A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

PAST: Program nadávky, urážky, odmítání

24. dubna 2011 v 16:56 | putující oblak |  Objevte MATRIX

Program Nadávky a urážky


Smyslem tohoto programu ve světě - matrixu - je vzájemně si vytvářet stále větší a větší znečištění v sobě.
Pořád si přikládat znečištění reakcí na tento program či jeho používání vůči ostatním.
Podstatou tohoto destruktivního programu je někomu vynadat či ho urazit, pošpinit ho. Jedná se o krádeš energie v momentu nadávek a taky o vnitřní znečištění.

Když někomu nadáváte či ho urážíte okamžitě se to i Vám vrátí v podobě znečištění.
Program má různé stupně urážek a nadávek, podle různé síly znečištění, kterou na sebe a druhé hážeme. Tomuto programu vycházejí často aktuální verze, neboť se rychle mění s dobou a musí být co nejvíce aktuální, aby měl co největší účinnost na Vás a ostatní.

Program Nadávky a urážky funguje tak, že bych se měl urazit, měla by se mě daná nadávka či urážka dotknout, já bych to měl dotyčnému opětovat- nadávky či urážky a vzájemně se špinit vnitřním znečištěním. Zároveň spustit i další navazující destruktivní programy(zlost, nenávist, agrese,...),vyvolat třeba prudkou hádku nebo se dokonce i poprat(vše programy). Pak o tom nakonec přemýšlet, vytvářet si představy a opakovat program, který proběhl naživo, ale teď ho spouštět v hlavě a nakládat si větší znečištění, než jsem si sám naložit v době onoho incidentu nadávek a urážek.

Program se nám instaluje, jak jen je to možné. Čím dříve, tím lépe. Schytáme to většinou ve velice nízkém věku a učíme se nevědomě program plně ovládat, aby nás mohl později plně ovládat...


Program odmítání toho co je

| Napsal: putující oblak |

Nechci tady být!

Program Odmítání toho co je, je taktéž široce oblíbený. Nicméně, jestliže odmítáme to co je a nemůžeme to nijak změnit, tak odmítáme život samotný. No a když odmítáme život, život začne odmítat nás...

Odmítáme přítomný okamžik, ať už je jakýkoliv.

Příklady z naší praxe

Jsem zase v práci, nechci tam být, doma by mi bylo líp.
Nechci tady být, kde jsem, to co dělám, tak jsem si to rozhodně nepředstavoval!
Něco tzv. špatného se mi stane, ale to já nechci, odmítám tuto situaci, tohoto člověka.
Nechci dělat tuto činnost, ale musím, raději proto budu během ní ve svých snech a představách, bude to mnohem příjemnější, než toto!
Zase dělám to či ono, ale to nechci proboha!
No jo, musím tam jít, musím s ní/m mluvit a to nechci, raději se budu dívat do blba, ať se vykecá...
No jo tenkrát by bylo líp, tenkrát to bylo dobré, lepší, než co je teď.
Jo, to teprve bude lepší, teď to stojí za nic.
Podstatou všeho je stále se opakující vzorec např.:
Jsem v práci, nechci tu být, kéž bych byl doma a dělal něco příjemného- vykoupal se třeba ve vaně. Samotná představa mě jaksi naplňuje. Až jsem doma a ležím ve vaně, tak jsem si uvědomil, že zas tak úžasné to není, jak jsem o tom snil v práci, nadšení z té představy odpadlo, jsem zase ve vaně... Kéž bych byl u moře, tam by se koupalo líp....a zase odmítám to co je.
Když to sledujete, tak většina lidí ať dělá co dělá, není spokojena, žijí v představách čili iluzích a myslí většinou na něco úplně jiného, než co je tady a teď.
Tím vzniká rozpor mezi tím co je a co by mohlo být či to co bylo a na problémy je zaděláno ve všech ohledech.
Nebo nás něco čeká v budoucnosti a furt jen myslíme na to, jak to bude, až to bude. To co je tady a teď naprosto míjíme.
Je to jako když si nebudete všímat druhého člověka, ale jen myslet na jaké to s ním tenkrát bylo nebo jaké by to mohlo být, tak je otázkou času, než ten druhý odejde...
No a jelikož řešíme většinou problémy a situace v minulosti či budoucnosti, ale ne v přítomnosti, tak jen stěží je vyřešíme...

To co se mi stalo

Jsem v práci, najednou ke mě přišly kolegyně, že už se těší domů na to či ono, jak tam budou, jak si to tam budou užívat atd.
Tak se mě ptaly něco v tom smyslu: "Ty se taky těšíš na to, až tu nebudeš a budeš tam?"
Já odpověděl: "Já se na nic netěším, já si užívám co je tady a teď."
Pokroutili hlavou a šly pryč.
Nebo jsme měli jít jednou na pivo. Byl jsme na přestávce a ta jedna o tom celou přestávku furt mluvila, jaké to tam bude, už aby to bylo, to bude...
A ani při tom, jak o tom mluvila nevnímala okolí, natož samu sebe....

Jak jsem si to uvědomoval..

Já jsem si tu hru-program už hodně dlouho uvědomoval, stále víc a víc, až jsem ho zrušil...
Byl to furt stále stejný vzorec. Teď je to oničem, už aby bylo to či ono, už abych byl tam či s někým. No a když došlo na tu událost, tak jsem to v tu chvíli ani to nechtěl dělat, nebavilo mě to, zas takové to už nebylo.
No furt dokola, až než to jednou prohlédnete tady a teď.

Zrušte zase další destruktivní program uvědoměním

No a pak jednou si uvědomíte ten program a začnete přijímat to co je, jaké to je.
Minulost a budoucnost zmizí jako pára pod hrncem. Jediné co Vám zbude je přítomný okamžik, ve kterém se všechno děje.
Poznáte, že šťastní, plní lásky, moudrosti, pochopení a já nevím co ještě, zažijete jedině v tomto okamžiku tady a teď. Nikdy jindy se to nestane.
Přijmete život, sebe sama, vše takové jaké to je.


*** Tolik pan Putující oblak.

Dolním:
Ano i mistr Osho poukazoval na to, že většina lidí jsou chodící mrtvoly: nežijí v přítomnosti. Jejich mysl se stále toulá v minulosti a nebo zabíhá do budoucnosti a proto lidé nejsou naplněni a spokojeni. Stále něco hledají - onu budoucnost. Ta ale neexistuje a když nastane to, co očekávali, na co se těšili, zjistí, že očekávali víc, nebo něco jiného, a jejich mysl honem skáče zase snít o jiné budoucnosti a toužit po něčem, co není a vlastně ani nikdy nebude, protože nic nenaplní dokonale naši pouhou fantazii.

Osvobození, k němuž nás vede a učí i Osho, i tantra:
Prožívej naplno svoji přítomnost, raduj se z ní všemi smysly, nic jiného než přítomnost neexistuje.

Moje mnohaletá praxe:
Pokud se člověk neupíná na budoucnost a představy a spíše zůstává více vnímat onu přítomnost, bez podmínek a ulpívání, najednou vnímá, že jeho život je naplněnější; dokáže se více odevzdat i okamžiku pití čaje, i hlubšímu milování.
Klíčem tedy zůstává naše mysl, PRACUJTE S NÍ!!! Vše okolo je jen iluze a možná past...

Tyto souvislosti asi běžně člověk nepochopí při prvním přečtení. Je nutno si na to vše sám přijít a sám to prožít, teprve potom se mnou budete plně sdílet s plnou radostí tyto zkušenosti :-)

A stojí to za to!
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama