A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Nekonečná láska

11. března 2011 v 22:40 | matrix-neo.cz |  Objevte MATRIX
NEKONEČNÁ LÁSKA je pouze pravdou - vše ostatní je iluze. Tělo je iluze, stejně jako bolest. Existují jen v myslích, které jsou chyceny v Matrixu. Iluze času je nezbytná pro udržení uvězněného vědomí v odpojeném stavu. Vztahujeme pohyb k času, ale v Jednotě neexistuje.

Bytosti Matrixu sebeuvědomující si strach, vytvořily iluzi času, aby chytily kořist - vězně do stavu odpojení, v kterém zapomenou, kdo jsou. Naše smysly vytváří časovou smyčku, která vytváří iluzi času a iluzi pohybu z minulosti o budoucnosti. Ostatní nefyzické sféry jsou také touto verzí. Časová smyčka produkuje mnoho strachu k udržení Matrixu. Všechno v časové smyčce podporuje iluzi strachu. Jednota - harmonie nestárne. Lidská mysl je programována věřit, že těla stárnou - a tak se i stane. Ale žádné stáří ani věk neexistuje, protože zde není čas, minulost ani budoucnost. Důchod je také iluze.

DNA také nese program věku, který mysl akceptuje jako skutečnost, ale DNA je také iluze. Nekonečno - Jednota nemá DNA ani karcinogeny. To je všechno je iluze.

MĚSÍC
Je iluzí. Je holografickou projekcí, která dává iluzi pohybu z minulosti do budoucnosti. Tak se chytí mysl o pasti - do časové iluze. Nekonečno nepotřebuje Slunce k přežití. My jsme Nekonečno, a proto také nepotřebujeme Slunce k přežití. Proč cítíme teplo slunečních paprsků? Mysl a tělo v Matrixu jsou naprogramovány na toto cítění a tak to i cítí. Vše je iluze.

Slunce a Měsíc jsou projektované hologramy pro poskytnutí iluze dne a noci a pohybu času. Co nazýváme Univerzem je holografická iluze (3D) projektovaných planet. Universum je pouze část naší reality, protože v ní věříme. Země je také iluze. Ona a její povrch je také holografickou iluzí.

Nekonečná láska je pouze pravdou, vše ostatní je iluze.

- Jestliže to vibruje, je to iluze
- Nekonečno nevibruje, je to Jednota a harmonie
- Pouze iluze vibruje, pomocí představivosti mysli a deziluze mysli se vše z iluze vytváří

V co věříme, to vidíme a zažíváme. Věříme, že vnější svět je pevný. Ale neexistuje vnější svět, je jen v našich myslích. Náš mozek vidí, ne naše oči. Oči pouze poskytují informace. Je to mysl, která rozhoduje, co z toho vytvoří. Mysl/mozek rozhoduje, co budeme vidět. Pokud přemýšlíme, jsme ve vědomém stavu, zažíváme sen, stejně jako když spíme. Je to však odlišné snění. Jak přemýšlíme, tak vidíme. Je to však stejně sen.

Ilumináti jsou nejvyšší bytosti v Matrixu. Říkají lidem, co mají vidět a dělat. Vyrábějí normy jako oficiální pravdy. Je potřeba nabídnout lidem "vidění" odlišné reality.

TĚLA
Jsou holografickou iluzí. Reálně neexistují tak, jak si myslíme, vidíme a zažíváme. Musíme jíst a pít, protože jsou k tomu naše těla naprogramována skrze podmínky a DNA, přesvědčením, že to tak musíme dělat. Stejné je to i s dechem. Jestliže zastavíme dech, zemřeme. Ale to není proto, že musíme zemřít. To se stane jen proto, že podmíněná mysl a tělo věří, že by to byl konec. A tak se to i tváří.

Nekonečno nemá večeři, nemusí dýchat, neumírá. Proč to tedy děláme? Určili, kdo jsme a dali nám možnosti jako fyzické bytosti podřízené iluzorním zákonům. Proč potřebujeme létat letadlem? Jsme bod A i bod B i vším mezitím. Proč potřebujeme používat letadlo, abychom letěli skrze sebe?

ZÁKONY DIVOČINY - ILUZE
Zákony přírody jsou také iluze. Proč by láskyplný Bůh vytvořil zákony přírody, na kterých je založeno zabíjení a přežití. Byly vytvořeny v Matrixu, ne z Jednoty. Příroda je další holografickou projekcí, která je reálná proto, že mi podmíněně věříme, že existuje. Reflektuje ve svých stavech strachu, zoufalství přežít stejný vztah, jako mají bytosti Matrixu. Musíme být opatrní, nestát se důvěřiví v to, co vidíme, nebo se staneme stejně jako můra hypnotizovaní světlem. Jsme tak chyceni do iluze, která nás drží v odpojení.

Radujme se a těšme se, co vidíme, ale nezapomeňme, že to, co vidíme, je pouze to, co si myslíme, že vidíme.

Iluze nás může ovládat pouze, když si myslíme, že je to reálné.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama