A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Chemtrails - Polsko a Čína

30. června 2011 v 18:29 | orgonet |  Chemtrails a Haarp

Spojení mezi NWO, chemtrails a společností Olgacom
28. 6. 2011
Přepis videa (přeloženo z psaného textu na aircrap.org):
Ahoj, tady je Alenka W. z Polska. Mám velmi důležitou zprávu…
NWO vlastní multimilionářské společnosti, ale zajímá se jen o zisk a nikoliv o lidské životy. Pracovala jsem pro jednu z těchto společností jménem Olgacom Global od r. 2007 do r. 2009. Olgacom nešíří chemikálie, ale řídí distribuční síť, která pomáhá chemickým společnostem jako Royal DSM a China Sinochem zbavovat se odpadu do vzduchu prostřednictvím komerčních aerolinií a geoinženýrských experimentů na populaci…
Letadla Olgacom létají každý den a činí nás nemocnými. Musí být zastavena, dokud není pozdě…
Olgacom vypadá jako normální letecká cateringová společnost. Byla založena r. 1989 Patrykem a jeho vnukem Ulrykem Tretjakovými. Olgacom neprodává jenom jídlo do letadel. Je mnohem větší. Vím to dle faktů.
V listopadu 2003 Olgacom podepsal smlouvu s polskou chemickou společností, Ciech Chemical Group. V listpadu 2010 Čína podepsala velkou obchodní smlouvu s Polskem. Detaily nebyly zveřejněny.
Waldemar Pawlak, polský ministr hospodářství, převedl Polsko do čínské investiční společnosti. Na této fotografii stojí vedle Jia Quinglina, předsedy CCPPC. Během této schůzky podepsala polská chemická společnost Ciech smlouvu s činskou státní chemickou společností Sinochem Plastic. Sinochem Plastic je součástí jedné z největších a nejsilnějších čínských státních společnstí. V ro. 2008 Sinochem převzal obchody Monsanto Butachloru a Aalachloru a některá další aktiva v Asii.
Sinochem, Royal DSM a Monsanto všechny společně pracují pod jménem jedné společnosti: Olgacom Global … Jméno Olgacom není nikde uváděné, ale jsou to nejdůležitější hráči v této síti. Mají na starosti přesuny odpadových chemikálií komerčními aeroliniemi v Polsku a jihovýchodní Asii.
Víme, že Čína použila manipulace počasí a geoinženýring na olympiádě v r. 2008. Čína se účastní sociálně inženýrských experimentů ve Vietnamu, kde používá aerosolovací letadla k pokusům na celé populaci a zbavování se chemického odpadu.
My víme, že tato tajná letadla létají v Polsku po celý den a způsobují onemocnění lidí. Když se podíváte ven, uvidíte je témeř každý den. Právě nyní testují v Gdansku a v malém městě Chi Linh, blízko čínské hranice. Ve vědeckých výzkumech od r. 2008 je odtud mnoho zpráv o Morgellonové nemoci. Chtějí vědět, jak ovládat populaci prostřednictvím vzdušného prostředí.
Ale celá záležitost je mnohem rozsáhlejší. Kromě Polska a Vietnamu je v ní také Holandskem a Bilderbergem ovládaná společnost DSM. Od 28. do 31. března byli ve Vietnamu na návštěvě holandský princ William-Alexander a ministr hospodářství Henk Bleeker s obchodní delegací. Také jeli do holandské chemické společnosti DSM v Šanghaji. Bleeker se setkal s ředitelem Sinochemu Deshu Liu. Pomohl společnosti Royal DSM získat globální kontrakty.
V lednu 2011 převzal Sinochem Group 50% kapitálových úroků v divizi léků proti infekcím DSM Anti-Infectives, za více než 210 miliónů Euro. Mají již divizi společnosti v distriktu Thuan An ve Vietnamu.
Mainstreamová média řekla, že holandský princ je ve Vietnamu kvůli pomoci s klimatickou změnou a vodním hospodářstvím. To je jenom zástěrka. DSM a Sinochem spolufinancují aerosolový projekt Olgacomu v Polsku a Chi Linh. Willem-Alexander je samozřejmě součástí skupiny Bilderberg a přítel Obamy, kterého navštívil 11. září 2009. Jeho matka královna Beatrix a princ Bernard byli významnými vůdci NWO, jímž elitní banky a společnosti ovládají tento svět. Obávají se nadměrného zalidnění a vytvářejí chaos a nemoci pro svůj vlastní profit. Tyto společnosti chtějí mít monopol nad prostředky proti infekcím, které samy způsobují, a vydělávat na tom spousty peněz.
Prosím pomozte mi šířit pravdu o Olgacomu. Tato stínová společnost je centrem geoinženýringu a programů zbavování se odpadů.
Pro více informací navštivte prosím mé webové stránky a podepiště mou petici: http://olgacomscandal.wordpress.com/

Autorovi tohoto webu se nelíbí, že musíme to svinstvo chemtrailový dýchat nekompromisně včetně dětí , trápit se ZBYTEČNĚ z rozmaru a zlých pohnutek finančních mocností nemocemi a epidemiemi, a proto se rozhodl zrcadlit podobné informace i na tomto blogu.
Nejedná se o šíření nějaké paniky ale důležitých informací, pro zdraví nás i naší planety. Již před lety jsem se smál, když kamarádka viděla ráno počárané nebe a letěla zavírat okna. Nyní víme, že na Moravě jasně souvisí výskyt chemtrailů s nárůstem chřipkových a jiných onemocnění, ono stačí sledovat dění.
Pokud můžete, informujte o tomto svinstvu alespoň své nejbližší na kterých vám záleží!

 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama