÚ a spřízněných institucí, které jsme citovali v minulém díle. "V příloze vám pro váš širší přehled v dané problematice navíc zasíláme tiskové prohlášení, které bylo vydané 17. února 2010 v Praze. Jedná se o Společné vyjádření Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ), Ústavu fyziky atmosféry Akademie věd ČR (ÚFA AVČR), Katedry meteorologie a ochrany prostředí Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy (KMOP MFF UK) a České meteorologické společnosti (ČMeS) k problematice tzv. ´chemtrails´," uvedl tiskový mluvčí.

Redakce se zajímala i o to, zda má česká strana nějaké informace o projektu HAARP a zda tento projekt spadá pod NATO. "Výzkumný projekt HAARP se dle volně dostupných informací zabývá chováním ionosféry ve vztahu k možnému šíření komunikačních signálů," odpověděl mluvčí v duchu oficiální propagandy, která tvrdí, že jde jen o neškodné výzkumné zařízení. Proč ho ale před časem koupila americká armáda a do přísně střeženého objektu nikoho nevpouští, můžeme tak jen spekulovat.

"Jedná se o americký projekt a složky Ministerstva obrany České republiky do něj nejsou zapojeny. Se svými případnými dotazy na projekt HAARP se proto prosím obraťte na americkou stranu," odpověděl Štábl.

Dobrá, podobnou odpověď jsme čekali. Pokud jde o tajný projekt, určitě ho armáda neprozradí prvnímu novináři, který se na to zeptá. K dobru ale musíme ministerstvu přičíst to, že dotaz nesmetlo ze stolu hned po odeslání mailu jako bláznivou konspirační teorii, ale vážně se jím zabývalo a na odpovědi pracovalo týden. I když nevím, proč na těch pár vět potřebovalo tolik času.

Přelety letadel NATO: Desítky až stovky týdně

Protože mnozí zastánci ´chemtrails´ věří, že podivné stopy nevytvářejí obyčejné letouny (stopy se totiž objevují tam, kde nejsou letecké koridory, často se podivuhodně kříží nebo zatáčí, podobně jako brázdy na poli po kombajnu) a naznačují, že jde zřejmě o projekt probíhající pod pláštíkem NATO a za použití vojenských letadel, redakce se ještě dříve ministerstva obrany tázala na přelety letadel NATO.

Od té doby, co existuje "Open Skies Treaty" a letadla NATO tak mohou libovolně létat na základě kdysi vládou daného souhlasu, nebylo by totiž nereálné, aby případný tajný projekt probíhal právě pod hlavičkou Severoatlantické aliance.

Redakce Prvnizpravy.cz tak například zjistila, že týdně se takových přeletů letounů NATO uskuteční desítky až stovky.

Odpovědí se na ministerstvu opět ujal Jiří Štádl. Pro lepší srozumitelnost přetiskujeme celé otázky redakce spolu s odpověďmi ministerstva.

Otázka Prvnizpravy.cz (PZ): Disponuje Ministerstvo obrany přesnými údaji, kolik letů letadel NATO nad českým územím probíhá za den?
Odpověd Ministerstvo obrany (MO:) Trvalé povolení k pohybu letadel NATO nad českým územím bylo vydáno na základě usnesení vlády ČR a Ministerstvo obrany jej má k dispozici. Přesný počet přeletů a jejich aktuální stav jsou nepřetržitě sledovány Střediskem řízení a velení (Control and Reporting Centre - CRC) a informace o těchto přeletech a průjezdech jsou shromažďovány u Odboru vojenské dopravy Velitelství sil podpory (OVD). Evidovány jsou pouze přehledy letů a průjezdů, nikoli okamžitý stav. "Informace o přeletech a průjezdech ozbrojených sil jiných států uskutečněných přes území ČR" jsou předkládány vládě ČR a Parlamentu ČR a jsou shromažďovány u OVD.

PZ: Má o těchto letech přehled řízení letového provozu (ŘLP) ?
MO: Jak již bylo výše uvedeno, přesný počet přeletů a jejich aktuální stav, nepřetržitě sleduje CRC a samozřejmě i Řízení letového provozu (ŘLP).

PZ: Řídí se tyto lety nějakým plánem, který by byl MO / vládě znám?
MO: Každý vojenský let musí být předhlášen 48 hodin před uskutečněním na OVD, který verifikuje jeho oprávněnost, a to v souladu s usnesením vlády ČR, viz. bod 1. Informace o předhlášených a verifikovaných letech je předána OVD na CRC. Vlastník / operátor letounu následně podává tzv. letový plán, kde je uvedeno OVD vydané číslo vojenského povolení. Letový plán je pak zveřejněn po pevné telekomunikační síti (Aeronautical Fixed Telecommunication Network - AFTN), ve kterém jsou zahrnuty všechny pozemní kontrolní a řídící střediska letového provozu. Lety NATO se, obdobně jako ostatní (i civilní lety), realizují na základě zmiňovaného plánu, který obsahuje přesné časy a trasu letu (koridory). Výjimku tvoří letouny zařazeny v systému "včasné výstrahy NATO" (AWACS) a lety pro humanitární a záchranné účely, u nichž je lhůta na předhlášení zkrácena. Ostatní opatření se na ně však vztahují obdobně.

PZ: Existují informace o tom, kdy přesně a v jakém čase a po jaké trase letělo letadlo NATO ten který den. Vláda kdysi dala oficiální souhlas s přelety těchto letadel. Jak konkrétně to v dennodenní praxi probíhá už vláda nesleduje?
MO: Na lety letounů NATO se každoročně uděluje tzv. trvalé povolení, které je uděleno zmiňovaným usnesením vlády ČR. Tyto lety už v praxi nejsou vládou ČR, vzhledem k jejich množství (desítky až stovky přeletů týdně), aktuálně sledovány. Vláda ČR a obě komory Parlamentu ČR jsou o všech uskutečněných letech informovány zpětně, prostřednictvím "Informace o přeletech a průjezdech ozbrojených sil jiných států uskutečněných přes území ČR", a to za každé pololetí.

Každý ať si z odpovědí vezme, co chce. Bez ohledu na ´chemtrails´ je ale jasné, že výskyt přeletů letounů NATO je mnohem masivnější, než by se dalo čekat a že Česká republika má v rámci schvalovacího procesu jen minimální možnost nahlédnout, co se vlastně děje. Politici jsou informováni až zpětně.

Známý pilot: Divné bílé šmouhy
Zatímco oficiální místa tvrdí, že vše je v pořádku a netřeba se ničeho obávat, podařilo se nám sehnat i jiné výpovědi. Prvnizpravy.cz oslovily pilota, který se s oficiálními vyjádřeními spokojit nehodlá.

Třiasedmdesátiletý známý pilot a spisovatel, Čechoaustralan a rodák ze Žižkova, kde chodil do třídy s Jiřím Krampolem, žije nyní v australském Melbourne. Evžen Kulič má sice podobně jako Krampol smysl pro humor, je ale vážně přesvědčen, že to, co vidíme na obloze, obyčejnými čárami není.

Kulič přitom může být považován za experta, protože létal s proudovými tryskáči a o kondenzačních čárách mnohé ví. Pilot to byl excelentní, když ho i přes jeho "reakční" názory nechali létat s československými prezidenty - Kulič byl totiž mimojiné pilotem vládních speciálů.

Exklusivně pro Prvnizpravy.cz popsal, jak se s tímto jevem setkal v Austrálii. Protože Kuličův příspěvek je netradičně pojatý, rozhodli jsme se ho nechat v téměř nezměněné podobě. Za humorným podáním ale stojí závažná vyjádření:

"Několik let se nám tu na obloze dělají takové dlouhé bílé šmouhy. Ono se to pak rozplizne přes celou oblohu a visí to tam celý den. A opět ta staroba a přemýšlení. Vždyť to tam dříve nebývalo. Že by znak globálního oteplování? A tak sednu k bedně (víte, já tak říkám komputoru) a již ťukám mému příteli do Hradce, Milanovi, který byl meteorolog. Má ještě nějaké známé, kteří se touto precizní činností zabývají dodnes. Já jako proudový pilot meteorologii považuji spíše za nějaké zvláštní náboženství. Ale k věci. A již mi odpovídá "Evžene, to jsou přeci kondenzační stopy, hrome - přeci jsi lítal na Migu, tak to znáš." A je pokoj.

Ale ouha. Ve Mullumbimby (strašný jméno co? To víte, Austrálie) ve státě NSW, kde žije syn, se těm, co ty "kondenzační stopy" na obloze dělají, utrhla ruka. A vznikla ošklivá dětská epidemie podobná chřipce. Lidé žalovali stát. Ale jako vše se to rozmazalo do ztracena. Protože "stát" řekl, že to nedělá a neznámého pachatele za ruku nechytli. Totéž proběhlo v Západní Austrálii.

Volám do Států. Žije tam dcerka. Bere to zeď, komputorový specialista. Je Indián. "Tak co" ptám se, "máte tam taky ty šmouhy?" "Jaké šmouhy?" ozve se ze sluchátka. "Myslíš chemtrails? Samo. To se přeci dává na oblohu, kvůli slunci, aby tolik neopalovalo. Vždyť je to i v učebnicích a děti se o tom učí ve škole. Co je na tom špatného?" "Nic - nic, jen tak se ptám a jak se máte?" zakončuji debatu. "Děti trochu kašlou, jinak dobrý. A ty?"… Pokládám sluchátko.

A bzučí mi v hlavě slovo ´chemtrails´ a to, že to je oficiální program státu. A zase. To víte, starej dědek, času dost a tak v té hlavě se to honí dokola. Představte si, že někomu stojíte za to, aby skoro každý den na obloze nadělal takovýhle šmouhy, sypal vám je na hlavu a tak vás chránil, místo opalovacího krému, před slunkem. A dělá to zadarmo. V duchu počítám, co milionů to musí stát. Ne korun, ale dolarů. Peněz, které by se nechaly použít jinde. No není to krásné?


Kulič poté přechází k tvrzení, že obyčejný altruismus vlád to zřejmě nebude, za projektem se zřejmě skrývá něco jiného. A nabízí tak další možný výklad.

"Nechali jsme z toho prachu, usazeného na rovných, předem připravených plochách, udělat na universitě rozbor. Bylo to zdarma - študáci jsou na celém světě stejní - měli pochopení. Bylo to opět na bázi fluoridu sodného, o kterém podrobně píši ve své poslední knize ´Tajemství experimentu Philadelphia".

Vyvozuje, že podobně jako v jiných projektech válečných a poválečných může být i zde používáno fluoridu sodného k "otupování" populace. Se zjištěním, že fluor dokáže s otupením lidské aktivity divy, přišli už za války němečtí vědci.

"Fluor do vody a z člověka se stane hodný tažný kůň, co nekope, spokojeně kývá hlavou a raduje se z toho, že si koupí auto, se kterým stejně jezdí jen do práce, má kde bydlet, v baráčku, který po celý život splácí a v sedmdesáti či dříve pojde. Vůbec si neuvědomí, že vlastně celý život je v něčích rukou," tvrdí Kulič. A upozorňuje na to, že fluor se přidává do vody pod záminkou ochrany zubů v podobném množství, které němečtí vědci v táborech vyhodnotili jako ideální a nejúčinnější dávku, aby lidé byli poslušní a přitom neztráceli rozum.

Kulič se také odvolává na zprávu amerického špičkového chemika Charlese Eliota Perkinse a jeho hlášení adresováho Lee Foundation for Nutritional Research v Millvaukee z října roku 1954, které bylo 31. ledna 1995 odtajněno a přetištěno v časopise "The American Mercury."

"Tento chemik vysloveně prohlašuje, (kromě oznámení, že fluorid sodný je dodáván do vody pod záminkou ochrany zubů), že fluorid sodný se zmíněnou ochranou zubů nemá nic společného a že by se našly daleko účinnější a levnější prostředky. Že to je podle nacistické filozofie přípravek na otupení a omezení svobody lidí, kterým je tato infikovaná voda podávána. Končí šokujícím poznatkem: Přípravek otupuje malou areu v mozku která přináší individuelní sílu. Tuto část mozku zvolna otravuje a narkotizuje, až je asi po ročním působení zcela vyřazena. Tyto osoby již nikdy nebudou tím čím bývaly předtím," říká Kulič.

To jsme se nakonec od ´chemtrails´ hodně vzdálili, ale alespoň to charakterizuje šíři různých výkladů a vysvětlení tohoto zvláštního jevu.

Kulič své vyjádření zakončuje se svým typickým humorem. "Ale o věci, kterou nikdo nedělá, můžeme směle říci, že neexistuje. Vy v Česku ale máte výhodu, že na vaší obloze září jenom sluníčko a když tam jsou šmouhy, tak to jsou pouze ´kondenzační stopy´ - žádný chemtrails. Zdravíčko. Evžen Kulič, Austrálie."

(redakce Prvnizpravy.cz se bude tématem i nadále zabývat v dalších dílech. S případnými podněty a náměty se obracejte na adresu bartos@prvnizpravy.czi)


(Adam B. Bartoš, foto: arch.)
Jak se falšovalo přistání na Měsíci

22. listopadu 2010 v 22:44 | osud.cz |  Pravda o člověku


Falešné přistání na Měsíci natáčel režisér Kubrick (1/2)

Dnes používají hollywoodští kouzelníci pro zvláštní efekty zelená plátna a počítače, a tak projekce na přední plátno uvolnila místo přídavnému stroji a Modelu T, ale na svoji dobu, obzvláště polovinu 60. let, nefungovalo u realistického vzhledu, který byl potřeba jak pro scény opolidí v 2001: Vesmírná Odyssea, tak zfalšovaných přistání Apollo, nic lépe.
Jak Stanley Kubrick zfalšoval přistání Apollo na Měsíci:
Či jak jsem se naučil přestat se bát a milovat lži.
Alchymistický Kubrick II

Jay Weidner
20. července 2009
Sacred Mysteries Productions
 "Existují velké myšlenky, neobjevené průlomy, dostupné těm, kteří dokážou odstranit ochranné vrstvy pravdy"
-Neil Armstrong, "první člověk na Měsíci". 20. července 1994
Nyní je to od legendárních přistání na Měsíci gangu NASA a Apollo čtyřicet let. Co se týká záležitosti s přistáním na Měsíci, lidé mají tendenci dělit se do dvou skupin. První skupina, z těchto dvou zdaleka největší, akceptuje fakt, že NASA úspěšně přistála na Měsíci šestkrát a že 12 lidí skutečně po povrchu Měsíce chodilo. Druhá skupina, ačkoliv mnohem menší, je ohledně svých pocitů hlasitější. Tato skupina říká, že jsme na Měsíc nikdy neletěli a že celá věc byla zfalšována.
Toto pojednání je třetím postojem k této záležitosti. Tento třetí názor spadá někam mezi tato dvě tvrzení. Tento třetí postoj postuluje, že lidé letěli na Měsíc, ale to, co jsme viděli v televizi a na fotografiích, bylo naprosto zfalšované.
Navíc tento třetí postoj odhaluje, že velký filmař Stanley Kubrick je génius, který podvodná přistání režíroval.
1) MOTIVACE PRO ZFALŠOVÁNÍ
Ale proč vůbec přistání na Měsíci falšovat? Jaký by byl motiv? Autoři Joseph Farrell a Henry Stevens nám předložili nezpochybnitelné důkazy, že nacističtí vědci vyvinuli vyspělou technologii létajících talířů již v r. 1943. Tito autoři také ukazují, že americká vláda přivezla tyto nacistické vědce do této země, aby postavili tyto vysoce vyspělé létající stroje.
Navíc věřili, že myšlenka, že mimozemšťané z vesmíru provedli invazi na Zemi, je chytřejší krycí příběh pro NASA, aby mohla tuto technologii skrýt.
Mnoho zdrojů uvnitř vojensko-průmyslového komplexu mi sdělilo, že poté, co byla Johnu Kennedymu na počátku jeho funkčního období ukázána technologie létajících talířů, pochopil, že pokrok v technologii plynoucí z létajících talířů by mohl vyřešit mnoho palčivých problémů světa. Viděl, že uvolnění této exotické technologie by mohlo směrovat k levné a k prostředí přátelské energii, mimo dalších věcí.
Brzy poté, co technologii létajících talířů viděl, pronesl JFK svůj slavný projev, kde požádal NASA, aby vyslala člověka na Měsíc před koncem desetiletí. Mnoho insiderů věří, že to byla finta JFK, jak přimět NASA a tajnou vládu své technologie talířů uvolnit. Protože všem bylo jasné, že standardní raketová technologie nemohla člověka na Měsíc a zpět dostat, JFK si myslel, že NASA bude nucena uvolnit znalosti o technologii létajících talířů, aby splnila jeho vizi a dostala se na měsíc koncem 60. let. Finta JFK měla proto vyprostit tuto vyspělou technologii ze zlovolných rukou stínové vlády.
Po zavraždění Kennedyho v r. 1963 začala NASA s novým plánem, jenž by vyřešil problém, který JFK inicioval. Tento nový plán měl NASA a stínové vládě umožnit udržet technologii talířů tajnou a přesto navenek vypadat, že standardní raketová technologie dostala člověka na Měsíc a zpět.
Někdo vysoko ve stínové vládě rozhodl, že se celé přistání na Měsíci zfalšuje, aby se zakryla extrémně nová a vyspělá nacistická technologie Spojených států jak před námi, občany, tak před našimi nepřáteli.
Jistým způsobem je postoj NASA pochopitelný. Byli jsme uprostřed studené války se Sovětským svazem. Opravdu jsme chtěli Rusům ukázat, co máme?
2) KDO TO ZFALŠUJE
Na počátku roku 1964 Stanley Kubrick právě dokončil svoji černou satiru dr. Divnoláska a chystal se na výrobu vědecko-fantastického filmu.
Když režíroval dr. Divnolásku, požádal Kubrick americké letectvo o svolení nafilmovat jeden z bombardérů B-52. Pentagon ho odmítl.
Film dr. Divnoláska byl o letce, které bylo nařízeno letět nad Rusko a shodit tam atomové bomby. Pentagon si přečetl Kubrickův scénář a odmítl jeho žádost natáčet uvnitř a vně skutečné B-52.
Důvodem tohoto odmítnutí bylo, že Kubrickův film byl jasnou satirou na armádní a americkou jadernou politiku. Pentagon nechtěl v tomto satirickém podniku Kubrickovi pomáhat.
Nezlomen tímto odmítnutím použil Kubrick různé zvláštní efekty, aby vytvořil B-52 v letu. Když se na dr. Divnolásku díváme dnes, vypadají tyto zvláštní efekty legračně a staromódně, ale v r. 1963 vypadaly velmi dobře. Je možné, že někdo v NASA viděl, co Kubrick udělal v dr. Divnoláskovi, a z obdivu k jeho dovednosti navrhl Kubricka jako nejlépe kvalifikovaného člověka, aby režíroval přistání Apolla na Měsíci. Když to dokázal udělat dobře s omezeným rozpočtem, jak by to asi vypadalo s neomezeným rozpočtem?
Nikdo neví, jak elita nakonec přesvědčila Kubricka přistání Apollo režírovat. Možná nějakým způsobem Kubricka kompromitovali. Fakt, že jeho bratr, Raul Kubrick, byl šéfem Americké komunistické strany, mohl být jednou z možností, které vláda využila, aby přiměla Stanleyho spolupracovat.
Kubrick měl také pověst notoricky nechutného vyjednavače. Bylo by velmi zajímavé být muškou na stěně během vyjednávání mezi Kubrickem a NASA.
Nakonec to vypadá, že Stanley Kubrick zfalšoval přistání na Měsíci výměnou za dvě věci. První byl v podstatě neomezený rozpočet, aby mohl vytvořit svůj vynikající film 2001: Vesmírná Odyssea, a druhou bylo, že mohl dělat kolik filmů chtěl, bez dozoru kohokoliv, po zbytek svého života.
Až na poslední film, Oči zavřené dokořán, dostal Kubrick co chtěl.
3) SOUBĚŽNÉ UDÁLOSTI
Je podivné, jak výroba 2001: Vesmírná Odyssea probíhala zároveň s programem Apollo. Práce na filmu začaly v r. 1964 a pokračovaly do uvedení filmu v r. 1968. A program Apollo také začal v r. 1964 a vyvrcholil prvním přistáním na Měsíci 20 července. 1969.
Je také velmi zajímavé, že vědec Frederick Ordway pracoval jak pro NASA a program Apollo, tak byl Kubrickovým vědeckým poradcem pro 2001: Vesmírná Odyssea.
Jakmile vyjednal dohodu, začal Stanley pracovat. Nejpalčivějším problémem pro Kubricka bylo v r. 1964 najít způsob, jak udělat, aby závěry na měsíčním povrchu vypadaly realisticky. Musel zajistit, aby scéna vypadala otevřená a expanzivní, jako by to bylo opravdu natočeno na povrchu Měsíce, a ne na pozemku studia.
4) PODVOD HOLLYWOODU
Nikdo neví, kolik věcí musel vyzkoušet, ale nakonec se Kubrick rozhodl natočit celou věc kinotechnikou zvanou projekce na předním plátně.
Je to právě použití této techniky, které zanechává Kubrickovy otisky viditelné u Apollo v celém fotografickém a videomateriálu NASA.
Co je projekce na předním plátně?
Kubrick tento proces nevynalezl, ale není pochyb, že ho zdokonalil. Projekce na předním plátně je filmové zařízení, které umožňuje, aby byly scény promítány za herce, také se zdá, v kameře, že se herci pohybují v prostředí poskytovaném projekcí na přední plátno.
Tento proces se hodil, když společnost 3M vymyslela materiál zvaný scotchlite. Byl to materiál pro filmové plátno, který se skládal ze stovek tisíc malých skleněných korálků, asi 0,4 mm širokých. Tyto korálky byly vysoce odrazivé. V procesu projekce na přední plátno je plátno scotchlite umístěno na pozadí studia. Rovina kamerových čoček a plátna scotchlite musí být od sebe přesně 90 stupňů. Projektor promítá scénu na plátno scotchlite přes zrcadlo a světlo prochází rozdělovačem paprsků, který přesměruje světlo na kameru. Herec musí stát před plátnem scotchlite, aby to vypadalo, že je "uvnitř" projekce.
Dnes používají hollywoodští kouzelníci pro zvláštní efekty zelená plátna a počítače, a tak projekce na přední plátno uvolnila místo přídavnému stroji a Modelu T, ale na svoji dobu, obzvláště polovinu 60. let, nefungovalo u realistického vzhledu, který byl potřeba jak pro scény opolidí v 2001: Vesmírná Odyssea, tak zfalšovaných přistání Apollo, nic lépe.
Abychom viděli, jak vypadá projekce na přední plátno na plátně, prozkoumáme scény s opolidmi na začátku Kubrickova filmu 2001: Vesmírná Odyssea. Když se budeme dívat na jednotlivá políčka z těchto scén, nebo je sledovat ve filmu, je třeba mít na paměti, že počáteční scény 2001 s herci v opičích kostýmech byly udělány všechny ve studiu. Nic z toho, co vidíte ve scénách s opičáky na začátku 2001, nebylo ve skutečnosti natočeno venku. Scény kolem opičáku v 2001 jsou v podstatě snímky pouště promítané na plátna scotchlite stojící vzadu.
Aby vytvořil toto pozadí pouště, poslal Kubrick fotografický tým do Španělska, aby tam nasnímal 8" X 10" snímky Ektachrome. Tyto snímky pak byly promítány přes systém projekce na přední plátno na plátno scotchlite. Herci v opičích kostýmech stáli před plátnem a přehrávali scénář.
Když sledujete 2001 na DVD, můžete v podstatě příležitostně vidět "švy" plátna za pobíhajícími opicemi. Kubrick dělal projekci na přední plátno tak obrovským a velkým způsobem, že technici byli nuceni sešít mnoho pláten scotchlite, aby mohl Kubrick vytvořit prostornost potřebnou pro to, aby byly scény s opičáky uvěřitelné.
Na tomto snímku z počáteční scény v 2001 můžete vidět švy na modré obloze, pokud se podíváte pečlivě.
Další je tentýž snímek, jen jsem ho zpracoval grafickým programem. Při tomto zpracování jsem zvýšil gama a zvýšil kontrast.
Prozkoumejte ho prosím:
Nyní můžeme jasně vidět "švy" a "stehy" na plátně projekce na přední plátno na obloze.
Abychom dostali správnou perspektivu, musíme vědět, že plátno scotchlite je hned za skalisky, která jsou postavena na zvukové scéně.
Čáry na plátně jsou trhliny na plátně scotchlite. Tyto trhliny na plátně dávají obloze zvláštní "geometrii", když je obrázek řádně zpracován, aby odhalil plátno projekce na přední plátno.
Podívejme se na další příklad. Zde je snímek ze slavné scény s "vodní dírou" z 2001:
Další snímek je tentýž, ale se zvýšeným gama a kontrastem:
Při sledování 2001, se scénami opolidí, můžeme začít vidět výmluvné otisky, které vždy odhalí, že je použit systém projekce na přední plátno.
Je třeba zdůraznit, že soubory obklopující opolidi ve filmu jsou skutečné. Jsou to "skutečné" kameny (ať již papírové nebo opravdové), které opolidi obklopují. Ale za vytvořenými skalisky je promítána scéna pouště přes projektor předního plátna.
Jedním ze způsobů, jakým poznáte, že je použit systém předního plátna, je, že spodní horizontální linie mezi skutečným souborem a plátnem scotchlite v pozadí musí být zablokována. Kubrick strategicky umístil skaliska a další věci poblíž spodku scény, aby zakryl projekční plátno. Jinými slovy, kamera a diváci by spodek projekčního plátna v pozadí viděli, pokud by nebyl nějakým způsobem zablokován. Jako součást "triku" se stalo nezbytným umístit věci mezi plátno a soubor, aby se zakryl spodek plátna.
Pomocí photoshopu jsem umístil čáru oddělující soubor a přední projekční plátno scotchlite na pozadí. Povšimněte si prosím, jak je vše v ohnisku, od oblázků na zemi v souboru po hory v poušti zatím.
Uvidíte, že zakrytí spodku plátna scotchlite je uděláno vždy, když je v 2001 použit systém projekce na přední plátno. Zakrytí plátna je jedním z otisků; je to důkaz o jeho použití. Stejně jako kouzelník na jevišti, který potřebuje dlouhé rukávy svého kostýmu, aby tam skryl mechanismus svých triků, tak i Kubrick potřeboval zakrýt mechanismus svého triku za pečlivě umístěnou linií horizontu mezi souborem a scénou.
Zde je další příklad z 2001:
A zde je tentýž sníme s moji photoshopovu linií oddělující soubor s hercem v rouchu opičím a předním projekčním plátnem scotchlite.
A uvidíte, před dokončením článku, že tento otisk, stejné důkazy, jsou jasně patrné na všech snímcích a video záběrech Apollo.
Je to tento otisk, který odhaluje nejen, že NASA zfalšovala mise Apollo, ale také JAK je zfalšovali.
Podívejme se nyní na pár snímků NASA z Apollo.
Toto je snímek z Apollo 17. Je to také skvělý příklad procesu projekce na přední plátno.
Opět jsem photoshopem doplnil linii označující zadní stranu souboru. Lze vidět, že za vozítkem je malé stoupání, které zakrývá spodek plátna. Povšimněte si také, že přestože je vše v ohnisku, od vozítka po hory v pozadí, je tam podivná změna v krajině na zemi, hned za mými liniemi. Je to proto, že fotografie hor použitá v systému projekce na přední plátno má trochu odlišnou texturu půdy, než soubor. Jak budeme pokračovat, uvidíte, že tento otisk je také konzistentní ve všech snímcích z Apollo.
Zde je další obrázek z Apollo.
A zde je má verze, kde ukazuji linii mezi souborem a plátnem.
Opět si povšimněte, že textura půdy se mění hned za mými liniemi.
Nyní pojďme na další obrázky z Apollo. Můžeme vidět, že ke stejné věci dochází zde, stejně jako v scénách s opičáky v 2001. Vždy je tu linie oddělující soubor od plátna. Dokonce i když to na první pohled nevidíte, stane se to zjevným, když se člověk s procesem projekce na přední plátno trochu více obeznámí, a obeznámí se s tím, jak je používán pro zfalšování astronautů stojících n měsíčním povrchu.
Navštivte jakoukoliv stránku NASA, jako http://www.apolloarchive.com/apollo_gallery.html, a začněte hledat sami.
Ne všechny snímky měsíčního povrchu tento proces používají. Někdy astronauti prostě stojí na souboru s naprosto (a podezřele) černým pozadím. Počáteční mise používaly systém projekce na přední plátno, pouze když musely. Ale jak mise pokračovaly a musely vypadat lépe, začal Kubrick proces zdokonalovat.
Ačkoliv můžete vidět proces projekce na přední plátno u každé mise, silně odhalující obrázky jsou v pozdějších přenosech, konkrétně Apollo 14, 15, 16 a (mé oblíbené) 17.
Zde je jich pár z Apollo 17.
Tento astronaut řídí měsíční vozítko souběžně s plátnem a toto vozítko je pouze tři až čtyři stopy daleko od scotchlite. Povšimněte si prosím, jak stopy po pneumatikách nevedou prostě nikam. Ve skutečnosti vedou k okraji souboru.
Astronaut je asi šest stop před plátnem scotchlite. Povšimněte si prosím, jak je vše v ohnisku, od kamenů a oblázků blízko kamery, až po křišťálově jasné hory za astronautem. Jak velmi brzy uvidíme, dokonce i to je nemožné.

Pokračování - 2.díl viz www.osud.cz


Už je dávno dokázané i odborníky z NASA, kteří vyvíjeli údajná zařízení k návštěvě měsíce, že nemohli nikdy s těmito předpotopními stroji tak daleko doletět a hlavně nikdy přistát a odstartovat. Spočítali to dokonce děti jednoho gymnazia v USA dle údajů NASA, že vše je jen další podvod na lidstvo.

Kdo ještě dnes věří v přistání na měsíci, v dobách 60 let, měl by si dát hodně studený obklad na hlavu a jít si lehnout do postele. Sám poslední žijící kosmonat, Neil Alden Armstrong, který navštívil ÚDAJNĚ MĚSÍC, vykládl na přednáškách v německu, že to byl dobrý fake. Nikdy tam nebyli. Na přednášce v Berlíně byl jeden známý a byl to pro něho dobrý šok.Energetická ochrana člověka

21. listopadu 2010 v 9:20 | internet / Alla Svirinskaja |  Zvyšujte vibrace

Jak se chránit před energetickými útoky jiných lidí?

Energetická ochrana člověka / Alla Svirinskaja - Tajemství energie


Nejdůležitější je uvědomit si, že nikdo nikdy nemá sílu na nás negativně působit, jestliže si udržujeme silnou auru a nepřipustíme, aby nad námi někdo získal moc. Záleží vždy jen na nás, zda se chceme do výměny energie zapojit, nebo ne. To, že někdo stojí vedle nás, ještě neznamená, že jeho energie přejde na naši nebo na ni bude působit.
Každý máme v auře poslední vnější vrstvu ochranné energie. Ta obaluje a chrání aurické vejce a připomíná tenkou membránu. Jsme-li zdraví a vyrovnaní, je tato ochranná vrstva pružná a pevná. Jakmile nám ale není dobře, zeslábne a stane se propustnější. V normálním stavu se každá energie, již na nás někdo namířil, od této vrstvy odrazí. Jsme-li však oslabení, negativní energie skrze ni projde a způsobí škody v dalších vrstvách aury.

Diamantová ochrana
Položte si ruce pohodlně před sebe na stehna. Konečky ukazováčků a palců rukou se dotýkají, a vytvářejí tak tvar diamantu nebo slzy. Zbývající prsty ohněte a prsty pravé ruky položte přes prsty levé ruky. Rukama tak vytvoříte ochranný "diamant", kterým se uzavře váš energetický obvod.
Kouzlo tohoto postupu spočívá v tom, že je velice nenápadný, a nikdo tak nemusí vědět, co děláte nebo proč to děláte....

Silnější ochrana
Před důležitým jednáním či přijímacím pohovorem si můžete vytvořit ještě silnější ochranu, s jejíž pomocí vás už jen tak někdo nezastraší. Položte levou ruku na hřbet pravé ruky a potom dlaň pravé ruky přitiskněte na solární plexus. Současně si zřetelně a odhodlaně řekněte:
"Moje energie nikam nepůjde. Moje energie je stále se mnou."
Pracujte na sobě a hluboko do mysli si uložte myšlenku, že vás nikdo nikdy nemůže ovlivnit. Pokud budete toho cvičení provádět často, nikdy už v přítomnosti někoho jiného nebudete cítit strach nebo panikařit. Vaše energie se bude stále nacházet v rovnováze a jen tak něco ji z ní nevyvede.

Sebeobrana vlastním nitrem
Máte-li pocit, že budete vystaveni psychickému nátlaku nebo že se vám někdo pokouší poškodit mentální energii tím, že do vás zaseje sémě strachu, úzkosti a bezmoci, měli byste se okamžitě znovu propojit se svým nitrem. Doporučuji postavit se rovně s hlavou vzpřímenou a hledět vpřed těsně nad vrchol hlavy člověka, jenž na vás zaútočil. Dívejte se mu nad hlavu a zřetelně a odhodlaně si pro sebe řekněte:
"Odmítám veškeré škodlivé vlivy a okolnosti. Vyhlašuji nad těmito vlivy svou nadvládu."
Také je velice prospěšné si v hlavě promyslet, z jakého osobního důvodu má ona agresivní osoba potřebu ve vás vyvolat strach, úzkost, beznaděj a cokoli jiného. Takové poznání je pak prvním krokem, jak těmto útokům zabránit.

Ochrana mentální clonou
Jakmile zjistíte, že vás někdo napadl, že vás chce rozčílit a vyvolat ve vás negativní emoce a myšlenky, zkuste následující postup. Postavte mezi sebe a onu osobou mentální clonu - tlustou, pevnou zeď. Nebo si tuto osobu pro legraci představte pod velkým skleněným hrnkem. Až se na ni budete dívat skrze tlusté sklo, budou její slova znít vzdáleně a nezřetelně.
Budete-li na danou osobu pohlížet tímto způsobem, už se nestanete její obětí, ani vám nepronikne do osobního prostoru. Dokážete-li se agresivní osobě zasmát nebo ji vidět s humorným nadhledem, už jí nikdy nepodlehnete. Humor je totiž ta nejsilnější ochrana. A tak jen do toho a všechny agresory a "upíry" přiklopte hrníčkem!

Vyřešená hádka
Další rada vám může ušetřit spoustu energie a ochránit vás. O co jde? Nikdy nejděte s partnerem do postele, jestliže jste se pohádali a nic jste nevyřešili. Když totiž jdete spát celí rozčilení, veškerá nevraživá energie, kterou vzájemně cítíte, vás oba znečistí, protože během spánku se energie dokáže pohybovat mnohem snáz.
Pokud tedy vedle vás někdo leží, jeho energie téměř jistě přejde na vás. Jeden z nejjednodušších způsobů, jak hádku vyřešit, je druhému odpustit a obejmout ho (třeba jen v duchu).

Ochrana ve spánku
Jestliže se vám z nějakého důvodu nepodaří usmířit, a přesto budete spát ve stejné posteli, měli byste si v mysli vytvořit následující ochranu.
· Představte si, že mezi vámi a druhou osobou visí stěna; je přitom důležité, abyste ji viděli, jak visí od stropu až k podlaze.
· Při každém výdechu si představujte, že vydechovaný vzduch přenese do ochranné stěny další energii. Každým výdechem se tak stává silnější.
· Zvýšenou představivostí můžete ochranný účinek ještě zesílit. Stačí si například představit, že stěna je ze skutečně pevného materiálu jako je ocel, olovo, pálené cihly atd.
Rituál odpouštění
Jestliže v sobě během spánku uchováváte neodpouštějící, agresivní energii, vystavujete se nebezpečí sebezničení. Tato negativní energie vás začne ve spánku užírat a zabrání pozitivní energii, aby se regenerovala. Je-li pro vás nesnadné říci druhému, že mu odpouštíte, doporučuji následující postup:
· Položte si pravou dlaň na klíční kost. Požádejte vesmírné energie o pročištění.
· Potom si pravou dlaň položte na čelo, těsně nad šestou čakrou (třetí oko).
· Mírně se ohněte a v mysli zřetelně proneste: "Odpouštím si. Odpouštím každému. Odpouštím si, odpouštím si, odpouštím si."

Ochrana před psychickým útokem
Ve chvíli, kdy se domníváte, že vám hrozí napadení "energetickými upíry" či jiný psychický útok, okamžitě si představte, že se nacházíte ve středu rotující koule. Představte si, že se kolem vás točí ve směru hodinových ručiček, stále rychleji a rychleji.
Je užitečné si zároveň vizualizovat mléčně zbarvený energetický obal, který vás obklopuje. Máte-li však pocit, že jste vystaveni intenzivnímu nátlaku, zkuste si představit, že je obal černý.
Přerušení energetických šňůr
Můžete také nabýt dojmu, že se k vám někdo připojil nežádoucí energetickou šňůrou. Asi nebude těžké zjistit, kdo vám odčerpává energii nebo se ji pokouší změnit k obrazu svému. Takovou šňůru musíte přerušit. Tady je návod, jak na to.
· Představte si onu osobu. Pokud vám to nejde, dívejte se na její fotografii.
· Zavřete oči a snažte se vybavit si co nejvíc podrobností - její hlas, oči, způsob chůze, výraz tváře. To vše vám pomůže vyvolat si v mysli její jasný, živý obraz.
· Nyní oči otevřete a představte si, že ona osoba je přímo před vámi. Vnímejte její přítomnost všemi smysly.
· Zavřete oči a uchovejte si její jasný obraz.
· Obraz stále uchovávejte a zároveň si představujte, jak se osoba stává menší a menší.
· Za chvíli se z ní stane pouhá tečka, jež se nakonec rozplyne ve věčnosti.
· Jakmile k tomu dojde, zkuste si osobu vizualizovat znovu a znovu ji plně vnímejte. Tentokrát si však představte, že k ní natahujete energetické šňůry vedoucí z vaší srdeční čakry á čakry solárního plexu.
· Opět si představte, jak se osoba postupně zmenšuje, až bude nakonec viset na energetických šňůrách jako loutka. Tento pocit si podržte.
· Nyní si vizualizujte, jak energetické šňůry přestřiháváte velkými ostrými nůžkami. A i ted´ nechte osobu, z níž už zůstala pouhá tečka, rozplynout ve věčnosti. Jak tečka mizí v nekonečnu, vytváří číslici osm.

Toto cvičení můžete opakovat stále znovu, dokud nepocítíte, že jste se od manipulující energie oné osoby zcela osvobodili a už vůči ní nic negativního necítíte.
Tuto energetickou meditaci byste neměli provádět, když je dotyčná osoba blízko vás.


Kolem 2012 - zůstat ve svém srdci a v lásce

18. listopadu 2010 v 23:17 | Orgonet |  Po roce 2012

Kiesha, Little Grandmother, hovoří o roce 2012
Zurich, listopad 2010

Žijeme v magické době. V nejúžasnějším čase, který kdy byl na planetě Zemi. Země se znovuzrodí ve své plné slávě svého nebeského Já.

Změna již začala. A my budeme mít možnost dosáhnout v ní osvícení. Máme jenom dva roky, abychom změnili to, jací jsme.

Jsou tisíce knih o roce 2012 a dozvěděli jsme se z nich mnoho různých věcí. Ale vy víte, že národ Mayů, jediný národ, který kdy dříve prožil úplný posun, promluvil teprve před několika měsíci. A Mayové říkají: "Nemějte strach. Radujte se ve svém srdci." Protože to bude krásné. Budeme mít příležitost postoupit ve vývoji lidstva, stát se osvícenými. A když jste osvícení, všechny věci dávají smysl. A vy žijete ze srdce. 

Víte, že nyní užíváme méně než třetinu svého mozku? Velmi brzy nám bude darováno plné užívání.

Nyní máme strach jen proto, že ty věci nechápeme. Jakmile budeme osvíceni, všechny věci se vyjasní. Není čeho se bát.

Alejandro, praotec všech mayských národů, řekl, že jediné zdi, které kolem sebe uvidíme padat, jsou zdi, které nás držely ve vězení, a měli bychom se radovat a být nadšeni a šťastni, že z něho vycházíme.

To, čemu věnujete svou energii a své emoce, se stane realitou. To je dar všem lidem. Ať je to cokoli, stane se pro vás realitou. A v příštích pár letech se změní mnoho věcí.

Možná se zatím bojíme, protože nevíme, co přijde, a tak žijete ve strachu. Ale když budete přebývat ve svém srdci, budete nadšeni tím, co přichází. Pak budete žít v radosti. Opakuji, není čeho se bát. Brzy poznáte, že celý svět
se změní na něco mnohem krásnějšího.

Čeho byste se báli? Přichází nebe na Zemi. A my můžeme žít v nebi. Je to naše volba. Zůstanete-li ve svém srdci a budete láskou, budete osvíceni a postoupíte s matkou Zemí do něčeho vyššího. To říká národ Mayů, který prožil už dříve podobnou změnu.

Ta úplná změna se odehraje během několika minut, velmi rychle. Ale bude pár dní úplné temnoty. V tu dobu je pro nás velmi důležité zůstat ve svém srdci. Shromážděte své rodiny, prostě jen buďte v lásce a zůstaňte klidní. Nenechte se překonat strachem. Všechno bude v pořádku. Až zase vyjde slunce, uvidite novou Zemi. A všechno bude dávat smysl. Stanete se osvícenými. Postoupíte kupředu k novému lidstvu, kterému vládne láska.

Mnozí lidé nechápou, jak se svět posune. A to jim přináší hodně strachu, a ptají se, zda bude hromadné ničení. Nějaké přírodní katastrofy budou, ale kdy žilo lidstvo bez přírodních katastrof? K těm dochází stále.

Planeta Země má velmi tvrdý střed. Kolem něho je horká láva. Něco jako poleva. A zemská kůra sedí na té lávové polevě. A když se změní póly, nepohne se to celé, ale střed bude pevně držet, a zemská kůra se prostě pohne. Nebude to tak tragické, jak si myslíme. Matka se protáhne a posune se do svého dokonalého stavu. A bude tu skutečné nebe. A my ho uvidíme a budeme v tom stavu i žít.

Ten posun již začal. Póly se již začínají pohybovat. A na planetu Zemi přícházejí obrovská kvanta energie. Já mohu vidět energii, a vidím, kdy energie přichází. I naše věda umí změřit, kolik energie přichází na Zemi. A víte, že v posledním roce se energie více než ztrojnásobila.

Obrovská množství energie přicházejí na planetu Zemi. A přicházejí v krátkých intervalech, aby nám daly čas strávit tyto nové energie. Někteří z nás pociťují vedlejší účinky příchodu těchto nových energií. To proto, že naše těla se snaží tyto energie zpracovat a strávit je. 

Až dojde k velkému posunu, na planetu Zemi přijde ohromné množství energie. A jestli nevěnujeme ani trochu času tomu, abychom si na ně zvykli, lidské tělo zemře. 

Ale opravdu už to začalo, matka Země a lidská těla nyní mají více vibrující energie než předtím.

Příliš mnoho lidí na Zemi si myslí: "To je jenom historka, kterou si vyprávějí domorodci už dlouho." Ale my si neuvědomujeme, že se to skutečně děje, teď. Svět se mění. Naše těla se mění. Mění se i struktura DNA. Je to reálné. My zažijeme tento posun. My jsme ti, kteří budou během té změny naživu. A skutečně je na nás, abychom změnili způsob, jakým žijeme.

Jestliže se nezměníme a stále budeme žít ze své mysli a ze svého ega, budeme odstraněni, protože zabíjíme matku Zemi. Matka Země bude dále žít v univerzální lásce. Ale je na nás, zda půjdeme s ní nebo ne. Vše, co se po nás chce, je, abychom byli v lásce. To je vše. Je to tak snadné. A vaše duše vás vždy povede správným směrem. Vždy.

Překlad: OrgonetChemtraily v učebnicích Prvouky 2.třídy ZŠ!

11. listopadu 2010 v 19:11 | elf |  Chemtrails a Haarp

Chemtrailové pásy se postupně objevují nejenom na obloze, ale také v komiksech, pohádkách, filmech, na tapetě Windows 7 a dokonce už i v české Prvouce druhé třídy ZŠ se děti mají seznamovat s tím, že stopy, které se po chvíli za letadlem nerozpustí a zůstávají, že avízují zatažení oblohy a možný déšť.

Od kamaráda, který mi fotky z Prvouky zaslal:

"Už naše děti učí ve škole, že chemsvinstvo je běžná věc a že podle toho můžou poznat že bude pršet...podotýkám že je to z učebnice prvouky pro 2 třídu zš....takže 7 leté děti už připravují na to, že ty dlouhé čáry za letadly a mraky z nich, přinesou déšt....a hlavně, že je to NORMÁLNÍ..."

Prvouka1Prvouka2

Dálkové meditace k záchraně peruánské Amazonie

4. listopadu 2010 v 12:02 | pch weby |  Objevte REALITU

Dálkové meditace k záchraně peruánské Amazonie a indiánských etnik
V těchto dnech (červen 2009)  došlo opět k masakru amazonských Indiánů.

Peruánská vláda podepsala kontrakt s nadnárodními naftařskými kartely, který těmto společnostem umožňuje VOLNÝ VSTUP na všechna kmenová území a do CELÉ PERUÁNSKE AMAZONIE, včetně dosud panenských, neposkvrněných oblastí. Zástupci indiánských kmenů se snažili komunikovat s peruánskou vládou, ale byli zcela ignorováni. Prezident Allan Garcia následně zrušil právo Indiánů spravovat své kmenové oblasti v džungli. 
Očekává se ÚPLNÉ ZNIČENÍ VŠECH EKOSYSTÉMŮ V OBLASTI.


Indiáni v těchto dnech vlastními těly zablokovali jedinou průchodnou silnici do džungle v místě zvaném Curva del Diablo (Ďáblova zatáčka) v oblasti horského amazonského pralesa. Peruánský prezident Allan Garcia dal rozkaz ke kulometné palbě do Indiánů, vyzbrojených většinou kopími, z bitevních vrtulníků.


Allan Garcia naprosto ignoruje elementární lidská práva i samo právo na přežití celých kmenů, protože   v oblastech, kde budou otráveny řeky a zničen prales, NELZE PŘEŽÍT. Allan Garcia BYL PODPLACEN nadnárodní NAFTOVOU MAFIÍ, která má již na svědomí mnoho zlikvidovaných oblastí Amazonie v Ecuadoru i jinde a mnoho zcela zdecimovaných domorodých kmenů. To, co uskutečňuje současný peruánský prezident, je GENOCIDA a EKOLOGICKÝ TERORISMUS,    jehož dopad se dotýká KAŽDÉHO obyvatele planety Země.

Situace v peruánské Amazonii je KRITICKY VÁŽNÁ a nyní, v těchto dnech a následných měsících, se rozhodne o její další existenci, či neexistenci. Peruánská část Amazonie představuje jeden z posledních RÁJŮ na Zemi! 
Tento RÁJ může být za dané situace kvůli naší lhostejnosti zlikvidován do KONCE TOHOTO ROKU! Indiánští šamani a celé kmeny již desítky let s nadlidskou silou a zcela hrdinsky odolávaly sílícímu tlaku ze strany "civilizace", která sebe sama odhaluje svým konáním jako pouhou PSEUDOCIVILIZACI. Morální a etická úroveň této "civilizace" se ukazuje být daleko nižší, než je úroveň "necivilizovaných" indiánských kmenů. 

Šamani začali vytvářet ochranná pole, ale proti amazonským Indiánům je nyní použita vojenská technika 21. století a postoj loutkové "vlády" v Limě, přímo řízené mocnými nadnárodními kartely je jednoznačný... 

Všichni silní amazonští šamani jsou v pohotovosti - jde patrně
o rozhodující bitvu se Zlem. Amazonie patří celé Zemi a všem duším vtěleným na ni, nejen hrstce Indiánů, kteří ji v podstatě několik tisíc let spravovali jako její "strážci". Šamani vzkazují, že POKUD se náš zájem od Amazonie odvrátí a neuvědomíme si, že V SOUČASNÉ DOBĚ za ni musíme bojovat i my, pravděpodobně svůj boj vzdají a odpoutají se od těl zpět do Kosmu (šamani jsou vesměs Bytostná Jádra,
která přicházejí z vyšších světů na pomoc Zemi způsobem "skoku", ne přes inkarnační řetězec). Už v minulých letech Indiáni různých amazonských etnik raději zvolili rituální hromadnou sebevraždu POTÉ, co na jejich zemi pronikla "civilizace" - gresivní nemyslící "misionáři", dřevařské mafie atd...
Nyní je ale situace NESROVNATELNĚ KRITIČTĚJŠÍ.

Allan Garcia je nyní jen nesvéprávnou loutkou v rukou Světové Mafie Zla, která systematicky ničí VŠE POZITIVNÍ. Obyvatelé Peru samozřejmě z vytěžené nafty nezískají ANI CENT, během vlády A. Garcíi bohatne jen hrstka VELMI BOHATÝCH - a ti ostatní neustále víc a víc chudnou. NĚKOLIK lidí je učiněno Mafií Zla vždy v určité zemi "vládnoucími loutkami". Tyto loutky dostávají množství peněz za to, že zradí obyvatele své země. Tuto strategii používá Světová Mafie bohužel se značným úspěchem všude na Zemi...


Chcete-li přispět k záchraně peruánské Amazonie a indiánských etnik, připojujte se prosím JAKÝKOLIV DEN k dálkovým meditacím, které budou začínat vždy ve 21h našeho středoevropského letního času a budou trvat vždy půl hodiny.

PRŮBĚH MEDITACE 

Uvolnit se, několikrát na nádechu vyslovit mantru "ÓM" a na výdechu "KCHÁ", vyladit se na Světlo v podobě "Pulsující Záře" nebo "Slunečního kotouče zářícího v uhlově černém prostoru", vdechovat toto Světlo do solaru a do srdečního centra a vydechovat do těla a vědomí, následně přijde pocit lehkosti, odhmotněnosti... Pak si meditující živě představí, že jako otočením vypínače se rázem ocitá v průzračné, třpytící se bublině, obklopen Bytostmi Světla... Bublina letí bezhlučně nad Jižní Ameriku, nebo se tam prostě náhle ocitá, poté nadechujeme zády a ze stran z Bytostí Světla jemnou, zlatou mlhu a vtahujeme ji na nádeších do hrudi, naakumulujeme ji v hrudi a pak ji sérií prudkých, mocných výdechů vysíláme skrze srdeční centrum nebo své ruce na celé území Peru. Můžete střídavě vypouštět zlatou energetickou mlhu na amazonský prales a na Limu (sídlo vlády
na pobřeží). 
Prosím, uvědomte si, že TOTO DÁLKOVÉ PŮSOBENÍ je VELICE účinnou pomocí! 
Ujistěte se vnitřně o svém pozitivním vlivu na dané území. 
Není nutné meditovat POUZE tímto způsobem! V zásadě STAČÍ, když v dané době prostě ve stavu uvolnění pošlete v duchu láskyplnou energii do Peru a podpoříte
v myšlenkách záchranu pralesa a Indiánů. KAŽDÁ myšlenka je silná energie. Samozřejmě pokud je vizualizací, nebo dokonce dechem nasměrována, pak její síla mnohonásobně vzroste - je to velice podobné, jako koncentrovat optikou světlo do jediného paprsku... Spojené paprsky cíleně vysílané energie vytvoří svazek, superpaprsek, který má ve světě jemných energií podobu "mohutného laseru".
Zjednodušená verze meditace:
Uvolni se, několikrát pomalu plynule nadechni a vydechni, přitom během několika dechů vyslovuj v duchu na nádechu zvuk "AL" a na výdechu "LÁ". To je vyvolávací kód k napojení na Dimenzi Světla. V "atmosféře Země" bude pro všechny meditující připravena ode dneška specielní energie,
na kterou se mohou pomocí této klíčové mantry doprovázené dechy SNADNO VYLADIT. Představ si, že spolu s pomalými "mantrickými dechy" se napojuješ na silný Zdroj teplého, zářícího Světla. Můžeš ho vnímat jako vibrující a pulsující "živou", vědomou Zlatobílou Záři... Představuj si,
že s několika dalšími takovými dechy Tě toto Světlo jakoby OBESTŘE a PROSTOUPÍ. AL - LÁ je velice silný AKTIVUJÍCÍ PRAZVUK, byl používán na Zemi s velkým úspěchem už před 10 000 lety. Je vibračně multifunkční, dokáže dostatečně rychle zaktivizovat centra od 8. (nad temenem hlavy) až po 4. (srdeční centrum).   
Podobně jako jiné funkční prazvuky, stala se tato kosmická mantra aktivizující hlavně "ESP", později synonymem pro výraz "Kosmická univerzální síla", či "Energie z vyšších dimenzí". Vyvinulo se z ní i slovo "Alláh", používané dávno   před muslimy na mnoha různých územích. Je zajímavé, že i v tzv. bibli je toto slovo použito k označení Kristova "Zdroje" (v původní aramejské verzi). Tedy ne žárlivý, hysterický sadista "Jehova", který byl vlastně vždy jen pouštním démonem, černomagickou zbraní, žádající po lidech KREV (alespoň zvířecí), aby mohl fungovat. Pro "křesťany" musí být poněkud šokující zjištění, že Kristus se na kříži obrací k Alláhovi... Nicméně AL - LÁ je starobylé označení KAŽDÉ Bytosti kosmické vibrační úrovně. AL-LÁ
s příponou množného čísla "im", čili ELOHIMOVÉ, byli vlastně moderním jazykem řečeno - mimozemšťané.      (Židovský Ivrit nezná samohlásky! A může být O, nebo E!) Tento prazvuk aktivizuje spolu s nádechy energie do různých ohnisek 6. centra (v lebce, např.   do "3. oka) poměrně rychle TELEPATICKÉ a JASNOVIDNÉ schopnosti. Nadechování spolu s vnitřním vyslovováním tohoto zvuku do TEMENE vede po čase k hlubokým vhledům do "Podstaty" a ke ztotožňování se s "ABSOLUTNEM" - Základním tvůrčím Vědomím (alespoň částečným). Nadechování do 5. (krčního) centra spolu s průzračnou modro-bílou energií vede po čase ke značné aktivaci jakýchkoliv UMĚLECKÝCH schopností, ke schopnosti vyjadřovat se v metaforách, "básnickým jazykem", k rozvoji hudebního talentu a k rétorickým a všeobecně KOMUNIKAČNÍM schopnostem. DELŠÍ a SYSTEMATICKÁ aktivace tohoto centra vede ke zvýšení míry bdění ve snu, až ke schopnosti BDÍT v době spánku těla. Nadechování do srdečního centra vede k pocitu zvláštní lehkosti a průzračnosti našeho těla spolu s pocitem "obrovského prostoru" uvnitř hrudi.      To výrazně napomáhá schopnosti NAČERPÁVAT do sebe různé druhy pozitivní (např. léčivé, očistné atd...) energie. Tedy - "ELOHIMOVÉ" budou připraveni poskytnout Vám okamžitou pomoc během meditace (nejen té na záchranu Amazonie samozřejmě), stejně jako to dělali před tisíciletími... (Pro bytosti z vyšších vibračních hladin je stejně tisíc let
na Zemi jako minuta.)  
Až Tě prostoupí Světlo, začni ho pomalu, opět s vnitřním vyslovováním zvuku AL - LÁ, vdechovat a koncentrovat v srdečním centru. Vydechuj ho poté na každém výdechu do celého svého těla a vědomí a vnímej, jak je tělo dech za dechem stále průzračnější a lehčí a Ty se stále víc odpoutáváš od Země, od konkrétního prostoru, místnosti, v níž jsi - i od konkrétního času... Prostě se dech za dechem stále víc vylaďuješ na vyšší dimenzi Bytí, kde je prostor VĚDOMÍM a čas je elastický... Vnímej, jak Tě s dalšími několika dechy zcela prostoupí nádherný pocit "Osvobození", "Odpoutání se" a "Nesmírného Klidu". Je JEDNO, JAK to pocítíš... V té chvíli je Tvé já připraveno účinně distančně působit... Je nutné se vždy jakoby "uvolnit z pozemských pout", abychom mohli být aktivní na vyšší úrovni a energeticky pracovat v "astrálním prostoru". 
Až budeš mít pocit, že celá Tvá bytost je jakoby odhmotněna, lehká a průzračná, představ si,
že se Zdroj Světla přesunul ZA Tebe, jako by se ocitl za Tvými zády... Je to pocit, jako by za Tvými zády zářilo Slunce nevyjádřitelné síly a nevyjádřitelných rozměrů. TEĎ Ti Světlo DOSLOVA "kryje záda".
Doslova se   o něj OPÍRÁŠ! V této fázi začni pomalu a zhluboka, opět s vnitřním vyslovováním zvuku "AL- LÁ" vést mocnou energii ze Zdroje za Tebou do hrudi, naplň touto mocnou čistou Silou střed hrudi a na dalších deších celou hruď... a pak během výdechu vydechuj ze srdečního centra PŘED sebe jako hustou, životadárnou světelnou mlhu. Nech tu mlhu proudit jakoby s každým výdechem stále dál, napřed několik metrů před sebe, pak několik desítek... a set metrů… Vydechuj ji
i tak, že ji vedeš průzračnými, jakoby "dutými" pažemi a vydechuješ před sebe ze středu svých dlaní. Vnímej, jak zlatá mlha proudí ze středu obou dlaní do prostoru před Tebou. A TEĎ si před sebou představ NÁHLE otevřené prostorové OKNO, skrze které "vidíš" Peru (jako část povrchu planety pod sebou, nebo jako krajinu, jakkoliv...). Jasně pociťuj tu "časoprostorovou průrvu". (Toto OKNO se může se otevřít
i pomalu, pokud Ti to vyhovuje, jako by někdo rozřízl plátno prostoru před Tebou, prostor se rozchlípí, nebo se otevře jakkoli jinak...) Začni ještě mocněji nadechovat především skrze svá záda do hrudi, koncentruj po nádechu chvilku energii ze Zdroje ve středu hrudi - a PAK ji mocně vydechuj "skrze OKNO" do Peru... Možná za pomoci Bytostí Světla, které budou asistovat, spatříš ke svému údivu plasticky a jasně skutečně určitá místa, pocítíš jejich vůně, vlhkost vzduchu, atmosféru, uslyšíš zvuky... Ale i kdyby bylo Peru vnímáno třeba "jen" jako stylizovaná mapa, BUDE to účinné! Meditaci budou korigovat Bytosti Světla a budou umocňovat velmi její účinek. Můžeš je v jakékoliv fázi meditace samozřejmě vnímat kolem sebe, za sebou, nad sebou... ČASTO jsou tyto asistující Bytosti vnímány (pokud máme už dostatečně aktivní centra mimosmyslového vnímání) jako průzračně andělsky nádherné mužské či ženské postavy (někdy jsou měnlivé a s určením pohlaví je problém...), naplněné "Božským Ohněm" - energií vyšší vibrační hladiny.      
Toto vnitřní světlo často prostupuje Bytostmi ven a vytváří kolem každé poloprůzračnou, zářící "aureolu". Zprvu je někdy těžké Bytost odlišit od Světla. Někdo vnímá přítomnost více Bytostí jako "pulzující myslící světlo", jako "oblak energie, z něhož se ozývá hlas" apod... Když do sebe "nadýcháme" víc energie a naše vibrace se zvednou, vidíme Bytosti obvykle daleko lépe. Z nádherných postav proudí často průzračné duhové, nebo průzračné zlatobílé světlo. ČASTO cítíte dokonce nádhernou VŮNI. Je to pocit, jako procházet se růžovou zahradou, v níž kolem Vás kvetou tisíce růží. (Vůně růže odpovídá vibraci srdečního centra, které mají Bytosti mnohasetkrát aktivnější než lidé.) Můžete ucítit také vůni šeříku     (6. centrum), nebo fialek (to je čichový přepis frekvence 7. a 8. centra, vibračně "nejvyšší" vůně). Není nutné Bytosti vždy "vidět". Je možné je jednoduše kdykoli během meditace VNÍMAT či jen TUŠIT kolem sebe. Kdykoli se Vás jen zlehka dotkne energetické pole nějaké Bytosti, prostoupí Vámi okamžitě zvláštní pocit silné "bezdůvodné" radosti. Je to kombinace nejvyššího Vzrušení s nejhlubším Klidem. 
Pokud během působení chcete s Bytostmi ustanovit co nejtěsnější kontakt, nadechujte jejich energii celým svým povrchem a hlavně do svého srdečního centra a následně ji během výdechu nechte proudit až do konečků svých průzračných a jakoby dutých prstů a do celého prostoru svého vědomí. Můžete přitom také v duchu opakovat afirmaci "Jsem zajedno" - na nádechu a na výdechu "s Bytostmi Světla". Vnímejte, jak se stáváte součástí energetického pole těchto láskyplných a mocných Bytostí... Někdy můžete pocítit následkem přenosu stavu vědomí až "nesnesitelně silnou Lásku" nebo "Absolutní Soucit". Je jedno, KOLIK Bytostí si kolem sebe uvědomíte. Může být jen jedna a mohou jich být milióny. Pomocí meditace tohoto typu skrze prazvuk AL - LÁ,
jehož vnitřní vyslovování je doprovázeno vizualizací Světla, se otevírají transdimenzní PORTÁLY do světů, kde žijí miliardy takovýchto Bytostí. Během této meditace buďte naprosto vnitřně přesvědčeni, že Vámi vysílaná energie ÚČINNĚ ZASÁHLA CÍL.

Upozornění: Uvedená technika bude fungovat, ať budete energii Pomoci vysílat kamkoliv a komukoliv.
Je UNIVERZÁLNÍ. Můžete ji využít i k léčení. (Působení na celé státy a velká území je TAKÉ druhem kosmického léčení.)

Vyslaná energie zvýší vibrace daného území a zaktivizuje víc srdeční centrum KAŽDÉHO člověka. Lidé, kteří se stali přímými nástroji Světového Zla (Allan Garcia
a Yehuda Simon - vlivný židovský miliardář, který zcela ovládl peruánský parlament a přinutil ho zcela ignorovat prosby Indiánů) budou jakoby "paralyzováni" ve vykonávání pokynů Zla. Samozřejmě, že Zlo vždy své lidské hračky, pokud už mu nemohou sloužit, odhodí a nahradí jinými, ale to neznamená, že je na území, kde bylo nadstandartně aktivováno srdeční centrum najde! Příkladem může být fiasko Talibanu v Pákistánu. Jen pár dnů PŘED začátkem mohutného světelného působeni Hillary Clintonová označila Pákistán za "SMRTELNÉ NEBEZPEČÍ" a fanatici
Talibanu stáli před hlavním městem... Navíc měli silné sympatie mnoha generálů
i obyvatelstva,
byli to "hrdinové". Kdyby NEDOŠLO k PŮSOBENÍ, možná by už nyní neexistovalo obyvatelstvo sousední Indie (Pákistán vlastní přes 100 -! - nukleárních hlavic instalovaných na raketách připravených k odpálení...) Nad Pákistánem už měsíce dopředu visela hustá černá clona plná quasihmotných objektů, signalizujících přítomnost Dravců. Řada jógínů, súfijských mistrů, šamanů Asie, And, Amazonie, Austrálie i Afriky byla v plné pohotovosti. Dle prognóz předních ruských senzibilů byla až 40ti procentní pravděpodobnost vypuknutí většího konfliktu s následným použitím jaderných zbraní. Radioaktivní mračna měla zasáhnout Sibiř a další oblasti. Po několika dnech působení zlatým Světlem začaly v černé cloně vznikat trhliny, které neměly sílu se zacelovat. Následně došlo k probuzení síly svědomí u statisíců klíčových hráčů na daném území.       
Lidé s významně aktivizovaným 4. centrem VLASTNÍMI TĚLY zabraňovali Talibancům v odpalování škol a hotelů (do té doby Taliban bez povšimnutí odpálil přes 500 -! škol), tedy do té doby lhostejní lidé volili raději smrt, než aby dovolili nástrojům Zla vykonat na daném území jejich "práci"...
Je to jen důležitý PŘÍKLAD mentálně - energetického záměrného působení na určitou oblast. Naše mysl má NEPŘEDSTAVITELNOU sílu a pokud spojíme své léčivé síly dohromady, nedáme Zlu na Zemi už prakticky žádnou šanci rozpoutat další válečný konflikt, nebo teror, aby se Dravci mohli nažrat...

V dohledné době budou zveřejněny materiály o řízeném působení šamanů a jogínů na "dějiny" v klíčových momentech především v letech 1989 a 1990, kdy záměrně působili spolu     s dalšími senzibily na pole válek, revolucí a jiných kolektivních událostí v Rusku, Rumunsku, Náhorním Karabachu, Baku a jinde. Do těchto akcí byli zapojeni i čeští mystici Míla a Eduard Tomášovi. Kdyby NEDOŠLO k tomuto působení, např. československá "sametová" revoluce by VŮBEC nebyla sametová, v Rumunsku by občanská válka zuřila déle o celé měsíce, celého Zakavkazska a pravděpodobně i Turecka by se dávno zmocnili radikální muslimové (takto se dostali jen do Čečenska),
v Moskvě by se u moci udrželi daleko déle pučisté, Rusko by bylo řízeno polovojenskou juntou - prostě vývoj velké části světa by byl značně změněn... Dlouho tyto informace úmyslně nebyly zveřejněny vzhledem k možnému ohrožení silných senzibilů, kteří se na těchto akcích "korekce" podíleli, dnes ale, "je již čas něco sdělit". Pokud jsou pole válek, vytvářená Dravci a jejich lidskými loutkami likvidována jen hrstkou jedinců, tito jedinci jsou ve velikém ohrožení, ale pokud začnou působit STATISÍCE či MILIÓNY lidských "vysílačů", síly Zla NEMOHOU v podstatě NIJAK zakročit. 
"Akce Peru" je PRVNÍ opravdu VEŘEJNÁ akce "Spojených Léčivých sil" (SLS).

Doplněno: červenec 2009 - situace je stabilizovaná a meditace ukončeny.

Sledujte další aktivity na www.absolutno.kvalitne.cz