A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Bytosti z vesmíru

20. září 2011 v 0:53 | Mathias |  Mathias


… Myslíme si, že nesmíme dělat chyby a musíme dělat přesně to a ono, ale tak tomu není. Jste tady, abyste dělali experimenty. A když uděláte chybu, tak to nevadí. Zkusíte to poté znovu, abyste viděli, zda to bude fungovat lépe. To není problém.


Toto si říkáme, abychom pochopili Galaktický Plán, /PLAN GALÁCTICO/ který byl vytvořen, aby pomohl s relizací Božího Plánu /Plan Divino/ ve fyzických světech a aby se nezapomněly nejhlavnější znalosti. Galaxie v univerzu jsou jako klouby v našem těle. Spojují jednu část univerza se druhou, takže jsme všichni naladěni jeden s druhým.


V naší galaxii jsou různé bytosti, které nám pomohou v našem procesu. Jedna z nich je tzv. Rada Třinácti, /La Junta de los Trece/ která je známa pod názvem zodiak. Je to třináct bytostí, které nás ovlivňují, a to v našem procesu učení, abychom dokázali pochopit, co budeme dělat. Proto nejlepší cestou jak porozumět našemu plánu je výklad osudu při narození, což ovšem závisí na tom, kdo ho udělá. Má to hodně co do činění s tím, co jste před svým narozením odsouhlasili, že budete dělat. Takže to je třináct bytostí, které nám pomáhají se svojí různou energií.


Také existují další, jako jsou hvězdné skupiny - jsou to ti ze souhvězdí Arcturus, Plejád, Orionu a z oblasti hvězdy Sirius. Toto jsou čtyři skupiny hvězdných bytostí, které nás ze všech nejvíce ovlivňují. Můžeme je vidět víceméně takto. Tyto skupiny mají vliv na lidstvo a pomáhají s procesem vývoje a s tím co lidé mají dělat.


Bytosti ze souhvězdí Arcturus vynikají v tom, že v naší galaxii mají velké znalosti z medicíny a genetiky. Většina našich genů pochází od těchto bytostí. Proto se jim tolik podobáme. A to je také důvod, proč v minulosti bylo tolik lidí, kteří se pokoušeli hledat čistou rasu jako rasu s bílou pletí, blond vlasy a s modrýma očima. To je velice absurdní, protože oni jsou rasou, která nám pomohla se stát těmi kdo jsme. A taky je pravda, že všechny rasy na naší planetě jsou velice důležité.


Pak jsou zde Plejády, které jsou jakýmsi druhem Vatikánu této galaxie. To ovšem neznamená, že pracují jako Vatikán. Ale mám tím na mysli to, že pracují na fyzických světech skrze spiritualitu. Udržují spojení planet s božskou podstatou. A to je jejich role.


Bytosti z Orionu nám přinášejí vědu a některé součásti kultury.


Bytosti z oblasti hvězdy Sirius nám přinášejí architekturu, lingvistiku, kulturu a mnoho jiných věcí. Nesmíme si je plést se šediváky. Víte kdo jsou šediváci? Jsou jim docela podobní. Jsou to ti, kteří jsou normálně charakterizováni jako ti pocházející z Area-51 a všechno kolem toho. To se nesmí plést. Siriané s námi hodně spolupracovali, zvláště aby vytvořili lidstvo jako určitou společnost. Jsou velice důležití. Takže všichni jsou to mimozemšťané, kteří velice hodně ovlivnili náš systém.

A všechny tyto vytvářejí dohromady to, co je známo jako Galaktická Konfederace. Pro ty, kdož to neví: Tato Galaktická Konfederace /CONFEDERACIÓN GALÁCTICA/ je jakousi OSN naší galaxie. Scházejí se společně, aby rozhodli, zda nějaký plán probíhá dobře či nikoli.

Takže tyto bytosti nám pomohou s naším procesem učení...

 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama