A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Supervýkonná elektrolýza

12. února 2011 v 0:49 | www.gewo.info |  Volná energie

Vodu lze rozložit na vodík a kyslík použitím elektřiny.

Standardní chemické příručky ovšem tvrdí, že tento proces vyžaduje více energie, než lze získat zpět opětovnou syntézou obou plynů.

To je ovšem pravdou jen za použití nejhoršího možného scénáře - elektrolýzou stejnosměrným proudem.

Pokud totiž vodu vystavíme její vlastní molekulární rezonanční frekvenci, třeba v systému vyvinutém Američanem Stanem Meyerem (nedávno ho zdokonalili u Xogen Power, Inc.), zkolabuje na plynný vodík a kyslík už při velmi nízkém elektrickém příkonu. Efektivitu procesu lze dramaticky zvýšit použitím rozmanitých přísad, zvyšujících elektrickou vodivost vody.

Je také známo, že jisté geometrické struktury a povrchy zaručují vyšší účinnost, než ostatní.

Takto lze vyrábět v podstatě neomezené množství vodíkového paliva, například k pohonu motorů, v podstatě za cenu vody.

Asi nejúžasnější je v tomto smyslu vynález Američana Freedmana. Ten totiž roku 1957 patentoval speciální kovovou slitinu, která spontánně separuje vodu na vodík a kyslík, a to bez jakéhokoli vnějšího elektrického příkonu. Přitom v ní nedochází k žádným chemickým změnám.

Jinými slovy: Freedman objevil katalyzátor, který z vody nepřetržitě a zdarma vyrábí vodík.

(Je to sice pravda, ale proces poskytuje jen velmi malé, pro účely získávání energie zcela nepoužitelné množství vodíku. Na druhou stranu - prášek z této slitiny, zvané Chemalloy, zahřívá své okolí, takže je vždy o 4°C teplejší než ostatní prostředí. Tento efekt je patrně využitelný u podzemních zásobníků tepelných čerpadel.  Pozn. překl.) 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama