A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Chemtrails - další ukázková videa

20. března 2011 v 22:46 | youtube.com |  Chemtrails a Haarp
Přijde jaro a snad i lepší počasí. Škoda, že se zase místo modrého nebe a krásně načechraných přírodních mraků, jaké si pamatujeme z dětství, budeme muset dívat na počárané nebe chemickými stopami, které se za pár hodin roztáhnou a vytvoří přes oblohu deku.

Mnozí znalí v ten den pokud nemusí, nevychází z domu, aby se nenadýchali jedovatých částic a nákaz. Otázkou je, nakolik to má smysl, protože to co je rozprášeno, stejně dopadne na povrch země, na pole, na stromy a lesy a potom, když se jdeme příští dny - týdny projít kamkoli, tak ty částice stejně nadýcháme z prachu rozvířeného větrem nebo chůzí v listí, přestože v ten den je třeba obloha jasná a vyjimečně bez chemických stop...

Chemtrails - kdo ještě nechápe tento pojem, nebo nevěří, že by se opravdu pomocí letadel záměrně rozstřikovaly chemické částice, kovy a další svinstva, škodlivé pro lidi, snad pomohou pochopit i tato videa:

Čím nastřelit imunitu a případně poléčit to, čeho se z chemtrailů nadýcháme? MMS! >> www.emms.cz :-) 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama