A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Dobro a zlo

10. září 2011 v 11:29 | Mathias |  Mathias

To neznamená být lepší nebo horší.

Vyprávěč: V nebi je ekonomika dána energií a je jednoduchá. To se dá chápat jako tekutost (přizpůsobivost) energie a informace.

[David Wilcock říká, že i v nové společnosti (po roce 2048) budou nadále existovat peníze, neboť bez nich by skutečný vývoj společnosti nemohl probíhat. Platba penězi funguje ve správně řízené společnosti jako určitá nezbytná výměna energie mezi lidmi. Budou to ovšem výrazně jiné peníze než nynější peníze v Západním světě - budou mít reálnou hodnotu, nebude je možné vytvářet z ničeho jako to dělají dnešní vládcové a nebude možné je získávat pomocí různých triků jako nyní (akcie, deriváty, vysoké úrokové míry při půjčování aj.).]

Tato ekonomika je ve své podstatě výměna esencí, Karmických dohod, půjčování si na základě historie a výměna energie vůbec a to na tak subtilní úrovni, že je prakticky nepostřehnutelná. To co známe jako zlo, což ve skutečnosti není zlo, nemůže nikdy dosáhnout vysoké dimenze jako např. 18. Dimenzi. To proto, aby se udržela rovnováha mezi Dáváním a Přijímáním.

Každý energetický systém pracuje tak, aby neponechal ani nejmenší volný prostor. Když někdo dává, musí také okamžitě dostat, ale v naší nynější společnosti je na to pohlíženo jako na něco negativního. To nás přivádí k následujícímu tématu:

Světelné Bytosti ustavili ekonomiku ve fyzických světech, takže Duše se mohou pohybovat sem a tam a přežít prostřednictvím výměny potřeb. To neznamená zlo, je to jen další způsob práce, další z cest jak se vyvíjet.

Světlo se vyvíjí skrze všeobecnou svobodu, sebekontrolu, svobodnou vůli a podporu a je vždy poskytnuto hodně času pro tento proces. Na druhé straně "zlo" neboli temnota je další způsob vyvíjení se, a to skrze vytváření mrtvolnosti.[Lidé v Západním světě - zejména v době po roce 1970 - svojí leností, hedonistickým zaměřením života a všeobecným nezájmem zkoumat co se kolem nich děje, způsobili, že ilumináti a ostatní v NWO mohli hodně rozvinout svoje aktivity na ovládnutí světa, takže v roce 2012 se dokonce pokusí nastolit diktaturu v USA. Kdyby se lidé už dříve zajímali o věci kolem sebe, nemuselo by to tak daleko dojít a vývoj po roce 2012 by mohl probíhat daleko klidněji.

NWO tedy vytváří ve všech oblastech našeho života mrtvolnost, což je nám nepříjemné a označujeme to jako "zlo", ale toto tzv. "zlo" nám pomáhá tím, že nás postrčí k dalšímu vývoji, který by se jinak neuskutečnil. Přitom další vývoj proběhnout musí, neboť tak to určuje Kosmický Plán pro naši planetu a lidstvo, který vypracovaly vyšší Bytosti, naši tvůrci a ochránci.

---
David Wilcock (17.9.2009): "The Illuminati is just an externalization of what we are all doing to each other. If we all stop doing this to each other and ourselves then they are going to loose their power and that's what is happening." - Na jiném místě: "The Illuminati are nothing more that a projected, exteriorized /ztělesněná, projevená/ reflection of what fundamental imbalance there is in the planet. Somebody has come down here /někdo sem přišel na Zemi/ and do that mirror for us. /a nastavil pro nás toto zrcadlo/ And that's the job they have and that is a sacred /posvátná/ responsibility. They are quite literaly here to be our teachers. They are here to show us the parts of reality we don't want to see."

Petr Chobot (listopad 2009): "Existují i období klidu a hojnosti, která jsou plná úžasných příležitostí k vývoji... Otázkou je, zda je využijeme. Jen pokud nejsou tato období využita, přicházejí poté tvrdé lekce. Například tato léta jsou takovým úžasným obdobím, kdy máme přístup k nadstandardnímu množství informací i energie nutným k akceleraci vývoje. Pokud nevyužijeme tuto příležitosti k "mírové" formě výuky a transformace, znamená to, že žádáme Vesmír o JINOU formu." ]

Vývojové etapy každé duše (člověka) mají stanoveny dosti rychlé termíny:

Když je vám něco předloženo, musíte se to všechno naučit v jednom roce. Pokud to neuděláte, stane se něco špatného.

Takže je to zkrátka další proces, abychom se rozvíjeli, a protože lidé chápou věci skrze morálku, není toto příliš moc chápaná úroveň na Zemi, ale je to další cesta jak se rychleji vyvíjet a mnoho lidí se rozhodne si jí vybrat.

 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama