A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Moje mise (Mathias)

10. září 2011 v 12:18 | Mathias |  Mathias

To, co jsem přišel říci svými vzpomínkami, je toto poselství pro lidi, i když to není poselství v pravém slova smyslu.
Nejhlavnější věc, kterou lidem mohu říci, je aby se uklidnili, protože jdeme správnou cestou. To, co jim mohu říci a podat nejlepším možným způsobem je to, aby si uspořádali všechny svoje informace, které doposud získali, aniž bych jim říkal (z mého pohledu) něco příliš nového, třebaže pro mnohé lidi to asi budou dosti nové věci. To, co lidem dávám, se snažím zbavit složitosti, jakou se lidské znalosti zpravidla vyznačují; podávám jim to zkrátka jednodušším způsobem, aby to co nejvíce z nich pochopilo. Chci vysvětlit historické události jasněji a přitom odstranit mýty, které způsobují, že mnozí lidé v současné době žijí ve stavu zoufalství, kdy moc nechápou, co se kolem nich děje.

Příčina, proč si dokážu tolik pamatovat, je kvůli mojí pozici než jsem se narodil. [tj. pozici v jednom z minulých životů] Skutečnost je taková, že většina dětí, které se nyní rodí [to jsou tzv. Indigo děti, což je název odvozený z indigově modré barvy jejich aury, která je výrazně silnější než u lidí narozených před rokem 1980] je schopna se upamatovat na všeobecné znalosti věcí (třebaže nejsou schopné si vzpomenout na jednotlivé konkrétnosti). Dokáží se upamatovat na svoje předchozí životy, ze které sluneční soustavy pocházejí, proč sem přišly atd.

[Mnohé z dětí, které se v posledních 30-ti letech inkarnují na Zemi do lidských těl, nejsou odtud, ale jsou to vyspělé duše z jiných planet, které souhlasily, že sem půjdou, aby pomohly při přechodu Země do nové éry (přechod proběhne v letech 2013-2084 a nikdo na Zemi ani v této sluneční soustavě se mu nemůže vyhnout, viz Palmové listy).]
Ale já se dokážu upamatovat na všeobecnou znalost věcí, historii, kosmologii... protože jsem kdysi pracoval v tom, co je nyní na Zemi známo pod názvem Centrální Akašické záznamy, které jsem před lety jako chlapec nazýval Thamthiorgah.

[V jednom ze svých minulých životů se Matías jmenoval Ghan, proto svoje oficiální stránky pojmenoval www.ghan.com.ar ]


Vyprávěč:
Thamthiorgah je v Sajonickém jazyce místo, které všichni lidé dnes nazývají Centrální Akašické záznamy. Tyto záznamy informací jsou tím, co Matías nazývá "Míšní šňůra Boha". Akaša je slovo pocházející z jazyka Sanskrit. [starý spisovný indický jazyk]

Používá se, pokud se odkazujeme na Kosmický Plán, který funguje jako určitý soubor, ve kterém jsou zaznamenány všechny události, situace, emoce a akce nějaké Bytosti. Je to místo, kde je registrována veškerá historie planety, stejně jako osobní historie každého z nás. V těchto svazcích jsou zaznamenány: účel našeho života a program našeho osudu podle karmy nebo zkušenosti, kterým se máme během příslušné inkarnace naučit.
Moje funkce tehdy před tisíciletími spočívala v práci s velkými objemy informací, proto moje nynější poslání nemělo na mne negativní dopad v takové míře, abych si to nedokázal zapamatovat. Mnoho z těch, kteří se začali upamatovávat, když byli hodně mladí, pak skončili s takovými poruchami jako autismus, schizofrenie nebo dokonce zemřeli před dosažením třinácti let.

Ale protože jsem věděl, jak pracovat s těmito informacemi, umožnili mi upamatovávat se pořád víc a víc a třebaže jsem hodně trpěl v době od 13 do 17 let, dokázal jsem ty znalosti mít pod kontrolou a uspořádat si je.


 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama