A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Nový věk Matrixu

11. března 2011 v 22:44 | matrix-neo.cz |  Objevte MATRIX
Většina inkarnovaného vědomí, které opouští fyzické tělo v momentě "smrti" se vědomě nespojí s Jednotou. Místo toho se pohybuje - přemístí do jiné nefyzické dimenze Matrixu.

Vědomí může být přemístěno z časové smyčky, ale pořád to je létací past, jen v menší hustotě.

REINKARNACE je cyklus stěhování do a ven z časové smyčky z ostatních úrovní Matrixu. Koncept reinkarnace je další výtvor bytostí Matrixu, jak držet vědomí v kruhu podřízenosti, zatímco věříme, že se vyvíjíme skrze zkušenosti. Jednota - Nekonečno se nemusí inkarnovat. To je jenom naše víra. Vědomí v Matrixu je také výrazem Nekonečna. Smrtí nevyléčíme ignoranci, protože vědomí v ostatních úrovních Matrixu je také chyceno o iluze.

Když je vytaženo vědomí z fyzického těla, nestane se okamžitě osvícené. V 5-ti smyslové realitě si něco myslíme, a to také zažíváme a vidíme. Pokud věříme v Ježíše, Aláha….po smrti naše vědomí se "nahraje" do křesťanského nebo islámského nebe. Je to ale jen záblesk očekávání.

Pouze pokud jsme osvobozeni od podmíněné víry, je vědomí schopno transcedentovat skrze iluzi Matrixu a stát se vědomě Jednotou. VÍRA je vězení a ostatní úrovně Matrixu jsou další úrovně iluze. Proto mnoho chanellingů je od vědomí chycených v Matrixu. Mohou sice znát více, než ti v časové smyčce, ale jsou stále v síti iluze.

Pokud je vědomí v Matrixu chyceno v kruhu časové smyčky skrze reinkarnaci, nebude pouze podmíněné vírami v jednom životním fyzickém čase. Bude ovlivněné nekonečnými zkušenostmi v časové smyčce a mezi fyzickými exkurzemi budou v jiné formě iluzorního stavu. Při každém návratu do fyzické reality budou lehčeji ovlivnitelné. Je to stejné jako skákání na trampolíně nebo jako gramofon, když přehrává gramofonovou desku.


Fyzická realita je jedna úroveň - dimenze. Jsou zde další dimenze, ale stále to jsou úrovně Matrixu. Stále poskytují pomoc vědomí osídlené v časové smyčce a generují strach nezbytný pro udržení Matrixu.

NEW AGE je pomýlená. Věří ve Velké Bílé Bratrstvo nebo Aštar komando. Jsou to ale ovládací mechanismy a formy technologické telepatie. Propagují, že člověk se zde musí učit a odpracovat svoji karmu. Je to iluze! Jednota - Nekonečno nemusí chodit do školy, něco se učit, když je vším. Karma je také manipulace Matrixu. Je pouze pro navození pocitu viny a sebenenávisti. Nekonečná láska sama sebe nesoudí. Vše jsou to iluze, které nás drží v odpojení.

VIDĚNÍ JE VÍRA?
Lidé říkají: "Nemůžu uvěřit vlastním očím". Ani by to neměli dělat, protože jejich oči opravdu nevidí. Jsou to čočky, které předávají informace do zrakového centra v mozku, a pouze tam vzniká vidění. Vidíme mozkem, ne očima. "Nemůžu věřit svému mozku" nebo "Vidím to mým mozkem" bylo by pravdivější prohlášení. Cestou od oka do zrakového centra odpovídající lalok zedituje a zrekonstruuje 50% a více těchto informací, a my "vidíme" pouze to, co se mozek z podmíněné reality rozhodne vidět.

Karl Pribram objevil, že vizuální informace opic skrze optické nervy necestují přímo do zrakového centra, ale jsou prvně filtrovány skrze jiné oblasti mozku. To samé funguje stejně i u lidského vnímání. Vizuální informace vstupují do našich mozků, jsou editovány a modifikovány čelními laloky ještě před tím, než jsou předány do zrakových center. Některé studie dokazují, že méně jak 50% z toho, co "vidíme" je skutečně založeno na informacích vstupujících do našich očí. Zbylých 50% se skládá z našich očekávání, jak by měl svět vypadat. Oči mohou být orgánem zraku, ale je to mozek, kterým vidíme.

Je to cesta pro informace nebo "světlo", jak někteří nazývají, když procházejí od očí do mozku. Světlo vstupuje očima z vnějšku, vrstvou zvanou rohovka. Poté pokračuje skrze panenku, která zvětšuje nebo zmenšuje množství světla v závislosti na okolnostech. Tento proces je kontrolován barevnou částí oka - duhovkou. Potom informace pokračuje do čočky, kde je zaměřena. Poté pokračuje přes sklovinu na sítnici, kde se zachytne "image" jako film v kameře. Ale tento obraz nahrán na sítnici je obrácený a dvou-dimensionální. Přechází přes zrakový nerv, který posílá obraz skrze mozek do čelního laloku. Mozek poté znovu sestaví převrácený, dvou-dimensionální obraz doručený od očí do formy, kterou si myslíme, že vidíme.
Z 2D do 3D je možné, protože mozek vezme informaci/světlo z obou očí a zkombinuje je do 3D obrazu, které potom nakupujeme. Je to ještě mnohem pokroucenější proces, než si myslíme. Fyzická realita není vytvářena "venku", ale "ve vnitřku". Je to, jako když koukáme z okna a někomu říkáme, co se děje venku podle toho, čemu věříme, než podle toho, co se ve skutečnosti děje. To je jádrem problémové komunikace mezi muži a ženami, kdy jeden něco říká a druhý to neslyší. Proces je zabarven naší vírou a předsudky. Naše víra je zodpovědná za reakce a odpovědi. Skrze víru vytváříme svoji realitu.

CO NEVIDÍME, TO VYTVOŘÍME
Oči mají slepou skvrnu, kde se na sítnici připojuje zrakový nerv. Na cokoli se díváme, nemůže vidět všechno přes tuto část, ale mozek zkompletuje z dostupných informací celkový obraz a doplní tuto "mezeru".

Realita je pouze to, v co jsme naprogramováni věřit. V co věříme, to vidíme a to samé je s našimi 5 - ti smysly.

Jsme nepřetržitě programováni přijmout realitu, která se hodí Systému, protože pak tuto realitu můžeme manifestovat. Jsme tak tesně připojeni k lidské realitě, že nevidíme nic jiného (například reptiliány…..). Máme "mentální obrazovku, která nás drží v zajetí, a my nejsme schopni prohlédnout za závoj hmoty.

DCERA NEBO NENÍ DCERA?
Hypnotizér před ukončením hypnózy vsugeroval otci, že po probuzení nebude vidět svoji dceru. A skutečně, i když stále vedle něj, neviděl ji a viděl jen hypnotizéra, který se choval za ní. Závěr? Vytváříme realitu zevnitř a ne zvenku.

Tímto způsobem Ilumináti kontrolují milióny z nás a kolébají nás cestou do hrobu. Programují nás, abychom věřili jejich předkládané verzi, možnosti života a ve svět, v kterém žijeme. A tyto víra vytváří realitu.

Vidíme jen to, co jsme podmíněni vidět a vylučujeme vše, co je s tímto v rozporu.

Říkají jen to, co je vhodné. Ilumináti potřebují pojmy jako chudoba, bohatství, levá, pravá…..

Nestarají se, čemu zuřivě věříme, protože jsou schopni všechny víry proti sobě obrátit. 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama