A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Křišťálové lebky

7. února 2011 v 21:23 | z emailu |  Po roce 2012


Křišťálové lebky byly v Atlantidě vyrobeny pomocí síly mysli a soustředění myšlenek. Bylo vyrobeno 12 křišťálových lebek. Každá byla vyrobena z pevného kusu křemene pro jeden region Atlantidy. Tento tvar vybrali Veleknězi a Velekněžky, aby pomohl nést důležité informace. Lidská lebka je vyjádřením vědomí, je to obydlí pro duši, intelekt a osobnost a možnost duše cestovat. Každá křišťálová lebka má velikost lidské lebky a pohyblivou čelist, proto má schopnost mluvit a zpívat. V krystalech byla speciální síť hranolů a čoček, které prosvětlovaly tvář a oči.

Křišťálová lebka slouží jako knihovna a generátor a nereaguje na nižší myšlenku než je myšlenka frekvence Kristova vědomí. Obsahuje vědění daného regionu Atlantidy, informace o lidském původu, tajemství života a slouží ke spojení starého a nového, "mladého a starého" na všech úrovních. Lebky obsahují vizi sjednoceného vědomí. Křišťálové lebky byly vyrobeny za účelem uchování vědění pro další generace. Energie planety vzestupuje, lidé se spirituálně vyvíjejí, jsou více vnímavější, napojují se na vyšší vibrace, což postupně aktivuje tyto křišťálové lebky. Lidé budou postupně tyto lebky nacházet a budou schopni porozumět těmto konceptům a přečíst si tyto informace. Tímto způsobem do kolektivního vědomí pronikají léčebné techniky, úplná schopnost vnímání, opětovné spojení se zdrojem, což spontánně zvýší naši mentální kapacitu a jasnost myšlení.

Tyto lebky jsou uloženy v různých částech světa. Jedna původní křišťálová lebka už byla nalezena. V roce 1927 mladá dívka Anna pomáhala otci, archeologovi F. A. Mitchell-Hedgesovi, prozkoumat ztracené mayské město, na místě dávných ruin zvaných Lubaantum, v dnešní Belize, ukrytého hluboko v deštném pralese. Tuto křišťálovou lebku našla pod jedním oltářem, kterou měla ve svém držení až do své smrti. Nyní o ni pečuje Bill Homann. Tato lebka byla vyrobena pomocí technických možností, na které jsme dávno zapomněli. Vědci na ní nenašli žádné škrábnutí, což by indikovalo, že byla vyrobena pomocí kovového nástroje. I kdyby ji někdo opracoval pomocí dnešní nejmodernější technologie, trvalo by mu to 300 let.


Tato lebka má zvláštní sílu. Citliví lidé kolem ní vidí auru, jiní cítí sladkokyselou vůni, jiní slyší zvuky jako cinkání zvonků nebo sbor lidských hlasů. Pomáhá v léčení, předpovídání budoucnosti a zvyšuje citlivost vnímání. Dále se lidem, kteří pracovali s nalezenou křišťálovou lebkou, se vyjevují do jejich myslí hluboce položené obrazy. Problémem je, že neví, jestli informace, které zachycují z křišťálové lebky, se týkají minulosti, přítomnosti nebo budoucnosti. Je možné, že všechny soubory pro tuto planetu od začátku času jsou ve vysokofrekvenčním pásu ve Sfinze v Gize.

Potomci Atlantidy, kteří se usadili v Jižní Americe, se stali Máji, si přinesli především své poznání o astronomii a matematice. Z toho důvodu měli specifické informace, které jim umožnily vypočítat mayský kalendář, zachycující období od roku 3114 př.n.l. až do roku 2012. Jejich poznání jim umožnilo vystavět devítistupňové pyramidy, které jsou dokonale zaměřené ke hvězdám. Každý z těchto devíti stupňů vyjadřuje transformační krok lidstva od začátku časů a každý úsek nám přesně napovídá, kde se vyskytuje planetární vědomí - a to až do roku 2012. Tyto pyramidy jsou vesmírnými počítači, které jsou navrženy tak, aby se aktivovaly v roce 2012 energií z hvězd, a ty pak probudí síly dosud dřímající v lebkách. Když Atlanťané dorazili do Jižní Ameriky, stali se Inky, kteří vystavěli mocný interdimenzionální portál Machu Picchu.

Thóth, později známý jako Hermés Trismegistos, byl veleknězem, který s sebou vzal křišťálovou lebku z Atlantidy do Peru. Učil, že v každé živé bytosti ve vesmíru vládne harmonie a vzájemná korespondence, včetně pohybu planet, přílivů a odlivů, různých proudů, zvířat, rostlin, krystalů a vůbec všeho. Celý vesmír reaguje na určité melodie a kombinace tónů, které jsou vyladěny na stejnou stupnici. Když jsou tóny správné, nastává dokonalá rovnováha a uzdravení.

Toto nesmírné a podrobné poznání je obsaženo v incké křišťálové lebce a postupem času přinese naprostý soulad. Dojde k léčení světa přírody, zvířat a lidí, a to ve chvíli, jakmile se lidé k této lebce dostanou a dosáhnou dostatečně vysokého vědomí, aby jí porozuměli a začali ji využívat. Říká se, že další původní křišťálová lebka se nachází v Egejském moři.

Jedna žena si vzpomíná: "Křišťálová lebka má v sobě sílu světla i temnoty. Musíme být opatrní, protože můžeme vstřebat nejen to pozitivní, ale i to negativní. Lebky jsou knihovnou vědění, protože vstřebaly vše, mohou vrátit vše, pokud máme klíče ke vstupu. Pro přístup k vědění lebek bylo užito tónování, které můžeme použít i teď. 

V současné době je pouze několik lidí schopno nezbytného soustředění a schopnosti naladit se na elementární síly tvoření jako těch, kteří s lebkami pracovali dříve, naše energetické frekvence se totiž během času změnily."

Poznatky - Discover Atlantis a 2012 od Diany Cooper, Atlantis and Lemuria od Shirley Andrews 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama