A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

PAST: Program Víkend

24. dubna 2011 v 17:04 | putující oblak |  Objevte MATRIX

Program jménem pátek, sobota či neděle


Destruktivní program "Pátek, sobota či neděle", je krásně promyšlený a zapojujeme ho už v mládí, nejlépe během školy.

V podstatě se spouští v kterýkoliv den, který je pro nás důležitý, kde by se údajně mělo něco konat.

Každý program znamená omezení a o tom to celé je. Omezit nás samotné, tudíž se nikdy nemáme šanci poznat-zjistit kdo jsme, když v něm pracujeme.

Podstatou programu je, že je např. pátek, vy máte po škole a nemáte nic v plánu, nemáte s kým být, co podniknout, no a nemůžete to už nijak změnit v tuto chvíli... Tak se ihned spustí program a vy se začnete utápět ve svých představách jaké by to mělo být či mohlo být..., tvořit destruktivní emoce z toho, že jste zrovna dnes v pátek sami, ostatní se baví a vy ne. Ostatní šli do hospody a vy ne, ostatní jsou na diskotéce a vy ne. Ostatní jsou s partnerem a vy ne,...

Díky tomuto programu tvoříte utrpení a vnitřní znečištění, které si ponesete sebou roky dopředu. Během té doby schytáte dálší program a je to furt dokola...

Program pátek, sobota či neděle funguje na základu, že ty dny či jiné dny se musí prostě něco dít, nebo se děje a vy nemůžete být u toho, prožívat to, tak se spustí program a vy si tvoříte utrpení a více znečištění v sobě, místo toho abychom se podívali pravdě do očí - tady a teď a zrušili tento program.

Cílem každého programu je ve Vás vytvořit tolik znečištění, aby jste nezjistili kdo jste. A když náhodou prohlédnete ten program, máte už naistalovaný v sobě další či jen jeho novou verzi.
Smyslem stinné stránky matrixu je používat tolik destruktivních programů, které mají nejnovější verze díky aktuálním událostem, aby jste nepoznali sami sebe, NIKDY!

Ale je to jen iluze :-) 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama