A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Jan van Helsing

26. července 2011 v 23:17 |  Super KNIHY
Jan Udo Holey (*22.3.1967) je německým autorem píšícím pod pseudonymem Jan van Helsing. Své knihy publikuje ve vlastním vydavatelství Ama Deus Verlag.

Jan van HelsingOd roku 1985 podnikal cesty po USA, Egyptě, Jižní Americe a Asii, kde navazoval kontakty s lidmi z okruhu tajných služeb ale i z templářských a zednářských lóží a dalších skupin. Získané poznatky publikoval v roce 1993 v knize o tajných spolcích - "Tajná společenství a jejich moc ve 20. století" (Geheimgesellschaften und ihre Macht im 20. Jahrhundert). Kniha byla velice populární, prodalo se na 100 tisíc exemplářů a byla přeložená do osmi jazyků. Ve Švýcarsku a Německu byl však její prodej kvůli údajnému podněcování k antisemitismu zakázán. V roce 1995 bylo vydáno pokračování "Tajná společenství 2 - rozhovor s Janem van Helsingem" (Geheimgesellschaften 2 - Interview mit Jan van Helsing). Kniha opět narazila na odpor německých a švýcarských úřadů. Další autorovy publikace se věnují různým historickým, konspiračním a ezoterickým tématům.


KNIHY AUTORA:
 • Kdo se bojí Smrti?

  Jan van Helsing - Kdo se bojí smrti? Každý z nás se s ní alespoň dvakrát v životě setká. Toltékové říkají, že kráčí stále s námi za levým ramenem a je naším nejmocnějším průvodcem. Německý autor Jan van Helsing přežil dvě autonehody, které ho přivedly do její bezprostřední blízkosti. Přečtěte si, co o sobě říká bytost, která od počátku stvoření nepřebývala ve fyzickém těle a není zatížená dualitou ani pojmy dobra a zla. Situaci na Zemi a člověka s jeho pocity však pozná dokonale. Říkáme ji Smrt a většina z nás se ji bojí. Ona však dává přednost jménu Anděl proměny nebo Anděl transformace, protože její pracovní náplní je energetická přeměna tvorstva.


  319 stran, vazba brožovaná, formát 150×210 mm, jazyk český, vydáno 2011

  Související články na Gnosis9.net: Bojíte sa smrti? (anotace, ukázka), Bojíte sa smrti? (zamyšlení nad knihou)
  CENA:325,-
Autor webu Objevto - tato kniha je plná výborných informací, zapadajících do současnosti, aktuálního Vzestupu, bytost Smrťáka se nevyhýbá jakýmkoli dotazům autora knihy a zodpovídá i např. souvislosti kolem témat času, existence, smyslu, vztahů, ale i např. Iluminátů atd atd, samozřejmě krom otázek průběhu smrti, další cesty ducha, duše, inkarnací atd atd, je to informačně velice výživná kniha, k dostání např. také v Brně v zajímavém knihkupectví hned vlevo vedle Skleněné louky, jehož majiteli prodavači děkujeme, že nás na tohoto autora upozornil a doporučil !!!!
Podstatné jsou tam také rady k rozpouštění např. problémů láskou a světlem... Také rady, proč neposílat přetrvávající duše nebo duchy v domech "do světla" atd, považujeme tuto knihu a informace za hodně zásadní i pro celou oblast ezoteriky, která bohužel ne vždy předkládá správné informace a postupy. Autoři ezoterické literatury jsou také jenom lidé, proto zdejší informace "od smrťáka" jsou docela požehnáním a Světlem ve zdejším pozemském bludišti všech možných názorů. Koneckonců i k tomuto smrťák radí v knize na str. 80: "Nauč se zcela naladit na vlastní pocity a nenech se rozptylovat těmi, kteří vynalézají vzhled, aby odváděli tvou pozornost..."

A další přeložená kniha:
 • Ruce pryč od této knihy!

  Jan van Helsing - Ruce pryč od této knihy Jistě se zeptáte: "Proč bych neměl tuto knihu brát do rukou?" Je její titul jen promyšlenou reklamní strategii? Sotva. Možná nevíte, že dvě knihy Jana van Helsinga byly kvůli svým výbušným obsahům v Německu a Švýcarsku zakázány. Masmédia dodnes varují veřejnost před jeho myšlenkami a mluví o "nejnebezpečnějším německém autorovi faktografické literatury". Jan van Helsing zde otřásá základy světonázoru - tentokrát vašeho! Svou publikaci nazval Ruce pryč od této knihy! A myslel to opravdu vážně. Když si ji přečtěte, nebude pro vás snadné žít dál stejně jako dosud.

  385 stran, vazba brožovaná, formát: 145x205 mm, vydáno 2011
 • CENA:352,-
Autor webu Objevto - tato kniha obsahuje kapitoly např.:
Tajné znalosti Templářů, Nový světový řád, Máte strach před Novým světovým řádem?, manifestování, princip víru,...
Rovněž jen a jen doporučujeme, autor ukazuje čtenáři tento svět a okolnosti z podstatně jiného úhlu, jaký se veřejnosti v televizi nepředkládá...


Komentáře nepište zbytečně, knihy nemají chybu a když někdo takové informace nestráví, je to problém jeho osobní :)
Jedině jako komentář uvítáme další dobré tipy na takovouto literaturu!
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama