A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Na jaké mozkové vlny se naladit?

16. ledna 2011 v 11:25 | Jasmuheen |  Pravda o člověku

Naladění se - vlastnosti jednotlivých mozkových vln

Zkušenosti potvrzují, že jakmile se začnou mozkové vlny měnit na alfa, theta a pak delta rovinu (častější a častější setrvání a udržení těchto nižších frekvencí mozku a tedy i rozšířeného vědomí), začínají vyvstávat nové skutečnosti, například schopnost živit se "božskou láskou" nazývanou čchi. Také prána přichází (mnohem intenzivněji a přirozeněji) ve stavu, kdy jsme již pevně zakotveni v theta / delta vlnové oblasti.

Beta oblast rezonuje na 14 - 30 cyklech za sekundu.
Tato vlnová délka odpovídá oblasti bídy, násilí, sociální nespravedlnosti, emocionálních výšek a propadů. Je to často oblast chaosu, který lidstvo vytvořilo, samo se jím nechalo pohltit a má pocit oběti. Beta oblast je tempo zaneprázdněnosti.

Alfa oblast rezonuje na 8 - 13 cyklech.
Když se naše mozkové vlny nachází na této frekvenci, otevírá se nám nový životní směr. Ten nám dává čas na odpočinek, na vzdálení se zmatku a znovunalezení rovnováhy. Díky meditaci se těšíme lepšímu zdraví a cítíme se šťastní. Je to vykročení k novému, mnohem lepšímu životu. (Ne náhodou tato rovina souvisí také s čištěním, do této hladiny automaticky také vstupujeme vždy na toaletě při vyprazdňování - snížení mozkové frekvence je toho podmínkou; atd).

Theta oblast rezonuje na 4 - 7 cyklech.
Je to zóna, v níž dochází k takovým náhodám, že za nimi cítíme hluboký smysl. Je to oblast nekonečného potenciálu kreativity, skutečného naplnění a lásky. Odsud pochází vhledy, vize a informace přijaté z univerzálního pole nekonečné lásky a moudrosti.
(Skrze snižování mozkové frekvence návrat ke Zdroji, do absolutna a Celku, plnému vědomí a plné blaženosti a zdraví.)

Delta oblast rezonuje na ½ - 3 cyklech.
V této oblasti se obrazně nachází ráj a božská zahrada Eden, místo, odkud také pochází Elohim, archandělé a nejčistší láska. Odsud pramení naše nadpřirozené schopnosti. Naše vnitřní božské Já je zakořeněno právě zde a vyzařuje potom skrze naše fyzické tělo.
Přístup sem získáme např. hlubokou meditací a tento zážitek si ještě prohloubíme, zbavíme - li se předtím všech toxinů. V tomto stavu pobývají jogíni, když opouštějí svá těla a cestují do vesmíru mezi dimenzemi.

... viz také kniha Jasmuheen - Využití prány, Petr Velechovský - Modrá alfa... 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama