A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Mathias úvodem o sobě

10. září 2011 v 12:21 | Mathias |  Mathias

Matías de Stefano:

"Mým posláním je uchovávat v paměti a pomáhat jiným lidem, aby si zorganizovali svoje informace - kosmické informace, informace pozemského původu, duchovní informace..."

"Buďte jako STROMY a přiveďte Nebe zpět na Zemi."

Tento přepis videa v angličtině je na:
http://www.in5d.com/transcription-total-recall-Matías-destefano.html
Originální video (ve španělštině, s anglickými titulky):
http://www.youtube.com/watch?v=fvWAFhWgB2M
http://www.be8.com/video/total-recall-by-indigo-child
http://www.youtube.com/watch?v=HXcaTgqJA4k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=I1f5UISD6yg&feature=related
dáno na web 26.4.2011, Překlad a poznámky v [ ] M.Š. 2. až 9. července 2011 (základní text 23 stran + přílohy 22 stran)
Druhá významná přednáška Matiase "Ater Tumti" (Heaven on Earth)
dostupná v angličtině (2,6 hodiny) je na
http://www.youtube.com/watch?v=Dh2NkhunEJ0&feature=player_embedded
ÚVOD

Kdo jsem?
Jmenuji se Matías de Stefano, narodil jsem se v srpnu 1987 v Argentině, ve městě Venado Tuerto, provincii Santa Fe a mým posláním je uchovávat v paměti.

Venado Tuerto je město s asi 90 tisíci obyvateli, 164 km od města Rosario a 366 km od hlavního města Buenos Aires. - Vzpomínám si, jak mi před porodem můj anděl ukázal některé lidi z mého města, a řekl mi: "To je tvůj domov, tvoje místo narození, kde tvoje práce začne, je to místo s velkým potenciálem bohatství." - Narodil jsem se sice ve Venado Tuerto, ale je několik míst, které považuji za domov. Obě jsou ve Španělsku, kde jsem strávil léta dospívání. Jedno místo, kde jsem byl doma více než kdekoli jinde, je malé město Artesa de Segre v provincii Lleida v Katalánsku.

Od svých tří let jsem se začal upamatovávat na věci, které se udály před mým narozením, aby mi to pomohlo dávat dohromady lidi. Jsme schopni se upamatovat na různé děje, když aktivujeme část svého mozku, která nás spojuje s veškerou kosmickou energií. Může to dělat každý, ale někteří z nás jsou na to specializovaní. Je nám umožněno upamatovat se na historické události, které se staly ještě více v minulosti než co dnešní lidstvo a jeho paměť zná, abychom dnes pochopili procesy a změny jaké se dějí s touto planetou a lidstvem.

Na počátku byly tyto moje vzpomínky jen mírné a nesmělé, a tehdy jsem je předváděl a vypravoval svým přátelům pro pobavení. Ale poté tento proces upamatovávání začal být drsnější, protože jsem začal mít často bolest v hlavě, a to až do té míry, že jsem se někdy musel bouchnout do hlavy, aby ta bolest odešla. Objevoval se mi v mysli jeden obraz za druhým, a to někdy i včetně citově hlubokých vzpomínek a bolesti. Zapisoval jsem tyto informace a tyto obrazy prostřednictvím kreslení obrázků a poznámek způsobem jakým mi to mnohé Bytosti, které jsem mohl vidět, řekly, že to mám dělat.

Toto jsou bytosti, které jsou všechny s námi, ale jen někteří lidé mají schopnost je vidět a ony mi pomohly uspořádat tyto informace, abych věděl jak je využívat. Opravdu jsem to vše bral jako něco normálního. Nevnímal jsem to jako něco podivného až do mých 14ti let, kdy jsem poznal, že jsem si vědom věcí, které zbytek lidí nechápal. V mém kontextu ti lidé to opravdu neznali, ale pro mne to bylo něco normálního až do mých 13ti nebo 14ti let.

Jediný člověk, se kterým jsem tyto informace sdílel, byla moje maminka. Věděla o všem, co se dělo, třebaže nerozuměla ničemu o čem jsem mluvil, protože v mojí rodině nikdo o tom nic neznal. Chápala mne, akceptovala, že se mi toto děje, a byla tou nejdůležitější oporou, kterou jsem měl, abych se dokázal vyhnout utrpení při vzpomínání.

Opravdu, smysl toho všeho mi na počátku nebyl moc jasný. Dokonce jsem pochyboval, zda nemám schizofrenii, a to kvůli všem těm věcem, na které jsem se dokázal upamatovat, protože to někdy nedávalo příliš smysl. Bylo tam mnoho volných, s ničím nespojených vzpomínek a domníval jsem se, že to je k tomu, aby mi to umožnilo vyprávět zajímavé příběhy, psát knihy a takto získávat živobytí z jejich prodeje.

Nechápal jsem dobře k čemu to je, ale v každém případě jsem cítil, jak mne to někdy přivádělo do stavu beznaděje, a taky že to má velkou souvislost s něčím, co se mi přihodí v mém budoucím životě. Později, když se informace v mé mysli začaly více uspořádávat, jsem začínal poznávat, že mi to v každém případě umožní, abych pomohl i jiným lidem uspořádat si svoje informace - kosmické informace, informace pozemského původu i duchovní informace... neboť ty všechny do sebe zapadají a mnoho věcí se dá vysvětlit prostřednictvím jednoduchých věcí, na které si dokážu vzpomenout.

Vyprávěč:

Mezi mnoha jinými věcmi, na které si Matías dokáže vzpomenout, je Sajonický jazyk, což je jazyk, na který mu bylo umožněno dokázat se upamatovat, a to za účelem pochopení a objasnění kosmologické historie, a to způsobem blízkým a známým pro lidi, kteří kdysi o těchto věcech mezi sebou hovořili.

Počátky sajonického jazyka sahají nazpět k roku 9000 před n.l.[tj. asi 1500 let po zániku Atlantidy] a byl sestaven kněžími, kteří žili na pobřeží dnešního Egypta s cílem, aby lidé různých jazyků, víry a kultur byli schopni se navzájem chápat a žít společně v jakémsi velikém národě svobody.


 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama