A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Japonsko - zemětřesení vyvolali Illumináti?

15. března 2011 v 11:38 | topky.sk |  Přichází NWO ?
SLOVENSKÝ ZPRAVODAJSKÝ SERVER TOPKY.SK UVÁDÍ:

VIDEO Šokujúca teória:

Za apokalypsou je americká tajná zbraň!


Lietadlo zhadzuje neznámu hmotu
Lietadlo zhadzuje neznámu hmotu

14.03.2011 19:58

BRATISLAVA - Prírodná katastrofa alebo cielený útok na ekonomiku? Položiť si túto otázku vás donúti video, ktoré sa stalo po nešťastí v Japonsku hitom na internete. Kanadský novinár žijúci v Japonsku v ňom totiž tvrdí, že zemetrasenie vyvoláva americká geofyzická zbraň HAARP. Dokonca prezradil, že japonský minister financií mu v rozhovore priznal, že Spojené štáty sa jeho krajine vyhrážali zemetrasením s cieľom ovládnuť tamojší finančný systém.Novinár Benjamin Fulford, ktorý sa niekoľko rokov venuje téme tajne zbrane schopnej meniť počasie, bol sedem rokov šéfom ázijskej redakcie časopisu Forbes. Rezignoval v roku 2005, ako sám tvrdí, kvôli nadmernej cenzúre. Pred dvomi rokmi uverejnil na internete krátky dokument o tom, ako Američania zastrašujú a zneužívajú technológiu HAARP. Ide o vyslanie miliónov Watov mikrovĺn do ionosféry, ktorá sa zahreje a energetické odrazy vyvolajú zemetrasenie.

Ako dôkaz uvádza aj zemetrasenie v Číne. Získal zábery, ako lietadlá zhadzujú neidentifikovateľnú hmotu. Navyše ukázal aj fotografie pripomínajúce polárnu žiaru na oblohe, čo má byť predzvesť zemetrasenia. Asi tridsať minút od pozorovaného miesta ho úrady aj naozaj zaznamenali.

Fulford tvrdí, že aj zemetrasenie v Japonsku bolo vyvolané umelo. V roku 2004 robil rozhovor s Heinzom Takenakom, bývalým japonským ministrom financií. Konfrontoval ho aj s témou, že japonský finančný systém nechal napospas americkým oligarchom. Video o HAARPE je so slovenskými titulkami.

Videa >> http://gloria.tv/?media=136963 a také to samé ZDE
http://orgo-net.blogspot.com/ uvádí:

Možné příčiny neshod USA a Japonska uvedly i Britské listy, viz níže. Co jiného, než armáda a banky. (Díky čtenářce za zaslání.)

Matthew na březen 2011: zemětřesení vyvolali Illumináti

Zprávy od Matthewa jsou pro mě vždycky posílením, a tak i tentokrát. Zatím jenom část sdělení.
Matthew: Vzkaz na březen 2011
12. 3. 2011

Obsah: Zemětřesení a tsunami v Japonsku. Kolektivní posuny vědomí. Události, které leží před námi. Přecházející duše, individuální péče.

1. S láskyplnými pozdravy od všech duší v této stanici k vám mluví Matthew. Zemětřesení na pobřeží Japonska, strategicky umístěné k vyvolání tsunami, nebylo dílem Matky Přírody. Jejím jediným podílem byly nevyhnutelné počáteční pohyby pevniny i vody poté, co illuminátští vědci rozpoutali zemětřesení. Naše vesmírná rodina dokázala překazit jejich záměr srovnat se zemí města, zaplavit ostrov a zabít většinu jeho obyvatel. Využít plnou sílu oceánu je totiž nad síly jejich technologie. Matka Příroda nezpůsobuje ani podezřelé množství následných otřesů, a vašim seismologům a geologům by mělo být zřejmé, že něco je silně v nepořádku.

2.Vrcholní členové skupiny Illuminátů vědí, že jejich ekonomická nadvláda je otřesena, a předtím, než úplně zmizí poslední cáry jejich kdysi neproniknutelné globální sítě, snaží se vytvořit masu negativity tím, že vytvářejí chaos, destrukci a vysoký počet mrtvých, kdekoli mohou. Pokud jde o devastaci oceánem a poškozenou jadernou elektrárnu, je to pro Illumináty jen slabá výhra, protože plánovali úplně zničit Japonsko. V Tokyu došlo k minimálním škodám. Zemětřesení, následné otřesy a tsunami uvolnily velké množství negativity z planety. Mimoplanetární technologie snižuje působení radiace z jaderné elektrárny, a ostatní civilizace k vám směřují intenzívní světlo, které se přidává k modlitbám za japonský lid, jehož odolnost a dostatek zdrojů s pomocí jiných zemí obnoví tento národ.

3.Jelikož světlo nabývá stále na intenzitě, hanebné činy Illuminátů nebudou moci již dlouho sužovat Zemi. Právě tak jako vy, i my vidíme nepopiratelné důkazy masívního posunu kolektivního vědomí, a oni to vidí také, a vědí, že to ukončí veškerou temnotu na planetě. Světlo rozvinutého vědomí vede dlouho utlačovaný lid k pozvednutí svých hlasů za svobodu, a tento výkřik se bude šířit dále, dokud všechny národy vašeho světa nebudou svobodné.

4.V Libyi, v ostatních státech středního Východu i v jihovýchodní Asii a Africe přijde nakonec tvrdě získané vítězství. V zemích, kde proti sobě stojí politické skupiny s různými ideologiemi bez násilí, ustoupí extrémistické pozice sjednoceným vládám, které budou sloužit potřebám mas a nikoliv chamtivosti elity. Avšak bylo by bláhové očekávat hladkou kapitulaci tyranských vládců nebo zcela hladké přechody, protože nastolení nových státních vůdců proběhne s různými stupni nepokojů a různými tempy.

5.Smutek a těžkosti postihnou rodiny těch, jejichž milovaní členové zaplatí životem za reformy vlád, nebo kteří budou zasaženi v bojové linii. My si upřímně přejeme, aby všichni věděli, že každý člověk, který opustí svou životní dráhu buď podle původní nebo podle upravené smlouvy duše, se v duchovním světě má dobře. Prosím, připojte se k bytostem světla v celém vesmíru a vysílejte modlitby pro největší dobro všech.

6.Myslím, že toto je vhodné místo na odpověď otázky čtenáře: Opouští duše tělo bez strachu? V tom, že duše a éterické tělo opouští fyzické tělo, není ani trochu strachu, ale psychika je zcela jiná záležitost. Když je duše uvolněna, psychika člověka, stejně jako jeho víra, vlastnosti a paměť, přicházejí do Nirvány tak, jak jsou v okamžiku smrti těla. Pokud někdo prožil život plný strachu nebo zemřel za okolností plných strachu, tento strach je zakořeněn v psychice. Tyto osoby přicházejí do speciálních portálů, kde speciálně trénované týmy pro přechod duší posilují éterické tělo a umístí osobu na klidné místo, kde je jim věnována stálá pozornost a léčba.

7. Matko, prosím, abys sem okopírovala úryvek z knihy, kde jsem popsal tento výjimečný léčivý proces na příkladu vojáka, který zemřel v boji. Stejná pozorná péče bude věnována všem osobám, které zahynuly ve strachu při zemětřesení nebo tsunami - víme, že to poskytne útěchu všem, kteří je milovali a oplakávají jejich ztrátu.

NEVKLÁDEJTE SEM KOMENTÁŘE, BLOKUJI JE, PROTOŽE
CÍLEM TOHOTO WEBU JE INFORMOVAT VEŘEJNOST,
NIKOLIV DISKUTOVAT.
KAŽDÝ SI VEZME ZE VŠECH INFORMACÍ, CO UZNÁ ZA MOUDRÉ, PODLE SVÉHO.


 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama