A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Dimenze

10. září 2011 v 11:27 | Mathias |  Mathias

1. Dimenze, kterou známe, je počáteční bod.Jsou to všechno malé tečky, které vidíme na obloze a které nazýváme Prána. Jsou to tečky světla, které dávají tvar a vytvářejí všechny věci.

2. Dimenze je projekcí těchto teček světla. Například něco co je pro nás viditelné ve 2. Dimenzi, jsou stíny. Po té, co se stín rozmnoží do stran, vytvoří to vibrace 3. Dimenze s hloubkou a to je prostor, ve kterém dnes žijeme. To je opatřeno základnou zvláště v geometrii. 2. Dimenzi lze chápat jako kresba v numerologii na matematické úrovni.

3. Dimenzi je možné chápat jako geometrii.

4. Dimenzí je posvátná geometrie. To znamená aplikaci geometrie v určité vibrační úrovni. Je to moment, kde hmota začíná chápat, že neexistuje žádný čas nebo prostor. Jediná věc, která existuje je zde a nyní.

5. Dimenze jde dále než posvátná geometrie, protože chápe esenci posvátné geometrie. To znamená porozumění tomu, že každý geometrický blok kompletuje další formu nějaké bytosti. To znamená, že každý z nás formuje další.
Ačkoli dnes, kdy jsme ve 3. Dimenzi, máme porozumění nebo teorii různých dalších dimenzí, stále jsme ještě nedosáhli jejich asimilaci (tj. pochopení).

6. Dimenze je projekcí veškeré úplnosti existujících věcí v integrační úrovni. Jak tomuto rozumět? - 6. Dimenze je to, kde je všechno možné. To je příští úroveň, kde např. žijí mysli autistů. Je to úroveň, kde jedinec tvoří svojí vlastní realitu, kde jedinec může vytvořit svojí vlastní geometrii.

7. Dimenze je integrací oné geometrie v čistém světle. Je to úroveň, na které Bytosti ztrácejí svoje tváře, aby se jednoduše staly jakýmisi průvodci a mohou jít na určitou kristovu úroveň. Kristova úroveň vibrací jde až na 10. Dimenzi (více či méně). To je prostor, kde žijí ti, jenž jsou známi jako naši Kosmičtí Otcové neboli mimozemšťané Plejáďani. Jsou to bytosti, které mohou velice snadno přecházet z jedné dimenze do jiné. V každé dimenzi se dají dělat různé věci, a přitom jsou v některých dimenzích neviditelní.

Příklady zásahu Plejáďanů do našeho vývoje:

8. listopadu 2010
(ve 22 h SEČ, 14 h místního času) - odpálila armáda USA mezikontinentální balistickou raketu s jadernými hlavicemi z ponorky u pobřeží Kalifornie zacílenou na Írán, s úmyslem zahájit velkou válku. Po pouhých 56 km letu byla sestřelena paprskovou částicovou zbraní z kosmické lodě Plejáďanů. Američané se pokoušeli na tuto kosmickou loď vystřelit, ale loď Plejáďanů bleskově přešla do vyšší dimenze (tj. vymizela z naší 3. Dimenze) a střelba Američanů tak vyšla zcela naprázdno. Válka USA s Íránem, kterou si činitelé NWO tolik přejí, ani tentokrát nezačala.

Reportáž v délce 4 minuty o tom tehdy přinesla mj. Televizní stanice RTAmerica, a to včetně informace o zásahu Plejáďanů. Na Youtube je možné toto 4-minutové video shlédnout pod názvem "Aliens shot down California missile",
V uplynulých 50-ti letech už takto Plejáďané vícekrát znemožnili zahájení jaderné války.


Zbývající Dimenze jsou pro lidskou mysl obtížné pochopit.

Například v 11. Dimenzi se všechno pohybuje dokola jako placenty. Všechny vibrace se tam pohybují jako vzdouvání energií, které vše svazuje dohromady.

Vyprávěč:
V univerzu jsou: řády (systematické skupiny), vykonavatelé soudů, archandělé, serafíni (zvláštní druh andělů), průvodci (rádci) a mnoho jiných Bytostí z vysokých dimenzí, kteří se projevují určitým subtilním způsobem a jenž vykonávají funkci politiků. Jsou to ti, kteří kontrolují uspořádání lidí na různých světech a napomáhají jejich společenskému blahobytu, umožňují lidem, aby se svobodně učili, pohybují se po různých světech, aby napomáhali tamním společenstvím v jejich vývoji.

Dále existují Bytosti, které jsou nad těmito hierarchiemi výše, ale neznamená to nutně, že jsou nadřazené. Být ve vyšších Dimenzích neznamená být lepší nebo být nějak nad někým nebo něco v tom smyslu. Znamená to jedno: odlišný typ vibrací, odlišné vibrační úrovně.

Existuje mnoho Bytostí z 15. Dimenze, které se potřebují učit věci ze 3. Dimenze. To znamená, že nejsou doposud integrované. To neznamená, že jsou nadřazené, znamená to jen, že jsou jiné.

V Univerzu existuje jakási dimenzionální hierarchie, která se pohybuje tímto způsobem, ale to je jen proto, aby organizovala dílčí struktury univerzální funkce. Ve skutečnosti všechny existují na stejné úrovni.

To znamená, že tady kde leží moje ruce dochází ke všem dimenzím současně v jednu chvíli. Ale moje vědomí mi umožňuje vidět jen 3. Dimenzi.

 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama