A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Vyladění se k příjmu prány a její vlastnosti

16. ledna 2011 v 11:31 | Jasmuheen |  Pravda o člověku
(Kniha Jasmuheen - Využití prány)

Str. 73: Je důležité se vyladit tak, abychom byli schopni přitáhnout dostatečné množství pránické energie, jež nás nasytí po všech stránkách. Jak s tím souvisí rezonance?

Ve fyzice rezonance znamená zvýšení oscilační energie absorbované systémem, když zároveň frekvence oscilací souhlasí s přirozenou frekvencí systému (jeho rezonanční frekvence). Každý rezonující předmět má obvykle více než jednu rezonanční frekvenci. Platí to pro jakýkoli objekt - mechanický, akustický nebo elektromagnetický. Bude snadnější jej rozvibrovat na těch frekvencích, které obsahuje (rezonuje s nimi - na nich) než na jiných.
To platí i o lidském biosystému. Je - li naladěný a rezonuje - li s vesmírem, dostává maximum pránické energie. V opačném případě přitahuje chaotické signály, ze kterých vzniká rozladění - disharmonie - nemoci.
Dokonalou rezonanci lidského systému má původní kód DNA, což je čistá prána vyjádřená jako pole nekonečné božské lásky. Rezonance s ní můžeme dosáhnout správným způsobem života (přičemž správností rozumíme zákon bezpodmínečné všeobjímající lásky, nikoli pozemské lidské představy toho co je správné. Měřítkem a ukazatelem toho je nám pak sám život - kvalita našeho života a zdraví a jednoznačně i věci a témata, která ve svém životě řešíme a přitahujeme a kterými se musíme zabývat).

Str. 74 - 75: Můžeme pránu vědecky změřit?

Tradiční teorie prány zdůrazňuje, že pozorovatel a pozorovaný předmět jsou jeden nedělitelný celek, neboť oba jsou tvořeni pránou. To znamená, že pozorovatel ovlivňuje pozorovaný předmět svým způsobem vnímání (a podle kvantových potvrzených teorií dokonce pozorovaný předmět sami vytváříme, je odrazem naší myšlenky - matrice DNA) a k tomu ve skutečnosti dochází na všech úrovních kvantové fyziky. Tento fakt znemožňuje měření prány tradičními vědeckými metodami.
Testy prováděné čínskými vědci prokázaly, že prána je schopna procházet zdmi a desítkami metrů neproniknutelného materiálu. Následně byly zkoumány neutrony, neutrina, gama paprsky a rentgenové záření, neboť vykazují stejné schopnosti. Bylo však zjištěno, že prána není tvořena výhradně žádným z těchto záření.
Bylo dokázáno, že experimenty měřící pránické záření mohly být prováděny ve vzdálenosti 2000 km od zdroje (ve skutečnosti na vzdálenosti nezáleží, prostor je jen iluze naší "reality").
(To mimochodem také potvrzuje, že orgonit -viz orgonity- je schopen přitahovat a odrážet pránu i skrze zdi domu?! )


 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama