A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

PAST: Program Dobrá a špatná nálada

24. dubna 2011 v 17:26 | od putující oblak |  Objevte MATRIX

Program špatná a dobrá nálada


Tak jsem tak ve skladu s kolegyní a najednou vyplynul rozhovor o počasí. Tak tak kecáme a najednou z ní vypadne: já se na zimu vůbec netěším, bude hnusně a já budu mít špatnou náladu.
Já hned bděle vypozoroval, že se připravuje a jedná podle programu špatná a dobrá nálada.
Nevím, už přesně, jak dál probíhal rozhovor, snažil jsem se jí říct něco v tom smyslu, že já neprožívám špatnou náladu, že jsem to nějak zrušil a rozhovor skončil tak, že jsem divnej a odešla...

Takže jsme u destruktivního programu špatná a dobrá nálada

Tento program jsem jaksi zrušil už před nějakými léty, nevím ani kdy. Jednoduše jsem v průběhu času zjistil, že se mě špatná ani dobrá nálada už netýká.

Uvědomil jsem si totiž, že je to furt dokola, po špatné náladě následuje dobrá nálada a furt dokola až do zblbnutí, z čehož se tvoří jen a jen další utrpení či-li vnitřní znečištění sebe sama.

Destruktivní program špatná a dobrá nálada je velmi oblíbený mezi lidmi, rádi plní jeho funkci a užívají si tu hru- jé, teď se mám dobře, jé teď se mám na h....

Destruktivní program špatná a dobrá nálada funguje v tom smyslu, že vás něco potká, ať už je to cokoliv a spustí se tento program, máte se zle nebo dobře, ale je to jen dočasné a vždy se to časem přeleje do té další nálady.

Jakmile reagujete na vnější podmět a spustí se dobrá nebo špatná nálada, tak okamžitě zažíváte stále se opakující vzorce smutku, zlosti, jakési prázdnoty nebo naopak štěstí, radost, jakési dočasné oživení, nadšení z té situace co se mi stala.
Je to stále furt dokola, jednou nahoře, po druhé dole. Jelikož se s tím stále ztotožňujeme, tak prožíváme ty radostné či depresivní stavy.
Některé ty nálady moc dobře známe, máme je skvěle zažité, tak už nás to ani nepřekvapí a my se utápíme v dané náladě.

Příklady z praxe

špatná nálada vzniká, když se nám třeba stane toto:
 • není hezky, je hnusně, prší, zima, zataženo
 • druhý člověk má tzv. špatnou náladu a mi ji máme pak taky(neb se to přenáší jako nemoc)
 • něco nám spadne a rozbije se
 • něco neuděláme dobře, tak jak jsme chtěli
 • náš partner přijde unavený z práce, ale my jsme s ním chtěli něco společně dělat, on nechce
 • jsme sami, není s kým být či co dělat
 • nedaří se nám vše dle našeho plánu

dobrá nálada vzniká, když se nám stane třeba toto(je to vlastně opak toho tzv. špatného):
 • je krásné počasí
 • daří se nám v práci, v partnerství, rodině
 • někdo nám něco daruje
 • stane se to nám co očekáváme od situace či lidí
 • usměje se na nás někdo
 • podaří se nám něco dlouho plánovaného
 • seznámíme se s někým novým či někoho tzv. sbalíme

Destruktivní programy fungují i kolektivně

13. září nad Prahou ráno bylo krásné počasí, slunečno, docela i teplo. Pak k polednu se začalo zatahovat, až bylo úplně zataženo a větší zima. O to by ani tak nešlo. Jak jsem šel z lesa odpoledne, tak mnou problesklo náhlé uvědomění(mám to běžně),že jakmile se udělalo tzv. špatné počasí, ihned se spustil destruktivní program Špatná nálada v kolektivu a začala se tvořit destrukce, tvořili ji ti co pracovali v tom programu.

Jak z toho ven, no jak jinak, než v přítomném okamžiku

Stačí zažít záblesk uvědomění o co se jedná, že je to jen další z programů a tím, že si to uvědomíte-bděle to sledujete, přestáváte pracovat v tom programu, až ho nakonec zrušíte a stanete se vy sami tím, kdo řídí vaše počasí, vaši náladu.
Jen vy sami, nikdo jiný to neovlivní.

Tolik autor Putující oblak.


Ještě jej doplním:

Program dobrá či špatná nálada souvisí s pozemskou dualitou a bipolárním hodnocením všeho. Lidé stále mají potřebu něco hodnotit a škatulkovat a fragmentovat neboli bourat CELEK. Také vše ROZDĚLOVAT. To je veliká pozemská past: ROZDĚLENÍ. Na každém kroku, všeho co jde. Ve smyslu skrytých iluminátských mocností: ROZDĚL A PANUJ. Lidé se odmala učí hodnotit co je dobré nebo špatné a protože jsou tyto hodnoty beztak relativní, vede to k dalším roztržkám, neshodám a dalšímu rozdělování a ani jinak myslet neumí, je to jedna z největších pastí oddělujících lidské stádo od Celku. To vše je živná energie pro systém matrix - zastávat výrazně až extrémně silný názor pro jedno či druhé. Obojí je špatně, obojí je past ulpívání na tomto systému a jeho iluzích zatímco skutečná podstata leží nad tím vším. Na současné pozemské scéně matrixu zatím silně převládá rozdělení všeho a všech, hodnocení a boj o všechno. A kolotoč pokračuje: Kdo má špatnou náladu, je kritizován. Ale kdo má dobrou náladu, je velmi podezřelý, protože mít stále dobrou náladu, být happy a skutečně vpohodě a nad věcí, to dnes není "normální". Takže se začnete lišit od stáda ostatních a začnete jim připadat divní, vymykáte se...Přece se všechno zdražuje, jsou tu epidemie, ptačí a prasečí chřipky, máme tu světovou krizi, globální oteplování a další bezpočet zastrašujících programů, nevíme co dřív, máme ze všeho strach a na vás to neplatí???

ALE to jste na dobré cestě!! To je znamení, že jste na dobrém začátku k odpojení z matrixu :-)

Přestáváte hrát otrocky jeho hry, sdílet jeho omezené a rozdělující názory. Gratuluji! 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama