A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

PAST: Program Pomluvy

24. dubna 2011 v 16:37 | putující oblak |  Objevte MATRIX

Destruktivní program pomluvy


Destruktivní program Pomluvy je velmi známý a rozšířený je to velmi násilný a destruktivní program, provozuje ho v podstatě každý.
Program se spouští kdykoliv a kdekoliv. Je jedno zda jste sami či pomlouváte s ostatními. Je jedno zda pomlouváte nahlas či své hlavě. Čím více ho kolektivně provozujete, tím silněji ovlivňuje ostatní.
Úkolem tohoto destruktivního programu je samozřejmě si naložit co největší vnitřní znečištění/kuří oka. Zvětšit temnotu nevědomí sebe sama.
Ale je to skutečně dobře promyšleno tento program.
Sami to znáte, že zdání klame a u tohoto destruktivního programu je to tak.
Destruktivní program Pomluvy slouží k tomu, aby jste pošpinili druhé, nicméně to je jen z venčí. Hlavním cílem a jeho úkolem je prohlubovat svoje nevědomí, tím, že si tvoříte představy, víru, názory, myšlenky atd., to co si MYSLÍTE o druhých. Tím je redukujete na pouhou představu, což je provozování násilí na druhém člověku. Redukujete lidskou bytost na myšlenku, představu o něm. Vidíte jen to co si myslíte o druhém člověku, je to vaše násilná cenzura a vůbec nevidíte druhého člověka, lidskou bytost, tak jak je. Takový jaký je. Jen tu vaši omezenou představu / iluze o něm a podle toho se k němu chováte!
Tím omezujete vlastní svobodu, ničíte sebe sama, nakládáte si ještě větší temnotu vnitřního znečištění a to samé děláte i druhému člověku. Ničíte svou přirozenost, být sám sebou a to samé děláte druhému člověku...

Jak vymazat tento velmi zákeřný program z mozku / hlavy

Tak jako s každým kuřím okem /vnitřním znečištěním:
Zpozorovat tento probíhající destruktivní program/tento sklon pocházející z mysli. Je to velmi silný destruktivní program, který je uložen velmi hluboko, má silné kořeny.
Tím, jak ho pozorujete a nehodnotíte, pochopíte oč jde. Pochopíte ten program.

Přijmete ho. Odpustíte si.
Vše musí probíhat v přítomnosti, v bezmyšlenkovitém stavu v hlavě.
Tím, jak tento program přijmete, odpustíte si. Vymažete destruktivní program Pomluvy a restartujete mozek v přítomném okamžiku na Všemožnost/vaši Podstatu, přiblížíte se k ní...
Pokud tuto tendenci v mysli, tento program stále máte a vrací se, je nutné udělat skutečně pořádně vymazání programu z hlavy. Prostě se dostanete do tak silné přítomnosti, že ho smažete a restartujete mozek. Takže mazat a restartovat, tak dlouho, až ho smažete nadobro
Pak už vás tento program - kuří oko nebude ovlivňovat - omezovat - ovládat, protože jste jej vymazali z vaší hlavy a vašeho života...
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama