A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Jaká je skutečnost?

12. února 2011 v 1:04 | www.gewo.info |  Volná energie

Kam se poděla, a proč tu ještě není volná energie?

Rozvoji funkční technologie pro zisk volné energie brání elita nejbohatších lidí světa, národní vlády, domnělí vynálezci a podvodníci, stejně tak jako nevědomá a nenáročná veřejnost.
© Peter Lindemann, DSc

Zveřejněno v Nexus Magazine, ročník 8, číslo 4 - červen - červenec 2001
Translation © GeWo, únor 2002Existují tucty různých systémů. Mnohé z nich jsou stejně životaschopné a kvalitně otestovány jako ty, které jsme zde uvedli.

Ale už i krátký seznam postačí, abychom mohli učinit závěr:

Technologie umožňující zisk volné energie zde jsou už nyní.
Nabízejí světu hojnost emisí prosté energie pro každého, ať už žije kde chce.

Ve skutečnosti to znamená, že už teď je teoreticky možné zastavit produkci "skleníkových plynů" a začít odstavovat jaderné elektrárny.

Můžeme odsolovat neomezená množství mořské vody za přijatelnou cenu a přivést hojnost pitné vody i do těch nejvzdálenějších suchých končin.

Náklady na dopravu a výrobu téměř všech produktů mohou dramaticky klesnout.

Potraviny lze pěstovat v zahřívaném skleníku kdekoli, i v zimě.

Všechny tyto úžasné výhody, které mohou pro každého učinit život na této planetě mnohem snadnějším a lepším, jsou už po desetiletí odkládány. Proč? Jakým a čím cílům slouží tyto odklady?


Nástup éry "volné elektřiny" v blízké budoucnosti prognostikovaly dobové elektrotechnické odborné žurnály už koncem osmdesátých let osmnáctého století. Neuvěřitelná odhalení povahy elektřiny se stávala samozřejmostí. Nikola Tesla předvedl "systém bezdrátového osvětlení" a další zázraky související s vysokofrekvenčními proudy. Okolo budoucnosti vládlo vzrušení, jako dosud nikdy předtím.

V průběhu 20 let se pak objevily automobily, letadla, kina, reprodukovaná hudba, telefony, rádio a praktické kamery. Viktoriánský věk ucouvl před něčím úplně novým. Obyčejní lidé byli poprvé v historii povzbuzováni představou utopické budoucnosti, naplněné kypící moderní dopravou a komunikacemi, stejně tak jako příslibem širokých možností zaměstnání, bydlení a dostatku potravy pro každého. Nemoci a chudoba měly být navždy poraženy. Životní podmínky se zlepšovaly a každý přemýšlel, jak si obstarat vlastní "kus z koláče".

Co se tedy stalo? Ve víru ohromné technologické exploze se jaksi vytratil zásadní objev "volné energie". Kam například zmizely všechny slibné Teslovy vynálezy? Bylo všechno vzrušení, které okolo toho před nástupem předešlého století panovalo, vyvoláno jen zbožným přáním, které nakonec vyvrátila "skutečná věda"?

SOUČASNÝ STAV TECHNOLOGIE

Na poslední položenou otázku lze odpovědět jednoznačným "Ne!". Opak je pravdou! Ve skutečnosti byly spolu s dalšími průkopnickými objevy vyvinuty i velmi atraktivní a perspektivní energetické technologie a stále přibývá dalších, rozmanitých metod, umožňujících výrobu obrovského množství energie při extrémně nízkých nákladech. Nicméně žádná z nich nepronikla až na "otevřený" spotřebitelský trh. Proč?    (viz další články) 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama