A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Další důkazy o opačném zakřivení?

1. března 2011 v 10:16 | Jiří Woodman |  Dutá Země

- převzato z webu - http://prvopodstata.blog.cz/


HorizontPrávě se díváte na panorama města Toronto v Kanadě, focené z amerického městečka St. Catharines vzdáleného 50 km, což dokazuje že předpokládané zakřivení Země na tuto vzdálenost 200 m se neprojevilo,Ze stadionu vysokého 86 m je dobře vidět horní kopule 45 m vysoká, spodek není dobře rozeznatelný ... obraz je již velmi zploštělý a fotografie nemá dostatečné rozlišení .... aby se dalo říct kolik ubylo od spodu. Pokud i něco ubylo je to v pořádku s teorií konkávní Země, i v ní existuje horizont - je to místo kde se světelně paprsky stáčejí vzhůru a opouštějí zemský povrch ... na vodní hladině je to ve vzdálenosti cca 40 km. To znamená, že Slunce vidíme zapadat u moře ne 5 km od břehu ale i 40 km!
Horizont v konkávní zemi.
Pokud bychom připustili čistě matematický model konkávní Země, po inverzi by měl horizont fungovat teoreticky stejně, jenom by objekty nemizeli za kulatým konvexním zakřivením planety, ale světelné paprsky by se stáčeli a postupně vzdalovali od jejího povrchu. Důvod, proč vidíme výrazně dál, by se dal v konkávní Zemi vysvětlit tím, že paprsky i povrch jsou konkávně zakřiveny, proto mají delší společnou cestu, než se rozdělí. Objekty se tak na horizontu více zplošťují něž začnou přirozeně mizet. Ku prospěchu nám nahrává i atmosferická refrakce, těch oficiálních 15 - 19% je určitě snáze obhájitelných v konkávní Zemi, než v konvexní, kde jsou absolutně nedostačující. Například při 57% refrakci, by zakřivení na 50ti kilometrech bylo 124m , takže kopuli stadiónu Rogers Centre by jsme určitě neviděli. Ani by nikterak nezfunkčnila současný model.
Výpočet horizontálního zakřivení země.
Horizont, je jakási rovina dotýkající se Země (kolmá na její střed) v daném místě pozorování. Znamená to, že pozorovatel může vidět pouze objekty, respektive jejich části, které vystupují nad tuto linii. Při těchto výpočtech je možné počítat se Zemí jako sférou s poloměrem 6371km v průměru. Obvod Země je zaokrouhleně 40 000km, kruh má 360 stupňů. V případě Země, bude tedy 1km na povrchu odpovídat úhlu alfa o velikosti 360 : 40 000 = 0,009 stupňů.
Vypočítali jsme, že horizontální zakřivení na 50km je zaokrouhleně 197m.
Obrázek Toronta je focen z Grimsby
Připravil jw.


 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama