A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

V Japonsku udeřila geofyzikální zbraň

16. března 2011 v 20:19 | novinky.cz |  Přichází NWO ?

V Japonsku udeřila "geofyzikální zbraň", spekulují konspirátoři

Internetové blogy zaplavily spekulace, že nynější japonská tragédie není výsledkem spontánního úderu přírodních živlů, nýbrž testem či cíleným nasazením zbraní ovlivňujících klimatické změny a výkyvy počasí.


Japonci proplouvají na gumovém člunu mezi troskami města Sendaj

Japonci proplouvají na gumovém člunu mezi troskami města Sendaj

FOTO: ČTK
16.3.2011

"Konspirační teoretici se přesunuli na weby a tvrdí, že zemětřesení bylo spuštěno na základě projektu známého pod zkratkou HAARP," upozornil server TheWeatherSpace.com.

Cílem amerického systému HAARP (High-frequency Active Auroral Research Program - Vysokofrekvenční aktivní polární výzkum) má být výzkum ionosféry. Řada pozorovatelů však toto oficiální vysvětlení zpochybňuje a tvrdí, že jde o geofyzikální zbraň, jež dokáže vyvolat umělé změny klimatu, deště, sucha, cyklónů i umělého zemětřesení.

Spekulace o HAARP naposledy rozvířila ruská bulvární média v souvislosti s katastrofálními vedry, jež loni v létě zasáhla Rusko. Zmiňovala ji také v souvislosti s nedávnými klimatickými katastrofami, jako bylo řádění hurikánu El Niňo v roce 1998, tsunami na Sumatře z roku 2004 či zemětřesení v Pákistánu v roce 2005, v této oblasti nejsilnějším za historicky sledované období.

Po loňském ničivém zemětřesení v Chile venezuelská média tvrdila, že jde o důsledek nasazení HAARP, který původně mířil na Venezuelu. "Obvinění je celá řada, ale neexistuje žádný vědecký důkaz, že HAARP může, nebo nemůže vytvářet tyto typy událostí," upozornil TheWeatherSpace.com.Je skvělé, že informace o použití HAARPu proti Japonsku se dostávají mezi širokou veřejnost i tímto způsobem, byť kriticky. Samozřejmě, že společnosti i vědci a všichni, kterých se to týká (v činném, ne trpném smyslu) to celé budou tvrdošíjně popírat zuby nehty do poslední sekundy.
Rozumný člověk už si sám propojí informace a vytuší, o co tady skutečně jde.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama