A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

SS Bratrstvo zvonu - Joseph P. Farrell

27. července 2011 v 0:31 |  Super KNIHYObálka titulu SS Bratrstvo zvonuSS Bratrstvo zvonu

Neuvěřitelná tajná technologie nacistů. Nacisté v NASA, JFK a Majic-12.

Joseph P. Farrell

Popis: 1× kniha, vázaná, 463 stran, česky
254 KčAnotace


V dubnu roku 1945 opustil podzemní bunkr v Dolním Slezsku spolu s čtyřhvězdičkovým generálem SS Hansem Kammlerem také supertajný nacistický projekt tajných zbraní s názvem "Zvon" i s veškerou dokumentací.
Přibližně ve stejné době byl na letišti v Praze pořízen jeden z posledních snímků letadla Junkers 390. Poněvadž na konci války už existoval pouze jediný exemplář Ju 390, znamená to, že letadlo odletělo z Prahy do blízkého Ludwigsdorfu (pravděpodobně přistálo na polském letišti v Opole), vyzvedlo tam další náklad a pak - podle důstojníka SS, který byl zapojen do tohoto projektu, a záznamů z vyšetřování, jež byly nalezeny v berlínském dokumentačním centru - odletělo na základnu Bodo v Norsku, načež jak zvon, tak i generál Hans Kammler jednoduše zmizeli.
Má se za to, že letadlo odletělo do Ameriky nebo Argentiny. Předehrou tohoto zmizení bylo povraždění většiny vědců a techniků zapojených do projektu popravčími četami SS. Tato tajná zbraň byla podle jednoho z německých nositelů Nobelovy ceny klasifikována jako Kriegsentscheidend, a zvon tak byl ve zhodnocení německého vrchního velení Třetí říše oceněn výše než atomová bomba.

Co představoval tento zvon? Jaké nové odvětví fyziky nacisté s jeho pomocí objevili? Kam až byli nacisté po válce ochotni zajít, aby ochránili progresivní technologii, kterou představoval? V knize SS Bratrstvo zvonu odhaluje Joseph P. Farrell, zabývající se alternativní vědou a výzkumem historie, řadu exotických technologií, jež nacisté zkoumali, a zpochybňuje konvenční názory na konec druhé světové války, událost v Roswellu a vznik MAJIC-12, tajného vládního týmu pro zkoumání UFO.


Web OBJEVTO hodnotí a doporučuje:

Témata z obsahu knihy:

Např.: Incident na Uralu, Nepravdivá planetární geologie, klimaktologie a archeologie, Oběma nohama v Atlantidě, Odvrácená strana měsíce,Konstrukční plán zvonu, Pohon na vířivou rtuť, Nacisté znali studenou fúzi, Prvky skalární fyziky a kvantového potenciálu a využití ve vývoji zbraní, Německo a země vlastnící skalární zbraně, Plazma a transmutace, Oscilace plazmy a koherence energie nulového bodu, Vířivá mechanika éteru, Zvon jakožto zařízení skalární fyziky, Červená rtuť, Čistá fúzní bomba, Studené reaktory, Přísně tajná zpráva zachycená při odposlechu mezi Jehovah a NSA, a další a další témata...

Obálka této knihy na mne působila jako další ze série válečné literatury a nezavadil bych o ni.
Doporučil a ukázal mi ji však jeden zajímavý člověk a měl jsem možnost se v knize dlouho hrabat a její obsah mne překvapil, nic podobného v takovém rozsahu a zaměření asi ještě nevyšlo...
Koho zajímají tajné technologie, je asi dobré mít toto dílo doma a svoje :-)Napište nám do komentářů zajímavé tipy na podobné knihy... rádi se tu o ně podělíme.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama