A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Člověku stačí živit se pránou!

16. ledna 2011 v 11:33 | Jasmuheen |  Pravda o člověku
To, že člověk nemusí být závislý na zdroji elektrické energie, a tedy na Systému, je již prokázáno. Kolem nás je dostatek a přemíra "volné energie", stačí ji vhodně konvertovat a převádět na elektrickou.
Více o tomto tématu si vyhledáte na internetu třeba pod heslem free energy.

Člověk však nemusí být závislý ani na potravinových obchodních řetězcích a výrobcích!

Zdá se, že nutnost jíst fyzickou stravu je jenom další z pastí matrixu a naší mysli. Program této iluze se nazývá "bez jídla zemřeš" a kdo přestane jíst, samozřejmě chřadne, pokud nepřejde na kvalitní stravování životodárnou pránickou energií.

V posledních desetiletích více a více jedinců přechází z fyzické stravy na pránickou, tedy na příjem kvalitní a čisté prány, která postupně plně nahrazuje dnešní nezdravou stravu fyzickou. To však není tak snadné v dnešním zamořeném a toxickém civilizovaném světě.VYUŽITÍ PRÁNY (výtah ze stejnojmenné knihy autorky JASMUHEEN):


Str. 42: Proč lékaři a specialisté na výživu říkají, že nelze žít z prány a že nebude - li člověk přijímat fyzickou potravu, zemře? Mýlí se?

Všechno, co lékaři a dietologové říkají, platí pro lidi, kteří
a)      vykazují mozkovou aktivitu na úrovni beta
b)      nezbavili se emoční, duševní a duchovní toxicity

Jakmile odstraníme fyzickou, emocionální, mentální a spirituální zátěž a náš mozek začne pracovat v alfa rovině a pak i hlouběji na theta a delta - vlnách, celý náš biosystém začne fungovat úplně jinak. Způsobem, který lékaři ani specialisté na výživu nedokáží ještě vysvětlit neboť se zabývají především fyzickým tělem a nemají holistické či metafyzické vzdělání.

Str. 43: Mnoho lidí vykonává těžkou fyzickou práci. Nepochybně k tomu potřebují výživnou stravu.

Lidé se domnívají, že při fyzicky náročné práci potřebují hodně jídla, aby mohli vydat dostatečné množství energie. Rozhodující je kvalita jídla. Čím kvalitnější je jídlo, tím menší množství jej potřebujeme. Nejkvalitnějším pokrmem je však prána.
(doplněk z jiných částí knihy: Tělo beztak funguje především na pránické energii a energie z fyzické potravy je pouze doplněk. Tělo si dokáže z univerzální pránické energie vytvořit všechny potřebné vitamíny a prvky - tak je navrženo a postaveno!)
A když musíme vynaložit jen minimální fyzické úsilí, abychom jídlo získali a strávili, budeme mít více energie na jiné věci. Výzkum ukázal, že lidé praktikující program využití prány fyzicky zesílí, potřebují méně spánku, jsou mentálně pohotoví a fyzicky aktivní. Je to pravý opak toho, co většina lidí očekává, neboť jsou pak schopni i těžce fyzicky pracovat lépe než dřív.

Str. 67: Říkáte, že prána je nejčistější strava, jaká existuje. Proč?

Prána složená z kosmických částic obsahuje všechny důležité prvky pro život, protože její podstata je tvořena fialovým světlem. V jejím základu najdeme vše, co organismy potřebují, ať se již jedná o molekuly nebo vitamíny či minerály.
Jsme - li živí pouze z prány, odpadají starosti o to, jestli jíme potravu bez barviv, insekticidů, pesticidů a genetických modifikací (GMO) neboť prána nic takového neobsahuje.

Str. 67: Proč má fialové světlo takovou moc?

Protože je složeno ze tří vlnových frekvencí. Růžové světlo je vlnění božské lásky. Představuje potravu pro celé stvoření. Zlatobílé světlo nese božskou inteligenci, jež v sobě nese kódy a vzory stvoření, aby se mohlo manifestovat v různých dimenzích a projevovat v celém vesmíru. Modrý aspekt božské (mocné) síly fialovému světlu propůjčuje moc a je hybnou silou tvoření v lásce a moudrosti.
V programu pránické výživy fialové světlo používáme pro výživu a hydrataci organismu. Pracujeme s vizualizací a koncentrací se na cíl jehož chceme dosáhnout. Správnými postupy lze dosáhnout toho, že nemusíme jíst fyzickou stravu, přestaneme stárnout a neumřeme.

Str. 69-71: Co je světelné tělo a jak pracuje s pránou?

Souřadnicová mřížka biopolí prostupuje a obklopuje vše živé. Lidský biosystém má ještě navíc vnitřní souřadnicovou síť nazývanou světelné tělo. Ta tvoří podporu pro meridiánové dráhy energií v těle a akupunkturní body.
Světelné tělo je energetická matrice (matrix), která funguje jako anténa pro příjem signálů z ostatních polí - z jiných dimenzí a nesčetných dalších zdrojů.
Prána je absorbována meridiány a systémem čaker těla. Množství procházející energie určuje náš zdravotní stav (kvalita má vliv na vitalitu organismu). Méně blokád a překážek pro pránické proudění (počínaje čistou myslí, srdcem a potom čakrami) znamená zdravější a šťastnější život. Množství elektrického napětí, jež je náš biosystém z prány schopen absorbovat, závisí i na tom, kolik jsme schopni a otevřeni jej přijmout.
Každé světelné tělo bylo dopředu nakódováno (DNA; neboli tělo se v každém okamžiku manifestuje skrze nastavenou - a nastavitelnou - DNA matrici - naši světelnou matrix; včetně toho, jak v danou chvíli vypadáme, včetně stavu orgánů atd). Tyto informace (šablona současného pozemského typu člověka) jsou uloženy v jeho vnitřním božském Já - systému božského řádu (Zdroje; architekta matrixu).
Naše tělo se v každém okamžiku manifestuje a projevuje na základě pránických energií (stále součást matrixu a Celku). ...

 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama