A. Huxley:"Až lidé jednou zjistí pravdu, zešílí z ní..." - to není nutné, ale čistit se a zvyšovat vibrace a lásku ano. Začněte s vědomým tvořením své reality, nejlépe HNED!

Moje vzpomínky (Mathias)

10. září 2011 v 12:16 | Mathias |  Mathias

Věci, na které jsem se zpočátku dokázal upamatovat, byly moje předcházející životy, ale brzo se ty vzpomínky začaly ohromným způsobem rozšiřovat.
A některé z těch věcí, k jejichž uspořádávání jsem přistoupil a začal o nich mluvit, jdou nazpět dokonce až k samému počátku duší, až ke stvoření toho co známe jako Bůh, různé druhy lidských civilizací v hvězdných soustavách, mluvil jsem o Konfederacích v naší Galaxii a všech těchto věcech, o celých vlnách duší, které se narodily [byly inkarnovány] na jiných světech, jak funguje reinkarnace v té které hvězdné soustavě a jaké jsou Zákony vesmíru. Také o historii lidstva, zvláště té neznámé historii.

Především o historii o Atlatidy, Lemurie, [Lemurie byla civilizace ve stejné době jako Atlantida, lidé tam žili převážně přírodním stylem.] dále orasách, které ovlivnily stvoření lidstva, a proč ovlivňovaly všechny historické procesy v následujících epochách až do současnosti, kdy začíná Věk Vodnáře [Věk Vodnáře je období let 2012-4172; tj. jeden věk trvá asi 2160 let a za tu dobu se souhvězdí posunou na obloze o 30 stupňů.
Pak zase na obloze dominuje jiné souhvězdí a začne další Věk.] a abychom pochopili současné procesy ve Věku Vodnáře, co je úkolem všech těch nových duší, které se rodí v tomto období a proč. A jak se potřebujeme naučit žít na této planetě a jaké jsou postupy a způsoby jednání, kterých se máme držet od nynějška po následujících 200 let. [Což je přechodné období do nového Věku Vodnáře, přibližně 200 let od roku 2012.]

Vyprávěč:
Naše prostředí, včetně věcí a lidí, události ke kterým dochází, kultura, rasy a mnoho faktorů fyzického života na Zemi je to, co každý z nás musí znát, zažít a objevit, aby byl schopen žít v této společnosti. A je to PROSTŘEDÍ, které funguje jako ZRCADLO. Vše, co nalézáme vně sebe, je odrazem toho, co máme v sobě.

Všechny tyto informace mohou lidé využít, aby si uspořádali svůj kontext, aby porovnali kontext, ve kterém žijí a pohybují se. To je ovšem potřeba udělat v jakémsi okamžiku mimo čas a prostor, [kdy člověk vypadne na několik dnů z každodenního shonu] to proto abychom pochopili dávnou historii, odkud pocházíme, kam kráčíme a proč jsme zde.

A tak pochopení kontextu každému člověku pomůže najít sebe sama se svojí vlastní misí, svojí vlastní evoluční cestou a dojít k pochopení proč jsou zde a aby věděli, co je jejich vlastní scénář v tomto celém procesu.
Vždy jde o to zjistit, proč každý z nás je zde, a to je vlastní problém každého člověka. Pokud jde o mne - nejsem zde, abych každému člověku říkal o jeho vlastním poslání, jsem zde pouze, abych ukázal všeobecnou misi skupiny.
[skupiny... snad je tím míněna skupina všech lidí nyní žijících na Zemi]

Vyprávěč:
Musíme se naučit jak rozlišovat mezi tím, co nám přísluší a co nikoli a taky co nás poškozuje - ne proto že to je nemorální, ošklivé nebo nádherné - ale kvůli našemu cítění uvnitř nějakého vztahu s jinými věcmi. Tento proces uvnitř nás může být vykonán skrze meditaci.To nám pomůže, a to ve chvíli, kdy v tichosti zavřeme svoje oči, abychom nalezli ne to co je duchovní, ale co je uvnitř nás, abychom objevili sami sebe.

Všechny tyto informace, které mám v sobě, jdou za rámec pouhého informování lidí o věcech které se staly, o věcech které existovaly, jen tak aby to zaplnilo jejich knihovnu. Má to být použito především pro dosažení toho, že lidé porozumí co je dnes jejich funkcí.

 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama