close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Červen 2011

Video pana faráře o chemtrails, MMS a orgonitu

30. června 2011 v 20:45 | orgonet |  Co je MMS


Perfektní video - na nějaké ezoterické akci měl přednášku farář, používá orgonity...

Videopřednáška pana faráře Rudy Špačka o chemtrails, MMS i orgonitu.

Pan farář ( !!! ) popsal, co jsou chemtrailové pásy na nebi, které mají skrze soli hliníku a baria otupovat lidi, kterak si postavil cloudbuster a do týdne přiletěl černý vrtulník, vysvětluje farmaceutický byznys s nemocemi a lék na to - MMS který sám užívá a zbavil se alergie atd. Stojí za to si to hodinové video poslechnout!!!

Video:
http://www.youtube.com/user/Gossscha1#p/u/1/zmGVXH__7SA

Rozeslat blízkým pokud to cítíte...

Dobře popisuje i princip a používání MMS...
Chemtrails - Polsko a Čína

30. června 2011 v 18:29 | orgonet |  Chemtrails a Haarp

Spojení mezi NWO, chemtrails a společností Olgacom
28. 6. 2011
Přepis videa (přeloženo z psaného textu na aircrap.org):
Ahoj, tady je Alenka W. z Polska. Mám velmi důležitou zprávu…
NWO vlastní multimilionářské společnosti, ale zajímá se jen o zisk a nikoliv o lidské životy. Pracovala jsem pro jednu z těchto společností jménem Olgacom Global od r. 2007 do r. 2009. Olgacom nešíří chemikálie, ale řídí distribuční síť, která pomáhá chemickým společnostem jako Royal DSM a China Sinochem zbavovat se odpadu do vzduchu prostřednictvím komerčních aerolinií a geoinženýrských experimentů na populaci…
Letadla Olgacom létají každý den a činí nás nemocnými. Musí být zastavena, dokud není pozdě…
Olgacom vypadá jako normální letecká cateringová společnost. Byla založena r. 1989 Patrykem a jeho vnukem Ulrykem Tretjakovými. Olgacom neprodává jenom jídlo do letadel. Je mnohem větší. Vím to dle faktů.
V listopadu 2003 Olgacom podepsal smlouvu s polskou chemickou společností, Ciech Chemical Group. V listpadu 2010 Čína podepsala velkou obchodní smlouvu s Polskem. Detaily nebyly zveřejněny.
Waldemar Pawlak, polský ministr hospodářství, převedl Polsko do čínské investiční společnosti. Na této fotografii stojí vedle Jia Quinglina, předsedy CCPPC. Během této schůzky podepsala polská chemická společnost Ciech smlouvu s činskou státní chemickou společností Sinochem Plastic. Sinochem Plastic je součástí jedné z největších a nejsilnějších čínských státních společnstí. V ro. 2008 Sinochem převzal obchody Monsanto Butachloru a Aalachloru a některá další aktiva v Asii.
Sinochem, Royal DSM a Monsanto všechny společně pracují pod jménem jedné společnosti: Olgacom Global … Jméno Olgacom není nikde uváděné, ale jsou to nejdůležitější hráči v této síti. Mají na starosti přesuny odpadových chemikálií komerčními aeroliniemi v Polsku a jihovýchodní Asii.
Víme, že Čína použila manipulace počasí a geoinženýring na olympiádě v r. 2008. Čína se účastní sociálně inženýrských experimentů ve Vietnamu, kde používá aerosolovací letadla k pokusům na celé populaci a zbavování se chemického odpadu.
My víme, že tato tajná letadla létají v Polsku po celý den a způsobují onemocnění lidí. Když se podíváte ven, uvidíte je témeř každý den. Právě nyní testují v Gdansku a v malém městě Chi Linh, blízko čínské hranice. Ve vědeckých výzkumech od r. 2008 je odtud mnoho zpráv o Morgellonové nemoci. Chtějí vědět, jak ovládat populaci prostřednictvím vzdušného prostředí.
Ale celá záležitost je mnohem rozsáhlejší. Kromě Polska a Vietnamu je v ní také Holandskem a Bilderbergem ovládaná společnost DSM. Od 28. do 31. března byli ve Vietnamu na návštěvě holandský princ William-Alexander a ministr hospodářství Henk Bleeker s obchodní delegací. Také jeli do holandské chemické společnosti DSM v Šanghaji. Bleeker se setkal s ředitelem Sinochemu Deshu Liu. Pomohl společnosti Royal DSM získat globální kontrakty.
V lednu 2011 převzal Sinochem Group 50% kapitálových úroků v divizi léků proti infekcím DSM Anti-Infectives, za více než 210 miliónů Euro. Mají již divizi společnosti v distriktu Thuan An ve Vietnamu.
Mainstreamová média řekla, že holandský princ je ve Vietnamu kvůli pomoci s klimatickou změnou a vodním hospodářstvím. To je jenom zástěrka. DSM a Sinochem spolufinancují aerosolový projekt Olgacomu v Polsku a Chi Linh. Willem-Alexander je samozřejmě součástí skupiny Bilderberg a přítel Obamy, kterého navštívil 11. září 2009. Jeho matka královna Beatrix a princ Bernard byli významnými vůdci NWO, jímž elitní banky a společnosti ovládají tento svět. Obávají se nadměrného zalidnění a vytvářejí chaos a nemoci pro svůj vlastní profit. Tyto společnosti chtějí mít monopol nad prostředky proti infekcím, které samy způsobují, a vydělávat na tom spousty peněz.
Prosím pomozte mi šířit pravdu o Olgacomu. Tato stínová společnost je centrem geoinženýringu a programů zbavování se odpadů.
Pro více informací navštivte prosím mé webové stránky a podepiště mou petici: http://olgacomscandal.wordpress.com/

Rozšiřte vědomí, auto na vodu už nyní atd

15. června 2011 v 1:41 | ct24 |  Zvyšujte vibrace

Velmi dobrý záznam:

hlavně od 30 minuty do konce... doporučuji celé shlédnout.

Kluk z Blanska tam mluví o svém autě na destilovanou vodu, atd. Od té 30minuty. To je stará věc, ale je super, že to už jde na veřejnost i takto!
Ale je to celé skvělé, hlavně až do konce. Velmi dobře se tam mluví i o uvolněném vědomí, oproštění se programů, je úžasné jak se to pěkně valí na veřejnost, super!

Je to flash záznam, chtělo to po mě abych si doinstaloval flash nový přehrávač, tak jsem doinstaloval a s radostí pozorně shlédnul celý záznam, stojí to za to!
Předehrou je skvělý odborník Václav Cílek a povídá o klimatickém a vodním systému planety, ale potom od 30 minuty už se hovoří o autu na vodu, o panu Greerovi a odvážně o zdrojích na volnou energii a o současném dění a důležitosti práce s myslí.... užijte si!Rozbory českého ovzduší a vody: neuvěřitelné znečištění

10. června 2011 v 1:14 | orgonet |  Tajemství vody

Nové rozbory českého ovzduší a vody: neuvěřitelné znečištění

Veliký dík čtenáři, který odborně sebral vzorky částic z ovzduší a pitné vody z Římova a dal provést jejich laboratorní rozbory. Závěry jsou alarmující. Zde je jeho zpráva. (Pro předchozí články tohoto čtenáře o znečištění vody a ovzduší si klikněte na šítek Chemické testy - pod článkem.)
Dobrý podvečer, Orgonete,
dnes jsem dostal dlouho očekávané rozbory vody z Římova a depozitního sběru ovzduší nad našimi hlavami. Pochopitelně částečně omezený protokol s mým také "omezeným" komentářem posílám, včetně fotek vod, odkud tyto rozbory vznikly. Pokud uznáte za vhodné, můžete vše zveřejnit. Pokud ne, i tak Vám díky za otevření hledí.
Konečně jsem se dočkal výsledků laboratorních zkoušek vzorků, na kterých jsem od února pracoval. Na rozdíl od těch předešlých již nejsou na chaotickém principu, lze na nich postavit mnohé, nikoliv konspirační předpoklady. Jejich průkaznost je ovšem stále pouze na "amatérské" koncepci. Zároveň se potvrdlo alespoň něco z mých teorií.
1. Někdo na nás sype brutální množství částic, kromě jiného i kovových.
2. Voda již dávno není "pitná" a snad ani užitková. Zato je patřičně drahá.
Dovoluji si krátké komentáře k oběma bodům, které jsou součástí tohoto sdělení jako příloha akreditované laboratoře.

Vzorek č. 1:

Jedná se o depozitní (časový) sběr všeho, co přilétne vzduchem.

Vzorek 5402 - Depozitní sběr - 13. 3. - 13. 4. 2011.
Limity dle vyhlášky nejsou směrodatné, zajímavé ano. Protože mám jisté zkušenosti, poslal jsem pouze polovinu vzorku a druhou uchoval pro případné "spory". Proto musíme násobit hmotnost pevných částic 2x. Plocha sběrné nádoby je 6 dm2. Hmotnost pevných částic na kovové bázi 1.88% !!!!! zůstává.
Hmotnost pevných částic tedy vychází 14,2 g/m2 - na 10m2 je to 142g, na 100 m2 (pouze 10x10m) je to 1.42 kg!!!! za měsíc. Z toho je 26.6 g kovu.To se nám sype stále na hlavy. Nevím proč, asi špatnou formulací popř. nejasným zadáním vypadl z rozborů Polyakrylát sodný. Mám velice těžké podezření, že se podílí na těch svinstvech nad hlavou. Z toho důvodu nebyla potvrzena ani Polymerová vlákna. Tak snad příště. (Nebo raději ne).
Zajímavé je také vyjádření laboratoře, že vláknité částice pod 5 nm nebyly nalezeny. Mohu-li z toho odvodit, že vlákna a částice nad 5 nm jsou přítomny, pak jsem se opět ve svých úvahách nepletl.
Pro porovnání: Kouř ZnO a MgO - 10 až 120 nm, pyly 20 000 až 60 000 nm. Neznám běžně vyráběný a používaný odlučovač nebo filtr, který by dokázal vyčistit od takto (v řádu nm ) velikého bordelu vodu nebo vzduch.
Vzorek č. 2:


Tady se jedná o vodu pitnou, vodní zdroj Římov, datum odběru 18.3.2011.
Bylo odebráno 30l z nerezového bojleru do plastové nádrže a necháno 14 dní na odstátí.
Výsledek je patrný ze vzorku 5403 (č.4) a porovnání s limity dle Mzd 252/04 v platném znění.
Do očí bijící je sdělení, že se jedná o vzorek s vysokým obsahem železa a hliníku.
TOHLE TOTIŽ PIJEME !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obsahuje:

- Baryum 2,49 mg/l (kde se to proboha vzalo ????????????).
Další kovy nad max. povolenou hyg. normu:
- Al (hliník) - 55,3x
- Ni (nikl) !!!!!!!!!!!!!!!! - 109x
- Pb (olovo) !!!!!!!!!!!!!!!!) - 74,7x
- Fe (železo) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - 484,6x

Zase se potvrdila moje hypotéza, že se vše sleje do potoků a různých vodních zdrojů! A zase bude vše nedostupné, zavádějící a mylně vysvětlené. Naštěstí mám identické vzorky na porovnání.
Jako obvykle se laboratoře zachovaly jako profíci, za což jim patří dík. Opět připomínám, že není dobré laborky zatěžovat jinými věcmi, než rozbory. Tam jsou na úrovni. Závěry si musíme udělat sami. Nepopírám, že je mi z těch mých na blití.
V.
P.S. Na základě těchto indicií zvažuji žalobu na MŽP nebo jinou odpovědnou instituci pro nečinnost při výkonu svého povolání. Nejsem právník, pokud někdo chce pomoci, prosím O., jestli to uzná za vhodné, ať zprostředkuje kontakt a tímto mu za to děkuji.

Laboratorní protokol:Spinování vody

10. června 2011 v 1:11 | orgonet |  Tajemství vodySpinování vody: jednoduchá (a převratná) ozdravná technika

Miluju jednoduché návody na zlepšení čehokoli. A můj nový objev na zlepšení zdraví či dokonce léčení se mi zdá také slibný. Nedávno mi totiž zničehonic padl zrak na youtube video s názvem Nová léčba rakoviny a více. To je téma, kterým se nezabývám, a nevím, proč a čím si mě přitáhlo, ale obsah videa se mi okamžitě zalíbil. Přesně můj vkus, velmi jednoduché a účinné. Tak se o to musím podělit i s vámi. Jestli se vám to nebude zdát, nevadí, za vyzkoušení nic nedáte.
Jistý David L. Kaas, Američan, byl před 3 lety těžce nemocný. Selhání ledvin (jednu mu vzali), mozkové aneurisma, těžká nadváha (180 kg), a mnohé další komplikace . Dnes je zdravý a má normální váhu. Říká, že během jeho nemoci mu sdělil Bůh/Stvořitel způsob, jak se má vyléčit, a že tuto metodu má šířit dál.
Nejprve stručně popíšu podstatu, což se fyzikům teoretikům samozřejmě bude jevit jako nedostačující, ale nevadí, hlavně že to funguje.
Tedy: lidské tělo obsahuje 70-80% z vody. Takže je důležité, jak se ta voda v těle chová. Molekula vody v lidském těle má kolem sebe elektron, jehož kruhová dráha je ve 180° polokruhu směrem na jih. Ale veškeré tekutiny, které konzumujeme, byly prohnány kovovým potrubím, což způsobilo, že elektrony jejich molekul se točí k severu. (Tato opačná rotace je vlastní třeba hmyzu a kočkám.) Pijeme-li tuto na molekulární úrovni nesprávně ovlivněnou vodu (a to pijeme všichni), znamená to, že "negujeme" svůj sedmiletý cyklus obnovy buněk, což způsobuje naše rychlé opotřebování a nemoci.
Začneme-li veškeré tekutiny, které pijete, "spinovat na jih", znamená to, že dáme svému tělesnému systému přesně to, co potřebuje, aby buněčná obnova probíhala správně. Za nějaký čas se zbavíme všech nemocí včetně nejtěžších, bude nám stačit méně jíst, méně spát, a budeme vypadat mnohem mladší.
David Kaas říká, že když začal spinovat své pití, zbavil se postupně a zanedlouho svých nemocí i své těžké nadváhy, bez diety a cvičení. Začaly mu opět růst vlasy a dostaly opět barvu.Je zdravý a aktivní, a stejně tak jeho přátelé, kteří dali na jeho radu. Napsal knihu Farmer Physics a natočil několik videí,(viz dole pod článkem), kde sděluje podstatu metody. Pokud se ho chcete na něco zeptat, můžete mu napsat do komentářů na youtube.
Jak "spinovat vodu k jihu"? Velmi jednoduchým gestem drženým po dobu 30 sekund. Vidíte ho výše na obrázku a a je vysvětleno na videu pod článkem. Je prý jedno, která ruka má jakou pozici.
Ochutnejte a budete překvapeni, jak je spinovaná voda dobrá a "hladce" se pije. Výborné výsledky prý má spinování vína - nemám vyzkoušeno. Můžete prý spinovat i potraviny - zejména s vysokým obsahem vody. Maminky, spinujte veškeré pití pro své děti!
Já už dva dny spinuju veškeré pití i polívku a výsledky se mi zdají pozoruhodné. Všechno pití se zdá velmi chutné a hladké, lepší trávení, daleko menší únava při práci, mimořádně dobrý spánek v noci ... A dává to mi smysl: dosud asi moje tělo muselo vynakládat dost námahy jenom na to, aby "obrátilo" veškerou vodu na molekulárně správně rotující ...
Pokud to bude nadále fungovat tak, jak se ukazuje a jak tvrdí David Kaas, pak je to opravdu revoluce v léčbě ...
Neptejte se mě na podrobnosti, vím jen to, co je ve videích. Jeho knihu Farmářská fyzika, kde jsou detaily, zatím neznám, ale možná si ji pořídím ...