A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Rozšiřte vědomí, auto na vodu už nyní atd

15. června 2011 v 1:41 | ct24 |  Zvyšujte vibrace

Velmi dobrý záznam:

hlavně od 30 minuty do konce... doporučuji celé shlédnout.

Kluk z Blanska tam mluví o svém autě na destilovanou vodu, atd. Od té 30minuty. To je stará věc, ale je super, že to už jde na veřejnost i takto!
Ale je to celé skvělé, hlavně až do konce. Velmi dobře se tam mluví i o uvolněném vědomí, oproštění se programů, je úžasné jak se to pěkně valí na veřejnost, super!

Je to flash záznam, chtělo to po mě abych si doinstaloval flash nový přehrávač, tak jsem doinstaloval a s radostí pozorně shlédnul celý záznam, stojí to za to!
Předehrou je skvělý odborník Václav Cílek a povídá o klimatickém a vodním systému planety, ale potom od 30 minuty už se hovoří o autu na vodu, o panu Greerovi a odvážně o zdrojích na volnou energii a o současném dění a důležitosti práce s myslí.... užijte si! 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama