A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Rozbory českého ovzduší a vody: neuvěřitelné znečištění

10. června 2011 v 1:14 | orgonet |  Tajemství vody

Nové rozbory českého ovzduší a vody: neuvěřitelné znečištění

Veliký dík čtenáři, který odborně sebral vzorky částic z ovzduší a pitné vody z Římova a dal provést jejich laboratorní rozbory. Závěry jsou alarmující. Zde je jeho zpráva. (Pro předchozí články tohoto čtenáře o znečištění vody a ovzduší si klikněte na šítek Chemické testy - pod článkem.)
Dobrý podvečer, Orgonete,
dnes jsem dostal dlouho očekávané rozbory vody z Římova a depozitního sběru ovzduší nad našimi hlavami. Pochopitelně částečně omezený protokol s mým také "omezeným" komentářem posílám, včetně fotek vod, odkud tyto rozbory vznikly. Pokud uznáte za vhodné, můžete vše zveřejnit. Pokud ne, i tak Vám díky za otevření hledí.
Konečně jsem se dočkal výsledků laboratorních zkoušek vzorků, na kterých jsem od února pracoval. Na rozdíl od těch předešlých již nejsou na chaotickém principu, lze na nich postavit mnohé, nikoliv konspirační předpoklady. Jejich průkaznost je ovšem stále pouze na "amatérské" koncepci. Zároveň se potvrdlo alespoň něco z mých teorií.
1. Někdo na nás sype brutální množství částic, kromě jiného i kovových.
2. Voda již dávno není "pitná" a snad ani užitková. Zato je patřičně drahá.
Dovoluji si krátké komentáře k oběma bodům, které jsou součástí tohoto sdělení jako příloha akreditované laboratoře.

Vzorek č. 1:

Jedná se o depozitní (časový) sběr všeho, co přilétne vzduchem.

Vzorek 5402 - Depozitní sběr - 13. 3. - 13. 4. 2011.
Limity dle vyhlášky nejsou směrodatné, zajímavé ano. Protože mám jisté zkušenosti, poslal jsem pouze polovinu vzorku a druhou uchoval pro případné "spory". Proto musíme násobit hmotnost pevných částic 2x. Plocha sběrné nádoby je 6 dm2. Hmotnost pevných částic na kovové bázi 1.88% !!!!! zůstává.
Hmotnost pevných částic tedy vychází 14,2 g/m2 - na 10m2 je to 142g, na 100 m2 (pouze 10x10m) je to 1.42 kg!!!! za měsíc. Z toho je 26.6 g kovu.To se nám sype stále na hlavy. Nevím proč, asi špatnou formulací popř. nejasným zadáním vypadl z rozborů Polyakrylát sodný. Mám velice těžké podezření, že se podílí na těch svinstvech nad hlavou. Z toho důvodu nebyla potvrzena ani Polymerová vlákna. Tak snad příště. (Nebo raději ne).
Zajímavé je také vyjádření laboratoře, že vláknité částice pod 5 nm nebyly nalezeny. Mohu-li z toho odvodit, že vlákna a částice nad 5 nm jsou přítomny, pak jsem se opět ve svých úvahách nepletl.
Pro porovnání: Kouř ZnO a MgO - 10 až 120 nm, pyly 20 000 až 60 000 nm. Neznám běžně vyráběný a používaný odlučovač nebo filtr, který by dokázal vyčistit od takto (v řádu nm ) velikého bordelu vodu nebo vzduch.
Vzorek č. 2:


Tady se jedná o vodu pitnou, vodní zdroj Římov, datum odběru 18.3.2011.
Bylo odebráno 30l z nerezového bojleru do plastové nádrže a necháno 14 dní na odstátí.
Výsledek je patrný ze vzorku 5403 (č.4) a porovnání s limity dle Mzd 252/04 v platném znění.
Do očí bijící je sdělení, že se jedná o vzorek s vysokým obsahem železa a hliníku.
TOHLE TOTIŽ PIJEME !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obsahuje:

- Baryum 2,49 mg/l (kde se to proboha vzalo ????????????).
Další kovy nad max. povolenou hyg. normu:
- Al (hliník) - 55,3x
- Ni (nikl) !!!!!!!!!!!!!!!! - 109x
- Pb (olovo) !!!!!!!!!!!!!!!!) - 74,7x
- Fe (železo) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - 484,6x

Zase se potvrdila moje hypotéza, že se vše sleje do potoků a různých vodních zdrojů! A zase bude vše nedostupné, zavádějící a mylně vysvětlené. Naštěstí mám identické vzorky na porovnání.
Jako obvykle se laboratoře zachovaly jako profíci, za což jim patří dík. Opět připomínám, že není dobré laborky zatěžovat jinými věcmi, než rozbory. Tam jsou na úrovni. Závěry si musíme udělat sami. Nepopírám, že je mi z těch mých na blití.
V.
P.S. Na základě těchto indicií zvažuji žalobu na MŽP nebo jinou odpovědnou instituci pro nečinnost při výkonu svého povolání. Nejsem právník, pokud někdo chce pomoci, prosím O., jestli to uzná za vhodné, ať zprostředkuje kontakt a tímto mu za to děkuji.

Laboratorní protokol: 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama