A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Neptej se, když víš

11. března 2011 v 22:21 | matrix-neo.cz |  Objevte MATRIX

JAKÉ ZNAMENÍ JSI?

Astrologie objevila "práci" se smyslem určitých typů osobností a povahových rysů, aby mohla předpovědět v iluzorním čase a místě osobní narození.

Astrologie čte vibrační pole v časové smyčce - zdá se to účinné ve zručných rukou, ale je to stále matrixová iluze, která je založena na oddělení od Jednoty.

Astrologie je vytvořena Matrixem za cílem manipulovat lidi do identity skrze jejich "iluzorní" osobnost. Já jsem býk, beran…..Zdůrazňuje ideu rozdělení, části - ne celku. Potřebuje Nekonečno číst svoji budoucnost v tarotech? To vše nás uvádí hlouběji do Matrixu. Ale pokud lidé uvěří předpovědím, mohou se stát. v co věříme, to vidíme a zažíváme. Ve skutečnosti všichni máme sílu vytvořit jakoukoliv realitu, kterou si vybereme. V případě, že věříme ve znamení, sami sebe limitujeme.

New Age a hlavní náboženství věří v existenci světla a tmy. Ale Nekonečno nemá světlo nebo tmu. Jsou to iluze. Víra, že světlo potřebuje k harmonii tmu, je naprostý omyl. Pokud věříme ve světlo, musíme přijmout víru ve tmu. Tato víra vytváří vznik víry v polaritu. Světlo a tma jsou iluze Matrixu, která určuje rozdělení, konflikt a strach. Nekonečno nemá více světla než tmy. Nemá dobro a zlo, černou nebo bílou, ženské nebo mužské. Jednota je vším. Démoni jsou také pouhou projekcí lidské mysli, která přijala jejich existenci. Démoni se pouze manifestují v mysli, která v ně věří. Nekonečná láska je pouze pravda, vše ostatní je iluze. Démoni jsou holografickou projekcí z představivosti ustrašené a manipulované mysli. Myšlenka, že světlo musí bojovat s tmou a démony jen posiluje jejich existenci. Není zde potřeba boje. Pokud nechceme tyto životní zkušenosti, můžeme přijmout jinou realitu a manifestace přítomné reality zanikne. Nechceš sny, které máš? Tak začni snít o něčem jiném!

PROČ SE PTÁŠ, KDYŽ VÍŠ?
Pokud chceme překonat iluzi Matrixu, musíme se ztotožnit s Nekonečnem a ne s fragmenty mysli uvnitř těla. Není zde David Icke, ale vědomí Nekonečnosti. Jestliže se vztahujeme k Nekonečnu a ne k hologramům snícím v představách "existence", potom Matrix nás nemůže kontrolovat - ovládat. Přestaňte se ptát a začněte si sami vyhledávat odpovědi. Jsme Nekonečno, proto známe všechno. Nekonečno se také neptá, když ví. Kdykoliv se identifikujeme s limitací, ignorancí a vlastní iluzorní osobností, odpojujeme se od Nekonečna, která zná vše a je vším. Když se ptáme, znamená to, že přijímáme fakt, že neznáme odpověď.

To nejsou otázky, které tě dohání k šílenství, ale ptaní se.
Matrix

Jestliže nevím, tak si myslím, že nevím. Lidé mají nedostatečnou důvěru v sebe sama, proto se ostatních ptají, co si mají myslet. Ale pokud přestanou pochybovat, začnou vědět. Neptej se, všechno víš.


PRYČ S NAŠIMI SNÍCÍMI ŽIVOTY
Pokaždé, když cítíme strach, díváme se na hodinky, jsme "zde". Tím nás Matrix drží připoutaný. Tradiční věda tvrdí, že život vznikl chemicky, hmota se skládá z buněk, ti tvoří komplexní celulární systém s CNS.

Jsme celý kosmos, jsme všechny buňky. Neexistuje minulost ani budoucnost. 4asová smyčka je 5-ti smyslové vězení, které nás odpojilo od poznání, že jsme vším. Oceány jsme pojmenovali různě, ale je to stejná voda všude. Stejně je tomu i s vědomím - někdo se jmenuje Bill Jones a někdo David Icke. Jsme nekonečné vědomí, které je všude. Jsme stromem, sluncem, cestou. Můžeme tak zažívat všechny aspekty Jednoty. Jsme však manipulováni do rozdělení. Kde začíná a končí oceán? Oficiální věda to však vše odmítá.

Čím více znáš, tím méně potřebuješ vědět, protože to je vše velice jednoduché. Nekonečná láska je pouze pravda - vše ostatní je iluze.

OK, DOKAŽ TO!

V dlouhém běhu je daleko nebezpečnější držet se iluze než střetnout se s tím, co doopravdy je.

Je směšné, jak média a veřejnost se snaží přijímat lži od politiků bez jakýchkoliv požadavků na důkaz a na druhou stranu chtějí důkazy od těch, kteří napadají oficiální verzi reality. 11 září je oho důkazem - nikdo se neptal - "Dokaž to!"

Proč nemůžeme cítit a znát naší realitu a místo toho trváme, že naše podmíněná a manipulovatelná mysl musí být jediný arbitr pravdy, která věří jen tomu, co bylo dokázáno - věří důkazům? Co je vlastně důkazem? Důkazem je jen to, co mysl považuje za důkaz. 11 září věří miliardy lidí jen proto, že vláda USA jim to tak řekla? FBI nám nedala 19 únosců, ale 19 jmen, z kterých 7 je ještě naživu. A Bin Ládin to opravdu udělal? Přece to řekli! Nedali nám žádné důkazy, pouze opakují stejnou pohádku, kterou miliardy lidí přijali jako důkaz. Ale byli i jiní, kteří cítili skrze intuici, že není v oficiální verzi něco v pořádku ještě předtím, než se začalo s oficiálním vyšetřováním. Nepotřebujeme nikoho s titulem a pověřením, aby nám říkal, co si máme myslet. Cítíme to. Co říká tvoje srdce? To je vše, na čem skutečně záleží. Každý má přístup ke všem informacím, ne jen k verzi, která se hodí mocným.

VIDĚNÍ JE VÍRA?
Lidé říkají: "Nemůžu uvěřit vlastním očím". Ani by to neměli dělat, protože jejich oči opravdu nevidí. Jsou to čočky, které předávají informace do zrakového centra v mozku, a pouze tam vzniká vidění. Vidíme mozkem, ne očima. "Nemůžu věřit svému mozku" nebo "Vidím to mým mozkem" bylo by pravdivější prohlášení. Cestou od oka do zrakového centra odpovídající lalok zedituje a zrekonstruuje 50% a více těchto informací, a my "vidíme" pouze to, co se mozek z podmíněné reality rozhodne vidět.

Karl Pribram objevil, že vizuální informace opic skrze optické nervy necestují přímo do zrakového centra, ale jsou prvně filtrovány skrze jiné oblasti mozku. To samé funguje stejně i u lidského vnímání. Vizuální informace vstupují do našich mozků, jsou editovány a modifikovány čelními laloky ještě před tím, než jsou předány do zrakových center. Některé studie dokazují, že méně jak 50% z toho, co "vidíme" je skutečně založeno na informacích vstupujících do našich očí. Zbylých 50% se skládá z našich očekávání, jak by měl svět vypadat. Oči mohou být orgánem zraku, ale je to mozek, kterým vidíme.


 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama