A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Podivné hučení - ultrazvuk paralyzující myšlení!

5. března 2011 v 17:11 | noname |  Elektrosmog

Už jste si někdy povšimli v nočních hodinách, kdy je obecně větší klid a ticho, že Vám doma něco odněkud hučí, bručí nebo vrčí? Cítili jste tlaky a bolesti hlavy a nemohli usnout?

Něco takového se mi stává a cítím souvislost s případem hučení ve Lhánicích (podzim 2008).

Bylo okolo 22h večer počátkem března 2011, když za mnou přišla mamka, jestli mi v pokojíku také hučí topení. Žádného zvuku jsem si nevšímal, spíše mi hučel větrák v zapnutém počítači. Prý je to už druhou noc, co jí v obýváku hučí topení, nebo něco, a minulou noc ani nemohla kvůli tomu usnout a musela si vzít prášek na spaní.

Šel jsem se podívat do jejího pokoje, nebo spíše zaposlouchat, odkud slyší jaké hučení. Něco tu skutečně vrčelo. Nejdříve jsme šli k ústřednímu topení, ale ten zvuk jsem vnímal ve stále stejné intenzitě už u dveří do pokoje. Navíc nepřipomínal žádné známé zvuky od topení, které za celý život bydlení v paneláku důvěrně známe - spíše bublání vzduchu a nebo "praskání" trubek, když my a nebo někdo v jiném patře otevře okno a do místnosti vnikne chlad. Stupačky ihned reagují, kov se začne chládnutím smršťovat a nejspíše jeho pohyb skrze panely vytváří to praskání.

Zvuk hučení nebo bručení nám spíše připomínal něco, jako když vrčí trafo, zdroj v televizi nebo ve věži, v radiobudíku nebo v jiném přístroji - bručení 50Hz, ale trochu odlišné. Také mi to připomenulo vrčení vzduchovacího motorku u akvárií (které doma ale nemáme). To je asi nejpodobnější zvuk. Přemýšlel jsem, jestli sousedi nad námi nemají na zemi vzduchovací motorek pro akvárium a skláněl jsem se k vypnuté televizi, vypnuté věži, ke svítící stojací lampě, k radiobudíku, ale žádný rozdíl. Technické konstantní bručení jakoby bylo všude a nemělo žádný zdroj. Nemohl jsem mamce nic rozumnějšího odpovědět, než to, že se zítra sousedů zeptáme, zda nemají nějaký přístroj, nebo vzduchovací motorek na holé podlaze.

Když jsem vypnul počítač a šel spát, byla téměř půlnoc, všude noční ticho, ale uvědomil jsem si, že to bručení slyším i v mém pokoji. Opět jsem strkal hlavu zbytečně ke každému přístroji i k radiobudíku, ale zbytečně - to bručení bylo všude stejné, jako by jeho zdroj nebyl v místnosti. Ani já jsem nemohl tak rychle usnout jako jindy. To bručení jako by způsobovalo divný tlak a nepokoj v hlavě. Vzpomínal jsem, že to není poprvé, že nějaké takové hučení už jsem v noci občas také slyšel, ale nevěnoval jsem mu pozornost. Napadla mne souvislost s hučením, které trápilo od září 2008 nejednu rodinu ve vesnici Lhánice vedle Dukovan. Bylo to i v televizních novinách a tehdy to řešilo několik institucí, aby se vyvrátilo podezření, že za to může elektrárna Dukovany. Na nic se samozřejmě tehdy nepřišlo.

Další den mi při prohlížení nějakých knih padla do rukou kniha Martina Herzána - Totalitní světovláda (2002). Otevřel jsem ji a po krátkém zalistování mi padl zrak na str.64 - téma Paralyzované myšlení. V tu chvíli mi to docvaklo - to stejné hučení asi trápilo i ty rodiny u Dukovan! Náhody neexistují, takže...

V knize autor uvádí:
Před rokem 1978 USA zachvátila hotová panika. Nejprve byly zaznamenány nad Spojenými státy velmi neobvyklé vlnové vzorce umělého původu. Později se ukázalo, že tyto signály vysílá sovětská stanice. Tuto informaci krátce poté potvrdila dánská tajná služba, která navíc zjistila, že se jedná o vysílač s výkonem 40 megawattů, umístěný mezi městy Rigou a Gomelem. Tyto nízkofrekvenční signály ovládající myšlení vyvolávaly v obyvatelích amerických měst Eugene, Portland a Bend na západním pobřeží a také v Kanaďanech z měst Timmins a Kirland Lake doslova nervy rozkládající bručivé zvuky. Lidé náhle masově propadali psychickým a emočním potížím, ale i bolestem hlavy a nespavosti. Dr. Andrew Michrowski z kanadské Planetary Association for Clean Energy veřejně prohlásil, že tyto nízkofrekvenční útoky sloužily jednoznačně k úmyslnému snížení schopnosti myšlení a obranyschopnosti obyvatel.
Představme si město. To město žije normálním životem, ale během několika hodin v něm začnou všichni ztrácet sebekontrolu a rozum. Tehdy je může kdokoliv masově ovládat a vést k čemukoliv a to beztrestně, neboť nikdo neví, proč se tak tito lidé ve městě začali náhle chovat. Kdo by tušil, že je to způsobeno zvukem - ultrazvukem, speciálně upraveným tak, aby šel proti snášenlivosti mozku a plně narušil lidské podvědomí!
Západní zpravodajští odborníci už koncem 70. let s hrůzou pozorovali, na jakých frekvencích probíhá v Sovětském svazu veřejné vysílání. Tato totalitní velmoc prováděla vysílání v nízkofrekvenčním rozsahu od 5 do 15 Hz. To je právě ono elektromagnetické spektrum, které uvolňuje psychoaktivní neuronální efekty a ovládání mysli. Američané se zprvu domnívali, že Sovětská vláda se tak snaží pouze udržovat své občany v potřebných ideologických myšlenkových vzorcích. Potom se ukázalo, že vysílání mělo vliv daleko za hranice tohoto státu...

Bručivé noční zvuky, které pochází jakoby odnikud (jsou všude stejně intenzivní), tlaky a bolesti hlavy a nespavost mi postupně potvrzuje více a více lidí již z několika měst a míst. Nechci podporovat nějaké konspirace, kterých je plný internet, ale co si o tom myslet?!! Pomocí EMF detektoru elektrosmogu jsem zjistil, že se to netýká běžných domácích zdrojů elekrického pole s frekvencí 50 Hz, protože detektor reagoval běžně - pouze jen při přiblížení se k zásuvce, kabelům nebo k vypínači.

Snaží se někdo veřejnosti paralyzovat a omezovat myšlení vnějšími vysílači? Zasahovat destruktivně a podprahově do podvědomí? Nebo na nosné vlně bručivého tónu rovnou přidávat a programovat do všech mozků nějaké informace strachu a negace? Způsobovat psychické a emoční potíže?

Jak se takovým vlivům bránit?

Ultrazvuk v uváděných frekvencích otevírá podvědomí. Za tímto účelem se také prodávají psychovolkmeny, pouštějící pulzy do světelných brýlí i do sluchátek, aby se mysl přeladila. K lepším přístrojům si můžete připojit i CD přehrávač a do sluchátek si současně pouštět třeba angličtinu, protože na této úrovni mysl mnohem lépe přijímá informace - přímo do podvědomí. To může být samozřejmě přínosné. A naopak:

Představte si ale běžnou situaci, kdy nás buďto v práci nebo v ulicích a nákupních centrech a dopravních prostředcích obklopují lidé, běžně naladěni (masírováni) každý den večerními zprávami na úroveň strachu a nejistoty: pohromy, nemoci a epidemie, vše se zdraží, sociální jistoty klesají. Ať je to myšlení a vyzařování těchto lidí, nebo přímé působení negativních televizních či jakýchkoli zpráv a nebo podprahové působení informací nenápadně přidaných ke snímkovému kmitočtu vaší obrazovky - pokud někdo spustí v tu dobu vysílač ultrazvuku, nechtěně i nevědomky nasáváme to vše do své hlavy jako houby! A jsme tím otupováni a ovládáni jako ovce! A před tímto působením (vnějším vysílačem) jen tak neutečeme.

Mírnou úlevou těchto dopadů tedy alespoň je, když se vyvarujeme všeho negativního a obklopíme se SKUTEČNĚ POZITIVNĚ - KONSTRUKTIVNĚ A HARMONICKY PŮSOBÍCÍMI LIDMI, INFORMACEMI, VĚCMI A SITUACEMI. Přestaňte myslet a rezonovat na vnucovaných vzorcích strachu, nejistoty a obav!

Když už nám otevírají podvědomí, tak ať do něj jdou jenom dobré věci.
Detekováním tohoto ultrazvuku a intenzity "bručení" se začnu zabývat i technicky, třeba abych věděl, kdy se mám obklopit jenom dobrými věcmi :-)

Až Vás zase zachvátí strachy, nejistoty, negativní myšlení, panika, tlaky a bolesti hlavy, tak se uklidněte. To jenom zase zapnuli vysílač a PARALYZUJÍCÍ ULTRAZVUK.

Vaše obavy a strachy nemají až tak velký nebo osobní důvod, to jenom ultrazvukové vysílače Vám takové pocity implantují a zesilují v mysli!

Co je nejspíše účelem?

Podle mnoha konspiračních teorií je podprahové působení ultrazvuku jedním ze způsobů, jak ovládat veřejnost a držet ji pod kontrolou jako poslušné paralyzované stádo.
Provádí se to mnoha metodami, naši mysl otupuje fluor přidávaný a propagovaný v zubních pastách a mnoho dalších prvků. Náš mozek škvaří mikrovlny našich mobilů a mikrovlnek v kuchyni.
Provádělo se to už dříve, už ve středověku církev v roli státní policie chtěla mít pod kontrolou své ovečky a jedním ze způsobů, kromě zastrašování peklem nebo reálného upalování nevinných lidí bylo a je používání křesťanských křížů. Jejich boční ramena přerušují přirozený tok vitálních energií životní prány a krom toho samotný zářič (křesťanský kříž) rezonuje na úrovni kolektivního vědomí a morfického pole s takto zamýšlenými praktikami s cílem kontroly, otupení a ovládání veřejnosti.

Objevujte a všímejte si souvislostí, vystrčte hlavu z tupého a nonstop technicky a emočně otupovaného stáda!

Tyto informace Vám pomáhají objevit SKUTEČNOST a zdroje strachu.

Těm se pak můžete vyhnout, protože pochopíte, co za tím vším stojí a nebudete nadále na strachu a nejistotě rezonovat.


 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama