close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Červenec 2011

SS Bratrstvo zvonu - Joseph P. Farrell

27. července 2011 v 0:31 Super KNIHYObálka titulu SS Bratrstvo zvonuSS Bratrstvo zvonu

Neuvěřitelná tajná technologie nacistů. Nacisté v NASA, JFK a Majic-12.

Joseph P. Farrell

Popis: 1× kniha, vázaná, 463 stran, česky
254 KčAnotace


V dubnu roku 1945 opustil podzemní bunkr v Dolním Slezsku spolu s čtyřhvězdičkovým generálem SS Hansem Kammlerem také supertajný nacistický projekt tajných zbraní s názvem "Zvon" i s veškerou dokumentací.
Přibližně ve stejné době byl na letišti v Praze pořízen jeden z posledních snímků letadla Junkers 390. Poněvadž na konci války už existoval pouze jediný exemplář Ju 390, znamená to, že letadlo odletělo z Prahy do blízkého Ludwigsdorfu (pravděpodobně přistálo na polském letišti v Opole), vyzvedlo tam další náklad a pak - podle důstojníka SS, který byl zapojen do tohoto projektu, a záznamů z vyšetřování, jež byly nalezeny v berlínském dokumentačním centru - odletělo na základnu Bodo v Norsku, načež jak zvon, tak i generál Hans Kammler jednoduše zmizeli.
Má se za to, že letadlo odletělo do Ameriky nebo Argentiny. Předehrou tohoto zmizení bylo povraždění většiny vědců a techniků zapojených do projektu popravčími četami SS. Tato tajná zbraň byla podle jednoho z německých nositelů Nobelovy ceny klasifikována jako Kriegsentscheidend, a zvon tak byl ve zhodnocení německého vrchního velení Třetí říše oceněn výše než atomová bomba.

Co představoval tento zvon? Jaké nové odvětví fyziky nacisté s jeho pomocí objevili? Kam až byli nacisté po válce ochotni zajít, aby ochránili progresivní technologii, kterou představoval? V knize SS Bratrstvo zvonu odhaluje Joseph P. Farrell, zabývající se alternativní vědou a výzkumem historie, řadu exotických technologií, jež nacisté zkoumali, a zpochybňuje konvenční názory na konec druhé světové války, událost v Roswellu a vznik MAJIC-12, tajného vládního týmu pro zkoumání UFO.


Web OBJEVTO hodnotí a doporučuje:

Témata z obsahu knihy:

Např.: Incident na Uralu, Nepravdivá planetární geologie, klimaktologie a archeologie, Oběma nohama v Atlantidě, Odvrácená strana měsíce,Konstrukční plán zvonu, Pohon na vířivou rtuť, Nacisté znali studenou fúzi, Prvky skalární fyziky a kvantového potenciálu a využití ve vývoji zbraní, Německo a země vlastnící skalární zbraně, Plazma a transmutace, Oscilace plazmy a koherence energie nulového bodu, Vířivá mechanika éteru, Zvon jakožto zařízení skalární fyziky, Červená rtuť, Čistá fúzní bomba, Studené reaktory, Přísně tajná zpráva zachycená při odposlechu mezi Jehovah a NSA, a další a další témata...

Obálka této knihy na mne působila jako další ze série válečné literatury a nezavadil bych o ni.
Doporučil a ukázal mi ji však jeden zajímavý člověk a měl jsem možnost se v knize dlouho hrabat a její obsah mne překvapil, nic podobného v takovém rozsahu a zaměření asi ještě nevyšlo...
Koho zajímají tajné technologie, je asi dobré mít toto dílo doma a svoje :-)Napište nám do komentářů zajímavé tipy na podobné knihy... rádi se tu o ně podělíme.
Mediální monopol - M. A. Verick

27. července 2011 v 0:05 Super KNIHYObálka titulu Mediální monopolMediální monopolAnotace (Kosmas)

Mediální monopol? Něco takového přece neexistuje, namítnou mnozí.
Každý novinový stánek je přece důkazem bohaté nabídky, stejně jako více než stovka kanálů moderních satelitních televizí. Tady se najde pro každého něco. Jsou tu zastoupeny všechny možné názory.
Skutečně? Nebo je ta pestrost ve skutečnosti jen dobře maskovanou stejností? Jak by se dalo vůbec něco takového dokázat? Došlo už skutečně k mediálnímu monopolu? Na tyto otázky by následující text rád nabídl odpovědi.UKÁZKA:

Historické krize zaručují miliardy

Krize nepřestanou v tomto starém světě existovat protože z nich mají šedé eminence nepředstavitelné zisky. Komu jde o zisky a kontrolu, tomu stačí zosnovat nějaký spor nebo válku, udělat zmatek a pak zase slíbit zdánlivou jistotu a řád (mír). Za tím účelem se musí napřed vyprovokovat zmatek nebo pustit do světa novinářskou kachnu. Tuto filozofii, převzatou z Machiavelliho učebnice triků Kníže najdeme skoro v každé moderní krizi: teze, antiteze = syntéza. Zjednodušeně lze přirovnat k manželství:

Manželé se shodli, že si přejí rozvod a docela slušný majetek si hodlají rozdělit. Stačí dohodnout pár drobných detailů a rozvod, právník a poplatky. Manželé by byli spokojeni, ale jejich právník v žádném případě, protože si hladkým průběhem moc nevydělá (teze). Je - li právník rozhodnutý vydělat si další honorář, najde nějaký zdánlivý problém v některém bodě smlouvy. Manžel si také vezme právníka a vznikne složitý spor, který je složitý a dlouhý a drahý (válka, antiteze). Pokud se pak právníci shodnou, ať už jsou domluveni nebo ne, majetek manželů se scvrkne na minimum - ve prospěch právníků. Nakonec jsou manželé chudší než před sporem, ale právníci si namastili kapsy (syntéza).

Je to jednoduché: buď existuje nějaký problém, nebo se vymyslí (teze). Nabídne se zdánlivé řešení (antiteze) a dosáhne se nějakého cíle (syntéza).

Válka není nic jiného než rozvod: ačkoli je obyvatelstvo všech zemí zajedno a nepřeje si války, poradci neustále upozorňují vlády na všelijaká možná nebezpečí, proti nimž je nutné se bránit zbrojením.

Na tom vydělávají zbrojní koncerny a banky, které drží podíly v průmyslu, stejně jako poradci, kteří se na zizcích zbrojního průmyslu podílejí přímo přes akciové opce (ilegálně) nebo mají naději na dobře placená místa (legálně) a smlouvy s vyhlídkou na slušný výdělek. I státy se musí zadlužit aby mohly dodatečně financovat zbrojení. Dojde k válce, musí se vyrábět více zbraní, takže zbrojní průmysl, banky a poradci vydělají ještě víc.

Proto došlo k 1. světové válce, kdy média nafoukla atentát v Sarajevu do obrovských rozměrů. Po ní následovala Versailleská smlouva, hospodářská krize a 2. světová válka.

Nemusí se jednat o skutečnou válku, stačí zpočátku uměle a nenápadně vyprovokovat neklid a krize, které lze vojensky řešit "pro blaho všech a s pomocí "mírových vyjednavačů". Někdo si tedy může hrát na válku a přitom si nacpávat kapsy penězi, aniž obyvatelstvo ví, co se děje hodně daleko. To lze protahovat do nekonečna. Příklady plýtvání lidskými životy a penězi byly všechny války od 2. světové. Korea, Vietnam, Grenada, Panama, Somálie, Bosna, a po útoku na World Trade Center je vystřídala hysterická válka "proti teroristům".

Kdo jsou dnes tito poradci? "Manželé" jsou ovládaní obyvatelé jednotlivých států. Poradci jsou skupina zástupců šedých eminencí (viz Wolfowitz & Co v americkém ministerstvu obrany), politické loutky (např. Bush a Blair) a sdělovací prostředky, které mohou kdykoli vyvolat, "zdůvodnit" nebo ignorovat krize, využívané jako záminku k jednání.
Jak se shrabují zisky? Daně se vydávají na zbytečné zbrojení. Stát se musí zadlužit, stát dělá z občanů otroky prostřednictvím zvyšování daní. Banky poskytují další finance jen za cenu určitých kompromisů. Trvalé krize, skutečné nebo uměle rozněcované, zaručují zisk, moc a kontrolu.

Proto je pro skutečné vládce nutné rozdmýchávat na celém světě co nejvíce konfliktů (s pomocí médií), aby v případě potřeby financí či moci kdykoli mohli sáhnout k už připravené zámince řešení krize, které převede daně ze státní pokladny do vlastní kapsy.

Kdo má potřebné informace, ten může dosahovat obrovských zisků navzdory klesajícím kurzům (spekulace na pokles, finanční páky). Tak se dobře vydělávalo a vydělává na zadlužení mnohých investorů kteří nakoupili akcie za drahé úvěry a pak musí dlouhodobě a nákladně splácet.

Studená válka

Údajné nepřátelství mezi Východem a Západem byl jen dobře vymyšlený podvod všech zúčastněných, protože ani Východ ani Západ skutečně neplánoval nějakou útočnou válku a na nejvyšším místě tak jako tak vládne stejná skupina. Zdánlivé válečné nebezpečí však bylo prvotřídní záminkou miliardových investic do zbrojení, které ve skutečnosti nikdo nepotřeboval a prostředkem manipulace vlastního obyvatelstva, strašeného válkou a nepřítelem. SSSR a USA si mohly bez nebezpečí rozdělit svět mezi sebou. V knize Ve jménu státu píše Andreas von Bülow už v prvních kapitolách, kdo skutečně těžil ze studené války.

Jen málokdo chce vědět, že by ruská revoluce vůbec nebyla možná bez finanční pomoci sedmi bankéřů z Wall Street - Warburg, Rothschild, Schiff, Vanderlip, Harriman, Morgan a Rockefeller. A kdo platí, poroučí co muzika bude hrát. V.I.Lenin a celá řada dalších byli pouhými loutkami Wall Streetu.

14.6.1933 prohlásil Louis McFadden, prezident House Banking Commitee před svými kolegy:
"Sovětská vláda dostala peníze z amerického pokladu a to prostřednictvím Federal Reserve Board. Spolkové banky spolupracovaly v této záležitosti s Chase Bank, Guaranty Thrust Company a dalšími velkými americkými bankami."

Podrobněji také viz knihy:

Černá říše od E. R. Carmina (www.nikolverlag.de)
Opak je pravdou - Johanes Jürgenson - nakl. Argo
Lukrativní lži vědy - nakl. Ewert.Komentář netřeba, nezobrazí se protože chceme přinášet podstatné informace a nejde zde o sdílení různých názorů veřejnosti :)) to skutečně ne. Diskutéři mohou diskutovat v hospodě. Tomuto webu jde pouze o to přinášet informace, které jinde bohužel chybí!
Jedině pokud máte dobrý tip na podobné knihy, to nás potěší a takový komentář nejspíše i s radostí zobrazíme :-)
Jan van Helsing

26. července 2011 v 23:17 Super KNIHY
Jan Udo Holey (*22.3.1967) je německým autorem píšícím pod pseudonymem Jan van Helsing. Své knihy publikuje ve vlastním vydavatelství Ama Deus Verlag.

Jan van HelsingOd roku 1985 podnikal cesty po USA, Egyptě, Jižní Americe a Asii, kde navazoval kontakty s lidmi z okruhu tajných služeb ale i z templářských a zednářských lóží a dalších skupin. Získané poznatky publikoval v roce 1993 v knize o tajných spolcích - "Tajná společenství a jejich moc ve 20. století" (Geheimgesellschaften und ihre Macht im 20. Jahrhundert). Kniha byla velice populární, prodalo se na 100 tisíc exemplářů a byla přeložená do osmi jazyků. Ve Švýcarsku a Německu byl však její prodej kvůli údajnému podněcování k antisemitismu zakázán. V roce 1995 bylo vydáno pokračování "Tajná společenství 2 - rozhovor s Janem van Helsingem" (Geheimgesellschaften 2 - Interview mit Jan van Helsing). Kniha opět narazila na odpor německých a švýcarských úřadů. Další autorovy publikace se věnují různým historickým, konspiračním a ezoterickým tématům.


KNIHY AUTORA:
 • Kdo se bojí Smrti?

  Jan van Helsing - Kdo se bojí smrti? Každý z nás se s ní alespoň dvakrát v životě setká. Toltékové říkají, že kráčí stále s námi za levým ramenem a je naším nejmocnějším průvodcem. Německý autor Jan van Helsing přežil dvě autonehody, které ho přivedly do její bezprostřední blízkosti. Přečtěte si, co o sobě říká bytost, která od počátku stvoření nepřebývala ve fyzickém těle a není zatížená dualitou ani pojmy dobra a zla. Situaci na Zemi a člověka s jeho pocity však pozná dokonale. Říkáme ji Smrt a většina z nás se ji bojí. Ona však dává přednost jménu Anděl proměny nebo Anděl transformace, protože její pracovní náplní je energetická přeměna tvorstva.


  319 stran, vazba brožovaná, formát 150×210 mm, jazyk český, vydáno 2011

  Související články na Gnosis9.net: Bojíte sa smrti? (anotace, ukázka), Bojíte sa smrti? (zamyšlení nad knihou)
  CENA:325,-
Autor webu Objevto - tato kniha je plná výborných informací, zapadajících do současnosti, aktuálního Vzestupu, bytost Smrťáka se nevyhýbá jakýmkoli dotazům autora knihy a zodpovídá i např. souvislosti kolem témat času, existence, smyslu, vztahů, ale i např. Iluminátů atd atd, samozřejmě krom otázek průběhu smrti, další cesty ducha, duše, inkarnací atd atd, je to informačně velice výživná kniha, k dostání např. také v Brně v zajímavém knihkupectví hned vlevo vedle Skleněné louky, jehož majiteli prodavači děkujeme, že nás na tohoto autora upozornil a doporučil !!!!
Podstatné jsou tam také rady k rozpouštění např. problémů láskou a světlem... Také rady, proč neposílat přetrvávající duše nebo duchy v domech "do světla" atd, považujeme tuto knihu a informace za hodně zásadní i pro celou oblast ezoteriky, která bohužel ne vždy předkládá správné informace a postupy. Autoři ezoterické literatury jsou také jenom lidé, proto zdejší informace "od smrťáka" jsou docela požehnáním a Světlem ve zdejším pozemském bludišti všech možných názorů. Koneckonců i k tomuto smrťák radí v knize na str. 80: "Nauč se zcela naladit na vlastní pocity a nenech se rozptylovat těmi, kteří vynalézají vzhled, aby odváděli tvou pozornost..."

A další přeložená kniha:
 • Ruce pryč od této knihy!

  Jan van Helsing - Ruce pryč od této knihy Jistě se zeptáte: "Proč bych neměl tuto knihu brát do rukou?" Je její titul jen promyšlenou reklamní strategii? Sotva. Možná nevíte, že dvě knihy Jana van Helsinga byly kvůli svým výbušným obsahům v Německu a Švýcarsku zakázány. Masmédia dodnes varují veřejnost před jeho myšlenkami a mluví o "nejnebezpečnějším německém autorovi faktografické literatury". Jan van Helsing zde otřásá základy světonázoru - tentokrát vašeho! Svou publikaci nazval Ruce pryč od této knihy! A myslel to opravdu vážně. Když si ji přečtěte, nebude pro vás snadné žít dál stejně jako dosud.

  385 stran, vazba brožovaná, formát: 145x205 mm, vydáno 2011
 • CENA:352,-
Autor webu Objevto - tato kniha obsahuje kapitoly např.:
Tajné znalosti Templářů, Nový světový řád, Máte strach před Novým světovým řádem?, manifestování, princip víru,...
Rovněž jen a jen doporučujeme, autor ukazuje čtenáři tento svět a okolnosti z podstatně jiného úhlu, jaký se veřejnosti v televizi nepředkládá...


Komentáře nepište zbytečně, knihy nemají chybu a když někdo takové informace nestráví, je to problém jeho osobní :)
Jedině jako komentář uvítáme další dobré tipy na takovouto literaturu!