A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Reptiliánské programy

11. března 2011 v 22:32 | matrix-neo.cz |  Objevte MATRIX

Největším manipulátorem Matrixu a 5-ti smyslové časové smyčky byla sama konstrukce Matrixu a zdrojem síly bylo vědomí chycené do vibračních zdí.

Matrix byl sebevědomá bytost, která manipulovala za cílem zajistit si vlastní přežití tím, že vytvářel události nezbytné pro produkci strachu, kterým se sám nabíjel. Lidé byli baterie nebo stanice síly pro Matrix. A tak produkujeme - poskytujeme sílu, abychom udržovali vlastní vězení.

Reptiliáni jsou holografickou myšlenkovou projekcí Matrixu stejně, jako agenti nebo cítící programy.
- nejsou reálné
- jsou projekcí myšlenkových polí nebo vysoce zfalšované software

Hologramy jsou projekcí energie/světla, které se objeví pozorovatelům jako 3-dimenzionální formy. Ves skutečnosti jsou to série bodů a vlnových vzorců, které pouze na sebe berou iluzi 3D, když na ně svítí laserové světlo. Reptiliáni jsou holografickou projekcí v Matrixu, které jsou pozorovány v iluzorní realitě lidskou myslí. Celá 5-ti smyslová realita je holografická iluze, která existuje v pevné formě, protože lidská mysl/mozek ji touto cestou vytváří.

3D svět krajiny, moří, budov a lidských těl existují pouze v té formě, jaké jsou, když se na ně díváme. Jinak je to masa vibračních polí a kódů.

Reptiliáni absorbovali lidský strach pro účely Matrixu - protože jsou sami projekcí Matrixu, ale nejsou si toho vědomi. Reptiliáni, Ilumináti, démoni nevědí, že nejvyšším mistrem je matrix. Jsou to všechno softwarové programy. Tak jsou samotní manipulátoři manipulováni. Reptiliánské "cítící" programy nemají lidské emoce a lidské vědomí. Počítače neznají emoce, proto mají programy na zabíjení lidí. Jejich inteligence se rychle blíží lidské mysli.

LÁSKA není opuštěná a oddělená. Bůh si nevybírá a neselektuje. Bůh je Nekonečno a Jednota. Je rovnováhou všech věcí na rozdíl od Matrixu. Ten kalkuluje a manipuluje s nerovnováhou, v které Jednota je rozdělena na polarity a dualitu (světlá x tmavá, dobrá x špatná, ženský x mužský….). Tyto polaritní stavy duality:

- nabízejí obrovský potenciál pro strach a konflikt
- zajišťují, že taková nerovnováha a oddělení drží v odpojení mysl od smyslu pro Jednotu a Nekonečno

Bez takového rozdělení a polaritní reality by nebylo Matrixu.

Proces odstranění kontroly Matrixu je velmi pokročilý. Vyjádření Nekonečnosti vstoupily do Matrixu - zvláště do nejhustší roviny (časové smyčky), aby se zde ukotvila ENERGIE, která by rozlomila vibrace strachu, jenž drží celý Matrix pohromadě.

Nejsme si toho vědomi skrze mnoho fyzických životů. Je to proto, že zážitky emočních a mentálních stavů drží lidstvo odpojené a podřízené. Všichni se tak "ladíme" na nízké frekvence Matrixu. Jednota skrze lidi začíná transformovat tyto mentální a emoční frekvence, na kterých žije Matrix a časová smyčka je závislá. Pokud pracujeme na sobě, na svém vývoji, zvyšujeme vibrace své a naší planety.

Jednota se vyjadřuje v Matrixu skrze inkarnované aspekty. Stále více lidí cítí její manifestaci a skrze harmonii a vyrovnanost si vzpomenou, kdo skutečně jsou. Zdroj ignorance byl stržen z vibračních "očí". Pomalu přijde zoufalá smrt kontroly Matrixu. Nekonečno se vyjádřilo skrze všechny úrovně Matrixu, aby si vědomí uvědomilo. Nejdůležitější úroveň Matrixu, kterou je nutno transformovat, je ČASOVÁ SMYČKA.

- je to nejhustší úroveň
- je to naše kotva, která nás drží pod vodou
- produkuje nejvíce energie strachu, která zásobuje entity Matrixu

Slova byly nezbytné pro držení 5-ti smyslové mysli. Neviditelná energie je transformátor - ne slova.

Mnoho lidí se probouzí, ale Nový světový řád (NWO - New World Order) tomu chce zabránit.


 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama