close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Srpen 2011

NADCHÁZEJÍCÍ ČAS (2011-2012) část1

7. srpna 2011 v 0:31 | GEORGE KAVASSILAS |  Po roce 2012


DŮLEŽITÁ POSELSTVÍ GEORGE KAVASSILASE PRO NADCHÁZEJÍCÍ ČAS (2011-2012), část první


04.07.11 George Kavassilas (přečtěte pokračování pak - část druhá)

Podobně jako v naší třetí dimenzi, ve 4D rovněž operují entity, které z naší omezené, vysoce-dualistické perspektivy vnímáme a označujeme jako negativní či pozitivní. Negativní entity v rámci 4D disponují vyspělými technologiemi a schopnostmi manipulace na vysoké úrovni - patří sem namátkou např. schopnost tvorby falešných holografických realit, syntetických světelných bytostí-andělů-archandělů-mistrů, schopnost paralyzovat naše energetická centra, vstupovat do naší mysli, manipulovat naše emoce atd..

Z naší 3D perspektivy se jedná o dimenzi vyšší či vyspělejší z důvodu přítomnosti mnohem sofistikovanějších technologií a schopností, než jsou ty naše současné. Pro představu, všechny modality používané např. v léčitelství či pojetí čaker jako energetických center - to vše je 4D koncept-paradigma. Na úrovni 5D je již jen jedno energetické centrum v oblasti hrudi.

Naše omezené vědomí většinou operuje na úrovni 3D (smyslová realita), v určitých situacích lze být v kontaktu i se 4D (např. léčitelství, telepatie…), sám GK říká, že některé myšlenky a koncepty, o které se dělí, nebo např. projev bezpodmínečné lásky prostý hodnocení či posuzování jsou z oblasti 5D a výš. Můžeme tedy zažívat "průsaky" do vyšších dimenzí již tady a teď.NADCHÁZEJÍCÍ ČAS (2011-2012) část2

7. srpna 2011 v 0:25 | GEORGE KAVASSILAS |  Po roce 2012


DŮLEŽITÁ POSELSTVÍ GEORGE KAVASSILASE PRO NADCHÁZEJÍCÍ ČAS (2011-2012), část druhá


05.07.11 George Kavassilas


GK vyjadřuje přesvědčení, že bychom neměli mít v současné situaci pocit, že musíme za každou cenu něco speciálního dělat (např. dostatečně meditovat, jíst správné jídlo atd.), abychom si zasloužili být mezi těmi, kdo vzestupem projdou. Nic z toho není v zásadě potřeba, mnohdy to spíš člověka stresuje, protože má pocit, že není dost dobrý apod. Na druhou stranu, pokud někdo cítí vnitřní vedení něčemu se věnovat, je to tak také v pořádku.

Podle něj Vzestup není záležitost nějaké elity nebo nějakých zásluh. Uvádí příklady lidí, kteří nemají čas a energii se v současné době věnovat tzv. duchovní praxi - matka třech dětí, která s nimi žije sama, má dvě zaměstnání a žije každodenními starostmi - vzestoupí, člověk pracující u pásu ve fabrice - i on projde vzestupem, dokonce i někteří z těch, kteří v současnosti hrají tzv. "negativní" roli projdou vzestupem, protože jejich současná inkarnace pouze "vybalancovává" ty předchozí.