A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

PAST: Program Nevěra

24. dubna 2011 v 19:09 | od putující oblak |  Objevte MATRIX

Destruktivní program Nevěra


NEVĚRA

motto:
NENÍ KOHO PODVÉST.
putující oblak

V podstatě krásně program Nevěry popsal Vladimir Savčenko zde, doporučuji shlédnout.
Nicméně to rozvedu z jiného pohledu a jen krásně doplním.

Můj pohled na Nevěru z energetického hlediska

motto:
JESTLIŽE ONA NEVĚRA EXISTUJE, TAK JSME SI NEVĚRNI ABSOLUTNĚ VŠICHNI A VŠUDE.
putující oblak

Určitě každému se aspoň jednou za život zdál sen, že jste měli sex s někým jiným nebo dokonce to byl tzv. živý sen, kdy jste to vnímali, jako zde, kde dočasně žijeme.

Většinou se lidem zdá mnohokrát za život spoustu snů, kde měli intimní styk s příbuznými, kamarády nebo úplně cizím člověkem.

Jak víme, vše je energie, která se mísí a akumuluje či transformuje...
Mnozí ví, že sen je cesta do jiné dimenze, kde opouštíme fyzické tělo.

Jelikož je nepřirozené, vyměňovat si energii jen s jedním člověkem, tak i když to tak máte v životě, že žijete s jedním člověkem celý život a jste si tzv. věrní, tak si věrní nejste. Ani nemůžete, nevěra je jen program Matrixu, nic víc.

Proto se ve snech vzájemně navštěvujeme a obohacujeme se, a když to sledujete a vzpomenete si na ten sen, co se vám zdál, nejlépe na ten, který je stejný jako by jste byli tu, ale jste jinde, tak je to úplně to samé, jako by jste měli sex zde. Samozřejmě věřit v to, že jste si věrní můžete, můžete věřit v cokoliv, to já nikomu neberu, je to jen jeho problém.
A zas se dostáváme k tomu: NIČEMU NEVĚŘ.

To co se děje během snů, tak se děje i po energetické úrovni mezi lidmi v podstatě kdekoliv a kdykoliv, akorát je to sex bez formy.

Uvedu příklad z praxe:
Jel jsem kdysi metrem, tak si jedu, v tom tam přistoupili lidi a naproti mě si sedla jedna holka, asi mladší jak já. Hned mě zaujala (většinou, když mě někdo zaujme, musím být pozorný, neboť vím, že je to důležité, proto je důležité být ve střehu-být pozorný bdělý vždy a všude).
Četl jsem si knihu a najednou jsem pocítil, že mezi námi začala energetická výměna, ale nebyla to ta klasická, ale hlubšího charakteru. Šla do hloubky. Bylo to moc krásné a obohacující. Úplně jsem cítil, jak s tou holkou tzv. něco mám. Bylo to úplně stejné jako při sexu, jen to bylo bez formy. Sex bez formy. Dotýkáte se atd. na energetické úrovni...
Když si na to vzpomenu, tak je princip jednoduchý, když máte nedostatek energie, konkrétně v tomto případě to bylo na sexuální úrovni, tak když potkáte opačné pohlaví na tom stejně jako vy, tak to začne a skvěle se doplníte, obohatíte a vyrovnáte či zvýšíte hladiny sex. energie.
Pamatuji si, že ten den jsem byl tak krásně obohacený z toho zážitku, jak dlouho ne. Jako, kdybychom si tzv. užili pořádně ve formě (na fyz. úrovni).
Po tak hluboce krásném zážitku vám nezbývá, než říct: DĚKUJI!

Energetická výměna probíhá mezi lidmi (dušemi) na mnoha úrovních, v různé hloubce, kdekoliv a kdykoliv a na jakoukoliv vzdálenost a je úplně jedno, jestli je ten dotyčný/á mladší, starší.

Samozřejmě je-li vám to příjemné, obohacující, tak je to konstruktivní. Tzv. dáváte a dostáváte.
No a když nepříjemné, tak je to destruktivní. Tzv. berete, okrádáte druhé nebo jste okrádáni. To máme zažité až moc dobře všichni...

Nevěra neexistuje.
Vyškrneteli-ji ze slovníku a přestanete plnit destruktivní program Nevěra, tak to pro vás neexistuje a nežijete v tom programu.


Tolik autor Putující oblakDoplním:

Je to pěkné osobní zjištění autora. Usmívám se nad tím, protože jsem to vždy spojoval především s tématem vlastnění.

Program NEVĚRA je silně zakořeněný díky mnoha generacím, myšlenkovým názorům, zažitým vzorcům chování v určitých společnostech (zemích) a díky médiím a bulvárnímu tisku, který se na tom živí. Lidé kritizují nevěru, hovoří o ní, a tím oživují a posilují vibrace tématu a chování, označovaného NEVĚRA.

Je to jedna z pastí našeho světa - matrixu.
Je to jedna z metod kontroly a ovládání a rozdělení a hodnocení stáda:
On je nevěrný - podvádí ji - je nespolehlivý, nedůvěryhodný, špatným příkladem.
Podle toho, co se běžně očekává, se vymknul, nesplnil očekávání a důvěru, že bude navždy sobecky vlastněn jedinou partnerkou a jedině smrt je rozdělí.

Pokud mám být upřímný, musím souhlasit i s autorem, že nevěrní jsou alespoň v mysli všichni a pak to celé ztrácí smysl, pokud se to bere upřímně.

Program Nevěra je destruktivní právě svým následným působením, protože spustí další programy jako vlastnění - zklamání, žárlení, je spuštěno špatné svědomí a další a další nízké energie a rozdělení.

Pravá a skutečná bezpodmínečná láska nezná pojem Nevěra, protože nikoho sobecky nevlastní a po nikom by nikdy nechtěla žádný slib věrnosti.
Tím nenastává ani žádné rozdělení, pokud si druhá duše poskytne v lidské formě energie s jinou duší v lidské formě. Naopak dochází k obohacení a zpestření.

Kdosi vtipně poznamenal: "Já jsem věrný - všem ženám."

Tím nechci navádět spokojené páry k obcování za každým rohem mimo rámec páru, to by asi nebylo ani zdravé, ani vhodné energeticky.

Existuje docela zaběhnutý ezoterický názor, že pokud se muž vyspí s ženou, přebere od ní různé, i destruktivní programy, někde se uvádí "až na sedm let", a jinde, že první dítě ponese energie a vlastnosti prvního muže, který ženu zbavil panenství.
Pokud si však uvědomíme Celek, iluze a hry matrixu a různé programy, přijdeme na to, že takové názory jsou pouze další možností k volbě:
Buďto je přijmeme a dovolíme jim se realizovat a tím je oživíme a podpoříme (a budou naplněny a pravdivé), a nebo je nepřijmeme a zavrhneme jako jednu z dalších myšlenkových pastí a iluzí a nic takového nenastane.
Je to naše volba, tak jako vše ostatní:
Naše svobodná volba.

Každý člověk je individuální a jedinečný, stejnětak každý vztah.
Vždy zažíváme paraelně několik vztahů na různých úrovních: s partnerem, s rodiči, s přáteli, a žádný vztah nemůže ve skutečnosti konkurovat jinému vztahu - protože je vždy jedinečný.

Skutečná láska nelze zamknout ani uzavřít, protože pokud je živá, musí proudit.
Je to její povaha a princip - stálá výměna energií.
Pokud zastavíte tok vody, uzavřete ji, začne hnít, bude smrdutá, nevábná, bez života a jiskry.

Rezonujte a podporujte skutečnou pravou lásku a s nevěrou se nikdy nesetkáte.
Pokud skutečně milujete, nikdo vám nemůže být nikdy nevěrný - již z principu!
Nikdy pak nemůžete zažít zklamání z nevěry, protože na úrovni skutečné lásky respektujete cestu druhé duše a neočekáváte "věrnost", protože ji sobecky nevlastníte.
Víte totiž velmi dobře, že druhou duši nemůžete ani v lidské formě vlastnit fyzicky jenom pro sebe.

A pokud si uvědomíte, že jste jen odskočili na pozemskou scénu do systému - hry zvané Matrix - iluze pevného světa a lidí, přestává mít pojem Nevěra smysl úplně :-)

Protože nad Matrixem, v mnohem vyšší úrovni, se skutečné duše milují a respektují všechny a tvoří jeden Celek.
Tam by žádná duše nevyžadovala takové omezení svobody, jako je podmíněná věrnost. 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama