A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Létající holčička

22. ledna 2011 v 0:58 | Rusko |  Pravda o člověku

Létající holčička

-možné je vše, téhle malé ještě nikdo neřekl, že tohle se nedělá, tak to umí!


08.01. 09:42 | tvnoviny.sk
Celý svět šokovala nahrávka pocházející z jednoho ruského lesa. Je na něm levitující holčička.
Na portálu YouTube se před časem objevilo video, na které se v průběhu jednoho měsíce podívalo už téměř 400 tisíc diváků. Zachycuje muže, který venčí v lese psa a při tom si ho natáčí na kameru.

Když jeho pes odběhne hlouběji do lesa, utíká za ním. Za keři po chvíli spatří ženu, nad kterou se v asi třímetrové výšce vznáší malá holčička. Pohotový pejskař neobvyklý jev, který se označuje jako levitace, natočí na mobilní telefon.

Video okamžitě rozpoutalo vášnivou diskusi na stránkách, které se věnují paranormálním jevům. Kromě Ruska se mu věnují média například i na Slovensku, nebo Rumunsku.


Zatímco jedna skupina lidí ho považuje za zinscenovanou a tvrdí, že holčička visela na nějakém laně, druhá skupina ho považuje za autentické.

Internetem kolují desítky videí, na kterých se lidé vznášejí v prostoru. Většinou jsou to pouze podvrhy nebo kamerové či kouzelnické triky.
 


Komentáře

1 Ones | 23. ledna 2011 v 11:39 | Reagovat

Nie je mozne, aby sa nezistila identita dievcatka. Clovek, ktory vencil psa predsa mohol(pokial by chcel) dobehnut dievcatko, zistit identitu.....

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama