A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Jiná koncepce univerza

10. září 2011 v 11:22 | Mathias |  Mathias

Život je možné rozdělit na dvě období, abychom pochopili, jak to vše začalo. Dá se to vysvětlit v éterické rovině nebo ve fyzické rovině.

Samozřejmě, když ono Éterické začalo, neexistovalo ještě Fyzické a život byl interpretován jiným způsobem. Byl interpretován jako tato Esence. Esence je v provozu na Duchovní úrovni.

Vyprávěč:Duch je Esence, jiskřičky Božího těla, jeho Elektrony. Duchové nemají žádnou formu, jsou stvořeny z čistého světla. Obsahují veškerou znalost ze svých Výchozích bodů.

Duchové se rodí z toho, co zde lidé znají jako Zdroj, což je možné popsat jako něco podobající se solar plexové čakře Boha. To, odkud všechny věci pocházejí, je velice subtilní úroveň, která dokonce nemá ani energetické vibrace.

To znamená, že nemá žádnou energetickou nebo éterickou denzitu. Je to jen čisté světlo. Toto čisté světlo se šíří po celém Univerzu a když se zhustí, stávají se z něho molekuly, což je kompaktní energie. Když se stlačí, pak se začíná formovat hmota. Tato hmota se formuje, protože začíná docházet k určitému chaotickému pohybu denzit v Kosmických stěnách, které generují to co je známo jako Chaos.

Vyprávěč:Duchové se rodí se dvěma hlavními funkcemi:

1. aby učinili, že vše co se zhušťuje šlo zase nazpět do čistého světla... a
2. aby integrovali všechny ty zkušenosti Kosmu, aby porozuměli tomu co je již známo a aby to umožnilo každému z nich stát se jakýmsi novým Bohem.

Expanduje a zase se smrskává, a v této expanzi a kontrakci má duchovní esence učinit hmotu opět subtilnější, aby ji přivedla nazpět ke svému Zdroji. Tento subtilní proces je to co nazýváme reinkarnace.

Proces reinkarnace má umožnit Duchu, aby byl ve hmotě a přivedl hmotu zpět do čistého světla.

[Reinkarnací prožije Duch mnoho tisíc, z toho asi 70 reinkarnací je do lidských těl v 3.Dimenzi, pak následují reinkarnace do lidských těl ve 4. Dimenzi atd.] To znamená, že se musíme rozejít s nesprávnou ideou, že hmota je nečistá a že Duchové se mají navrátit ke zdroji.

Hmota je rovněž čistá a my jakožto Duchové se do ní inkarnujeme, a tak se hmota opět může stát světlem. Tento proces je to co se nazývá "DHUATER TUMTI KEI DHU URNUS ATERTI", což znamená "Přiveďte Nebe na Zemi a dejte Světlo nazpět do Nebe". Tato fráze zahrnuje všechno co žijeme. Proces reinkarnace na nás vyžaduje, abychom se vyvíjeli, protože celý tento proces nakonec dospívá k integraci všech věcí.

A tak všechny Duše a Duchové, ve skutečnosti jen Duchové, potřebují pochopit, že všechno k čemu dochází v Univerzu, je k tomu, aby bylo schopno stát se dalším Univerzem.

Všichni Duchové se musí inkarnovat. Jak to dělají? Skrze další hustou energii, která je známa jako Duše.

Vyprávěč:
Duše je nejblíže se nacházející hustý nositel (prostředek pohybu), který Duch má. Duše se skládá z různých energií, proto je hustá, neboť to není JENOM čisté světlo. Její tělo je dobře známo jako Čakry: základní, sakrální, solar plexus, srdeční, hrdelní, třetí oko a korunní. [anglicky: Base, Sacral, Plexus, Heart, Throat, Third Eye, Crown] Toto jsou energetické žlázy, které umožňují Duchu, aby se spojil s maximální hustotou, tj. Hmotou. Každá Čakra koresponduje s každou žlázou ve fyzickém těle.

Duše je vytvořena z buněk toho co známe jako Bůh a tyto buňky jsou Éterické akumulace, které jsou schopny vibrovat na stejné úrovni s hmotou. To umožňuje onomu čistému světlu, aby šlo do hmoty, aby se vyvíjelo a pochopilo veškerou existenci v Bytosti, kterou nazýváme Bůh... aby bylo schopno se stát dalším Bohem. A to je možné skrze zkušenost, zkušenost prožívání toho, co existuje v Univerzu ve všech jeho aspektech, ve všech jeho dimenzích.

V tomto okamžiku lidstvo prochází 3. Dimenzí, takže integruje zkušenosti prožívání ve 3. Dimenzi. Tyto zkušenosti máme díky organizaci, která byla vytvořena v Univerzu, což je skrze hmotu a dekompozici hmoty. Tato degenerace hmoty je to, co umožňuje zkušenosti v Univerzu, a my tuto degeneraci [úpadek, oslabování pevnosti struktury] nazýváme čas.
Čas je jakási esence, která existuje, aby degradovala hmotu, a tak čas existuje jedině ve fyzickém světě. Tato zkušenost může trvat roky nebo i tisíciletí, v závislosti na tom, co se každá Duše a Duch potřebuje naučit jako celek. 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama