A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Evoluce

10. září 2011 v 11:24 | Mathias |  Mathias

Vyprávěč:
Evoluce má rozsáhlou historii, kterou lze naleznout v duši, a může být využita Duchovními Bytostmi, aby se trénovaly ve fyzických světech. Existují různé kroky, abychom se stali tím, čím dnes jsme.
Existují různé typy inkarnací. Tu lidskou známe nejlépe. Avšak ve skutečnosti různé inkarnace začínají v energetických úrovních.

Nejprve Duch musí vykonávat (provozovat) energii a inkarnovat se do toho, co je známo jako Duše. Nejprve se Duch adaptuje na rysy nějaké Duše a na naučí se jak s dovedností zacházet s tím co je Bytost v podobě Duše.
Poté začíná vykonávat inkarnace na úrovni molekul a plynu. [pak postupuje ve svých inkarnacích dále k rostlinám, zvířatům,... ]

Vyprávěč:
My jakožto Duchové se musíme nejprve cvičit v nejméně hustém prostředí a tím je adaptace na nějakou Duši. Toto zhuštění věcí nám umožňuje pochopit tekutost (a tudíž přizpůsobivost) fyzických věcí uvnitř světů s velkou hustotou.

Tato maximální denzita (hustota) nám umožňuje vědět jak se hmota cítí a poznat (zjistit) naše limity v tomto fyzickém světě. Rostliny nám umožňují pochopit channeling (přenos) božského světla a jak zakotvit do země.Aby se tak stalo, musíme si trénovat proces fotosyntézy po dlouhou dobu a integrovat ji den za dnem.

To, že jsme živočichové, nám umožňuje naučit se pohyb a ovládání našeho těla, provádění rozhodnutí, používání instinktu, interakce s ostatními Bytostmi a komunikaci.

To, že jsme racionální živočichové, nám umožňuje trénovat se ve spiritualitě, meditaci prostřednictvím rekreačních aktivit, kultury a uvědomování si rodiny.

Lidská Bytost: Poté je čas na učení skrze přibližně 70 životů lidských, sjednocení mezi Zemí a Nebem, kdy Duše vezme na zřetel všechno co se naučila před tím. Toto je poslední fyzická úroveň, společně s mimozemskou.

Andělé & Bytosti ze 7. Dimenze: Na této úrovni se evoluce změní. Zde pracují tím, že slouží fyzickým světům a při tom využívají svoje zkušenosti vést toho, kdo prochází skrze fyzickou hustotu.

[ Tj. pozorně sledují bytosti žijící v 3.nebo 4. Dimenzi a pomáhají jim na jejich cestě získávání zkušeností - tím že jim dávají různé druhy nápovědy, zpravidla nevyžádané. Přitom musí zachovávat opatrnost, aby neporušily jeden ze základních principů ve vesmíru - Princip svobodné vůle. ]

Po 7. Dimenzi začíná další typ evoluce, který je více éterický. [Tyto Bytosti jsou tzv. polohmotné bytosti.] To znamená, že tyto Bytosti, které již prošly skrze fyzické úrovně, se začínají inkarnovat na éterických úrovních, protože byly schopny prozářit svojí hmotu a vystoupat skrze hmotu.

Když někdo vystoupá skrze hmotu, začíná jakýsi nový evoluční proces, protože jeho tělo se již stalo světlem. A nyní proces, který je těmto bytostem[vesmírným plánem vývoje] dán, je pomáhat těm, kteří jsou na nižších úrovních - abych to tak vyjádřil - a učinit, aby pochopili tento proces osvícení hmoty jako kdysi pomáhali druhým Ježíš, Buddha, Mohamed a mnoho jiných, kteří se zde na Zemi narodili, avšak nejsou tak dobře známi v naší společnosti.

Avšak jejich evoluce pokračuje stále vzhůru až dosáhnou 15. Dimezi, kde vtělí všechny ony esence v rozličných dimenzích, aby pochopily integrace oněch esencí.

Celý tento proces nás přivádí k tomu, co v jednom ze svých spisů nazývám Lumina, což je Éterická úroveň čistého světla par excellence. Tento proces je obtížné popsat slovy, protože nekoresponduje s naší evoluční úrovní nebo naší dimenzionální úrovní. A tak jediné, co o tom mohu říci, je že existuje, ale nemusíme si s tím dělat starosti. 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama